Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

kloranebb
3. mar 2011

@maartinkaa no zrejme tie slovenske a ceske predajne nemaju tu spravnu striesku na vibe. Pretoze strieska na vibe ako ju predava vyrobca na ten vibe aj urcite sedi. Mozno pochodis lepsie cez to bambani. Ja by som skusila este jednu vec, ze by som tym ceskym a slovenskym predajcom poslala do mailu presny link z www.philandteds.com aby videli presne co chcem a nech sa mi k tomu vyjadria ci mi to vedia objednat alebo nie. Ich nazory ci to na to sedi alebo nie nech si nechaju pre seba.

tinika
3. mar 2011

čafte, dnes som bola v novootvorenom obchode pre deti.sk a videla som na zivo phil an teds vibe 🙂 kraasny a aj taky červeny myslim ze sport, bol sice o 400 eur lacnejsi ale tak sa mi zdal velmi malicky oproti vibe, ten vibe je len v čiernej farbe?

tinika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi26
4. mar 2011

martinkaa pisal mi ten pan z Viedne, strieska na Vibe pasuje a stoji 39 euro 😒 Tak daj vediet, ci ju chces objendat...

maartinkaa
4. mar 2011

@zuzi26 jej dakujem, jasne, ze chcem, a da sa to aj tak urobot, ze ti ja teraz poslem peniaze a ty by si mi ju cez ten tvoj paypal objednala a zadala by si moju adresu, aby to rovno prislo ku mne "samozrejme nie skor, ako ti nabehnu peniaze odomna" a postovne je kolko? velmi ti dakujem a samozrejme to nechcem zadarmo 😉

zuzi26
4. mar 2011

@maartinkaa IP 🙂

kloranebb
4. mar 2011

Mamicky nechcelo by sa vam niektorej urobit take foto ako vidi novorodenec pred seba ked je nad nim nakliknuty DK? Citala som na webe ze niektorym mamam sa to zda odveci ze to dieta vlastne nic nevidi... pre mna logicke a ma to kus trapi ze ci urobim kupou toho kocika dobre. Viem ze to nebude nikdy idealne ale toto mi pride ze bude dietatko ako v takej truhle s malym otvorom za hlavou. 😒

wodana
4. mar 2011

http://www.predeti.sk/?idmenu=862 tu ponúkajú tašku na kočík červenú Dash 29e

kloranebb
4. mar 2011

@maartinkaa prosim ta mozes mi este zmerat, ako nizko lezi novorodenec od zeme - teda kolko cm je od sedadla v polohe maximalneho lahu po zem?

kloranebb
6. mar 2011

Je mozne pouzivat double kit s peanut vanickou pri vibe? To by bolo uplne super riesenie. Nikde na webe som to vsak nevidela. Viete mi poradit?

kloranebb
6. mar 2011

Na obrazku k peanut je nasadena tato vanicka na ram vibu bez toho sportoveho sedadla. No ked si pozeram vibe, tak tam je zase nasadena nad sportove sedadlo v lahu. Ide nasadit peanut bassinet aj bez toho sportoveho sedadla?

minitrouble
6. mar 2011
kloranebb
6. mar 2011

Skusali ste dat dole z ramu hlavne sedadlo? Na webe pisu ze to ide...
http://philandteds.com/en/chatterbox/forum/view...

kloranebb
6. mar 2011

@minitrouble hmmm... asi som to nenapisala jasne. Peanut bassinet je ta hlboka vanicka ktora sa da pripevnit k vibe. Na foto co si mi dala odkaz je odfoteny novorodenec v klasickej vodorovnej polohe v hlavnom sedadle - nie v tej peanut korbicke.

minitrouble
6. mar 2011

@kloranebb moja odpoved ale nebola k peanut bussinet - nemusis mi vysvetlovat co to je 😉 ..vyssie si sa pytala ze ci nema niekto nafotene ako je dieta dolu ked je nad tym ten double kit - na to som reagovala ...ale asi som zbytocne stracala cas 😉

kloranebb
6. mar 2011

@minitrouble ale nie 🙂 len mam vela otazok az som v tom stratila na chvilu prehlad. Dakujem za tvoj cas

emabaka
6. mar 2011

Ahojte dievcata

mam jednu otazku, ak by ste niektora mala skusenost...Asi pojdem do kocila P&T, este sice neviem, ktory typ,ale na internete som narazila na stranku, kde sa uzivatelia tohto kocika stazovali na nafukovacie kolesa. Ze vraj uplne casto a viacnasobne mavaju defekty. Poculi ste nieco o tom? Pozerala som viacero diskusii na slov a ceskych weboch,ale nejak som na tieto starosti nenarazila...

dermakova
6. mar 2011

@emabaka
ja som kocik tejto znacky vyuzivala vyse 2rokov, vozila v nom 2deti a za ccely cas ziaden defekt.max. dofukanie koliesok, co je normalna udrzba aj u bicykla... 😉
som bola velmi spokojna.

emabaka
6. mar 2011

Dakujem za odpoved, to si ma potesila.

qetinka
7. mar 2011

@emabaka ja som mala pred rokom aj čosi za týžden 3 defekty 😀 na porazenie...že za týžden... 😀 😀
ale od vtedy nic... 😉

maartinkaa
7. mar 2011

@kloranebb ak som dobre merala, tak je to 38 cm od zeme, ale preco nezajdes niekde do predajne, kde tieto kociky predavaju a nevyskusas si ho, myslim, ze uz mas v tom mis-mas, cim viac budes riesit taketo blbosti, tym viac spejes k tomu, ze si ho nekupis 😉 😉 je to riadny velky kocik a myslim, ze aj jeden s tych vyssich 😉 😉 😉
@emabaka ja ho pouzivam uz rok a este som defekt nemala 😉

aurra
7. mar 2011

@minitrouble ahoj, mozem sa spytat, tiez uvazujem nad tymto kocikom, druhe babo sa ma narodit v polke jula, ked bude lezat dole, nebude mu pod tym igelitom nejak moc teplo? a zas ked tam ten igelit odopnem, nebude chranene, mas s tym nejake skusenosti? dakujem

petruska86
7. mar 2011

@emabaka k tomu defektu....tiez som za cely cas kocikovania PT (zhruba rok) defekt nedostala a chodievame aj do lesa....jediny dovod, preco nam rachli raz duse bol, ze sme ich "troska" pretlakovali 😀 😝 ale normalny defekt este nie..

petruska86
7. mar 2011

@aurra ahoj 🙂 ak nevadi, tak ti odpoviem aj ja.....ten igelit nemusis zapnut cely az dohora, ja ked som chcela, aby sa tam dietatu vetralo, tak som ho zapla iba do polovice , aby netahalo na hlavku, ale zaroven tam bol dostatocny otvor na vetranie...no a tiez existuje "slnecna clona", je to taka sietovana latka, ktoru v lete mozes pouzit namiesto toho igelitu...

petruska86
7. mar 2011

@aurra tak este raz fotky....

aurra
7. mar 2011

@petruska86 super to som nevedela, dakujem, uz som nasla, ze sa da dokupit aj prenosna taska, je to dobre, alebo zbytocne? a ta clona sa kde da kupit, lebo to som este nenasla, dakujem

petruska86
7. mar 2011

@aurra no, co sa tyka tej prenosnej tasky, tak tym, ze cakate babo v lete, si myslim, ze ju potrebovat nebudes...podla mna by sa tam babatko zbytocne potilo, bolo mu horuco....no a tu clonu som mala v cene kocika (kupovala som pouzivany), takze to sa popytaj radsej kociek, co si objednavali nejake doplnky ku kocikom tu na SK napr. @wodana @zuzi26 , ze v ktorom obchode by ti to vedeli zohnat....

aurra
7. mar 2011

@petruska86 a ty mas ktory PT? ja tiez budem kupovat pouzivany DASH

petruska86
7. mar 2011

@aurra ja mam sport 🙂

aurra
7. mar 2011

@petruska86 a celkovo si ako spokojna s tymto kocikom? dufam, ze sa mi ho podari kupit, no najprv musim predat ten co mam teraz pri ellinke