Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

petruska86
6. okt 2010

@luciakubista alebo potom este tu, priamo na stranke emitexu - nanoznik trojkolka:
http://www.emitex.cz/k-nanozniky.php

luciakubista
10. okt 2010

@petruska86 diky moc, objednane a zaplatene 🙂

este mam jednu otazku, jaku tasku na kocik pouzivate,ked tam mate 2 deticky? ja budem mat kombinaciu novorodenec a batola a pride mi,ze vzadu to bude tlacit na hlavicku miminka 😒

arrett
10. okt 2010

@luciakubista No, to by zaujimalo aj mna

petapi
10. okt 2010

@luciakubista no tlačit ho to asi nebude, ale neuvidíš na něj, já jsem si koupila tašku s dlouhým uchem a nosím ji, holt nemůžem mít všechno. nebo se dá dát někam na bok, dají se koupit nějaký háčky, ale nemám s tím zkušenost.

minitrouble
10. okt 2010

@luciakubista ja mam zatial tasku z Quinny speedy - je dost dlha takze to je az pod uroven dietata - malu to netlacilo ked tam bola ako novorodenec ani ju to netlaci teraz, akurat mne to desne prekaza a tak radsej narvem vsetko do kosika - lebo potom ked ta taska je na rucke tak musim chodit od kocika daleko a kocik nema vysuvnu rucku - co beriem ako jeho najvacsi nedostatok ze sa rucka neda vysunut 😝 😖 ...ale akoze da sa to, ale viem ze by to mohlo byt podstatne pohodlnejsie 😉 🙂

maartinkaa
10. okt 2010

@petruska86 neviem, ci som blba, ale ja na tej emitexovej stranke nevidim nikde ceny a dost by ma to zaujimalo 😒

petruska86
10. okt 2010

@maartinkaa tak priamo na emitexovej stranke som ceny nenasla, ale su tam odkazy na ine stranky, ktore predavaju ich znacku, tak najskor pozriet tam
http://www.emitex.cz/doporucene_obchody.php

spetra
12. okt 2010

@luciakubista já mám nějakou obyč neznačkovou, trošku menší, má dlouhé ucho a tak ji vozím až pod mimčem...

luciakubista
12. okt 2010

@spetra ja mam taky nejakou,uvidim az se narodi mala a pak to budu resit. Nanoznik od emitexu uz mam doma. 🙂

lucosko
12. okt 2010

@luciakubista my sme pripevnili na sedacku pridavnu ruksak, ked budem mat cas, hodim sem foto 🙂

luciakubista
13. okt 2010

@lucosko ja dokonci mam i jeden batuzek original PT,ale je to nejaky minnie a jeste jsem neprisla na to jak se upevnuje 😀 pry na double kit,ale ten mi urcite na 2 deti stacit nebude 🙂 urcite hod,docela rada se podivam 😉

romcatko
14. okt 2010

našla jsem někde fotku upevnění batuůžku na Phila. zkusím to sem dát.

romcatko
14. okt 2010

ještě se vrátím k nánožníku - máme od Emitexu ten obyč - na phila jde, ale připadá mi, že je málo teplý. máte vyteplené? nebo co jste dělali se staršíma dětma vepředu. no, já se tedy bojím, že malou neodvozím ani v "troubě". ve fusaku se mi do vložné tašky nevejde, tak jak dál? jen fusak (combi emitex). na přídavné sedátko dolů se pak nedá asi ani ten ne? jak jste to řešili?

petapi
15. okt 2010

já už na starší žádnej fusak dávat nebudu, sedí dole na DK a bude mít přes sebe už jen deku a mladší nahoře bude mít fusak+nánožník.

petruska86
15. okt 2010

@romcatko
@petapi
baby, no neviem, lebo v zime sme este nejazdili, ale pre mladsieho mam fusak P&T (ten bol ku kociku), co pouzivam uz teraz, aby som ho nemusela "nabalovat" oblecenim, takze v zime dame teplejsie oblecenie, overal, a ak bude treba aj nanoznik (tiez nemam zateplene)
no a pre dceru mam este z predosleho kocika pripraveny fusak Kaiser....lebo napr. vcera sme boli v lese, mi zaspala a okrem nanoznika som ju musela prikryt aj dekou - proste bola kosa, takze si neviem predstavit, ze ked bude v zime hnusne pocasie, ze mi bude sediet v kociku len tak.....
no a skusala som oba fusaky na oboch sedadlach, samozrejme aj s detmi, a nemal by byt problem

petapi
15. okt 2010

@petruska86 a jak ti děti sedí, mladší sedí dole? nebo naopak, prtž i když je naše starší dost malá, tak nevím, jak bych ji dolů nacpala s fusakem, nehledě na to, že by bylo všechno špinavý od bot.

petruska86
15. okt 2010

@petapi normalne je hore maly (11kg) a Peta(16kg) si sadne dole, ked je uz unavena alebo sa potrebujeme poponahlat...hore mi Peta sedi, ked viem, ze potrebujem toho vela obehat alebo sa ponahlam, cize uz z domu idu posadeni obaja v kociku - ona hore, on dole
a ked som ju doma skusala posadit dole do fusaku, tak si tam vedela sama v pohode nasadnut - lebo ten kaiser som jej cely pekne rozopla a ona si don pekne sadla, no a potom som ho uz len pozipsovala...ale ako vravis, v zime to uz nebude o neustalom nastupovani a vystupovani, kedy sa jej zachce, lebo ten kocik by tak aj vyzeral 🤐 😀 - ako som spominala, este sme v zime nejazdili, tak som tiez zvedava ako bude 😕

petapi
15. okt 2010

@petruska86 u nás má 11 kilo právě ta starší, ale ona mě nechce nahoře vůbec být, přijde jí to dole zajímavější. 😒

zzuzca
15. okt 2010

holky,

tiez riesim fusak,nanoznik pre starsieho - bude sediet hore na sedacke, dole bude mimi...nemam zatial nic. ide mi o toho starsieho, aky presne mate nanoznik? nechem kupit nieco a potom zistim ze tam nepasuje...fusak asi uz necham byt, syn je velky, bude mat deku..ale ten nanoznik by sa zisiel ked bude kosa..

@romcatko prosim ta, mas ten emitex na golfac? http://www.kocarky-autosedacky-hracky.cz/kocark...
alebo tento univerzalny? http://www.petto.cz/produkt/nanoznik_universal tento je asi blbost,ze? 😅 to je asi na hlboky kocik...

romcatko
15. okt 2010

@zzuzca myslím, že mám ještě trochu jiný - používali jsme ho na golfky... určitě to není ten druhý. a ještě nevím, zda by zrovna na Phila líp nepasoval z trojkolky - i ten dělá emitex. zkusím tam ten náš během víkendu dát a odfotit to a dát sem obrázek.

lucosko
16. okt 2010

@joohana ahoj, my mame rozdiel presne dva roky a urcite som ho vyuzila pre dve detska, maly ma teraz 8mesiacov a velky sa este stale rad vozi. Je to presne o tom, ze ked potrebujes nieco ist rychlo vybavit, tak kocik pre dvoch potrebujes 🙂

romule
18. okt 2010

@petruska86 díky moc za tip na nánožník Emitex. V pátek nám přišel a na kočárek sedí moc pěkně.
Ještě bych měla jeden dotaz. Jak jste vozili v zimě malá miminka ve fusaku? Ta vložná taška je asi málo teplá a miminko s fusakem se do ní asi nevejde, nebo jo? Může třeba 2 měsíční miminko ležet v kočárku jen ve fusaku bez vložné tašky?

amabilis
20. okt 2010

Ahoj holky! Moc prosím, nemáte některá zkušenosti, jak je to se samočistící schopnosti modrého SP sport? Díky.

krista
21. okt 2010

@amabilis nechápu co má být ta samočistící schopnost? 😅

tinkalinka
21. okt 2010

ahoj holky jdu si pro radu zvažuji Phila, ale protože hodně cestuji autem je pro mě důležité nacvaknout autosedajdu(vajíčko)se spícím miminkem na kočárek a starší dítko také někam umístit lze to s nějakým tipem phila co je na českém trhu?nejvíc by se mi líbil tento tip ale nikde v obchode jsem ho nenašla☹http://philandteds.com/products/push/explorer

maartinkaa
21. okt 2010

baby vidite to co ja????vibe ma na DK striesku, mozno sa bude dat casom niekde dodatocne objednat 😵

http://philandteds.com/products/push/vibe

sophie1981
21. okt 2010

aj classic uz ma vyfotenu striesku na DK 😉

maartinkaa
21. okt 2010

a fakt, to som si nevsimla, a ja, ze som objavila ameriku 😀 😀 😀