Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

inuska29
11. mar 2013

@anthoan ....napísala som mail pani,čo mi poslala kontakt Garzonka,z tejto stranky..
Tak som zvedavá....a hlavne na cenu 1 kolieska....Zamenila som Peg perego GT3 za Phil and Teds...a ten istý problém.....ale nebývam ani vo vyasfaltovanej časti :D...bude to aj terénom 🙂...vďaka.

inuska29
11. mar 2013

@jankalac ..čakám na odpoveď v jari 2012,keď som používala Peg Perego,som mala ten istý problém....vyšlo ma koliesko na 17e.../plus pošta/...na Phil-a som už menila dušu...to sa da aj univerzalna kupiť,ak vam dobre poradia "za par šupiek"..teraz uvidíme na mail....čo odpovedia...

anthoan
11. mar 2013

@jankalac ja som objednávala len zadné vrchné plášte (duše) a stala jedna 10Eur. Co som bola prekvapená lebo na stranke anglickej kde som to našla stáli cez 15Eur jedna. ALe bola som veľmi rada lebo to dovážaju z Nového Zelandu a vraj to strašne trvá🙂

anthoan
11. mar 2013

@anthoan A vnutorné som si kupila u nas kde predávaju bicykle tie sadli🙂

anthoan
11. mar 2013

@inuska29 Ja som dala za tie vrchné plášte zadných kolies 10Eur kus a tie vnutorné som si kupila kde predávaju bicykle ale tie si nepamätám koľko stáli ale 5eur cca-

inuska29
11. mar 2013

@anthoan waw,taká cena by potešila aj mňa,ale ten "výbuch,tlak v kolesách" čo nastal,zničil aj plasty,takže budem musieť celé koliesko,keď tak ešte napíšem a opýtam sa vás.Ďakujem

anthoan
11. mar 2013

no ale rám Vám ostal nie?

lubka_to
11. mar 2013

baby prepáčte že sa vám sem pletiem, ale nikde som nenašla temu ktoru potrebujem...Nemáte niektorá náhodou súrodenecky kočík Obaby tandem??? chcem len vedieť či sa dá dokupiť bud original alebo nejaká univerzálna strieška na ten zadny kit???

magimary
11. mar 2013

@lubka_to ja mám o´baby, ale o kryte na zadné sedadlo veru neviem-podľa mňa sa nedá zohnať, lebo taký nejestvuje-ako originál a univerzálny-no, možno len skúšať, či tam zapasuje niečo z týchto P&T (ktoré sú napr. na Exploreri)

sashie
12. mar 2013

@mary939 ja som si ho objednávala cez www.kiddicare.co.uk, ale to som žila v UK. ale pozri, či ho doručia aj na SK, teraz to mnohé zahraničné firmy začali robiť. oni majú veľakrát akcie, ja keď som ho kupovala tak bolo v cene základného kočíka prídavné sedadlo (čiže zdarma bolo) a navyše som dostala kvalitnú cestovnú postieľku - ohradku zdarma, ktorú využívame u mojej mami.

sashie
12. mar 2013

@inuska29 ja som kúpila na sport dve zadné kolesá - komplet a stáli 20 eur, v obchode pre deti. pričom na UK stránkach vychádzalo jedno na 40 eur.

rossinka
12. mar 2013

Prosim Vas, neviete, ci ma kocik e3 polohovatelny double kit?

rossinka
12. mar 2013

A este jedna otazka. Kupoval tu nikto kocik phil teds z tretej ruky? Nemali ste problem s nejakymi technickymi zavadami, napr.ci kolieska neboli prilis opotrebovane a tak. Dakujem za odpoved.

sophie1981
12. mar 2013

@rossinka nie nema

rossinka
12. mar 2013

@sophie1981 dakujem za odpoved. Je mi to luto ☹ Chcela som ho kupit..

sophie1981
12. mar 2013

@rossinka E3 je jedna zo starsich verzii...tusim prvy polohovatelny dk mala az starsia verzia sport......E3 nema ani polohovatelne madlo....da sa sice dat do dvoch poloch, ale jedine, ze celu tu konstrukciu ktoru vyberies uvolnenim srubiek len zasrubujes naopak a bud mas to madlo vysoko alebo vklasickej polohe....

sophie1981
12. mar 2013

@rossinka a este ak je to starsia E3 tak tam by som este upozornila na hlavne sedisko...je tak zvlastne hlboko tvarovane, ze dieta ked tam sedi ma kolienka az pri hrudniku....ja som detom potom pod zadok davala vankusik, aby sedeli normalnejsie... 😅

rossinka
13. mar 2013

@sophie1981 dakujem za info. Budem hladat dalej, snad sa na mna usmeje stastie a najdem dobry kocik za rozumnu cenu🙂 Este mam par mesiacov cas 🙂

hemetre
13. mar 2013

@rossinka http://www.babyjoe.ch/Hersteller/Phil-Teds/Phil... tu je dobra cena za novy , na nase cca 530 eur, ako kupovat z tretej ruky.

dobre akcie mavaju aj tu http://www.deltakids.ch/xt/index.php/cat/c629_P..., len treba striehnut. 12 frankov byva dobierka este k cene kocika , na sk viem doviezt.

rossinka
14. mar 2013

@hemetre dakujem za typy. Ale mam podmienku,ze double kit musi byt polohovatelny. Pozriem ale tie zahranicne stranky. Nasla som na jednej UK stranke navigator 🙂 mozno ho zoberiem, ale ho nepoznam..

rossinka
14. mar 2013

SURNE: Kocky ake mate skusenosti s PT navigatorom? Na jednej UK stranke som nasla dobru cenu. Ma tam miminko dost miesta na nozicky, ked nad nim sedi starsi surodenec? Je to preistranny kocik? Akcia je casovo obmedzena..
Dakujem za skore odpovede.

hemetre
14. mar 2013

@rossinka pozri tie moje linky, maju tam aj navigatora, porovnaj si ceny... a precitaj si http://www.emimino.cz/diskuse/phill-teds-foto-3...

hananana
14. mar 2013

Náhodou jsem narazila na tuto diskuzi, nemám ale čas ji pročítat, třeba mi poradíte. Neví tady někdo, jestli padne double kit Navigatoru na Explorer? Dík.

rossinka
15. mar 2013

Ahojte! Pridavam vlastne skusenosti NAVIGATOR vs SPORT
Vcera som si bola oba kociky obzriet v obchode.
Cenovo je rozdiel medzi novym navigatorom a novym sportom minimalny. Kto chcete navigator, napiste mi postu, poslem link, kde je dobra akcia.
NAVIGATOR: Nadherny kocik, vypracovany, kvalitne materialy, vyssi level 🙂
Obrovska vyhoda: jednoduche, skvele polohovanie DK, moze byt polohovany aj s vacsim dietatom ( nie ako sport).
Obrovska nevyhoda: sedacka na double kite je KRATKA, naozaj. Ak je DK vpredu, starsie dieta ma malo miesta na pohodlne sedenie. Najma ak idete do zimy, to bude v oteplovakoch a deke sediet na konci ritky 🙂

rossinka
15. mar 2013

SPORT: Starsi, sportovy model, PIESTRANNEJSI ako navigator.
Obrovska vyhoda: Double kit ma hlbsiu sedacku, takmer dvakrat taku ako navigator. Nemate pocit, ze dieta pri polohe DK vpredu z neho ide vypadnut, ako pri navigatore ( zvlast v zime).
Obrovska nevyhoda: Sedacka double kit je polohovatena, ale LEN pre mensie dieta, strasie si bucha hlavicku o zelezny ram, ak je spustena nizsie!!!
Napriek tomu, ze je navigator krasny, novy model. My ideme kupit nejaky novy sport kvoli praktickosti.
Ak kupujete kocik pre novorodenca a starsieho surodenca ( najma ak idete do zimy), kupte sport.
Ak kupujete kocik pre dieta od 6tich mesiacov a starsieho surodenca, jednoznacne navigator.
Toto su moje subjektivne nazory s rucenim obmedzenym 🙂

rossinka
15. mar 2013

@hemetre dakujem za odpoved, na tom emimine som nasla info, ktore posluzili 🙂

hananana
15. mar 2013

Tak nic, už jsem zjistila, že to nejde.

sophie1981
15. mar 2013

@hemetre no ak v tom prvom linku je classic, tak cena je prehnana.... 😕 ...neviem teda presne ktory tam je na predaj, lebo je tam aj classic aj sp....ale myslim, ze aj na sp je ta cena dost vysoka... 😕 ......

sophie1981
15. mar 2013

@rossinka ja som max. spokojna s sp.....dcera sa aj teray obcas zvezie v dk.... 😅 ....a DK sa da pouzit len na svoj druh...neapasuje ti na ine.....teda myslim okrem vibe1 a 2