Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

kacena4
25. dec 2011

len pre zaujimavost, v tesco na zlatych pieskoch maju obdobu P&T, znacku obaby v akcii za 239€ komplet - super kocik a este lepsia cena

garzonka
1. jan 2012

Prosím, které máte P&T VIBE: už jste praly potahy? Chtěla bych si ho vyčistit ale nevím zda se dají potahy odmontovat a vyprat, všude čtu že to jde.... 😕 Jak na to? Díky!!!

ejuska79
2. jan 2012

@garzonka ahoj, ja som prala v pracke len tie snimatelne potahy, na ktorych sedia, tie co sa daju dat dole..inak ostatne som umyvala hubkou... ja som tiez nevedela ako to dat dole, ta pani co mi ho predala, vravela ze to treba srobovat a to sa mi nechcelo .. ale vycistila som ho aj tak 🙂

etuska
3. jan 2012

zienky,ak ste kupovali PT v UK z ktorej webstranky?Uz som ich pozerala asi milion,len tak ma napadlo ci nemate nejaky dobry tip 🙂
Konkretne pozeram PT Explorer alebo Sport-double kit+double raincover a fusak(cocoon pre babatko mi slubila kamoska).Vdaka

sashie
3. jan 2012

@etuska vyskúšaj túto: http://www.practicalpushchairs.co.uk/, posielajú aj na SK. ja som kupovala z http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv..., ale to bola zasielka do UK - neviem, či posielajú na SK.

magimary
3. jan 2012

@etuska aj ja som kupovala (cez @kacena4 ) z Kiddicare 😉
a bola som spokojná, všetko prebehlo v najlepšom poriadku 😉

kacena4
3. jan 2012

@etuska pozri ebay.co.uk predavaju aj nove,aj pouzite s dovozom aj do europy ale ak ti staci obaby co ma aj magimary (je super, je to kopia PT) tak ho maju v tesco na sk za 239€ komplet

magimary
3. jan 2012

@kacena4 eťuška ale nie je tu 😉
je v Severnom Írsku 😉 🙂

kacena4
4. jan 2012

@magimary @etuska 😀 😅 😅 to som netusila 😵

etuska
4. jan 2012

@sashie
@magimary
@kacena4
dakujem baby za info.Sledujem stranky a porovnavam-uz by bodlo aj objednat pomaly 🙂)))

magimary
4. jan 2012

@etuska no, Moja, už by si ho mala mať aj home 😅 😉 😵

etuska
4. jan 2012

@magimary
mame este doma jeden kocik po Simonovi tak to nie je az take urgentne 🙂) ale uz sa na tom pracuje 🙂))

magimary
4. jan 2012

@etuska viem, viem...ale ten bude pre oboch "chlapov" málo 🙂
ale, je mi jasné, že na začiatok to nie je podstatné 😉

anlek
6. jan 2012

Ahoj, mam P&T dash. Kdyz dam maleho v tasce, ze lezi vespod a nahoru sedecku pro starsiho, tak starsi sedi vice mene na klouzacce. Nebyt popruhu mezi nozickami, tak mi sklouzne dolu. Ta sedacka nema sedatko vodorovne, ale hrozne naklonene. Netusite v cem muze byt problem? Ted sourozenecky kocarak pouzivam tak, ze maleho mam v satku a starsi jede v P&T ve verzi jen pro jendo batole. 😅

sashie
7. jan 2012

@anlek tak ja som to skúšala práve minulý týždeň, že som dcéru posadila na prídavné sedadlo hore, (keď bude malé ležať na hlavnom sedadle) a tiež sa to kĺže dole, ono je to podľa mňa preto, lebo to nie je spevnené - sedacia časť a keď je dieťa už veľké (aj váhovo), tak sa kĺže. ale je to asi len také prechodné sedadlo, ak väčšie dieťa nevládze, tak si môže oddýchnuť. my sme prídavné sedadlo využívali hlavne ako kresielko na doma po dokúpení lazy ted bouncer.

aurra
10. jan 2012

ahojte, neviete kde by som mohla kupit striesku na pridavne sedatko?, mam vibe

garzonka
10. jan 2012

@aurra
Kočiky su VIBE a VIBE 2, 😉 ....ak mas VIBE, tak tam strieska nie je, jedine ze si ju dat usit na zakazku...Ak mas VIBE 2, tak strieska je sucastou vybavy a nebude ju problem dokupit ako nahradny diel - agssport (bodka) sk. Ale neviem posudit ci by pasovala aj na VIBE (ak sa to upevnuje zipsom napr. )

aurra
10. jan 2012

@garzonka mam vibe, nieje sucastou preto chcem vediet ci pasuje ina strieska

sophie1981
11. jan 2012

@aurra co som vycitala na nete, tak by malo pasovat v pohode...pretoze ked pasuje s explorera na classic, tak myslim ze u vibe urobili to iste..... 😉

maartinkaa
11. jan 2012

@aurra ja som ju mala dokupenu, mne ju kupila sesternica v uk a platila som 25 eur 😉

aurra
11. jan 2012

@maartinkaa a pasuje aj na vibe? lebo tam prave ten neni uvedeny

maartinkaa
11. jan 2012

@aurra ale ano, je tam uvedeny aj vibe, dokonca to mas vyfotene na vsetkych duhoch double kit,,,,,a je to presne take upinanie, ako aj na hlavnom sedadle 😉

aurra
11. jan 2012

@maartinkaa ty to nahodou nepredavas, kupovat z anglicka mam troska komplikovane

maartinkaa
11. jan 2012

@aurra ja som uz kocik predala aj so strieskou 😉 , ale skus sa spytat v predajni kde si kocik kupila, mali by byt ochotni a objednat ti ju od dodavatela 😉

aurra
11. jan 2012

@maartinkaa aha, kupovala som ho cez net od jednej baby, a bola si s tym vobec spokojna? oplati sa mi to riesit? dakujem

maartinkaa
11. jan 2012

@aurra ano bola, len skoda, ze som ju nemala skor 😉

garzonka
12. jan 2012

@aurra
ja som kupovala nahradne plaste na kolesa na www.agssport.cz, ale funguju aj na slovensku. Skus napisat na info@agssport.sk, spytaj sa ci maju tu striesku ako samostatny diel a ak nie ci by ju neobjednali 😉

carrie84
14. jan 2012

Ahojte dievcata 🙂
Potrebovala by som poradit - cakame 2. baby a chcem kupit PT - stale netusim ci sport, dash, explorer alebo vibe ... ale tak to uz nejako poriesim 😉 Co by som potrebovala vedeit - co potrebujem k tomuto kociku, ked budem mat novorodenca a 20m dieta? Jasne, ze: tasku pre novorodenca - ale - je rozdiel medzi pridavnym sedadlom a doublekitom? Nejako sa z toho neviem vysomarit 😖 😝 Vdaka 🙂

m.o.u.s.e
14. jan 2012

Myslím, že přídavné sedadlo je jen české označení por double kit.