Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

garzonka
1. feb 2013

@martula3 Ahoj, já jsem vozila jen jedno dítě, takže nevím, jaký nánožník dát, aby bylo dobře zakryté i to staší dítě sedíci v DK vpředu....ale snad ti tady nějaká maminka poradí...event. nechat ušít tak jak chces, zadáš rozměry jaké potřebuješ...

martula3
4. feb 2013

@veronikaka Ahojda děkuji za odpověd, a ten nánožník ti stačil, když ti to starší sedělo na double kitu vpředu?? a tedy nvorozeně v tašce, já se rozhoduji zda univerzal a nebo ten delux. díky za odpověd

veronikaka
5. feb 2013

Mám dvouletou holčičku a dvouměsíční miminko, takže je to pořád aktuální. Je dostačující, ale nevím, kterej to je - stál 395 Kč - Nánožník TROJKOLKA Emitex ČERNÝ. Malá mi docela často naskakuje a vyskakuje z kočárku a nánožník mě přestal bavit nandavat a vyndavat a tak teď jezdíme jen ve fusaku, mám ho taky od Emitexu a je nepromokavej a stačí. Před tím jsem měla Casualplay kočárek a ten měl lepší nánožní, že šel rozepínat na stranách na zip.
@martula3

stef311
15. feb 2013

Ahojte, potrebovala by som poradit pri vybere kocika.. Buduci mesiac sa nam narodi druhe babo a starsia dcerka bude mat 20 mesiacov... pacia sa mi kociariky Phil&Teds, ale do tych typov sa nevyznam... je mozne na tieto kociky dat hlboky kocik pre novorodenca a zaroven sportovu cast pre vacsiu dcerku? Alebo sa to da vyriesit len tym pridavnym sedadielkom pre drobca dozadu? Je toto sedadielko vhodne pre take male babo? Potrebovali by sme nieco take, co sa nam zmesti aj do toho maleho panelakoveho vytahu... prosim skuste mi poradit vhodny typ alebo pridat vasu osobnu skusenost, lebo mne uz z toho hladania sibe.... dakujem krasne 🙂

katkabac
19. feb 2013

Baby citala som toho o Phil-ovy uz dost.,Skusenosti s nimi atd.Potrebujem poradit ktory si mam kupit.Paci sa mi explorer pre striesku a polohovanie hlavneho sedadla(neodopinaju sa zipy....proste jednym tahom tou snurkou)a to ze chrbtova opierka je tvrdsia a striesky na obe sedadla.Dash sa mi paci lebo sa da polohovat pridavne sedadlo a myslim, ze su tam aj viac farieb na vyber.Rozmyslala som aj nad lacnejsou alternativou kociku obaby Xi sport-lenze o nom tu vela nepisu.Tak neviem 😒 prosim poradte mi.....To asi kazda mamina chce pomoct s vyberom.Ja tu moznost pozriet kociky nazivo nemam(vychod SK 😉 ).Dakujem za kazdu radu

dana3262
19. feb 2013

@dzejnysek ahoj! Ted jsem precetla tvuj příspěvek (proč explorer za verve). Byla to asi otázka pro me? Verve mel dk dole strasne priplacnuty na hlavní sedacce. Dítě tam skoro nešlo dar aniž bu se dk nenapolohoval do pololehu. A hlavní věc byla ta, ze kdyz byl dk nahoře, tak pod ním zůstalo asi 5cm lezicimu dítěti na nohy. Je asi mysleny tak, ze leží jen mimi, které je krátké a leží do té doby dokud mu nedorostou nožičky pod dk (kdyz je nahoře). Coz se stalo asi ve 4mes a to je můj mladší drobek. U exploreru je tam místa hodne a vyspal se tam i 2,5lety, zatímco roční byl v dk nahoře. Libilo by se mi, kdyby mel polohovací dk, kdyby na dk nahoře šlo pridelat madlo před dítě a hlavne!! Kdyby mel 4kola. Jinak jsem prohlizela promenade a ty sedačky jsou strasne malé. Jsou to takové vanicky jakoby.

katkabac
21. feb 2013

@madamecrazy Mozem sa spytat jeden kocik je PT explorer a ten druhy je dash(ci sport?)AK dash tak ako brzdi je to velmi neprakticke?Vraj na rucke nejak.Neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma.Kazdy ma nieco co druhy nema.Ja budem mat rozdiel 2roky a myslim, ze aj ta starsia si v kociku niekedy pospi(ale explorer nema poloh.DK)vyspi sa aj v nom v pripade nudze nepada hlavicka?Ja len, ze tu su tak pekne pofotene obe kociky a daju sa porovnat.A mate to vyskusane.Dakujem

michoslava
21. feb 2013

ahoj, chtěla bych poprosit o radu - myslíte, že má smysl kupovat teď fusak a vložnou tašku pro mimčo? přemýšlím, že koupím fusak Emitex combi, užijeme ho kdyžtak i příští zimu....ale nevím, jestli ta vložná taška není pak zbytečná.
A ještě jeden dotaz - jde mít obě děti pak ve fusaku (2x ten emitex), vejdou se tam? 🙂 díky..

madamecrazy
22. feb 2013

@katkabac no je těžké, který z nich zvolit...každý má něco, za mě asi Explorer, ale je fakt, že když tam dítko usne, tak padá hlavička a buď se musí něčím vypodložit a nebo s sebou vizot ten polštářek kolem krku ;)

katkabac
22. feb 2013

@madamecrazy a neviete nahodou ako funguje ta brzda na dash-akosi to nemozem nikde zistit.Vraj nejak na rucke.A k tomu explorer ta strieska je posuvna po konstrukcii a preklapat sa da az k madlu pred dietatlo- neprevracia ju silnejsi vietor?Drzi tam pevno?By som neriesila,ze aky si vybrat keby tento explo.mal polohovatelny DK.

ivaanka
22. feb 2013

@michoslava ja jsem tasku nemela, rikala jsem si, ze je to zbytecna blbost na chvilku, ale po par dnech jsem ji rychle objednavala a nedala jsem na ni dopustit. A fusak mam emitex a spokojenost.

michoslava
23. feb 2013

@ivaanka díky 🙂 nakonec jsem tu tašku taky objednala...a fusak emitex jeden doma už máme, spíš mi šlo o to, jestli se tam vejde i do DK, ale tak ozkoušíme, uvidíme...

aniska
24. feb 2013

Holky, mame pt sport, a
totalne se nam oddelalo lozisko na prednim kolecku, a ja bych potrebovala sehnat nove. Nevite nekto prosim poradit, kde by se to dalo sehnat? A jestli se pak kupuje cele kolecko, nebo staci to lozisko?

garzonka
24. feb 2013

@aniska Ahoj, napis sem servis@ags92.com , ak by sa neozyvali, skus napisat pani jana.basnarova@ags92.com .

luciaesterka
26. feb 2013

Ahojte, chcem kupovat P&T Verve, nikto ho ale na predajni nedrzi, vsetci predajcovia ho maju len na objednavku. Najde sa ochotna mamina, u kt. By som si ho mohla obzriet nazivo? Naj okolie prievidze. Dakujem

sashie
7. mar 2013

@dana3262 už predávajú aj striešku pre prídavné sedadlo na sport, explorer a pod. videla som to na ich original stranke. da sa doručiť aj na SK. tiež uvažujem že si ju kúpim, len najprv musím pozrieť, či to budú mať aj u nás. o čom pochybujem, lebo tu kým sa niečo dostanem, vždy ubehne min. 1,5 roka.

garzonka
7. mar 2013

@sashie Mozes napisat tejto pani kvetoslava.balazova@ags92.com , oni objednavaju diely na P&T , doba dodania 2 mesiace. Skus sa popytat 😉

dana3262
7. mar 2013

@sashie já ji mam, ale syn pod ní nechce sedět. Cítí se pod ní stisnene. A taky je pod ní stisneny. Vzala jsem ji jednou a pak jsem ji schovala. Ten šátek je mnohem lepsi.

mary939
8. mar 2013

na P&T Verve sa da pridavne sedadlo polohovat? (vyspalo by sa tam spiace dieta?)

mary939
8. mar 2013

teeeda, teraz neviem, ci som to napisala dobre. aky je rozdiel medzi P&T Verve a P&T Vibe? ja by som chcela taky pre dve deti.

mary939
8. mar 2013

aaaa mam v tom chaos. prosim, vysvetite mi rozdiely medzi jednotlivymi typmi: verve, vibe, sport, explorer. dakujem

garzonka
8. mar 2013

@mary939 Aj Vibe aj Verve su kociky pre dve deti. Najvacsi rozdiel medzi oboma je ze Vibe je 3-kolka a Verve je 4-kolka....

mary939
8. mar 2013

@garzonka jaaaj, dakujem
a da sa pridavne sedadlo sklapat u oboch typov?

garzonka
8. mar 2013

@mary939 Myslim, ze da, ale len pomocou zipsov, nie na konstrukcii...ale ista si nie som 100%, mozno poradia ine mamicky, co maju tieto kociky. Ja som mala Vibe 1, tam siel DK sklopit len mierne pomocou zipsov, ale to sedatko je uz samo o sebe mierne do pololahu, tak by to malo aj s tymi zipsami stacit.

mary939
8. mar 2013

@garzonka ide mi len o to, ze ked bude male babo spat v lahu, ci sa moze pohodlne vyspat aj to na DK

garzonka
8. mar 2013

@mary939 P&T Sport (druhe foto) a Explorer (prve foto)

...vela deti tak spava, myslim ze by nemal byt problem, ked to starsie bude spat v DK, ono aj tak tam nebude pol dna, cize na prechadzke to postaci, je to v polohe pololah, nie uplne 90° uhol ako pri sedeni...

mary939
8. mar 2013

@garzonka a rozdiel medzi sport a vibe? sport nema striesku a predny blatnik. to je jediny rozdiel?

garzonka
8. mar 2013

@mary939 Presne rozdiely neviem,najlepsie by bolo keby si si pozrela nazivo tieto typy a porovnala, skus sa spytat v predajniach PREDETI, ci maju skladom.

mary939
8. mar 2013

videla som nazivo sport, ale vibe nie. mam ale pocit, ze vibe bude lepsi. Ty si s nim bola spokojna?

orchidie
8. mar 2013

meli jsme Verve a sel pryc, ovladani super, skladani pohoda, ale starsi dcerka byla dole v DK neskutecne nalepena tesne za tou horni sedackoou 😅 a kolinka se ji temer nevesly pod zadek te horni sedacky 😅 zlaty Sport 😀 ac ted mame explorer