Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

qetinka
22. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
zzuzzuu takto sa vozi nicolas...a staci mu to.. 😉

sophie1981
22. jún 2009

http://www.detskyraj.cz/zbozi/3493-phil-teds-co...

zuzu myslim ze toto je celkom dobra cena....ja osobne si neviem predstavit byt bez tasky......a v tvojom pripade kedze rozdiel medzi detickami je fakt drobny, kedze ti to ulahci manipulaciu vyberania mimca zo zadnej casti aj napriek tomu ze ti tam hore nahodou zaspinka starsie deculo.....ale zase, kedze bude leto, aby tomu babu nebolo horuco, kedze ta taska je dost zateplena....

qetinka
22. jún 2009

sophie ahoj ako malinka? rastiete..ide to rychlo...ze? 😀 😀
domcek budete ma t peknucky...naspat do UK sa teda neplanujete vratit?

sophie1981
22. jún 2009

ahoj qetinka...no rastieme, rastieme a leti to ...uz mame 5,5kg a 60 cm......z 2,5kg a 45 cm......smejeme sa, chytame hracky prevalujeme sa z bruska na chrbatik...je sikula mala.....dobehla zameskane......a aj vy ste pekne vyrasteny...a och, co my by sme dali za take krasne vlasky ako ma nicolas..... 😀

zuuzuu
22. jún 2009

dakujem kocky (sophie a qetinka), ste zlate. Po Vasich radach som presne na tej istej dileme 😀 - pre zimnejsie obdobie boli fajn aj deky( urcite to mal malinky nicolas pohodlne vystlane a taska pre katarinku - ideal). lenze ked to budem riesit v horucom lete- z tej tasky mam strach ze sa v nej bude maly parit a pri tej deke (co zvazujem asi viac, eventualne nejaku molitan vypln)- bude zase komplikovane to vyberanie. qetinka ty si mala dost maly rozdiel medzi detickam detickamii- ako sa ti vybera nicolasko, ked tam hore,ako sophie dobre podotkla, starsi zaspi?

sophie1981
23. jún 2009

zuuzuu.....my s qetinkou velmi radi poradime...... 😀 😀 😀 ....no ale vazne...premyslam.....malemu bude v lete horuco.....ak by bol drobny ako moja katka, zase vyuzijes tu tasku aj 4 mesiace min.......to znamena ze do novembra co uz je chladnejsie....ale ked bude rast rychlo, tak smola.....uvidis co napise qeti s tou manipulaciou, ta ak nemala problem, tak sa na tasku vykasli a radsej kup fusak, ked bude us chladnejsie, budes uz balit do fusaka...abo ja neviem...pomohla som??? 😀 😀

qeti, a do uk sa uz vratime len na nakupy a dovolenku...najblizsie letime v octobri..... 😅 ...

qetinka
23. jún 2009

🙂 🙂 sophíe ,nakupy 😵 😵 idem s tebou 😀 😀 😀
no zuzuu,mame taky rezim teraz ze oliver spi doma nie v kociku vonku..spinka ešte 2X za den ...von sama snimi chodim na dve tri hodinky okolo obeda..no a potom pobede uz aj s ockom a domi..to uz oliverko vacsinou ide na odrazadle alebo trojkolke..alebo pesi nech sa vybeha,,,,,
manipulacia...ked je v deke zabaleny ok..doteraz...coraz viac ..ako narastol..sa mi horsie dava ked je v deke..zavadzia double kit....tak teraz davam najprv nicolasa a potom nasadim double kit a zapnem oliverka... 🙂 ale ved to je rychlo...
ja by som to rieila v lete ak nejake vobec bude.. 😀 😕 ze by som malinkemu dala tenku deku a na nu plienku alebo tu plienkovu osusko..nech to ma makke a zaroven ho to nebude tak hriat ked na ten tenkej deke bude plienka...a len tak polozit miminko... 🙂 🙂 ved tie deti tak rychlo rastu... 🙂 😉 😉

sophie1981
23. jún 2009

qeti, tak pod..... 😉 .....kupime daco na pt...... 😀

zuuzuu
23. jún 2009

dikes kocky,qwtinka asi to poriesim tak nejak ako spominas. a k tym nakupom sa pridavam aj ja... inak mam cerveno cierneho vibe.
este nad jednou vecou rozmyslam- kupit autosedacku tu- bebe V od PT- co je origos na vibe, lenze videla som ju len v tom katalogu ku kociku, na nete nikde v predaji- nejaky typ?
qetinka ked mas double kit hore, da sa stiahnut strieska proti slnku nad dietatko v nom? lebo mne sa osvedcila momentalne viac ako nejaky slnecnik, len si neviem predstavit ked tam tak vysoko bude sedacka. hod typ ako riesite slniecko- aj vzadu u novorodencov? diki pani erudovane PT poradkyne 😉

qetinka
23. jún 2009

no zatial davam malemu do zadu plienku ked treba ani nesvietilo ale idem zase nieco vylepsit 😀 😀
ten kryt igelitovy co je vzadu...tak podla neho idem dat usit a takej tej sietoviny..ako je slona druhy diel..aby mu nesvietilo..mam tu jednu pani ktora mi to usije...jej som si dala nasit aj z cierneho nepremokaveho materialu..ako je na kocikoch spodok PT,kedze je kocik zeleny svetly a nakupnuy kosik aj v predu ten"schodik"bol v tej farbe..kde si deti davaju alebo budu davat nohy,,,bolo to neprakticke..svetlo zelene a tam si nohy davat bude...spinave...rychlo sa to ufula..a teraz kdo nevie si mysli ze je to tak original..perfektne to urobila.. 😉 😀 😀
oliverkovi nesvieti slnko strecha je fajn,len ja by som ju keby sa dalo rada uvitala keby je ako napr.na S3 polohovatelna na volno ze ju uplne dopredu stiahnes..to SP NEMA tak riesene..ale vibe tusim hej.. 🙂 aspon myslim...

sophie1981
23. jún 2009

co sa tyka slniecka, tak ja mam tu clonu.....kupila som to z netu znacka look out, je to taka cierna sietka.....bola skoro stvrtinova cena ako original p&t.....uz sme ju aj uzivali, ked bolo horuco a mozem povedat zepri novorodencovi jevazne super...zadny kryt som dala dole, natiahla tu clonu a mala tam bola v chladku a mala aj jemny vanok....a tien, az skoro sero...takze ju nebdilo slniecko....aksvietilo zo zadu, ta somto riesila plienkou...ale uz som dala nasej babke instrukcie, ze nech usije z tenkej atky nieco proti slniecku podla tej gumenej clony....

inac mne sa osobne tie dazdnicky ci co to je na sportakoch a celkovona kociaroch nepacia......hlavne ked mas sportovy dizajn a na to polozis elegantny slnecnik...radzej to riesim strieskou a da sa dokupit aj univerzalna mala clnka na striesku, ze ti ju jednoducho troska predlzi...musim posnorit ten link, kde som to videla a hodim vam to tu.....nech omrknete....

k sedacke..ja nemam p&t....mam od kamosky poziane vajko z Polska, nejaka znacka Karwala univerzal.....ma zarezy na spodku, akurat na nakupny kosik...no a moj sikovnicek manzel mi zvara konstrukciu na upevnenie...sice neviem ci ju nahodou nedokonci az ked Katka vyrastie...ved viete chlapy.... 🙄 ....ale je to sirsia sedacka a na kratku trasu z auta do domu ju polozim len na to madlo a predok mi akurat zapadne medzi konstrukciu....vyzera to akoby ta sedacka tam pasovala.....ludia obdivuju, aky genialny kociar mam.....ja len mlcim ze to ta sedacka to uplne nieco ine.....ale je cervena a fakt to vyzera ze je to sada... 😀

myslim ze mam aj v albume.....na kosiarnom briezku som ju tak vozila...

zuuzuu
25. jún 2009

vdaka holky za typy ste fakt moc zlate. to s tou autosedackou- presne nad tym som premyslala, ze sa tam da vlozit hocijaka -vyskusam. tu striesku tusim zverejnovala holka na ceskom babykafe- ci ako sa to tam vola. a tu striesku mame aj my pohybovatelnu- je to velmi prakticke. tak idem pootravovat nejku znamu krajcirku, nech mi usije nejaku tuclonu. majte sa krasne- deticky nech su zdravucke a mamicky svieze. papa

dosa
26. jún 2009

baby, dufam, ze nebudem moc od veci, ale kamoska zhana na kocik phil & teds taku tasku na rukovat, po bokoch su take zalozky na flasky a v strede kapsicka - taketo: http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-...

nasli sme to len na ceskych strankach, s postovnym to vychadza hrozne moc, neviete kde by sme to na SK nete nasli?

sophie1981
26. jún 2009

dosa niesom ista, ci na SLOVENSKU najdes LACNEJSIU....... 😀 ...ved my vsetko kupujeme bud v UK alebo v cechach..... 😕 ...inac ja som kupila tasku tu univerzalnu co predavaju v kazdom detzkom obchode a pasuje aj ta..... 😉

dosa
26. jún 2009

lacnejsiu asi nie, ale postovne z SK je 50 korun a z ciech 400 korun... vaccsinu veci som aj ja kupila cez cechy - kocik a vybavicku, ale pri takej vysokej sume som uz mala postovne zadarmo 😀 za jednu tasticku je to dost. ako nejde tak o tu tasku, lebo tasku ku kociku ma, ale o ten organizerik - ze tam mas to male vrecko na zips, mozes si tam dat kluce, alebo penazenku, nech sa nemusi po kazde zohybat dole, lebo tasku od kocika nosi v kosiku...

sophie1981
26. jún 2009

a preco to nenosi na rukovati??...ja ju mam tam pripnutu a super.....

dosa
26. jún 2009

no, asi sa to nie kazdemu paci 😀 aj ja nosim tasku (teda som nosila pri prvej dcere) dole v kosiku - mali sme trojkolku a ked som nabalila vsetko do tasky tak mi to prislo nestabilne, predsa len to tazisko bolo zrazu niekde inde 😀 pre druhe mam nachystany stvorkolesovy kocik, ale aj tam mam tasku uz teraz radsej ulozenu v kosiku.

ja som si tiez dala usit taky organizerik (mam ho v labume), ale nie je to ono - nie je tam zips ako na tej original tasticke a tak mi to pride nebezpecne, si tam odlozit penazenku. asi si ho tam dosijem 😎

sophie1981
26. jún 2009

no to je pravda....mne to pride normalne a hlavne prakticke...aj ked organizer je tiez fajn...mne ta taska ani peride ze je tam.....dokonca mi malu torska zakryje, tak aspon neotaca hlavicku dozadu aby ma videla, ale dopredu a ja ju stale vidim cez sparku.....no ale sto ludi sto chuti...ako sa vravi....

ten original pt organizer som pozerala v uk...tam to vyslo nejakych 20 libier...ale mna nejako neoslovil.....v anglickych obchodoch je problem to, ze oni to nedodaju cez more...ale ak niekoho poznate, nech vam to posle postou....

sashie
29. jún 2009

ahojte baby,

trpezliva: tiez mam kocik PT a objavila som pred dvoma tyzdnami dobry obchod, kde prave maju akciu na PT, nepamatam si vsak ceny. je to v BA na Kosickej ulici, obchod sa vola Pre deti a oni su aj najvacsi dovozcovia tejto znacky do SR, su uvedeny na navodoch, ktore sa predavaju spolu s kocikmi. maju tam dobry vyber a poradia. najlepsie je, ze sa daju veci vyskusat na zivo a nie je to len jedna teta povie a potom to tak dopadne. maju aj web stranku: www.predeti.sk - ale ked si nahodis do vyhladavaca 'pre deti', tak si najdes ich stranku lahko.

pepies: urcite si daj PT, dokonala vec neexistuje, ale mna ocaril PT na prvy pohlad este ked som bola v zahranici. zda sa, ze kocik je uzky, ale v pohode sa don zmesti aj 4 rocne dieta a navyse v tomto veku by uz malo dieta behat a chodit a nie sa vyvazat v kociku. je to len nevyhnutna prva pomoc, ak sa niekam ide na dlhsie a je predpoklad, ze dieta bude unavene - to je moj nazor. navyse PT nema na seba takmer nic z PVC, okrem malych gombikoch na boku konstrukcie, pomocou ktorych sa sklada kocik. takze nehrozi, ze nieco praskne, a pod. navyse je lahky, lahko sa s nim manipuluje, je vyborny nie len do terenu ale aj do mesta, specialne do BA, kde su chodniky a cesty v dezolatnom stave. mam skusenosti s mnohymi kocikmi za 4 roky, vela znaciek, ale ani jedna sa nechyta na PT, aj ked ani on nie je dokonaly.

dufam, ze som ta presvedcila. kup si ten o ktorom si presvedcena, ze ho chces, lebo potom budes lutovat. navyse, ty budes manevrovat kocik vacsinou, nie tvoj manzel.

zajo79
5. júl 2009

ahojte..

viete mi poradit rozdiely medzi PT verzia vibe a SP? pripadne este som nasla ze E3a dash verzia...a uz mam z toho gulas riadny.....

zuuzuu
5. júl 2009

zajo: pozri tento link - je to sice v polstine ale vacsinu pochopis- porovnane su tam vsetky- ostatne je uz len na vkuse, ktory sa ti bude designovo pacit. http://www.bobowozki.com.pl/pt_porownanie.pdf

zajo79
5. júl 2009

a odkial ste objednavali?

chceme buduci rok este babo..tak mam teraz kupovat nejake suplatka a potom riesit surodenecky kocik...to radsej kupim vacsi sportak a ak by sa podarilo, tak by sa kupil double kit..

zuuzuu, diik, idem to kuk.

zajo79
5. júl 2009

aa, uz som nato prisla...jasnee ze vibe 😵

zajo79
6. júl 2009

a este k vibe - ta vrchna strieska je dostatocna? http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... tu je to nejake divno odfotene

zuuzuu
6. júl 2009

zajo - dobra volba- ja som s nim velmi spokojna- ta strieska je super- je polohovatelna takze velmi prakticka. a co sa tyka vozenia dvoch deticiek - skusenost budem mat cca o mesiac, tak potom dam vediet. juj uz na mna prichadzaju stresy- co vsetko mi este chyba.
no vascina z nas ho ma z anglicka myslim, ale bola tu isty cas holka co ho ponukala na mmbazare za rozumnu cenu aj s doublekitom aj s prenosnou postielkou za 20000sk, ale ci to je este aktualne, to neviem.

zuuzuu
6. júl 2009

zajo:na tom obrazku je ta strieska dost vysoko, ja ju mam danu nizsie a vyzera to pekne.

leanne
9. júl 2009

Ahoj, nemá tady někdo, prosím, čerstvou zkušenost s P&T Dash? Dřív tam byl prý nějaký problém s brzdou na rukojeti, ale jak je to teď? Přemýšlím mezi SP a Dash a našla jsem obchod, kde je mají za takřka stejnou cenu i s DK. Ten Dash mi přijde na pohled pohodlnější, ale bohužel jsem ho neviděla ve skutečnosti. Pokud by někdo věděl, kde v Praze by byl k vidění, byla bych ráda.

zajo79
9. júl 2009

zuuzuu...ved Teba poznaaaam. 🙂)))