Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

sophie1981
23. júl 2012

@lubika39 mam sport....rozmery ti teraz hned nepoviem, vytahom chodim, len ked ideme k babke ale ona ma fakt tu najmensiu verziu vytahu, len tie dvere co sa zatvaraju same su take harmonikove.....ked je vzadu dk, tak ho musim odobrat, lebo takto sa nevlezieme, nepusti jednu stranu tej skladacky...ale ked je dk hore a hlavcne sedisko spustene pre novorodenca, tak v pohode vlezieme...a ako pisem k tomu zlaty retriever a ja...kocik je na kriz, pes zvacsa pod tlacitkami v rohu a ja na druhej strane.....na to tretie poschodie sa to da vydrzat... 😉

pokahontas2
23. júl 2012

@lubika39 vola sa "prenasedeti", maju tam baby jogger city select a britax b-dual. na nete pisu, ze aj phil&teds, ale na predajni nemali☹ treba si tam dopredu zavolat a dohodnut sa na termine, aby mali na zakaznika cas.

lubika39
24. júl 2012

@sophie1981 ved nevadi, ak nahodou pojdes tym vytahom a spomenies si tak pomeraj, ak nie, nic sa nedeje. Aj tak by som ten sport chcela niekde v obchode vidiet nazivo, ostatne 2 som uz videla. Poprosim ta este jednu vec, mozes mi zmerat sirku zadnych koliesok? 🙂 dakujem velmi pekne 🙂

sophie1981
24. júl 2012

@lubika39 od kolieska po koliesko z vonkajsej strany je to 61 cm....a ja som tu raz uz pisala rozmery vytahu..skusim pohladat dozadu....ked uz decka nemam na krku.... 😀

sophie1981
24. júl 2012

@lubika39 NA str. 43 som pisala.....dlzka vytahu bola 108 cm...ale kedze presiel rekonstrukciou a je este mensi tak ratam, ze ma o nejakch 5 cm menej ako predtym..... 😉 ...v starom som sa vtrepala v pohode aj s dk vzadu ani rukovat som nesklapala nic a este som mala aj rezervu....snad som pomohla

keja666
26. júl 2012

baby ak mate zaujem mam na predaj mesacny smart buggy dostali sme ho ako dar ale nepouzivamed ho tak ho predavam je to moderny kocik kvalitnej znacky. dobre sa s nim chodi do mesta je spratny a ma veelke kolieska co je super. predam ho za 190

keja666
26. júl 2012

foto

dana3262
26. júl 2012

😀 😀

anthoan
31. júl 2012

ahojte mamičky. Vie mi niekto poradit .Mám kočík Phil & Teds Vibe a predrala sa nám duša na zadnom sedadle. Ziadne duše tam nesedia ktore sme kupovali v predajni s bicyklami☹Vie niekto , kde by som mohla kupiť originál duše aj plášte na tento kočík a za rozumnu cenu? Vie mi niekto poradiť?budem vdačná.☹

zlatik
1. aug 2012

Caute P&T maniacky, idem vam po par tyzdnoch povedat, ze s kocikom som maximalne spokojna, moj svokor bol s oboma chlapcami na prechadzke a povedal, ze je to najlepsi kocik aky sme doteraz mali 😉 a ja zdielam jeho nazor.
Kedze moj drobec v kociku strasne rad papka, usila som mu obojstrannu podlozku, lebo som nerobila nic ine ako kazdy den cistila potah. A tu je par fotiek pre inspiraciu 🙂

etuska
6. aug 2012

@zlatik
Zuzi-uz som ho obdivovala u teba na FB 😀 teda obidve podlozky su prekrasne 😉 Aj my sme s PT veeeelmi spokojni,maximalne ho vyuzivame 😉
inac este raz blahozelam k babatku.Vybrali ste krasne meno 😉

ejuska79
9. aug 2012

ahojte, mam kocik pt vibe, ale ako surodenecky ho vobec nevyuzivame, ninka nikdy nebola rada v kociku a aj v tomto v dk sedela asi 10 krat, tak ho chcem predat..mam k nemu vloznu tasku, pridavne sedadlo aj so strieskou, taky vak, plastenku do dazda pre dve deti, aj vanicku peanut...kedze mi maly uz ledva vlezie do vanicky zvazujem kupu niecoho mensieho ako sportiaku...celu tuto zostavu ponukam za 380 e, s vanickou 450 e, dohoda mozna.. ak by bol zaujem kontaktujte ma, dam komplet fotky

mimca20
11. aug 2012

@zlatik No a ako spokojnost s kociarom?? My premyslame nad nim teraz na jesen, a potom vyuzit ho v pripade dalsieho baba.

zlatik
11. aug 2012

@mimca20 Velmi som spokojna, perfektny kocik, super sa s nim manipuluje, v kufri zabera malo miesta. Moj maly uz v kociku nespava. Jedina nevyhoda je to polohovanie do lahu, ze treba porozopinat popruhy, to je blbo vyriesene, ale po skusenostiach s viacerymi kocikmi mozem povedat, ze ziaden nie je taky, aby sa na nom nenasla nejaka ta chybicka.

mimca20
13. aug 2012

@zlatik Videla som napr. tu, ze baby predavali tasku nan a pisali, ze sa do nej zmesti kociar. To ozaj?? Videla som ho tu u nas v Presove uz 2krat nazivo v terene a dost vyzeral velky, paradny ale ta taska hmm..... Ak ozaj je to tak, tak klobuk dole pred vyrobcom....Videla som tvoje fotky tusim tu v diskusii a aj tvoje prispevky, a ako si spokojna napr. s jeho manevrovanim v zime na snehu??

zlatik
13. aug 2012

@mimca20 Ja ho mam len vyse mesiaca, takze na snehu ho odskusany nemam, ale suseda ho ma uz niekolko rokov a je maximalne spokojna, prispieva tiez tu do diskusie (sophie 1981). Nevie si kocik vynachvalit aj v zime.
Tu tasku co pises, to je specialna taska na prenasanie kocika napriklad ak letis lietadlom, aby sa neosuchal, takto nejako vyzera http://www.e-broucek.cz/sk/kociky/prislusenstvo...

mimca20
13. aug 2012

@zlatik Dikkk ta baba tvoja susedka mi minule pisala o nom a presvedcila ma, ze by bola to suprova kupa. Tak aspon aj ty si mi potvrdila niektore vecicky. DIKY babyyy

zlatik
13. aug 2012

@mimca20 Niet zaco, urcite nebudes lutovat a pouzity sa da kupit fakt za prijatelnu cenu. Ja som kupila za rovnych 300€ a v prislusenstve som mala single aj duo plastenku do dazda, vloznu tasku a samozrejme pridavne sedadlo a kocik mam v top stave 😉

mimca20
13. aug 2012

@zlatik ved podla fotiek vyzera tvoj ako novy. takze suprovy nakup si spravila to hej.

zlatik
13. aug 2012

Minuly tyzden som si tu cez MK kupila autosedacku Graco s Isofix bazou, nakolko mi Isofix ulahci zivot a nebudem musiet tazkopadne zakazdym vajicko v aute priputavat pasmi. Hladala som, googlila az som vygooglila, ze Graco sedi na Phil&Teds aj bez adapterov. Pridavam par fotiek.

mirkawaw
20. aug 2012

ahoj, baby, neviete nam poradit, ktore mate PT Vibe I., naco sluzi tato plastenka???...skusali sme ju s manzelom dat dozadu na striesku, ale ma to tam dalsie uska po boku, nielen tych 5 hore ako na strieske, tak tie nevieme, na co sluzia...pripadne nam hodte foto alebo link, ako to mame dat a naco to vobec mame...dakujeme velmi pekne za pomoc.

kacena4
21. aug 2012

@mirkawaw ja mam inu verziu kocika ale myslim, ze toto patri (my mame nieco podobne len cele na suchy zips) na hlboku cast. ked si das dole novorodenca a hore vacsie tak aby ti nefukalo na babatko dole a vidis na neho preto je to priesvitne - snad som to dobre vysvetlila 😅 😅 pozri fotecky trosku vysie od dada 3262 (ci ake cislo to bolo) ona tam ma pre male babo leziace danu satku kvietkovu, tak malo by tam byt toto

dejnas
21. aug 2012

@mirkawaw je to presne tam, kam ste to dávali... tie bočné "ušká" na kočíku sú na prichytenie bočných gombíčkov na pláštenke (3ks z oboch strán vidím na foto) 😉

dejnas
21. aug 2012

@mirkawaw mám foto len zboku, kočík už nemáme

mirkawaw
21. aug 2012

jasne, super, vdaka baby za opis aj za perfekne foto...no my sme to davali, ked bola sedacka hore, nie v lahu, preto sme nenasli tie bocne uska na zlozenej sedacke...my sme kupili radsej plastenku aj na double kit, hoci double kit este nemame, lebo nechapem, naco mi je plastenka, ktora mi nezakryje cely kocik, aj striesku a aj tasku...

oranzada
22. aug 2012

Holky kde ste kupili madlo na Vibe?? ja nemam a malemu tam chyba. Da sa pouzit na vibe madlo so sportu? dakujem

cervena_vila
23. aug 2012

P&T Sport z druhé ruky ode dneška naším miláčkem. Duo spinkalíko:
Mám k němu i vložnou tašku ve stejně sladké růžové a nebudu ji používat, nepotřebujete některá? Cena dohodou.

amabilis
23. aug 2012

@cervena_vila Být tebou, tak si vložnou tašku nechám a pak to prodáš opět jako set 😉

ciernavila
23. aug 2012

Ahojte, chcela by som sa poradit, cakam mimi v prosinci, od kamaratky budem mat stupatko, ak by sa malemu neosvedcilo, uvazujem o Phil and Teds. Ale nasla som aj Jane Twone, len je u nas pomerne nove a nenachadzam recenzie od mamiciek. Co si myslite o nom, nie je menej priestranne ako Phil and Teds?
http://www.bestbuggy.co.uk/2012/07/jane-twone-r...

ciernavila
23. aug 2012

pardon za cechizmy ale som na modrom koniku cz tak aby som nemusel vysvetlovat co je december a pod 🙂