Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

garzonka
28. okt 2011

@maxi.smile ja jsem si nechala nánožník ušít , náš malý se už do PT fusaku nevejde, takže jsem to takhle vyřešila.

garzonka
28. okt 2011

Prosím které máte PT Vibe, dá se stříška vyprat? Myslím zda se dá tá látka sundat z konstrukce...?

garzonka
28. okt 2011

@tinika neviem či to nebude tým, že máš brzdu slabšie stlačenú, ja tiež občas počujem "čuchavé zvuky" 🙂, ale keď brzdu pevnejšie stlačím, tak to prestane...

petruska86
28. okt 2011

@mayaotzin ahoj...ako pises, ked mi dcera z DK vyrastla a zaspala v nom, tak sme pouzivali cestovny vankusik do autosedacky, co sa dava okolo krku 🙂 (kedze sme ho mali v aute, tak len kvoli tomu som ho kupovat nemusela 😉 )

lydia25
30. okt 2011

Ahojte. Nema nahodou niekto na predaj kociar Phil a Teds? Ba a okolie. Dakujem

katwind
30. okt 2011

Tak já mám objednaný kočárek (Vibe2), tak jsem zvědavá🙂

maxi.smile
2. nov 2011

@katwind ahoj, a můžu se zeptat, pokud víš, jak je to s takovou tou clonou - plastová, průhledná, proti větru???? Ta je standartně obsahem ke kočárku, nebo se dokupuje, nebo jak jí mám najít na internetu?? Vím jak vypadá, ale na fotkách běžně v nabídkách u prodejců na internetu jí nafocenou nevidím. Víš co myslím? Jde mi o to, když leží novorozeně ve vložné tašce vzadu, tak je tato clona připevněná ke stříšce, aby na mimčo nefoukalo se stran..díky moc za odpověď

dzudka
4. nov 2011

Prosim ak by niekto mal na predaj surodenecky Kocik Phill and Teds prosim ozvite sa mi 🙂
BA a okolie moze to byt popripade tak aj ze Trnava....to by sme vedeli prist pozriet a popripade zobrat.

orchidie
4. nov 2011

@julcek my mame PT Verve a zatim jsme moc spokojeni 😎 Ale zatim jezdime s malym v "troube", takze nedokazu posoudit, jak slouzi pro dve vetsi deti...

vlcicaa
4. nov 2011

@zuuzuu ahoj chcela som sa ta spitat ci si zohnala tie nahradne plaste a ci by si mi neporadila dakujem ti pekny den

aameliaa
5. nov 2011

@dzudka ja predavam..sunin1@azet.sk 😉

tinika
5. nov 2011

tak včera sme vyskusali VIBE2 ako surodenecky a baby beriem spat ze som nadavala na kolečko predne :D parada, este lahsie sa ovlada ako ked tam bol len starsi :D tak fajne je vyvazeny, aj ked len mladsi tam sam spinka, tak este som zvedava na sneh ako to bude a som spokojna, ale verve je tiez super, keby teraz kupujem, asi aj tak dam na tu stvorkolku

sophie1981
7. nov 2011

dnes som musela improvizovat, kedze mi trebalo ist po dcerku do skolky a hlavna cast pt mi neoschla...tak som prisla na dalsiu z moznosti ako vyuzit tento kocik... 😉 .....

magimary
7. nov 2011

@sophie1981 to máš originál P&T autosedu? 😕
výborný nápad 😉
a dobre to tam držalo? pevne? stabilne?

sophie1981
7. nov 2011

@sophie1981 nie mam baby designe sedacku, ale akurat mi pasuje a zapadne do konstrukcie, aby sa mi nevyklopila nahor, zachytavam ju strieskou, cize je tam uplne na pevno, este pevnejsie ako origos pt a konstrukcia...

sophie1981
7. nov 2011

@magimary sama sebe som odpovedala... 😝

matpaj
8. nov 2011

Ahojte. Chcem sa spytat, ci sa niekomu na tomto kociku trhal potah na opierke?

nella2010
9. nov 2011

Ahojte mamicky, viete mi povedat, ci na vibe2 a verve je rozdiel len v kolieskach alebo aj v konstrukcii samotneho kociara, neviem ci vibe2 ma tiež tu specialnu konstrukciu z plastu na chrbatiku zo spodu hlavnej casti. No neviem ci som sa vyjadrila jasne 🙂 dufam. Inak vidim tu super riesenie s autosedackou, aj mna to napadlo je to perfektne a ani netreba pouzit original autosedacku. Dakujem

nella2010
9. nov 2011

@sophie1981 Perfektny napad, mozno by sa to dalo pouzit aj na Vibe, ci nie? Zvazujem kupu Vibe2 a toto by som tiez urcite vyuzila 🙂

myounghee
9. nov 2011

@sophie1981 super... vidim ze nas Sportak je fakt supeeeeeer vyuzitelny!! Skvely napad! A gratulujem k 2 mesiacikom 😵 😵 Vratkovi. Nasa Aimée ich oslavy 21.11 😉

zuzanky
9. nov 2011

ahojte baby
rozmýšľam nad kúpou tohto kočíka lebo v máji čakáme druhé ale neviem či s nim budem spokojná poraďte mi ste s ním spokojné a nie je takže riadenie keď sú tam 2 deti? Za radu a pomoc pri rozhodovaní ďakujem 🙂

sophie1981
9. nov 2011

@myounghee ja by som sport za nic nemenila...ani za vibe2 😀 😀 😀 😀 😀 .....s nasim uz zijem vyse dva a pol roka, denno denne v terene, po lese, kade-tade a tuk-tuk--okrem defektov ziaden problem, teraz z dvoma po Slovenskom Raji beham a super...maly, spratny, ohybny.....ked ho uz nebudem potrebovat, asi mi bude velmi smutno... 😅 .....dakujem ku gratulke...leti ten cas...a hlavne teraz ked uz mam dvoch dzukov doma... 😀

sophie1981
9. nov 2011

@zuzanky ja nemam problem s nalozenym kocikom, a to dcerka ma 14 kg, a syn 6...cize 20 kil plus oblecenie a pohoda...jasne ze je to tazsie ako ked mas v kociku len jedno dieta, s tym musis ratat, ale osobne ked to porovnam s manipulaciou inych surodeneckych kocikov, PT ma jedno z najlahsich manevrovani.... 😉

zuzanky
9. nov 2011

@sophie1981 ďakujem aj mne sa zdá najlepší z radu súrodeneckých nakoľko ho chcem vpratať aj do výťahu aby som nemusela vláčiť deti a aj nákup 🙂
ja mam teraz maxi cosi 3 a ten je ťažký sám o sebe má cca 10 kg len konštrukcia tak dúfam, že to bude podobne možno ľahšie 🙂 len najhoršie na tom je, že v TT ho nemajú a musím isť do BA aby som ho videla aj naživo a skúsila zatiaľ z jedným dieťatkom 🙂
a ja nechem vibe ten sa mi nepáči skôr pôjdem do Dash 🙂

nella2010
9. nov 2011

Viete mi niekto poradit, kde mozem Vibe vidiet v Košiciach nazivo, alebo aj v Prešove?

nella2010
9. nov 2011

No mam tolko otazok, aky je rozdiel medzi vibe, dash, sport a explorer 🙂

zuzanky
9. nov 2011

@sophie1981 a ešte ma napadlo či mi vieš povedať jeho dĺžku neviem ju nájsť 🙂

sophie1981
9. nov 2011

@zuzanky uff raz som to tu do temy uz pisala..ale ak ti ide o vytah, tak sa zmestome aj do toho najmensieho s "harmonikovymi" dverami, ale bez dk....bez vnutornych dveri sa zmestis s celym kocikom v pohode, len ho musis dat napriec....ked najdem meter, tak ti pomeram, len netusim, kde ho "odlozila" moja pomocnica

zuzanky
9. nov 2011

@sophie1981 ďakujem aj ja chodím z maxi cosi na prieč lebo potom som sa tam nezmestila už ja bolo malo miesta vedľa neho 🙂 a to poznám aj ja všetko hľadám 🙂

mataharyy
9. nov 2011

Ahoj, mohu dotaz, nezkoušela jste některá zda projdete do autobusu např. SAD PD, těch příměstskejch, malejch modrejch? 😅