Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

dagmarkaaa
11. feb 2011

@zuzi26 achjo tos mě nepotěšila ale děkuji za informaci, každá rada dobrá no musím to zvážit jak to budem řešit 😕 ještě máme čas tak se informuju.... kolik kilo má teď vaše maličká?

luti
11. feb 2011

@zuzi26 dekuji, my bydlime v UK, takze tady neni problem neco na P&T sehnat a je to o moooooc levnejsi nez v CR a na Slovensku ☹ ☹

zuzi26
11. feb 2011

teraz sme sa uz tri tyzdne nevazili, ale myslim ze cez 5 kil bude mat urcite 🙂 ale teraz dost mrzlo v zime, tak ja som davala overal tensi, emitex zavinovacku hrubu do autosedacky a este som tam nacpala aj deku. Ale bola aj spotena niekedy. Teraz uz davam len tu zavinovacku, fusak by sa do cocoonu podla mna nezmestil. Inak na bambani.at maju novinku cocoon XXL o 10 cm dlhsi - stoji ale 70 eur ☹

luti
11. feb 2011

To vy mate daleko chladneji nez my, my ji davali jen do kombinezy a primo do te tasky s deckou, takze se nam tam v poho vesla 🙂

zuzca80
11. feb 2011

@zuzi26 to je aj kamenny obchod? nevies, ci maju otvorene aj v nedelu? asi nie, ze?

zuzca80
11. feb 2011

@dagmarkaaa inak...moja dominika mala 5,5 kg ked mala 5 mesiacov 🙂 ale zas ona priberala pomalsie. doteraz je jedno z najmensich babatiek pri svojich rovesnikoch 😉

zuzca80
11. feb 2011

@zuzi26 uz som nasla, ze su otvoreni pondelok - paitok do 18:00

zuzca80
11. feb 2011

@dagmarkaaa inak da sa kupit cocoon xl, co je o 10 cm dlhsi. http://www.bambani.com/Fuer-Unterwegs/Phil-Teds...

zuzi26
11. feb 2011

zuzca80 my sme u nich kupovali doublekit a cocoon a boli velmi velm mili, taka rodinna firma. Nam to bol zobrat kamarat, ale da sa to v pohode najst. Po osobnej dohode, vam ten majitel pride aj cez vikend, len sa treba dohodnut na hodinu

antchea
12. feb 2011

@arrett ahoj chtěla jsem se zeptat,taky mám explorer a nějak jsem nikde nenašla kam se přidělává ten pásek co je pod dk.Chápu že je to výstuž ale nejsem si jistá že jí tam dávám správně.A ještě jestli máš tu vložnou tašku origoš na exp nebo je to jedno jestli je to třeba do sp nebo do dashe.Ještě jsme nevyjeli dnes půjdem poprvé jako monokočár,přírůstek čekáme až na konci dubna.-)a ještě jak je to s pláštěnkou používáš origoš nebo je to taky jedno jestli to není na tenhle model.Protože u nás jí asi neseženu.-)děkuju za odpověď

arrett
12. feb 2011

@antchea Myslis, taký tém červený, čo by sa mal niekam zakliknut? Netuším🙂 Aj ja som na to uz pozerala. Mám originál tašku a myslím si, že tam môže ísť hocijaka taska. Len tam pri nohách, je trosku menej miesta. Plastenku som ešte nekupovala. Pri starsiom synovi som ju nevyužila ani raz, kedže stále keď prsalo, boli sme doma.
Dnes sme boli aj my na vychadzke ako mono kocik. Ocenila som striesku a tienidlo take sietkovane na nej. Je úplne schovane. Potom som to simonkovi stiahla úplne dole, dopredu, že ho ani vidieť nebolo🙂 A na tej strieske sú po stranách 2 ulozne vrecka🙂 tiež super vec, kedže ešte nemám tašku. Našla som na ich strane takú tasticku čo sa dáva na rucku za ktorú sa tlači kociar. Začínam vážne o Tom uvažovať, že kúpim.

antchea
12. feb 2011

@arrett ne ten jsem namyslela ten se má přidělat na madlo kočárku ale je to dost na sílu moc to nejde.-(myslela jsem dole zespoda pod tou sedící částí je jakoby takovej černej pásek a na koncích má očka.S tou taškou taky nevim,musim to nějak vymyslet.Moc se mi nechce nosit batoh na zadech.-)

aeneas
12. feb 2011

Baby, nepredava niektora z vas Phila? Mam zaujem o kociar s fusakom. Prenosnu tasku az tak nepotrebujem. Vdaka

dagmarkaaa
13. feb 2011

@zuzca80 díky za informaci, ty půjdeš do tohoto kočárku? vidím že budem mít zhruba stejný rozestup mezi dětmi a taky čekáš srpnové miminko 😉 naše malá měla taky v půlroce ani ne 6kg taky drobek tak kdyby bylo i druhé, snad by tu zimu vlezlo do té vložné tašky.... 😎

zuzca80
13. feb 2011

@dagmarkaaa no ja chcem ist do viedne popozerat aj phil and teds kociky aj baby jogger city select. asi bude najlepsie, ked si to rovno poskusame tam vedla seba. chcem, aby si dominika sadla do obidvoch.

joohana
13. feb 2011

Holky, tak máme Dash doma, jen nějak nemůžu přijít na to, jak se připevňuje bezpečnostní páska od double kitu k rukojeti-v návodu je, že se bez toho nemá jezdit a že se má páska protáhnout pod stříškou okolo rukojeti a zapnout, Ale je na to moc krátká 😨 . Dělám to špatně, nebo má vadnou? Jak dlouhou ji máte? Naše má 25cm.

antchea
13. feb 2011

@joohana s tim mám problém i exploreru ne a ne to připnout je to hrozně na sílu🙂

antchea
13. feb 2011

holky ještě jsem se chtěla zeptat jakou máte zkušenost s eskalátorama.Se čtyřkolkou jsem to zvládala v pohodě(vezla jsem kočárek nad sebou) ale u trojkolky a ještě se dvěma dětma mám z toho trochu strach .Nemáte někdo nějakej tip?

romcatko
13. feb 2011

jezdím s ním skoro pořád a jde to. mám tedy spor. když jedu nahoru, tak nacouvám- já první, kočárek za mnou. díkě co sedí nahoře s emusí opřát, abys nemela težiště moc vpředu. Když jedu dolů, tak najedu normálně a trochu to naklopím na sebe. já měla tedy i monokočár trojkolku, ale výraznější problém v tmm nevidím.

joohana
13. feb 2011

@antchea Dík z zkušenost, nakonec se mi to podařilo, ale teda žádná sranda. Jsem ale na větvi z toho, jak je ten kočár skladnej-pro dvě děti a složenej vypadá fakt malinkej 😎 . Dvouletka celé odpoledne lezla do svého sedátka nahoru, musela jsem ten kočár nechat složenej, aby mi někde nevypadla 🙂 .

Holky, už se to tu probíralo, ale ještě jednou se zeptám-dcerka byla dost velká, narodila se s váhou 4150g a mimi bude koncem dubna. Zatím jsem nekoupila tašku, říkám si jestli v tom nebude prtěti moc horko- a jestli se mi tam vůbec vejde. Nemáte nějaké zkušenosti s ježděním bez vložné tašky?

antchea
14. feb 2011

@joohana zkušenost zatím nemám,Dneska jsem tam narvala vložnou tašku co mám ještě od concordu je to tam tip ťop ale myslim že třeba měsíc dva by jsme tam mohli dát a pak už snad bude teplíčko a budem jezdit bez ní. Ale uvidíme.-)

antchea
14. feb 2011

@joohana jo a ještě abych nezapoměla.Mišan taky doma chce jezdit nejvetší terno je sedět dole,jediný co nám dělá problém je že musí být připoutanej.On je docela kliďas když jsme jezdili v concordu tak jezdil bez a byl v pohodě,jenže teď mám strach že by nahože mohl vypadnout tak musíme trénovat🙂a holt jezdit i teď v monokočáře připoutaný aby si zvykl,doufám že nebude moc plakat.-(

joohana
14. feb 2011

@antchea Njn, ta naše musí jezdit připoutaná vždycky- máme Inglesinu, je dost vysoká a hodně houpe a převrátit ji není až takový problém, navíc malá se moc ráda vyklání kam až to jde. Tak se jen modlím aby ji to udrželo-pásám ji jen v pase. Taky jsem zvědavá jak to v P+T bude snášet, nevím jestli si tam troufnu jí ty kšíry sundat z ramen 😨

antchea
14. feb 2011

@joohana taky jsem v nejnutnějším připoutávala jen v pase .-)

antchea
15. feb 2011

@romcatko no ono to bude asi o zvyku.Mám za sebou dvě 🙂 vyjížďky a cestování busem ale ještě si s tim moc nevěřim.Prostě 4 kola nejsou 3🙂

joohana
15. feb 2011

Tak jsem dnes vytáhla P+T že ho konečně vyzkoušíme (venku oschlo nejhorší bláto, nechtělo se mi ho hned zablátit 😔 ), ale malá do něj odmítla sednout, že to není její kočár 😕 . Tak asi bude ležet stranou dokud neuklidíme starý někam na půdu a třeba se pak nechá ukecat...Jinak si s ním teda skvěle vyhraje 😀

antchea
15. feb 2011

@joohana no my dnešní přežili ale jen připoutáni v pase,pomalu ale jistě.-)

dara29
16. feb 2011

Viem, že je to téma o kočíku ale mám k Vám jednu prosbu. Neviete mi poradiť či sa dá na Slovensku kúpiť Phil a teds hang bag
http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://ecx.i...

Za všetky odpovede Vám dakujem Dara

gucci
16. feb 2011

ahoj holky, jsem na začátku těhu, ale o sourozeneckém kočárku mám celkem jasno, akorát nevím, který Phil&Teds si vybrat, umíte mi někdo poradit, jaký je rozdíl mezi Explorerem, Dashem a Vibe? A nevíte kde se dají okouknout v nějaké prodejně? Díky moc

arrett
16. feb 2011

@dara29 neskusala si predeti.sk??