Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

madamecrazy
20. apr 2012

my jsme vyzkouseli vice modelu a ted jak jsou obe deti starsi, vratili jsme se zas ke Sportu ;)

zalu
20. apr 2012

@madamecrazy ďakujem.. a tie adapterry kde by som mohla zohnat??? alebo este takto adaptery su len jedny??ci treba podla znacky vajicka??

madamecrazy
20. apr 2012

tyto jsou na Maxi Cosi ;)

zalu
21. apr 2012

@madamecrazy Dakujem🙂 a este ak mozem poprosit ak ste vyskusali viac typov aky je medzi nimi rozdiel??? my budeme mat rozdiel medzi detickami 15 mesiacov najprv som chcela baby jogger city select, ale tie sa v bazarikoch nejak neobjavuju tak preto sme rozmyslali prave nad tymto PT vibe

kacena4
23. apr 2012

@zalu ak planujes pouzivat kocik viac ako auto, t.j. niekolko hodin, odporucam ti kupit pri tak malom rozdiele veku dvojickovsky, popr. plnohodnotny surodenecky kocik nie P&T ani nic podobne. pretoze ti tu nemozu spat obe deti naraz a prerabat s 2 detmi kocik na ulici len preto, ze teraz sedeli obe a jedno ide spat, tiez zrovna nie je vyhra, ale ak ho chcel len na obcas tak je dobry, a su aj lacnejsie repliky tohto kocika

ivaanka
23. apr 2012

Ja mam P&T Hammerhead pro dve deti,ktere jsou od sebe jen 12 mesicu a jsem MOC spokojena.puvodne jsem chtela City select,ale kdyz jsem ho videla na zivo, chtelo se mi skoro brecet, kdyz jsem si predstavila, jak s takovym obrem funguju. Hlavne si uvedom, ze 15 mesicni prcek hlavne chce behat nebo jezdi na odrazedle a kocarek je vzdycky na chvilku, zbytecne se budes tahat s obrovskym kocarem. Takze ja hlasuju pro Phila a verzi podle fin
anci.

kacena4
23. apr 2012

@ivaanka @zalu ja som mala pri prvych detoch po roku dvojkocik a bol super,lebo som chodievala aj na 6 hodin mimo a tak sa v nom vyspali, teraz mam menej casu a tak vsade chodim autom + P&T pri dalsich detoch po roku a je mi to jednoduchsie - nerozhoduje vaha kocika ten sa odvezie dolezitejie je aby bolo dobre aj detom a ked ides 2km do mesta pes + tam + spat tak ti pesi moc 1,5 rocne dieta nenachodi 😉 preto hovorim, ze zalezi od toho ako casto a kam ho vyuzijes, na sidlisku je lepsi P&T lebo si o chvilu doma keby daco

zalu
23. apr 2012

@kacena4 no mne hlavne ide o to ked budem s detmi sama a bude nutne ist von alebo proste niekam s kocikom ze budem bez auta lebo ako na potvoru sa takato situacia moze vyskytnut a dvojickovsky by som moc nechcela pretoze sa potrebujem vmestit ci do vytahu ci do obchodov...a dcerka sa aj tak najlepsie vyspi v postielke takze sa snazim s nou ist tak von kym je hore a potom sup do postielky.. viem ze o par mesiacov sa to zmeni a bude spat menej no ale nema problem pospat aj v kociari teraz sa vozime v golfkach a ak je uz moc unavena pospi aj tam... velmi sa mi pacil v predajni ten BJc citty select len je dost drahy tak sme uvazovali nad PT ... neviem ako to bude ak uz budu dve deticky ale pri dcerke som dost casto chodievala autom mimo mesta cize som casto skladala kociar a rozkladala a mali sme 3kominaciu ,ktora mi moc nevyhovovala hlaven pri tych presunocha na tomto PT aspon co som na videu videla sa mi to zdalo celkom fajn..

kacena4
23. apr 2012

@zalu na presuny autom je super, mam ho aj ja mozem odporucit obaby znacku ma presne tento presne isty kocik ale novy v cene cca 250-299€ (napr. v ba na zlatych v tescu) je o chlp vacsi a tak s ti tam na zimu zmesti aj 3 rocne dieta s fusakom

aniska
30. apr 2012

zienky, kto mate pannier bags, boli by ste niektora tak hodna a zmerali pre mna rozymerz,ake to ma? Hladala som samozrejme uz na nete, ale nepodarlo sa mi to najst

aniska
30. apr 2012

@madamecrazy a preco vyhral sport u vas? u nas- lebo ma vacsi double kit, ale zase ked je slnko, tak mi chyba ta posuvna budicka z Vibu :( na sporte je desne blba strieska

paulie
30. apr 2012

Ahoj holky, nemáte prosím některá tip, jak vyčistit celý kočárek (verze Sport)? Malou dneska chytnul nějaký vztek a rozmatlala celou rozcumlanou müsli tyčinku, kde se dalo ... (to nemluvím o dalších skvrnách 😖)
Loni v létě jsem ho sice celý rozdělala a očistila, ale to byl relativně jen zaprášený ... teď je fakt ... ani nemám slov 😅
Dík moc 🙂

aniska
4. máj 2012

holky, potrebovala bych sehnat nahradni kolo na PT, nevite kde to maj?

sophie1981
5. máj 2012

@paulie ja som prala kocik v pracke....tu hlavnu cast som odniesla k mamke, robi v pacovni, tak na tej velkej servisnej pracke to krasne na 40-tke opralo......striesku, kosik u nas doma v nasej klasika whirpoolke....

zalu
7. máj 2012

@kacena4 chcela by som sa este opytat aky je rozdiel medzi PT myslim tym tie lacnejsie verzie ak to mate nahodou odskusane...a ci sa da pripevnit aj vajicko na tie starsie verzie ako je napr.sport, dash, explorer.

kacena4
7. máj 2012

@zalu poznam len obaby tandem http://www.obaby.co.uk/product_details.php?cate... a mne osobne sa paci viac aj je pohodlnejsie, priestrannejci... ak by som si mala kupovat teraz kupujem tento @magimary ho ma doma a myslim, ze je s nim velmi spokojna, viac info ti vie dat ona a co sa tyka ostatnych typu iCandy... tak to ani nahodou, ani zadarmo, pretoze je to na ukor jedneho sedadla, videla som viacere ale nie, najma ak mas rozdiel deti 1 rok a este ho budes pouzivať na presun oboch deti (moj nazor)

paulie
7. máj 2012

@sophie1981 - tak pračka mě vážně nenapadla ... jen co si přivezu od rodičů golfky, tak se na Sportíka vrhnu ... a pokud to pustí dolů, tak ho pro jistotu ještě zkusím naimpregnovat 😀
Díky moc za radu 🙂

mirca
8. máj 2012

ahojte, chem sa opytat, ked dvihnete zadne kolesa (napr. ked schadzate z obrubnika) je vasa konstrukcia pevna? mne sa zacal ten klb, co drzi tyc ku zadnym kolesam, hybat a teraz vzdy spodna sedacka trochu klesne az tak ju zdvihnem ... nepamat ci to bolo od zaciatku alebo to povolilo skladanim 😒

kacena4
8. máj 2012

@mirca aj mne to robi, ale kedze som dostala kocik ako 6 ci 5 rocny a na 100% pouzivany, moc to neriesim, ale je to podla mna opotrebovanim, popr. nieco povolene, ak by s tym mal niekto skusenost, ako to odstranit bodne to aj mne, vdaka

kacena4
8. máj 2012

@zalu inak k tomu kociku obaby, pozri spatne magimary tu davala aj fotecky ako umiestnila autosedacku na kocik - super

mirca
8. máj 2012

@kacena4 skusala som to dotiahnut, ale hned to povolilo

kacena4
8. máj 2012

@mirca sak to ja mam pocit ze je to "rozhrkane" ale pri mojom starusikovi ani nepochybujem ked odvozil 3 deti na kociku naraz 😀 😀 a ty ho mas ako stary?

mata25
9. máj 2012

caute, mam na predaj Phil and Teds sport aj s pridavnym sedadlom. ak by mal niekto zaujem, jazdeny, ale v dobrom stave a na cene sa dohodneme.

sophie1981
10. máj 2012

@mirca aj na nasom sp to robi...ale nas uz ma tiez dost za sebou....sa mu ani necudujem...ja by som uz davno hrkala..... 😀 😀

myounghee
10. máj 2012

Ahojte 🙂
hlasime sa po dlhom case.... potrebujem pomoc 😅 😉 ... aku striesku mam kupit na PT Sport doublekit??? Pozeram tu od Emitexu, no necitala som dobre recenzie (zevraj je kratka), tak neviem ci sa to aj na nas kocik vztahuje.? alebo este tento http://tovar.topshopping.sk/prislusenstvo-pre-k... zas stoji dost.. 😒
dakujem za pomoooooc 😉

kacena4
10. máj 2012

@myounghee ja uvazujem nad touto http://www.detskyrajlili.sk/predeti/eshop/17-1-... tiez zhanam na pridavne sedadlo, ale aj nad tou co si poslala link, ale to je skor na predne sedadlo neviem ako by sa dalo uchytit na zadnom (http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13914221&tab=5) alebo este aj predavaju striesku na golface, niekde som som uz link pisala, ale este som nezistila, ci by sa hodil aj na zadne sedadlo
aha tu je http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

dejnas
11. máj 2012

ahojte kočky, mám na predaj PT VIBE + DK vo veľmi dobrom stave, ak máte záujem v prípade rýchleho jednania poskytnem zľavu https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/qr0g/pre...

zdeniii
13. máj 2012

ahojky kdo máte VIBE, a dáváte mimido trouby ve vložné tašce vyndaváte tu vložku a popruhy? jde to vůbec? jde mi o to že se mi mimi brzy do vložné tašky nvejde a budu ho vozit jen tak 🙂 ale nějak mi to nejde vyndat... jde to vůbec nebojak to řešíte?

zdeniii
13. máj 2012

@kacena4 známá pořídila tuhle a spokojenst http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/sl... teda myslím že je to tahle tady je odkaz na foto http://www.emimino.cz/diskuse/phill-teds-foto-3...

kacena4
14. máj 2012

@zdeniii vibe nemam, ale urcite to ide vytiahnut ja som vozila aj v prenosnej taske a teraz bez. a dik za typ na striesku, presne to som myslela, ale ked to vidim na P&T tak uz to nechcem vyzera to obludne, velko a dieta moc cez to nevidi. vdaka, takze sa ide kupovat ta klasicka clona