Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

spetra
9. nov 2009

tj. ten náš výtah mi dává... ☹ díky za info, tak uvidíme nějak to dopadne, až prodám svůj současný tak ho koupím...

sophie1981
10. nov 2009

spetra.....ja viem ako myslis ten vytah...takto sa vyvaza moj svagor, ked kocikuje drobca...on ma totiz brucho riadne......a zmesti sa sposobom ako opisujes..., len treba trosku cviku v tom, ze do vytahu ides opacne a ked koliesko nieje zaaretovane, trosku cviku treba na to....ale da sa to..... 😉

mufinka1
14. nov 2009

Krisi: tak dneska jsem byla v motercare a porovnavala jsem opet Ptecka 🙂 sice jsem poradne prozkoumala Vibe, ale i tak jsem rozhodnuta jit do Dash, i kvuli te cene, vyjde nas o sto liber levneji a libi se mi stylove vic.

Da se ten fusak od Emitexu pouzit jak nahore tak dole v Ptecku? premyslim,ze az budeme ted v CR, ze bych ho treba koupila?

krista
15. nov 2009

Mufinka dole se dá určitě použít a nahoře asi moc ne, to sedátko je dost krátký, já to teda nezkoušela.

mufinka1
15. nov 2009

kristul tak pristi tyden budeme objednavat Dashe, tak jsem zvedava co a jak 🙂 budeme kupovat kocir, ten double kit + plastenku a pak k tomu jeste kdyztak dokoupim nejaky ten fusak - ja budu fusak potrebovat prevazne jen pro jedno dite nahore ( protoze az se mimi narodi tak uz bude teplo a mala fusak nebude potrebovat a na dalsi zimu uz ho bude potrebovat zase jen mladsi ditko a pochybuju, ze mala bude ve 3 letech chtit fusak - ale jestli pises, ze pasuje dolu ( teda tim doufam, ze myslis to hlavni sedatko kocaru a ne double kit) tak by to vpodstate melo slouzit tak jak potrebuju - my sice mame fusak ke golfkam, ale je docela kratky, tak premyslim, ze ten emitex by to vyresil

kikipolka
18. nov 2009

Holky
docela mě ten kočárek zaujal,a potřebuji od Vás poradit
Pořád nevím ,synovi když se malé narodí bude 1rok a 10 měsíců, myslíte že ten kočár využiji? A jak to bude vypadat když bych chtěla mít mimčo v hluboké korbě?a syn bude sedět kde?
Asi vám připadám blbá,ale já bych to chtěla zjistit a hlavně kde se prodává,jestli jenom přes net
Díky moc za odpovědi

krista
18. nov 2009

Kikipolka bude to vypadat takhle:
http://www.babydracek.com/images/sklady_podrobn...
Starší dítě nahoře a ml. pod ním 😉 já mám věk. rozdíl 1 rok a 6 měs. a doporučuju 🙂

Kde se prodává to těžko říct, třeba u nás ve městě v obchodě ho mají, ale koupila jsem ho přes net, pomalu o 9tis. levněji levnější verzi teda 😉

kikipolka
18. nov 2009

krista děkuji za odpovědi a ještě bych se zeptala,kde jsi ho koupila ty přes net a co přesně pro dvě děti budu potřebovat ke kočárku koupit
děkuji

mufinka1
18. nov 2009

kik: urcite ho na tak maly vekovy rozdil vyuzijes, u nas bude vekovy rozdil 2roky a mesic a uz ho mame porizeny taky, nase mala venku moc chodit nevydrzi, takze se bude hodit.

Kristi: dneska uz jsem se nedostala k nafoceni kocaru - probirala jsem detske veci takze to nafotim az zitra dopoledne, mala bude rano u tchyne tak na to bude cas 🙂 tak pak prihodim ty fotecky 🙂

krista
19. nov 2009

Kikiponka odkaz ti pošlu do IP a pro novorozence a batole budeš potřebovat:
- kočárek
- double kit
- vložnou tašku (já používám jen fusak)

Mufinka tak už se těším na fotky 🙂

krista
19. nov 2009

No a vlastně bych koupila i pláštěnku 😉 já teda mám neoriginální z golfek a pasuje mi super 😵

kikipolka
19. nov 2009

krista děkuji 🙂 🙂 🙂 🙂

krista
19. nov 2009

Kikipolka nemáš zač, tak se potom ozvi jestli jste ho koupiili 🙂

mufinka1
19. nov 2009

kik: souhlasim s kristou, ze radeji nez tu vloznou tasku je lepsi poridit fusak - do te vlozne tasky se ti dite vejde maximalne par tydnu - jsou to podle me vyhozene penize. My budeme ke kocaru taky porizovat jen fusak.

petapi
19. nov 2009

ahoj holky, tak na nás už kočárek (Vibe) čeká na poště, se těším 😵
a jsem asi naivka, když jsem myslela, že tam bude novoušek mít i vložnou tašku i fusak co? tolik místa tam asi nebude, ale to je fuk, tašku stejně mám půjčenou neoriginální, tak potom vyzkoušíme a uvidíme.

krista
19. nov 2009

Petapi já slyšela že tam jiná taška než originál nejde 😅 a do tašky se ti fusak bohužel prý nevejde, já nemám vyzkoušeno, ale říkala mi to jiná maminka 😉

petapi
19. nov 2009

jj určo to chce zkusit, ale o pár stránek dozadu jedna kočka píše, že nemá origoš tašku a v poho, proto jsem ji zatím nekupovala s tím, že vyzkouším, co udělá ta půjčená a pak se prostě zařídíme, jestli s taškou nebo ne 😉

krista
19. nov 2009

No však jo, ty originál věci jsou strašně předražený 😝

reva
20. nov 2009

Do vibu sa uplne vpohode vojde taska CONCORD .... je velka a priestranna... my mame velke babo a snad to v taske vydrzime celu zimu.
Maju na tie tasky teraz akciu a je vazne dobra... vyteplena ..uplne podla mna nahradza fusak.

Original taska je malicka..nam by sa do nej nezmestil ani ked sme sli z porodnice 😎

sophie1981
20. nov 2009

ahoj...

my mame original tasku P&T...mala sa narodila 2500g, zaciatkom marca.....ja som ju von nosievala zababusenu, nakolko si nevedela udrzat teplo dost dlho.......do tasky som v pohode vlozila fusak P&T, a ona bola zabalena este aj v deke a zmestila sa v pohode....potom som ju v taske este nosila do juna, cize 4 mesiace, potom som s tym sekla....nechcela byt v kociariku bez tasky, ale uz bolo teplo, tak som pritvrdila.......ale bola drobna....

sestra ma tiez P&T origos tasku, fusak unitex ci ako sa to vola....ten co sa da odobrat dolna cast a pasuje aj do vajicka....ona maleho nosi v taske, v ktorej ma fusak s odobratou spodnou castou......a v pohode...maly je spokojny a to ma cez cez 4,5 kg......

sophie1981
20. nov 2009

ale vibe je sirsi.....a aj ta taska mi pride vacsia ako do sp-cka... 😉

petapi
20. nov 2009

tak my už jej doma máme a vejde se i taška emitex s fusakem emitex a v zimní bundě oblečeným medvědem 😅
a kočárek je fakt super, akorát si teda budu muset zvykat na 3kolku no, ale to se poddá 🙂

mufinka1
20. nov 2009

premyslim jestli poridit treba teda neorigos tasku, kdyz rikate, ze se tam vejde ? i kdyz mi mame dashe a budeme mit mimi konec brezna, tak mi prijde, ze to nevyuzijeme...?

Peta muzes hodit nejaky odkaz na tu emitex tasku? ze bych se po ni taky podivala

beranek
21. nov 2009

Ahoj, ráda bych se zeptala, taky máme kočárek Phil....vy používáte pro novorozence přímo fusak do té kapsy (pod staršího sourozence)? My používáme neoriginální tašku graco z našeho dřívějšího kočárku a pasuje tam, sice hodně natěsno, ale vejde se....
A pak bych se ještě ráda zeptala, jestli se dá pořídit nějaký nánožník pro starší dítě nebo jak se to řeší v zimě? 😕

levula
21. nov 2009

petapi: pasuje tam vlozna taska teutonia a dokonca i vanicka z chicca (predosleho kociku) co sa mi ani verit nechcelo no predsa, a do nich v poho napasujeme fusak a kooopec miesta pre mimco ... uz len vyskusat 🙂

petapi
21. nov 2009

je tam fakt dost prostoru, tak jak vidno se tam vejde jakákoliv taška 😅
mufi, já mám konkrétně tuto celou černou http://www.babylife.cz/tasky-ke-kocarkum/emitex...
nánožník dělá emitex taky univerzální, ale jestli se vejde netuším...

krista
21. nov 2009

Ahojky 🙂

Mufinka koukám, že jsi dodala fotky - super! 🙂

Beranek já to zkoušela bez nánožníku a to by tam staršímu dítěti byla podle mě zima, tak mám nánožník z golfek, vypadá takhle:
http://img.mimibazar.cz/foto/6/090426/01/f19163...

A kdybych ho neměla tak se asi domluvím s jednou paní na MMB co šije vložky, nánožníky a různé příslušenství pro kočárky 🙂

petapi
21. nov 2009

jj na tu paní jsem zapomněla, ale taky na ni mám odkaz 🙂

mufinka1
21. nov 2009

holky nanoznikem myslite fusak??? ja vzdycky nevim co to jako nanoznik ma byt 😅

petapi
21. nov 2009

nene nánožník je jakoby takovej kryt ještě na kočárek, který zakrývá nohy, není pod dítětem, většinou bývá origoš u kočárků, ale PT ho nemají no