Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

caira
26. okt 2009

Kristul tu tyc myslim jako na tom druhem sedadle - co se nejprve nasadi navrch, kdyz mimi lezi a pak je z toho pozdeji to spodni sedadlo ( tady tomu rikaji double kit, ale nevim jak se to jmenuje v CR) no a kdyz jsem na to malou posadila tak se o to bouchla do hlavy protoze to neni vypolstrovane 😒 Pritom mi neprijde, ze bych mela nejak extra vysoke batole..

Jsi s Classikem spokojena? ja vzdycky myslela, ze pujdu do PT sport ( i ta cena je prijemnejsi cca 360 liber -bez double kit) kdezto Vibe vyjde novy na 499 liber bez toho druheho sedadla a to je fakt pres nas budget, musela byt ho poridit asi na ebay nebo tak....takze bych klidne zvazila i toho Classika...

hoogy
26. okt 2009

no ja mam Vibe a som s nim strasne spokojna sice ho mame ho este kratko,ale je uzasny krasne sa ovlada a zda sa mi priestranejsi ako classik alebo sport a chod na http://www.oxfordpramcentre.co.uk/products.php?... tam ho mau 420 a doprava zadara. sice bez Double kit,ale ten si tam uz najdes 😉

caira
26. okt 2009

hoogy, diky, jsme uz tak nejak predbezne rozhodnuti pro Vibe, snazila jsem se zjistit jeste neco o Dash,ale recenze na nej jsou katastrofalni, takze to radeji nebudu riskovat, tady se v kamenem krame neda sehnat takze bych ho ani nemohla okouknout..

Mam ale dotaz k plastence co je k VIBE, podle obrazku mi prijde, ze ditko, ktere sedi vzadu neni vpodstate skoro vubec chranene proti desti, jen tak trosku ho to zakryva ze stran ale ze zadu teda vubec.. je to tak?

krista
27. okt 2009

Cairo koukám na ebay a tam jich mají mraky, Vibe jsem tam viděla asi 5x a to jsem nekoukala na všechny strany, kolem 250 liber a většinou i s double kitem... je jasný že se to asi trošku vyšplhá, ale já bych šla i do ojetýho, protože si myslím, že je to dost kvalitní kočár, pokud se o něj majitel aspoň trošku staral, tak tomu nic nebude 🙂

S pláštěnkou neporadím, zatím nemám ani na našeho Classica 😅

A jakej je rozdíl ve verzi Dash oproti těm ostatním??? 😲

Jo a o tu tyč se mi malá nemlátí, vypolstrovaný to neni, ale ona si stejně nedolehá úplně, tak nám je to fuk 😅

hoogy
27. okt 2009

caira na oficialne stranke som citala ze dash stiahli lebo na neho reklamacie mal nejaku chybu takze mozno preto sa neda dostat.
a s tou plastenkou tiez neviem lebo mi ho pouzivame len na jedno dieta.mozno ti niekto poradi.

levula
27. okt 2009

stary dash mozno no je nahradeny novym a podla mna je dash jednoznacne lepsi nez sport ... su to sice male rozdiely avsak z hladiska pouzivania zaujimave

hoogy
27. okt 2009

aha nevedela som iba som to citala na stranke...

caira
28. okt 2009

tak jsme se nakonec rozhodli pro Dash 🙂

hoogy, mas pravdu, puvodni verze dash byla stazena kvuli nejakemu problemu s bezpecnosti ( snad se zacal sam od sebe sklapet nebo co) takze proto ty negativni recenze, ale pry ty co jsou k dostani ted - model 2009 je uz naprosto v pohode a bezpecny, takze do nej pujdeme, cena je prijatelna - za novy, s double kit, plastenkou a cocoonem necelych 450 liber

Kristi: Dash je vylepsena verze STcka, vpodstate ma vylepseni jako brzda na rukojeti, pratelny material, vypolstrovani double kitu atd, designove vypada vpodstate jako sport ale s lepsima funkcema.
Ted jsem si i psala s kamaradkou co ho ma a rikala, ze ho byla okukovat snad stokrat nez ho poridila a je spokojena, u nas ho v kamennem obchode nemaji ale maji ho v okolnich mestech, takze se asi pojedeme podivat do Oxfordu at si ho ozkousim na "zivo" 🙂

spetra
5. nov 2009

co se týká pláštěnky, tak jsem někde v inzerátu co p. prodávla PT četla že sedí pláštěnka od emitexu ta největší, prý za 300,-- ale nevím... (nevím co to byla ale za verze PT)

spetra
5. nov 2009

mohla byste mi některá přeměřit délku kočárku s přídavným sedátkem a bez a šířku kočárku?

krista
6. nov 2009

Já mám pláštěnku od IVEMA BABY za 149,- a sedí parádně 😉 akorát neni až nad kolečko ale to mi nevadí, protože až tam malá nohy nemá 😉

Caira po tom přihoď foto 🙂

Spetra já ti to kdyžtak přeměřím večer až budou děti spát, jestli nebude někdo rychlejší, ale taky nevím jak se liší rozměrově ty verze od sebe já mám Classic.

spetra
6. nov 2009

krista: budeš moc hodná, classic je super

spetra
6. nov 2009

holky vy jste ho některá využivali i jen pro jedno mimi od narození?

krista
6. nov 2009

spetra já bych si ho klidně koupila pro první mimčo, ale původně jsme si mysleli, že budeme mít jen jedno dítě, je to docela škoda, mohli jsme ušetřit 😖

Ty rozměry:
šířka: 60cm
délka: 1160cm
délka s double kitem: 123cm

spetra
6. nov 2009

krista, díky moc za informaci.., moc jsi mi pomohla... na délku se do výtahu nevejde... ☹

krista
7. nov 2009

spetra a kolik máte výtah? Já naměřila náš asi 105cm a stavím ho napříč a vejdeme se 🙂

spetra
7. nov 2009

no já mám pocit že taky 105 cm, ještě ho až budeme doma přeměřím... to jsem ráda že to není ztracené... 😉
krista a jakým kočárem jsi jezdila když jsi měla bříško, golfkama? nebo jsi sporták otočila a vešla jsi se tam?

krista
7. nov 2009

spetra jj jezdila jsem s golfkama a ty se mi tam vešly dobře, na jednu stranu golfky a já jsem si stoupla vedle, tak trocu na špičky, takže jsem bříško měla jakoby nad tím a v pohodě 🙂
Já mám pocit, že my máme ten nejmenší výtah co jde mít 😝 takže si myslím, že vy se tam taky vejdete, no ani nevíš jak se mi udělalo špatně, když jsem ho objednala a pak jsem zjistila, že je o nějakých cca 10cm větší než výtah 😅 ale fakt se tam vejdeme, akorát až to bude s tím double kitem dole, tak to asi nepůjde, ale Kristý je rozumná tak pustí bráchu sednout nahoru, double kit se odepne a ona si prostě do výtahu stoupne, kolikrát takhle jezdíme i tak 🙂

A ty jsi těhulka nebo plánuješ? 🙂

mufinka1
7. nov 2009

holky my budeme P&Tecko porizovat po novem roce, uz se na nej docela tesim 🙂

Kristul pouzivas nejaky fusak do PTecka? musi to byt original fusak nebo pasuje i jiny? My akorat prodali Quinny buzz i s fusakem a ted trosku lituju, ze jsem si ho nenechala, ze by tam mozna pasoval?

lamia
7. nov 2009

Kristo vejde, my máme tenhle nejmenší výtah taky a na cm přesně se nám vejde i s nasazeným DK vzadu...ještě je varianta povolit ty svorky po stranách DK, kde je přidělanej ke kočárku a pak se DK prostě sklopí a vejdeš se jako bez něj, ale nevím, jestli to jde i na jiném než na vibe, co máme.

lamia
7. nov 2009

Aha,teď čtu,že má Krista classic, tak tam nevím, jak je DK přidělané...

Cairo na Vibe je ta pláštěnka hodně podobná všem ostatním na PT kočárky a vzadu je to úplně v pohodě a to tam poslední dobou vozím tu větší a chrání to proti dešti bez problémů🙂

Jinak my po roce a půl s Vibe nelitujeme jediné koruny do toho vražené, fakt je to úžasnej kočár!!!

krista
7. nov 2009

Mufinko já mám fusak Emitex 3v1 Combi, ale používám ho pro Lukáška, Kristýnka jezdí zatím jen na sedátku přikrytá tlustou dekou s nánožníkem 🙂 doufám, že potom přihodíš fotky a reference o dalším Philovi 🙂

Lamia kdybych měla prašule (bohužel jsem si musela půjčit i na toho Classica 😔) tak jsem šla taky do Vibe, to je opravdu krásnej kočárek 🙂 u Classica to sklopit asi nepůjde, nevím jak by to tam bylo reálný, ale tak to prostě hodím do košíku, nějak to půjde 🙂 nebo třeba už se Kristý nebude chtít vozit vůbec tak budeme mít monokočárek 🙂 těžko říct, zatím mě to nehlodá 😅

mufinka1
7. nov 2009

Kristul me se Vibe designove nelibi, prijde mi ten double kit mensi nez na ostatnich verzich - ale to muze byt jen zdani...My na Dashe taky jeste nemame prachy, nevim, kde vezmeme zase na vsechno penize, asi budu muset vybrat banku 😒

krista
7. nov 2009

Mufinka tak mě se právě ten Vibe designově líbí úplně šíleně 😅 😵 to se mi míň líbí Classic a ty ostatní, mě se třeba nelíbí ty kolečka jak jsou lemovaný tím bílým 😅 a mám ráda tu konstrukci stříbrnou a ne černou 😀 ale to jsou detaily, tentokrát jsem hleděla na funkčnost a ta je podstatná 😉

andrejkaa23
8. nov 2009

My ho mame a paci sa nam je prakticky ja aj mazel mame velke auta takze na nerobi problem ho dat do kufra a nase spolocne auto ma velky priestranny kufar takze tak.Paci sa my ze Philipko ma 4 mesiace a Vanesska 1 rok aj daco takze nemusim chodit s 2 kocikmi.

sophie1981
8. nov 2009

ahoj...ste sa rozpisali..... 😀

spetra, ja mam p&t a len jedno dieta...pouzivam od narodenia..... 😉

spetra
9. nov 2009

kristo: jj, jsem čersvě těhotná, druhé by se mělo narodit, začátkem července... když se mimi narodí bude mít T. něco málo přes 20 měsíců....
zjištuji info o kočáru, z toho důvodu, že mám v současné době kočár, který se mi bez vyndání kolečka nevejde do výtahu... sem si na to zvykla a neřešila jsem to.... ale ted jak mi není úplně dobře, tak mě to hrozně unavuje... T. spinká jen v kočáře (teda i v postýlce ale max. 20 min ☹, takže pro mě je lepší jít ven, takže kolečko vyndavám min. 4x denně...), nedovedu si ani moc představit vyndavat kolečko až bude mimi a T. někde nahánět...
proto chci vyměnit kočár, vůbec netuším jestli bude v té době T. jezdit kočárkem, ale říkala jsem si že pro jistotu bych koupila P T, že se někdy hodit bude, a cenově to není žádný velký rozdíl oproti jedno kočárkům...klidně starší... a bud ho budu používat jen pro mimi a nebo pro oba...
moje ideální představa je že by se mi povedlo dostat kočár do výtahu ručkou k tlačítkům a já se vešla s břichem ke dvěřím... myslíte si že to je možné?
V minulém těhotenství jsem měla břicho docela brzo. A výtah je tak malý, že stačí mini bříško a nevejdu se tam.
Nedovedu si představit jezdit s golfkama v zimě na tom sněhu. A hlavně se mi do nich nechce investovat. Dva kočáry se mi zdá moc. ☹ Jedny obyč. sice doma mám, ale jsou pěkně na nic, hrozně se s nima nadřu.

krista
9. nov 2009

Spetra já mám lehoučký golfky, ale PT se mi ovládá daleko líp 😵 takže bych taky určitě už jiný nekupovala, to ti schvaluju 🙂 s tím kočárkem nevím moc jak to myslíš do toho výtahu? Jako že by si měla rukojeť k tlačítkům (u nás ve výtahu jsou naproti na hraně s pravou stranou) a ty by si stála u dveří? Já bych to viděla jinak, já tam teď najíždím rovně čili kolečkem do výtahu, rukojeť do dveří a stavím ho našikmo (kolečko do levýho rohu) rukojeť do pravýho a já stojím vedle nalevo, takže se na tlačítka natahuju, ale takhle jsem to dělávala i s golfkama 😅 🙂
Já ti to můžu klidně nafotit nebo vyzkoušet nějak když budeš chtít 😅 🙂

spetra
9. nov 2009

krista: díky seš moc hodná, jak píšeš ty bych s ním jezdila bez břicha, ale napadlo mě tam najet obráceně, jak píšeš k tlačítkům, právě z toho důvodu, že by se tam mohlo vlézt břicho, nebo je to blbost? fotit nic nemusíš díky...

krista
9. nov 2009

Spetra já si myslím, že bude komplikovaný najet tam s ním tak jak by si chtěla ty, protože to kolečko jak se točí, tak aby nelezlo do dveří a neštrejchalo když jede výtah nebo dítě aby ti tam nestrkalo nohy 😅 (teda to by napadlo to naše 😝) já se na tlačítka vždycky dobře natáhnu jak je ten výtah krátkej, i s pupkem mi to nedělalo problém, ale každej to máme jinak 🙂 a právě jak jsem tam takhle najetá tak se mnou může jet ještě někdo a ten si stoupne k těm čudlíkům, ale asi bych nezvládla si tam stoupnout a pak tam ten kočárek nasměrovat, no je to otřes tyhle pidivýtahy, tiše závidím těm co mají ty "stěhovací" obrovský, vůbec nic tam neřeší 😉