Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

majaelka
30. mar 2012

@matken jéééé promin, nedivala jsem se tu strasne dlouho. U Explorera se to pridavne sedatko neda polohovat.

ejuska79
1. apr 2012

ahojte, chcela by som kupit pre malu ten skejtik ku kociku, mame PT vibe..nevviete mi poradit, ktorý sa tam hodi?... ja som nasla jeden univerzalny, ale ak niekto vie a ma skusenost aj s inym, prosim dajte mi vediet..dakujem

kacena4
1. apr 2012

@ejuska79 neviem ti poradit, ale myslis si, ze 1,7 rocne dietata si obstoji na skejtiku??? ja myslim, ze nie, mozno tak o1/2 roka, mozno aj skor ak mas kludne dieta, ale zatial mu moc nevysvetlis, ze teraz tu stoj lebo ideme, ci mylim sa???

ejuska79
1. apr 2012

@kacena4 ja neviem 🙂 ale vozila som ju na kolobezke a pekne tam stala a drzala sa...tak snad na kratke vzialenosti by vydrzala..ona nie je moc kocikovy typ, aj pred porodom sme chodili vylucne pesi tak tri mesiace...teraz aj posedi, hlavne do obchodu ked ideme, je ten kocik fakt super, alebo k mame...ale inak davam maleho do vanicky a ninka ide peso...je to narocne, ale da sa, ved sa len motkame po okoli 🙂 preto chcem ten skejtik kupit,aby sme takto mohli aj dalej, ale neviem mozno je to fakt skoro 🙂 no, inak kludna teda nie je, je to maly cert 🙂

kacena4
2. apr 2012

@ejuska79 no sak, maly cert, aj ja mam teraz take doma, aj predtym ked som mala po roku a viem ze nevydrzia. ine je par sekund/minut na kolobezke, aj na bicykliku vydrzime, ale na skejtiku ist niekam, fakt len na prechadzku okolo domu, ale ak potrebujes nieco vybavit a mas nejaky casovy sklz, tak ti to nestatie na skejtiku, zozerie, par mesiacov ci rokov zivota a tiez nosenia malej na rukach :o)) preto mi osobne je pohodlnejsie vziat radsej P&T a ked nechce chodit sup s nou tam inak moze behat kolko chce 😉 ale do buducna ho zasa vyuzijes ked bude starsia

mirkawaw
3. apr 2012

ahoj, chcela by som vediet, ako ste spokojne s kocikom PT vibe a ci sa mi oplati investovat do doplnkov ako clona proti slnku, peanut, pridavny kit pre dalsieho surodenca, kedze planujeme aj dalsie babo a moja mala ma teraz 11m a hlavne momentalne riesim, aku tasku...mate niekto tu diddie za skoro 57 eur? vdaka za rady.

aniska
4. apr 2012

kacena4 ejuska79 mne moj Matysek na stupatku vydrzal, bol velmi hodne dietatko. Ale ten komfort co poskytuje doublekit, to sa neda srovnat... ja som ale nevedela do matejovych 3 rokov, ze nieco ako pt existuje.
nechapem prave, preco chces skate a nie double kit?

kacena4
5. apr 2012

nemate niekto skusenosti s touto strieskou na double kit??? http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

henushka
6. apr 2012

@mirkawaw
Ahoj, ja mam diddie, uz 2 a pol roka a jedine, co mi na nej odislo, je uchyt hlavneho zipsu, ale nechyba. Taska je to priestranna, kedze je makka, narves do nej dost veci. Akurat ta cena 😖 A to je este celkom "dobra" cena, co spominas. Ja som ju xcela ako imidzovku ku graffiti. Inak mozes pouzit akukolvek inu, lebo tato sa dokonca ani neda nijako pripevnit, len prevesit cez rucku. Ale zase ma dlhy popruh, takze ked aj idem bez kocika, dobre sa noci cez plecia.

henushka
6. apr 2012

@mirkawaw
Co je to ten peanut? Nejako to neviem zaradit. Nad slnecnou clonou som aj ja rozmyslala, kedze mame stary typ Vibe a ten ani nema striesku proti slnku, ale prislo mi to hrooozne tmave, ozaj tak na Zeland alebo do Australie 😅 Co je ale fajn, je dokupit foliu proti dazdu, ja som pouzivala aj ked bol silnejsi vietor. Dokonca, ked som pozerala aj anglicke weby, najlacnejsie som zohnala u nas v predeti. Mam aj double, ale to je konske, ta single je prakticka.

henushka
6. apr 2012

Inak baby, neviem, ci to tu niekto spominal, ale my sme k Vibe mali v akcii pribalenu aj cestovnu postielku a ta je uuuuplne superska. Tusim nie je solo zrovna moc lacna, ale ak by niekto o nej uvazoval, urcite doporucujem. Ma tusim cosi cez 2,5 kg (neviem presne, skratka uplne lahunka), takze sa hodi na plece, ziadna opacha. My ju doteraz dost casto vyuzivame 😎

mirkawaw
6. apr 2012

@henushka ahoj, peanut sa mysli ako vanicka, ma taky tvar ako arasid, preto to anglicke slovo 😉 takze ste s vibom vsetky spokojne? mna vystrasila tato zla referencia na explorer, co mi pride velmi podobne vibu...

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...

maartinkaa
7. apr 2012

@mirkawaw dobra blbost, poranit sa da aj pierkom 😀 😀 😀 😀 😀 ja by som taketo kraviny s prepacenim ani necitala 😝

arrett
8. apr 2012

@orchidie
ja sa chystam predat explorer. Cierno cervena farva. K tomu DK, taska pre novorodenca, a kapsa na kociar. S kociarom sme uplne spikojny, milujeme ho. No starsi ma dva a pol a uz tm nechce byt ☹

orchidie
8. apr 2012

@arrett jee, super! a mohla bych poprosit o nejake fotky a podrobnejsi info? 🙂 (stari kocarku, kde a jak jste ho kupovali a samozrejme cenu).

tinika
9. apr 2012

@arrett rovnaky dovod na predaj aj u nas :D

orchidie
9. apr 2012

@tinika A taky prodavate Explorer? Jestli jo, mela bych zajem o podrobnosti 😵

tinika
10. apr 2012

@orchidie nie ja mam vibe2

fitneskajanka
10. apr 2012

Mi zatial nemáme kočik, čakáme aše prve ale aj tak ti môžem povedať že je to fajn lahký kočik....Predavala som kočiky 3roky a boli tam aj tieto a vhodný a pre mamicky akcnejšie, je na športovanie 🙂

aniska
11. apr 2012

@kacena4 mne pride, ze to ma uzsi uchyt ako je konstrukcia pt, ale musela by si vyskusat.. alebo im napis do predajne

kacena4
12. apr 2012

@aniska to ma nenapadlo dik napisem tam

garzonka
12. apr 2012

@mirkawaw
Ahoj, ja mam tento kocik Phil & Teds Vibe a som s nim maximalne spokojna, vozim v nom len 1 dieta (hoci double kit mame tiez, ale nikdy sme ho nepouzili) takze napisem skusenosti s kocikom ako Single ....pravdupovediac, chcela som ho teraz na jar predat, lebo mame este dalsie 2 kociky, ale nakoniec som si to rozmyslela, lebo sa mi s nim jazdi tak NADHERNE , ze si naozaj kazdu jazdu vychutnavam (tichucko- nehrka vdaka nafuk.kolesam, prejde kazdy teren, aj v lese aj v snehu- pokial nemyslim hlboky prasan 🙂 ... lahucko, je nadherny, stylovy, velmi variabilny a tiez skladny, proste parada).
Co sa tyka prislusenstva: ja som si dokupila fusak(spacak), vloznu tasku Cocoon (je lacnejsia aj spratnejsia nez Peanut- vanicka, a myslim ze ta vanicka je aj zbytocna, pokial je mozne dat dieta do vloznej tasky) , dalej mam plastenku na 1 dieta (je inak vyborna aj ked silno fuka – mam vyskusane), a dala som si usit namieru nepremokavy nanoznik, kedze fusak sme vyuzili do 1,5 roka . Mam este aj tasku na rukovat Handbag, tie postranne tasky nemame, lebo vela veci sa mi vojde aj do kosika pod kocikom, ale zas tie maminy ktore vozia 2 deti asi maju viac veci, takze asi potrebuju viac uloznych priestorov. Slnecnu clonu som nepotrebovala, pride mi to zbytocne, lebo strieska sa da preklapat dopredu a dietatu tak robi tien. Je priestranny, vojde sa tam a vyspi aj trojrocne dieta, hoci take tam uz asi ani nechec byt 🙂
Hlavna sedacka sa da jednoducho odmontovat a vycistit, rovnako aj kosik. A este je pre mna plus, ze rukovat je nastavitelna, ja potrebujem tu najnizsiu polohu a manzel tu strednu, je odo mna o 33cm vyssi

Musim inak povedat, ze ma aj nejake tie „muchy“:
- ak je opierka hlavnej sedacky uplne dolahu, tak do kosika sa da uz horsie dostat je tam mensi priestor)
- pasy na upinanie su pri vacsom dietati kratke (ono sikovna maminka si poradi tak, ze kupi popruh v galanterii, prisije tam tie klipy a namontuje tak ako boli povodne popruhy na konstrukciu). Ja to riesim tak, ze maly ma tie popruhy nie cez plece ale len okolo bokov....
- a obcas nechtiac drgnem do brzdy na rukovati, takze mi kocik zastane ked to nepotrebujem 🙂
Ale pre mna to nie je tak podstane, lebo ine vyhody to prevazia!! 😝

pumicamt
16. apr 2012

maminky mate niekttora kocik smart buggy?

paulie
16. apr 2012

Ahojky, nevíte některá, jestli je možnost nějakého servisu? Mám PT Sport a fakt by potřeboval generální prohlídku 😅 Psala jsem do AGS sport a neodpovídají ... 😖

orchidie
17. apr 2012

@arrett ahoj, prosim mrkni do IP. Moc rada bych nejake info o tom vasem exploreru🙂

henushka
17. apr 2012

@garzonka Ahoj, ten fusak, to mas PT? Alebo aky mas? Rozmyslam nejaky kupit, len neviem, ktory dobre pasuje.

garzonka
17. apr 2012

@henushka ano, je to origo PT, ten pasuje samozrejme najlepsie, mozno aj ine budu pasovat, ale s tym nema skusenosti. My sme ten fusak vyuzili 2 zimy, do veku 1,5 roka....

garzonka
17. apr 2012

@henushka teraz som si tam skusala dat aj fusak co pouzivame na bugaboo bee plus a ten tam tiez pasuje 😉

zalu
18. apr 2012

ahojte prosím vás aké vajíčko pasuje na PT Vibe?? či musí byť originál??

madamecrazy
20. apr 2012

@zalu pasuje tam i Maxi Cosi, jen je nutne dokoupit adaptery