Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

maartinkaa
2. mar 2010

aha, som to zle precitala, 😉

teraz jedna baba na cakame dvojicky pisala, ze ma phila a je s nim velmi spokojna, a ze sa daju tie sedacky sklopit obidve, je to pravda? a ze sa jej v tom dobre deti vyspia 😉

minitrouble
2. mar 2010

maartinka - no neviem - podla mna sa da sklopit len ta jedna sedacka ...nema potom P&T taky ten co su 2 sedadla vedla seba?

minitrouble
2. mar 2010
petapi
2. mar 2010

hm teda, tak to by bylo super, kdyby se daly sklopit obě dvě sedátka, ale zatím máme verzi novorozenec+batole, tak se mi nechce to předělávat, abych to zjistila a když jsem ho skládala jako novej, tak jsem si ničeho nevšimla, tak taky neporadím.
a s tou pláštěnkou taky neporadím, prtž jsem ji ještě nezkoušela naživo, tak...

maartinkaa
2. mar 2010

hovorila o surodeneckom a nie dvojickovom, skuste si to precitat, okopirovala som to 🙂




Ten kociar Phil & Teds mame, ale ako surodenecky. Som s nim velmi spokojna, ale pre dvojicky sme objednali iny. Phil je velmi dobry, lahko sa s nim manipuluje a na moje velke prekvapenie sa aj na sedatku dobre sedi, obe sedadla sa daju sklopit, takze mozu naraz spinkat obe deti. Ale od narodenia (podla mna) nie je velmi vhodny. Mame k nemu aj tasku pre babatko, ale babatko (aspon to nase) sa v nom necitilo bezpecne (asi) a nepacilo sa jej v tom. Najkludnejsia bola vo vanicke. Uz ked zacala sediet (co u nej bolo pomerne dost skoro), tak sme zacali pouzivat Phil.
Pre dvojicky mame objednany Easy walker aj s vanickami.

maartinkaa
2. mar 2010

a ten VIBE som objednala nakoniec telefonicky, a povedali mi, ze mi ho poslu na dobierku a zadarmo 😵

skoro som spadla na rit, takze komplet vibe grafity+double kit+postielka za 604 eur z www.petto.cz a vraj mi to donesu uz v utorok 😀

tak sa teraz strasne tesim a neviem sa dockat 😵

keiko
2. mar 2010

Maartinka...podla mojej skúsenosti vibe neni pre dvojčatká...ja som rada že som sa ho zbavila 😝

maartinkaa
3. mar 2010

ahoj keiko, aky je rozdiel medzi, trebars rocnymi dvojcatami a surodencami v veku rok a dva roky 😨

nijaky, vzdy bude jeden sediet vzadu a jeden vpredu 😉

minitrouble
3. mar 2010

jeej maartinka a ty mas doma 4 chlapov? paraaada to sa malokedy staaava - az teraz som si to vsimla 🙂
tiez som vcera nam tym premyslala co napisala keiko a asi hej ma v niecom pravdu ze pre 2cata do urciteho veku to nemusi byt ten pravy kocik ...predsa len to jedno sedatko je fakt urcene pre dieta tak od cca 1.5 roka ....je to len sedatko - nepolohovatelne, nedaju sa nohy vylozit - je to cisto len na presun podla mna ...ale zase neviem mozno pre niektore deticky to je uplne v pohode 😉
nech nam keiko napise co tym myslela 🙂

maartinkaa
3. mar 2010

ale ja ho budem pouzivat okolo roka a bude leto, a taktiez dost cestujeme 😉

keiko
3. mar 2010

Ja som to nemyslela v zlom, nemám dvojčatká, ale drobcov 15 mesiacov rozdiel...a mne sa môj starší do toho prídavného ked už bolo dole, ani len nechcel posadiť..a neviem si predstaviť ak by spinkali v kočíku...
Ja by som chcela pohodlnosť pre obe dietky...
Ale povedala som len svoj názor...viem že veľa mamičiek si pochvaluje, ja teda rozhodne NIE... 😖

maartinkaa
3. mar 2010

ja viem, ze si to nemyslela v zlom 😉 , len ja som to tak blbo napisala, ze to tak vizeralo 😀

a tebe sa fakt ten kocik neosvedcil??

keiko
3. mar 2010

Naozaj nie...ja som ho predávala viac menej nový, drobec tam sedel 5x...ked bol hore nad mladšiou tak by aj sedel, ale kedže bol malinký aj on a náhodou zaspal utekala som domov...
No a ked už bambulka sedela a on mal byť dole- som ho tam ani neposadila 😢 u mna zbytočná investícia 😖
Ale dúfam, že tvoji chlapci si ho oblúbia...

maartinkaa
3. mar 2010

no to dufam aj ja 😀, ze si ho oblubia

ale som rada, ze to nie je nejaka ina chyba 😀 , alebo zavada kocika, ale nemoze byt kazdy spokojny 😉

minitrouble
3. mar 2010

maartinka - tak my sme dnes mali premieru spania na tom "sedatku" a v pohode ...akoze neni to uplne to prave orechove ale take by bolo len kupit klasika dvojickovsky kocik kde su sedadla vedla seba to teda odmietam 😎 😀

petapi
4. mar 2010

keiko, to je jasný, každýmu se nemusí líbit za každou cenu 😉
já zase doufám, že až bude Terka ve věku, aby šla dopředu, tak Barunka už bude víceméně chodit a dolů si sedne, když bude jenom unavená a právě se mi líbí, že když člověk chce, tak je to kočárek pro jedno dítě.
případně počítám s variantou jedno dítě v šátku/ergu a druhý v kočárku.

maartinkaa
5. mar 2010

ja sa uz neviem dockat utorka, normalne sa mi s philom sniva 😀 😀 😀

maartinkaa
10. mar 2010

takze, kocik mi pride az v piatok 😠 , som tam volala a povedali mi, ze len dnes mi ho poslali a doma bude az v piatoka tak so sa tesila ☹

maartinkaa
10. mar 2010

http://www.agssport.cz/misa-maureova-dvojcatka-...

maureova ma v nom dvojcata 🙂 🙂 🙂 , tak myslim, ze sa to da

maartinkaa
10. mar 2010

kde ste baby????

minitrouble
10. mar 2010

maartinka ..no najma nech pride je jedno kedy nie? 😉 🙂 a za taku super cenu aj pockas 😝

maartinkaa
10. mar 2010

no, ale som uz bola nazhavena na ten utorok 😠

minitrouble
10. mar 2010

no ja viem to je najhorsie ked sa na nieco tesis a nevyjde to hned tak ako ma 😝 ale tak uz vydrzis daako 😉

maartinkaa
10. mar 2010

a ty co, ako sa vam jazdi? uz si urcite bola viac krat vonku....nie si z neho sklamana?

minitrouble
10. mar 2010

maartinka ...no ja rozhodne nie som sklamana ..vedela som presne preco si ho kupujem a presne to aj splna - necakam od neho zazraky aj ked som zan vyvalila nehorazne prachy
v porovnani s mojim quinnym sa tazko ovlada, ma na prd rucku - neda sa vytianut do dlzky, cize ked chcem ist rychlo tlaci sa pomerne dost tazko...
...ta brzda je podla mna na prd vyriesena - hocikedy omylom potlacim ten gombicek a sa to zabrzi a ked to chcem odbrzit musim sa cela zapriet aby som zatlacila ten gombik naspat
...to pridavne sedatko ma romi tak do polky hlavy cize ked spi tak tam nema az take pohodlie
...musim si dat usit tasku lebo fakt sa mi nechce nosit tasku na chrbte !!!! a na ten kocik tu co mam nezavesim - musim si dat daco male specialne na to usit
...do kosika sa neda dostat lebo tam lezi simi a tak ju musim celu nadvihnut aby som stade nieco vybrala
tolko negativa kocika

ale velke pozitivum - vsade sa s nim vopcham, obe deti mozu sediet a spat sucasne ....simi sa tam bohovsky spi a romi sa tiez nestazuje a rada sa v nom vozi a to je pre mna podstatne - nemozem od surodeneckeho kocika ocakavat ze mi ponukne to co ponukaju klasicke kociky pre 1 dieta 😉 🙂

petapi
11. mar 2010

minitrouble, jj přesně tak, pod to se můžu podepsat, má to přesně ty negativa, co píšeš, ale to jsem věděla, když jsem do toho šla, je to sourozeneckej kočárek, takže musí být nějaký kompromisy 😉

maartinkaa
11. mar 2010

no baby, to nejako prezijem, ale vsade pisu ako lahko ide, tak to ma najviac zarazilo ☹ ☹

minitrouble
11. mar 2010

maartinka - aky si mala predtym kocik? ...lebo on ide lahko - len ked si ho porovnam s mojim quinny speedy tak kazdy kocik mi v porovnani s nim ide tazko 😉 ...fakt ja si na speedyho nedam dopustit proste pre mna to je uplne naj kocik co sa tyka "lahkosti" tlacenia 😵 😵 ...proste P&T je v pohode ale neni to moj speedacik 😎

maartinkaa
11. mar 2010

mam cittu casualplay a to su take vacsie golfky, takze pre mna bude asi P&T lahoda 😉

maartinkaa
11. mar 2010

len som si myslela, ze ide naozaj tazko 😉