Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

holis84
2. jún 2011

@paulie Pauli to je skoda ze to sem nejde nahrat do IP to pry nejde.

@madalah ja mam Vibe tepre par dnu, deti mam lehoucke mala ma asi 5kg a vetsi 11kg, me se prave jede hrozne dobre, pravdou je ze dole miminko trochu poskakuje kdyz najedu na hrbol ale ja jezdim pomalu a opatrne 🙂 za kolik jsi ho koupila?

madalah
2. jún 2011

@holis84 napíšem do IP 😵

holis84
2. jún 2011

@madalah ja jsem zvedava pac ja ho mam z UK, tam jsou ceny mnohem mensi nez tady

madalah
2. jún 2011

fíha, už som Ti napísala IP 🙂 A aj ja som uvažovala, že ho kúpim cez ebay, ale akosi som z toho, neviem prečo, mala strach. Ale je pravda, že ak by som kúpila z ebay, tak možno ešte 100 € by som ušetrila 🙂

madalah
2. jún 2011

@madalah ozaj z UK je to asi najlacnejšie.

tiguik
2. jún 2011

Baby, poradte ako zlozit vibe. Mam ho iba par dni, zlozit ho viem, ale nedaju sa mi po bokoch zaklapnut tie poistky, aby drzal pokope. Pozerala som videa, kde to vyzera velmi jednoducho, no ja sa snazim, tlacim ako mozem, aby bol zlozeny kocik co najuzsi a nic. Uz ma ruky bolia 🙂 Zlomit ho nechcem 🙂 Ako na to? diky

tiguik
2. jún 2011

Ha, uz som na to prisla - nemala som rucku vyrovnanu, ale v 2. polohe, preto to neslo 😀

tinika
2. jún 2011

kočky ktor mate nanoznik na vibe? mate nejaku značku či ste si dali šiť? a ako da sa pouzit aj ked je DK hore aj ked je DK dole?

kloranebb
2. jún 2011

Baby tak ja neviem ako je to mozne ale ja si ten vibe neviem vynachvalit. Vozim tam mladsieho syna ktory ma 2 tyzdne vo vanicke peanut a starsieho dvojrocneho v pridavnom sedadle. Vyrobca to takto neodporuca ale mne sa to zda uplne stabilne. Do kopca sa ten kocik tlaci perfektne aj jednou rukou to zvladnem ked su obaja v kociku, proste pohoda. Ale pamatam si ze na zaciatku som to netvrdila, musela som si zvyknut zo stvorkolky na trojkolku a prvu prechadzku ma aj velmi boleli ruky. No za tyzden si clovek zvykne a teraz o nom tvrdim ze je fakt super. Si predstavte ze starsi mi zaspal v DK a mladsieho som musela nakojit tak ostal kocik v predu uplne nezatazeny a vobec sa neprevratil. A to ma starsi 14 kg a ani by uz tym padom nemal sediet v DK. Uz som ich musela aj oboch v kociku trepat do busu, aj tahat do panelaku po kolajniciach a pohoda, kocar zvlada strasne vela, je to taky tazny kon. V DK dole sedi syn ako v harlejke, nohy si vylozi na konstrukciu, nedava si ich do kosika cize ho mozem aj zaplnit hehe. Starsi je spokojny maximalne ze sa vozi, drzi sa vanicky, kuka do stran, vobec mu nevadi ze nevidi pred seba. Nuz ja som naozaj velmi spokojna a odporucam ho kazdej mamicke.

maartinkaa
3. jún 2011

@kloranebb no vidis a aky strach si z neho mala 😀 😀 😀
@tinika ja som nanozniky ani len neriesila, ked bolo chladnejsie, tak som im dala len deky a cez zimu mali fusaky a ziadny nanoznik mi nechybal 😉

tinika
3. jún 2011

@maartinkaa 🙂 ja len ze som zvyknuta na nanoznik teraz čo mam na kočiku tak som rozmyslala, ale viem ze su kočiky, kde nanozniky nie su 🙂

madalah
7. jún 2011

Ahoj kočky, no či je tu tak ticho? 😵 😵 😵 😵 teda musím pozmeniť svoj názor na Vibe - včera sme na ňom dofúkali poriadne kolesá a premastili to predné a neuveriteľne sa mi zlepšil pocit z jazdy, super sa s ním teraz ide. Nie je to úplne jedným prstom, ale nato, že ten kočík povezie dve deti, ke to super...a vyzerá prekrásne 😅 😅 😅 , prosto ho milujem. A dali sme ho na predaj, lebo sa mi naskytla super príležitosť kúpiť Vibe 2 z UK za skvelú cenu, tak to skúšam. A tak sa pýtam, je tu niekto taký, kto už vlastní Vibe 2? Potrebujem vedieť všetky rozdiely oproti Vibe 1. A tiež ako sa s ním jazdí, čo s tým sedadlom - vraj na ňom je nejaké zmena, ale neviem, aká vlastne, a tiež s tou rúčkou - vraj je už ergonomická - a to je aký rozdiel oprti vibe 1? A správne tomu rozumim, že polohuje sa už iba jednou rukou? To znamená, že má vzadu nejakú páčku, ktorou sa sklopí? Lebo poproavde, jedine to polohovanie na ten pás mi vadí na Vibe 1. A strieška tým, že už má aj tú slnečnú clonu tak sa už nebude dať sklápať pred bábo? A ešte jedna vec - vy ste odpborníčky, tak mi možno poradíte - bude sa dať na Vibe 2 pripojiť DK z Vibe 1? A taktiež držiak na fľašu a pultíkp namiesto madla? Budem rada, ak mi aspoň niečo zodpoviete, nech viem, do čoho idem. Dík, papa

tinika
7. jún 2011

@madalah ja budem vlastnit vibe2 bud. tyzden 🙂) som zrusilao bjednavku a objednala inde 🙂 a rozdiel je v tom ze DK uz ma striesku a ostatne ani netusim 🙂)) a vraj sa da polohovat do 3 poloh ale to asi aj ten na vibe1

madalah
7. jún 2011

@tinika Ozaj? No tak ak sa smiem opýtať, odkiaľ si objednala? Napíš IP. Lebo ja som dnes volala do jedného obchodu v ČR so skvelou cenou Vibe 2 - stál by ma toľko, ako Vibe 2 z Uk, ale ten z UK by už bol aj s prídavným sedadlom...Len zase stále váham, že možno objednám z ČR, aby som mala aj záruku. No a v tom obchode mi povedali, že akurát včera jedna pani zo Slovenska objednala posledný kus. Nebola si to ty? 😀 A akú farbu nakoniec budeš mať? Čiernu? Alebo si zohnala aj červenú?

tinika
7. jún 2011

@madalah no tak to asi ja .)) čierny bo červeny som nikde nezohnala 🙂)

odrobinka
8. jún 2011

Potrebovala by som vedieť dĺžku PT VERVE v rozloženom stave. AK ho niektorá mamina má, prosím odmerajte mi ho. Ďakujem vopred

aurra
8. jún 2011

stava sa niekomu, ze mu z nicoho nic vibruje pri jazde predne koleso? mam vibe

gucci
9. jún 2011

@aurra ano ano, mě se to stává, ale jen pokud je kočár prázdný, volala jsem už i do servisu do Prahy a tam mi řekli, že je to normální, že je to schválně, aby na tom lidi nejezdili na bruslích apod., ptala jsem se i kámošky a té to dělá taky

aurra
9. jún 2011

@gucci dakujem, som rada, ze to nieje nejaka vada kocika

andreaerdna
9. jún 2011

Ahojte, tak akurat som poskladala vibe a nalozila maleho, ze skusime... vonku leje, tak sme dali kuchyna-obyvacka 10x a zaspal 😅 😕 😵 Kupili sme pouzivany, ale vyzera byt fajnovskyyyy. Akurat este vrzgaju kolesa, to musim mm povedat, nech riadne premaze. Aaaaa, rucka sa trochy kyve hore-dole... ale to som citala, ze tu viacerym. Takze hadam ok, ze? 🙂

magimary
10. jún 2011

prosím, ak si nájdete čas, podporte nás tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-bratislava-raca/

klikom na "Páči sa mi" pri našej fotke nám dáte svoj hlas, za čo Vám budeme nesmierne vďační! 😉 😵

tinika
13. jún 2011

čafte, 🙂 tak zajtra by mi mal dojst konečne VIBE2 tesiiim a aj by sme sa mali dozvediet čo čakame .)

dagmarkaaa
14. jún 2011

Ahoj philačky
prosímvás kdo máte děti narozené v horkém létě, dáváte je do té vložné tašky? Jsem si říkala že na léto snad nebude třeba aby se malé nepřehřálo, ale zas je to praktické na přenášení mimča abych ho nemusela vytahovat pokaždé... 😕 😕

@tinika tak ať vám výjde co si přejete - chcete ženskou do párečku nebo 2 raubíře 😎 ?

aurra
14. jún 2011

@dagmarkaaa ahoj toto som tiez dost riesila, ale nakoniec som kupila aj tu tasku, prave kvoli tomu aby som ho mohla lahsie premiestnovat, maly sa ma narodit zaciatkom jula

tinika
14. jún 2011

@dagmarkaaa chceli sme babu 🙂) ale bude dalsi sibal 🙂 ale nevadi 🙂 aj tak som rada ze je hlavne ok 🙂 vsetko ukazkove, vaha ako ma byt, termin podla mrchy a utz presne na den sedi 🙂 akurat stale si mam davat pozor, nedvihat maleho (akoby sa dalo ked neni vytaz a dakedy vymysla) ani prudke pohyby a ziadny SEX :( este som nemala bo mm mal seknute krize a ani nebude :( no čo uz som si tehu sexu velmi neuzila ani pri prvom, nastastie nemam ani nejaku extra chut 🙂

radovica
14. jún 2011

Jej babule ja sa pridam do diskusie. Sice som vsetko necitala(som rada, ze sa sem dostanem) ale my mame tiez tento kocik a som spokojna len my strasne vadi, ze babo tam nic nevidi. Mame 14 mesacny rozdiel a nasa 3 mesacna babula tam reve ako o zivot. Moze tam iba spat. A kedze byvame na poschodi, tak ju nosim v taske do ktorej sa uz nezmesti, tak to ma dost stve. Planujem dat starsiu do zadu ale obavam sa toho, ze tam sa jej nebude pacit. Este sme to neskusali. 🙂

tiguik
14. jún 2011

Ahojte. My mame medzi detmi rozdiel 16 mesiacov. Tomu mensiemu sa dolu celkom paci. Horsie je, ze je na 2 mesiace dost velky a uz sa mi pomaly nezmesti do prenosnej tasky. A na par mesiacov sa mi neoplati kupovat tu XXL tasku... :(
Baby, cim ste mazali kocik (vibe), aby nevrzgal?

gucci
15. jún 2011

@tiguik jj přesně kvůi toho jsem si koupila Emitex přenosnou tašku

tinika
15. jún 2011

ahojte, kočky neuverite mi ale asi som si nemala kupovat kočik bo nejako ku mne neche prist, uz včera mal dojst, tak som volala ze čo sa deje, tak ze do večera ho mam, prave volala pan ze ho doviezol ale ze či mam tolko penazi u seba, reku sak som platila prevodom bo sa inac ani nedalo,tak musi ta firma čo ho poslala vydokladovat ze je zalpateny, ale sefka je asi mimo tak sa dnesn edočkam, snad mozno zajtra, no parada proste, uz ho riesim od aprila, dobre ze som nečakala do porodu bo by maly aj chodit začak kym dojde :D

tinika
16. jún 2011

no čafte, tak konečn mi dorazil kočik 🙂