Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

keiko
28. jan 2009

Dakujem lamia za názor, čítala som vás, čo ste písali ohľadom tašiek do kočíka a už som bola rozhodnutá že tú tašku ani nepotrebujem, ale teraz som si ujasnila že je blbosť mať malé babenko len v tej sedačke 😀

ena
28. jan 2009

bzucinka: kocik sa da pouzit aj pre dvojicky, ale az ked su sediace...

ena
28. jan 2009

keiko: my sme tam dlho pouzivali spodnu cast z emitex fusaku, ako podlozku.. ma diery na popruhy, tak sa nesmykala a dobre tam pasovala.

sophie1981
28. jan 2009

KRISTA, dnes som mala stasie na playzone na classic.....som si hned na teba spomenula a na chuderu zensku som sa vrhla, ze ci mozem pozriet kociarik, ze chcem len vediet rozdieli medzi classic a ostatnymi dalsimi....takze, na vonok yzera uplne rovnako ako e3, alebo sp...ani sirsi, ani uzsi, sedisko predne ako na sp....len tam chyba ta posledna poloha, ktoru si zadavas odzipsovanim bokov.....cize na bokoch nieje zips, double kit sa neda polohovat.....ale na prednej je poloha lezno v pohode......strieska je plna, ale to si ani neuvedomis, kosik je tak isto hlboky ako na sotatnych, madlo tam nieje, ale ked zohnas, tak zapasuje aj z e3, sp.....polohy sa daju dat ako aj na sp, e3 a vibe......novorodenec dole, dieta hore, a potom 2 deti.....len si musis dokupit tie nadstavce, v tvare L.....alebo sa uistit ci su aj tie v cene...rucka sa da nastavit na dve vysky, ako sme uz pisali, tym ze vysunies cele madlo a pretocis naopak a zsunies...pre nizkych a vysokych......takze asi tolko....som bola dost prekvapena, ze rozdieli niesu az take velke ale cena ano..... 😕 samozrejem len v cervenej farbe...

ena
29. jan 2009

sophie: niekedy uz len potah dost zmeni cenu.. a to nielen pri kocikoch, ale aj autosedackach napr.

danona
29. jan 2009

ahojte
som zamilovana do kocika PT vibe, aj som ho asi pre 5mes. skusala "kocikovat" v obchode..a je uzasny 😎 len nasa kocka uz je dost velka na dalsi kocik, tak som ho aspon takto oskusala.. 😀 teraz som sa niekde docitala, ze si PhilandTeds vybala Veresova /ci Volopichova 😅 / pre deticky...neviem ktory model-pisali, ze najnovsi.. 🙂

tinka08
1. feb 2009

Ahojte, tak už aj my sme 2 dni hrdými majiteľmi PT SP 😀 a včera sme si vyskúšali prvú jazdu. Samino má 12 mes. a Tamarka 1mes. Po prečítaní infa od katuliiik sme leteli do predajne Pre deti BA a kúpili posledný kus SP v akcii +cocoon+fusak. Bola som spokojná, kočík sa výborne ovláda aj s dvomi deťmi. Malá bola v taške, Samko vo fusaku. Fusak ma trošku sklamal, zdá sa mi tenký. Doteraz sme totiž používali Gesslein Future (na ten nedám dopustiť) a tam je fusak podstatne hrubší, ochráni až do -20*C. Nuž budeme sa musieť teplejšie obliecť. 🙂 Tamarka je predčasný drobček, do tašky sa zmestí v pohode a budeme ju využívať naozaj dlho. Do priestoru pre novorodenca je horší prístup, ale musíme pozmeniť nároky na priestor a pohodlie na ktoré sme boli zviknutí so Samkom keď bol ešte single v Gess. Najdôležitejšie je, že konečne môžem vyraziť do sveta s deťmi sama a nemusím čakať na manžela, babky príp.kamošky.

jamik
1. feb 2009

tinka, blahozelam.
Urcite budes spokojna. Aj my sa vozime vsetci traja a je to parada. Uz sa tesim, ked bude Terezka sedkat a zapojime sa za sebou. 🙂
Prajem vela stastnych kilometrov. 😀

janah.
1. feb 2009

Ahojky,
my vlastníme SP zelený již rok a dosud jsem ho neprala. Jezdíme denně a nezdá se mi špinavý. Teď v zimě mám fusak, takže je špinavý max ten. Opradu nic hrozného. Tašku jsme nevyužili. Eli se nám narodila koncem března a pořád jsem váhala a nakonec už se nedala sehnat, jen v létě a to nám už bylo k ničemu. Vyřešili jsme to fusakem a na ty 2 měsíce se to fakt dá v poho. 😉

janah.
1. feb 2009

Jo jen nevýhoda, pro mne značná. Když je ležící mimi, nic jsem pod kočár už nenacpala. Ten přístup nic moc. Pořád běhám s batohem na zádech jak soumar 😢

tinka08
1. feb 2009

Poradíte?
Nemôžem zohnať originál autosedačku vajíčko na PT 😖 . Neponúkajú ju ani v Pre deti v BA. Ponúkajú mi iba Graco. Niekde som ale čítala, že sa dá použiť aj Maxi Cosi Cabrio. Ako to máte vyriešené? Existuje aj iná alternatíva?

lamia
3. feb 2009

Tinko myslím že MC Cabrio tam nejde,aspoň na Vibe teda ne,ptala jsem se při nákupu kočárku v prodejně,mám totiž Cabrio po Aničce,tak jsem novou autosedačku kupovat nechtěla. Ale nám teda origoš autosedačku nabízeli,pokusím se to najít 😉

lamia
3. feb 2009

http://www.detskagalaxie.cz/?idmenu=215

tady je mají,my jsme tam kupovali náš kočárek..ale ty autosedačky teda nevím,nepřipadají mi nic moc

zuuzuu
3. feb 2009

holky z mojich zistení tolko: na vibe zatial original autosedacka nie je, pretoze je tam pridavne sedadlo naklikavane do polohy vpredu inym sposobom , ako na predoslych typoch- napr. na sp. alebo dash tu maxi cosi cabriofix nakliknete ak kupite pridavnu konstrukciu.

tinka08
3. feb 2009

Lamia ďakujem, už som tam písala ohľadom dodania na Slovensko. Uvidíme... Skúsim to ale nájsť na SK shopoch. Ak to nebude prijateľné skúsim Graco, ktoré mi odporúčali. I keď už mám nové info, že by sa tam mohla použiť Maxi Cosi, Graco aj Peg Perego, ale nezistila som aké typy by mohli byť použiteľné na SP. Máš pravdu, originály PT nevyzerajú ktovieako. Lamia Ty máš akú? Si spokojná?

Videli ste nový PT SP GRAFFITI? Úúúžasnéééé!!!!

krista
14. feb 2009

pistalka.x • 2d • 18. srpen 2008 v 11:05
Ahoj maminy,
mate nejaka zkusenost s kocarkem pro sourozence phil and teds? Tady posilam odkaz pro ty co nevi http://www.mimishop.cz/delfinek/detail.php?zboz...

zajimalo by me jestli kdyz date novorozene do toho vaku pod kocarkem jestli pak kdyz uz je trosku starsi a zacina vic vnimat jestli mu nevadi ten maly prostor pod starsim prckem a hlavne jestli nezacne silhat kdyz vas vlastne vidi celou dobu zezadu.
Dik

sabs • 1d, 6tt • Dnes ve 21:10
Ahoj pistalko,

poridili jste si tento kocarek? jste spokojeny?

ena
15. feb 2009

ja este k tomu vibe, moje nove info... problem s vibe bol v rucke, ze sa nejako blbo sklapala, ale ze to uz poriesili a dalej sa v poho predava.

pistalka.x : ked uz budes mam babo vacsie, zacne sesiet, tak nakliknes pridavne sedatko dozadu. a deti posadis za sebou..
kym je malicke, t.z. ze sedacka je nakliknuta hore, tak babatko aj tak vacsinu casu vonku prespi, aspon v nasom pripade, takze je jedno, ze nema velmi vyhlad.. ked bol nas maly hore, tak som mu tam povesala hrkalky a hral sa s nimi.

aby nepozeral hore na mna, davala som mu ciapku so siltom 🙂

keiko
16. feb 2009

Aj ja sa toho bojím že keď bude vacsie bábo a bude vnímať bude vidieť iba čierny poťah, budem to aj ja musiet vyriešiť s hračkami...
Ena prosím ta ako si ich tam pripínala?? A ešte sa chcem spýtať na rúčku vibe, ona sa dá sklápať 😅 na to som veru ešte neprišla 😀

zuuzuu
17. feb 2009

ahoj keiko- rucka na vibe sa da sklapat do 3 poloh- chod po vnutornej strane rucky z kazdej strany a v klbiku vnutri su tlacitka- ide to velmi lahko palcami

zuuzuu
17. feb 2009

ena: s tou ciapkou so siltom- dobry napad 😉 , konecne mi vibe prisiel domov- zatial som skusala len jednu jazdu a fuu- je to tou trojkolkou alebo ta lahko uteka zo strany na stranu... mate zaaretovane predne kolecko, alebo nie?

ena
17. feb 2009

keiko: ja neviem presne, ale tam s nejakym dzindzikom na rucke bol problem, som myslela ze so sklapanim ale bude to asi skor toto:

https://www.youtube.com/watch?v=aQWvAO6A2Q8

keiko: hracky sme mali povesane na takych plastovych kolieskach, to som pripla na rucku a z toho viseli hrkalky.. a tie kolieska pouzivam aj pri nakupe, navesam na ne igelitky 🙂 Ale to sa da, len ked v druhom sedatku nikto nesedi, lebo inak mu tie tasky obuchavaju hlavu 🙂

zuuzuu: ja mam predne stale odaretovane, zaaretovane som to mala tusim len ked sme boli na T-com plazi a chcela som prejst cez piesok, s kolesom na volno bez sance.

keiko
18. feb 2009

Dakujem za tú rúčku, aj keď mi to nejde budem musieť skočiť do obchodu kde sme ho kupili, nech sa mi na to pozrú----sa mi to hneď nezdalo, že sa nedá pohybovať ☹

sophie1981
26. feb 2009

caute, tak co ako....joj, ja este stale cakam, bo este nemam co tiskat v mojom p&t 😅

qetinka
26. feb 2009

ahojte..sophie uz si na sk?
kuk do mojho albumu mame zeleny SP 😵 poskladany na fotenie..blatniky ostali v krabici 😀 😉

sophie1981
2. mar 2009

cau qetinka, uz sme na svk...dosli sme 1 febr., stihla som si uz aj polezat v nemocke, pretoze somsa zacala otvarat a maternica s drobcom boli dost aktivne...ale z sme doma a cakame kedy to pride.....

pekny kociarik, vidim, ze aj maly uz otestoval ako sa patri.... 😀 😀 ,,,,ako sa citis???....sa to krati.... 😕

qetinka
2. mar 2009

sophie ahoj..drzim palce nech vydrzite co najdlhsie... 🙂 ja mam v stredu poradnu a odbery kôli inter.predoperacnemu.... a hadam sa dozviem aj ze kedy... 😉 sophie..mas aj fusak alebo nanoznik origoš k tvojmu kociku? teraz mi bude uz na nic ale v zime...

sophie1981
2. mar 2009

mne predopercne robili, ked som lezala v nemocnici, dokoncami vtrepali aj tie injekcie na plucka...asi to vazne bolo na porod.... 😕 ...no ale utichlo to a teraz en dufam, ze to nezastavili az tak ze budu musiet vyvolavat.... 🙄

ja mam original fusak ku kociariku.....som rozmyslala ci kupit 2 ze ak sa nam nahodou pritrafi aj druhe babo hne, ale nakoniec som si rozmyslela, a nebudem pokusat osud....tak mame jeden 🙂

ena
2. mar 2009

sophie, my pouzivame lne jedne fusak, starsi je raz v kociku, raz von, tak jemu maximalne dam. teraz vacsinou mam druhe sedatko ako nakupny vozik a namiesto privesu 🙂)) nahadzem tam batoh, bundy, nakup ;))))

sophie1981
2. mar 2009

no to je tiez pravda, ze vacsie dieta uz neudrzis sediet a ked nastupia mrazy, tak posluzi aj stary fusak este co som ja v nom bola...hlavne ze bude teplo dietatu...nic to ze je bordovy.... 😀 😀 😀 ...

zuuzuu
2. mar 2009

sophie: vdaka kocka za typ na tu prepravnu sluzbu z anglicka. doma mi uz stoji vibe- a doanska bola rychla- i napriek kalamite v tom case v londone.Zatat nemam vyhrad- kocikuje sa super- aj ekd v prvy den som mala trochu problem udrzat ho ist rovno. Drzim Ti placeky aby sa Ti porod dobre vydaril a narodilo sa zdravucke a krasnucke miminko.