Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

hemetre
15. mar 2013

@sophie1981 Ten prvy link je na classic, ale je to aj s DK, plus vlozna taska, igelit, nak. kos. je to moc?

sophie1981
15. mar 2013

@hemetre no ak je to classic, stale je to vysoka cena....

sophie1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sophie1981
15. mar 2013

tu je dokonca v cene dk aj rain cover za 340, cize plus 50 za coccon mas to za 390....co je podla mna rozdiel..a myslim, ze este ak clovek najde namahu hladat, najde este lacnejsie...tie classic verzia su teraz za dobre ceny..

http://www.practicalpushchairs.co.uk/pushchairs...

hemetre
15. mar 2013

@sophie1981 no to je super cena 🙂 TO SA ozaj oplati kupit novy a nie tu v bazari jazdeny, parada 🙂

mary939
16. mar 2013

@hemetre je Classic novsia verzia Dashu? Da sa sklapat DK? Ma vzadu dieta dost miesta? Tato cena je fajn, ale co v vsetko je v nej?

rossinka
16. mar 2013

@mary939 Na tejto stranke mas porovnanie, dk sa neda sklapat.
http://philandteds.com/rw/Products/Push/navigat...

mary939
16. mar 2013

@rossinka tak to je blbe a pod nohami je ma dieta latku, pri Dash-i ma plast.

rossinka
16. mar 2013

Nakoniec sme mali problemy s kupou noveho sportu, tak sme objednali navigator.. dufam, posluzi aj ten 🙂

sophie1981
16. mar 2013

@mary939 Classic je uplne najjednoduchsia verzia pt....dk sa neda sklapat, nema madlo, ma plnu strisku a tusim zakladna cast sa da sklapat do dvoch poloh.... 😉

modellook
18. mar 2013

Ahoj holky, připojuji se k tomuto tématu a oc prosím o radu. V listopadu se nám má narodit 2. miminko (1. dcerce bude 2,5 roku) a mám možnost koupit PAT Sport z druhé ruky 🙂 Tak bych se moc chtěla zeptat na vaše zkušenosti. Je možné použít kočárek i pro novorozence? 1. dcerka je opravdu kočárkovací a tak určitě budu muset nějaký sourozenecký pořídit, jen ještě nejsem rozhodnutá který. Na PAT se mi líbí že je skladný ale ještě uvažuji o ABC design zoom, což je zase tank. Moc děkuji za rady 🙂

martan_i
18. mar 2013

Ahoj, ja mam PaT Vibe a 2,5 letyho kluka, co v něm jezdlil od narození- není v tom žádný problém- sedací část jde spustit do roviny, jen je dobrý mít vložnou tašku. Druhý mimino je na cestě, takže budu teď dokupovat double kit, protože ten starší není tak velkej chodec a trávíme hodně času venku a občas chce přes den spát.

modellook
18. mar 2013

Díky za odpověď 🙂 Máme to úplně stejně 🙂 Ela není moc chodící ale sourozenecký velký kočár mi přijde zbytečny :( Jen si nedovedu moc představit mít mimčo v tašce a nad ním sedící 2,5 letý 🙂 asi by to chtělo vidět naživo 🙂

cervena_vila
18. mar 2013

@modellook Měla jsem to přesně tak, jak popisuješ - sport z druhé ruky a tenhle rozestup dětí. My bydlíme úplně na okraji, všude je to daleko, tak jsem to ocenila. Tyhle kočárky neztrácí moc na ceně, i kdybys ho měla za půl roku zase prodat, určitě to stojí za to. Teď už mám malou sedící, tak jezdí holky za sebou, když potřebuje spát, položím a DK dám zase nahoru. Mám ten kočár moc ráda i kvůli obřímu nákupnímu košíku, můžu s ním jet na výlet na dva dny a mít na zádech jen batůžek. 😵
(pokud ten tvůj nemá vložnou tašku, můžu ti prodat tu svoji, jen mi tu leží - jen je zářivě růžová)

modellook
19. mar 2013

Moc díky za podporu, že to jde 🙂 Jedu se v týdnu na kočárek podívat 🙂 Jsem rozmazlená monokočárkem, proto jsem si nedovedla představit jak sedí větší nad menším, ale je to asi jen o zvyku 🙂 A hlavně za 9 měsíců už i prcek sedí a můžou jezdit za sebou 🙂

sophie1981
19. mar 2013

@modellook ahoj, ja mam rozdiel medzi detmi presne 2,5 roka, syn bol narodeny v sept. cize na zimu....a jazdilo sa uplne v pohode aj s fusakom , 2,5 rocnou dcerou v dk a syn bol vo vloznej taske dole....u nas max. spokojnost...neviem ako by som prezila s dvoma ks deti bez auta vacsinou sama bez mm...bez PT.... 😅

martan_i
19. mar 2013

Souhlas, pokud je člověk aspoň mírně akční a vydává se na větší výlety mimo dům, je to neocenitelná pomoc.

inuska29
20. mar 2013

@garzonka uf,tak som nepochodila,najprv som pridala k mailu foto,tak že do 48h pošlú koliesko,včera odpísali,že ide o typ súrodenecký "sport",že ten žiaľ nemajú :((((....och...

inuska29
20. mar 2013

@sashie ahoj.dala mi "garsonka" kontakt na pani,čo su dovozcovia..a predávaju nahr.diely,žiaľ na ten surodenecky sport mi včera napísala,že KOLIESKA nemajú...nedala by ste mi kontakt na predajnu,kde ste kolieska zohnala VY? a cenu poprípade?v prešovskom obchode "pre deti" nemajú :(
ďakujem.

sashie
20. mar 2013

@inuska29 kúpila som ich v Bratislave pre deti. bola som prekvapená, pretože som rátala s tým, že ich budem objednávať z UK. na predajni som ich objednala a do 3 dní sme ich mali (samozrejme, šofér sa pomýlil a doniesol nám na dash, ale vymenili to v priebehu 2 dní.
Jedna predajna je na Pestovateľská 13 tel.:0911 799 457, druhá, ktorá bola pôvodná a kedysi jediná je na Košická 37/A, tel.: 0911 799 331. obidve sú v BA. Na košickej je teraz taká malá predajňa tam som to objednávala. ale to je tá istá firma, len má dve pobočky, tak si myslím, že je jedno kde zavoláš.
Mňa tie kolesá vyšli na 20 eur obidve - zadné. predné som nekupovala.
tu je ešte link:
http://www.predeti.sk/documentview.aspx?file=pr...
potom napíš ako si pochodila.

mary939
20. mar 2013

bude kocik PaT vhodny aj pre 1,2rocne a novorodeniatko?

maxi.smile
21. mar 2013

@mary939 ano, bude..přesně pro takové je dělaný...

maxi.smile
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julien
7. apr 2013

Ahojte holky, byli jsme se podívat na Vibe 2 a mám jeden dotaz k uživatelkám tohoto kočárku. Když se sklopí kočárek do polohy pro kojence a ten se tam vloží v té ložné tašce, tak jak není vyztužen a jen visí, tak se strašlivě klepe. Přišlo mi to tak nepříjemné, vlastně při každém pohybu kočárku buď zleva doprava a v případě terénu i nahoru a dolů. Nemáte s tím někdo zkušenost? Je to tak i ve skutečnosti, když tam miminko dáte?

Budeme bydlet na vsi, je to tam dost terénní...., kočárek mi přijde ale málo odpružený, neporadily byste?
Díky moc

amabilis
8. apr 2013

@julien Ale ten závěs právě nahrazuje to odpružení. Místo pružin se to houpe "na tkalounech". Dětem se to naopak líbí. Vlastně je uhoupáš. Já s kočárkem normálně jezdila přes kořeny v lese a nikdy si žádné dítě nestěžovalo 🙂Nemusíš se toho bát, opravdu.

julien
8. apr 2013

Díky moc @amabilis, tak já to omrknu s půjčeným miminem a uvidím 😀 Jinak jsem z něho totálně nadšená, tohle mi jen vrtalo hlavou.

garzonka
8. apr 2013

@julien ty si s kocikom jazdila bez miminka?

julien
8. apr 2013

Jasné, v obchodě 🙂 zvazuji jeho pořízení....

garzonka
8. apr 2013

@julien aha, ono ked je to bez miminka, tak je to nezatazene...preto sa ti to zdalo take "v lufte" , hojdalo sa to dolava-doprava 🙂 Ale s miminkom to je ine, predsa len je tam okolo 5 kil naviac , takze sa to zatazi a nekolise sa to tak. Ja suhlasim s amabillis, jazdi sa uplne v pohode. 🙂 kocik je super do terenu

julien
9. apr 2013

@garzonka Díky moc. Vyzkoušíme s miminkem. Je fakt, že ten šuplík byl prázdný. Tak snad budu chytřejší po víkendu. Každopádně moc a moc díky za info.