Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

sophie1981
24. nov 2011

@katwind https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sophie1981/a...

neviem, ci ti foto pomoze....nemam ju vypnutu do vrchu, aby tam mal maly aj vzduch...po bokoch mas take uchytky..na sp su to take "uska" z gu miciek, cez ne prevlecies gimbiky....ide uzkou castou zdola nahor...

katwind
24. nov 2011

@sophie1981 - už vím!! Jsi zlato, díky! Mně jaksi nedošlo, že tam musím nasadit i boudu 😅 díky!

sophie1981
24. nov 2011

@katwind 😉

katwind
26. nov 2011

Děvčata, mám další dotaz🙂 Když dám Honzíka (2r) sedět nahoru do kitu, tak mi furt sklouzává dolů, chybí mi tam to madlo nebo pultík nebo něco, vy tam dítko teda furt poutáte?

petruska86
27. nov 2011

@katwind ja som priputavala vzdy.......az ked mala dcera cez 3roky a boli sme len nejakych 5-10min od ciela, tak sedavala len tak, ale aj to som ju vzdy jasne upozornila, ze nie je priputana, nech sa nevyklana 🙂
priputavala som prave preto, ze velakrat sa stalo, ze sedela kludne opreta a zrazu sa strhla a vyklonila prudko dopredu, lebo si nieco zaujimave vsimla, takze mne osobne to prislo riskantne vozit tam male dieta len tak nepriputane....

maartinkaa
28. nov 2011

@sophie1981 ja so si ho pozrela akurat teraz, a mna naopak nadchol az privelmi, pre mna, ako dvojickovu maminu by bol perfektny 😉 ja som mala vibe, ale az ked mali vedeli sediet, takze som ho pouzivala len v sedeni za sebou,,,,no mat tak zasa dvojicky, tak si ho kupujem vsetkymi desiatimi 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=oXL9-F1DQuE
aurra
28. nov 2011

ahojte, mate niektora rukavnik do zimy na vibe? totiz ci to tam sedi ked mame tam ten gombicek na brzdu

sophie1981
28. nov 2011

@maartinkaa jasne pre dvojickovu maminu je ten kocik super 😉 ..pre mna dvojmaminu surodencov s 2,5 rocnym rozdielom vobec ziaden ideal, kedze tie sediska na sportovej verzii su dost male...tam by som moju slecnu uz nenatrepala a uz vobec by som s tym asi po lesnych chodnikoch nepresla... 😅...nepisem ze je hrozny...len to uz nieje to pt na ktore som zvyknuta... 😀..kedze ja som uz taka stara paka, co sa tyka pt....jazdila som s nim uz v uk, cize mam s nim odzitych dobrych 7-8 rokov zivota...vsetko v starych trojkolieskovych verziach .... 😉 ...

maartinkaa
28. nov 2011

@sophie1981 ja som to nemyslela ako nejaku vycitku voci tebe 😉 a tiez kebyze mam deti s malym vekovym rozdielom, tak by som ho nechcela, ale skoda, ze nebol vtedy, ked sa moji drobci narodili 😉
a tiez sa my vzdy bude najviac pacit klasicky trojkolesovy vibe, pretoze je to prenho typicke 😉

petruska86
28. nov 2011

@aurra ahoj, ja mam sice sport, ale mam rukavnik od emitexu a je tam dost miesta aj na rucnu brzdu, dokonca ked som ho kupovala, tak to bolo aj v popise, takze by si nemala mat problem

sophie1981
28. nov 2011

@maartinkaa 😉 ..ja som to ani nebrala ako vycitku.....ale nazor.....kazdy ma rad ine....a tak to ma byt...ved inac by sme boli uplne rovnaky, a to by bolo inac na mozog..... 😀 😀 😀 😀

dejnas
28. nov 2011

@aurra ja som ho teraz na jeseň tiež kupovala... od emitexu... sedí super, dá sa ovládať brzda, i keď je zapnutý (vpredu sú 2 cvočky ), alebo si v pohodičke odopneš tie cvočky na chvíľu, kým potrebuješ a potom zase zapneš... ale fakt to ani nie je treba 😉

zizelin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dana3262
8. dec 2011

Ahoj, nevite nektera jaky je rozdil mezi SP a VIBE? Jsou nejake rozdily ve finkcnosti nebo tak?

qetinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
8. dec 2011

@dana3262 ja mam vibe a pokial viem ma trosku inu konstrukciu, inac sa sklada a je troska sirsi

tinika
8. dec 2011

@sophie1981 no ani vibe nie je slava ked mam jedno dieta uz take velke :D natrepem ho do DK vo vetrovke, a uz aj tazsie sa mi ovlada :D ale lepsie ako vlačit maleho na rukach ked sa mu nechce ist, teraz chodime len po blizku bo mladsi dlho v kočiku nevydrzi, často papa tka ide starsi peso a beriem druhy kočik

dana3262
9. dec 2011

@tinika
@tinika
@qetinka holky a nevite neco o P&T Verve?

ejuska79
9. dec 2011

@dana3262 ja som ho bola obzriet v obchode v trencine, maju ho tam vystaveny aj vibe, je skoro taky isty ako vibe, len ma 4 kolieska a trosku ine to pridavne sedatko, no a je drahsi o nieco....velmi podobne, myslim si, ale zas nejak velmi som to neporovnavala, na prvy pohlad to vyzeralo rovnako...ja asi kupim ten vibe ale uz pouzity, uvidim...pozeram ,ze budem mat taky isty rozdiel medzi detmi-19mesiacov 🙂

tinika
9. dec 2011

@dana3262 len to ze keby kupujem este raz, neberiem vibe ale verve :D

dana3262
9. dec 2011

@tinika 😀

@ejuska79 ja mám totiz easy walker duo a je bezvadnej, starsi tam spi kazdej den, ale nikam se nevejdu ☹
Me se za tom verve libi, ze ma 4 kola - coz mi prijde dobry treba do metra na eskalatory a ze ten double kit jde sklopit aspon do pololehu. To je bezvadny. Ale ta cena 😝

tinika
9. dec 2011

@dana3262 toto ze ma 4 koleasa aj ja berem ako plus

mataharyy
10. dec 2011

@qetinka No koukala jsem na ten tvůj PT a teda nebýt před vánocema a na krku doplatek za zdravotku tak si pro něj zítra zajedu, s ohledem na to že jsi ve stejné lokalitě 😀 Jináč asi budu doufat že než se mi podaří našetřit, tak ho neprodáš 😎 😀

mataharyy
10. dec 2011

@dana3262 No teď mě napadlo že jak už nejsem v Praze, tak některé věci mi nějak nedocházej, jak se s trojkolkou jezdí po eskalátorech 😅 ?

dana3262
10. dec 2011

@mataharyy no to prave nevim 😀 asi pozadu, ale to bych se se 2detma (vetsi vahou bala).

dana3262
10. dec 2011

@mataharyy jaky typ mas ty?

mataharyy
10. dec 2011

@dana3262 No já se pokaždé bála i s robustním čtyřkolákem, hlavně jízda dolu je vražedná 😀 Natož teda trojkolka a v ní dvě děti... 😅 Ale teorii bych měla přední kolo nahoru a najet zadníma, no a pak se modlit ať dítě dole vevycouvá, nebo tě kočár nepřeváží 😅 Já nemám PT ☹ z duše po něm toužím, ale jaksi trochu mimo momentální rozpočet (trochu víc 🙄 ), ale plánujem třetí zas tak do dvou let po sobě a už nidky nechci absolvovat to co teď mimino v kočáře a dvouleté ač velmi dobře chodící dítě tahat na rukách, či za sebou... to už by asi bylo sebevražedné číslo 😖 Takže tak pokukuji po inzerátech, pročítám diskuse a jsem si jsitá že s mou klikou až budou prašule nebudou bazarové kočárky 😅

qetinka
10. dec 2011

@mataharyy
ak sa nepredá..je tvoj🙂budeš max.spokojná..ja by som si nevedela prvy rok a pol bez neho ani predstaviť...ako by som fungovala... 😲 moje vtedy 15 mesacné dieťa šlo na prechádzke vždy zásadne opačným smerom ako bolo treba 😀

mataharyy
10. dec 2011

@qetinka No právě já šla doleva, on doprava, já sprintovala s kočárem, on zdrhal do louží, pod auta a tak 😖 To už si znova zažít nechci 😀 Beru tě za slovo, ale se obávám že díky neukojitelnosti zdravotní pojišťovny to bude reálné až tak v marci 😢 Fňuk 😎 A myslím že na to jsou tyto kočárky příliš žádané, aby tu ještě byl 😒 😎

mataharyy
10. dec 2011

@qetinka Jaj víš co mě ještě napadlo, zkoušela jsi s kočárem jet příměstskou dopravou?? Jako myslím konkrétně těma božskejma modrejma autobusama s úzkejma dveřma 😕 😅