Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

amabilis
1. nov 2010

@paulie Asi nikde ☹ V tescu na národní třídě mají VIbe, mívali tam i Sport, ale už to není pravda. Možná bych zkusila Puntanelu (ale ne tu v Kotvě, tu druhou, teď nevím, jestli je v Letňanech nebo kde), tam mají velké prostory. My se byli podívat kdysi v Detským Ráji v Libni (Vysočanech, je to mezi) a tam měli jen Vibe, ale zase se dalo srovnat s dalšíma sourozeneckýma kočárkama. Dash jsme nesehnali. Všude kočárky sice mají, ale ne na skladě 😒 Takže po internetu sehnat kamenné obchody a obvolat, abyste se netáhli zbytečně.

paulie
1. nov 2010

@amabilis díky moc 🙂 V obou obchodech jsem právě viděla jen ty Vibe, které se mi špatně drží v ruce ☹ Resp. je hezký, ale jak má jakoby oválnou konstrukci, tak to není pro moje menší ruce úplně ok 😅
Na stránkách PaT jsem našla dodavatelskou firmu pro ČR, tak jsem je zkusila kontaktovat (i ohledně Explorera) ... mají i prodejnu, ale uvidím, jestli tam mají všechny typy ...

sophie1981
2. nov 2010

baby a za kolko predavaju explorer??...v uk som nasla za 399 libier zakladnu zostavu, cize len sibgle kocik.....potom single kocik, raincover a cocoon za 454, 90......s double kitom som v peperminte nenasla..... 😒 ...

sophie1981
2. nov 2010

babyyy, potesim vas, nasla som tu strisku na double kit, canopy sa da pripevnit na classic, sp, dash aj e3...cena v uk je super, porovnatelna s tou univerzalnou clonou, co tu bola dana..... 😉 ...tu je link

http://www.practicalpushchairs.co.uk/accessorie...

krista
2. nov 2010

@sophie1981 jůů ta je bomba, jen v ČR se asi nedočkáme 😅

krista
2. nov 2010

@sophie1981 explorer jsem v ČR nenašla vůbec 😖

sophie1981
2. nov 2010

@krista pozeram, ze asi robia delivery aj overseas....uz len zistit, ci aj na svk a do cr..... 😉 ....inac, ked pozeram tie ceny, tak podla mna sa skor oplati kupit sp, alebo dash, novy classic je tiez uzasny a dokupit tu striesku na DK a stoji to stale o dost menej ako explorer.....ktory sa tusim od sp odlisuje len sposobom skladania, blatnickom na prednom kolese, ktore podla mna nesplna ziadny ucel...no a najdolezitejsie strieska na DK

romcatko
2. nov 2010

@sophie1981 tak to jsi supr hledač... třeba to nějaká pdonikavá maminka začne vozit do Čech ( a na Slovensko ;) )

sophie1981
4. nov 2010

baby, a pokial by som to dokazala z uk dotiahnut tu na svk , mal by niekto zaujem o striesku??..... 😕 ..

krista
4. nov 2010

@sophie1981 já si myslím, že ti holky budou trhat ruce 😀 i když nevím jak je to teď s tou novou kolekcí která tu stříšku má, ale majitelky starší modelů by mohly být rády 🙂 Já už Phila moc nepoužívám až je mi to občas líto 😀

sophie1981
4. nov 2010

@krista ktovie kedy dojdu tie nove modely k nam do vychdonej europy..... 😝 ....mna to len tak napadlo, ze mozno by sa z toho dal spravit maly biznis..... 😀 .....ked baby uz kseftuju s vecami co nakupia v sekacoch a potom to veselo predavaju na mimibazar....len ci by bol zaujem,...kolko ludi na svk ma PT?.....ja som uz aj myslela na dovoz kocikov z uk, len tam by bol problem z pripadnou reklamaciou, tak toho sa bojim...ale striesky by sa asi vela nereklamovali?...... 😀 😝 .....asi skusim kupit najprv jednu pre seba.....uvidim co to za zazrak....no a potom poriesim, ci sa oplati ci nie, kolko to vyjde z dovozom.....potom zasa rozvoz po svk......neviem.....

krista
4. nov 2010

@sophie1981 aby si místo kšeftu neprodělala co 😅 no škoda že nejezdíš do ČR já bych ti dala zakázku na nějaký Next hadříky 😀 vždycky slintám když někomu doveze někdo hadříky z UK 🙂
Problém s reklamací - no asi by měly uživatelky smůlu, já teda stříšku jednou reklamovala, dávala jsem jí na kočárek a celá se rozpadla a to byl taky dost dobrý netový obchod tak jsem jim psala okamžitě mi ji vyměnili, ale poslali mi zase roztrhanou, tak už jsem ztratila sílu... prostě asi výrobce udělal celou várku blbou a já měla asi 400,- v háji 🙄

sophie1981
4. nov 2010

@krista ved to, ci by bol niekto ochotny zaplatit za striesku...kedze v uk ju davaju za 20 libier, plus cesta kurierom, pisu, ze jeden balik vazi nieco cez 1,2 kilo, takze to je cez prepravnu sluzbu 4 libry navyse, plus postovne tu na svk 1,20 no a samo ze zadara to nebudem vybavovat ani ja, takze ak si dam len 5 eur na kus pre seba tak cena vyjde nejakych 30 libier.....ci by bol niekto ochotny zaplatit za taku vec tolko penazi.....to by chcelo vediet, kolko by to stalo na svk, ked to zacnu dodavat a objednavat...... 😝 ......

sophie1981
4. nov 2010

@krista no a ten next je ozaj super...ked sme v UK, tak nakupim stale do zasoby.....potom len cakam balik....mam aj velke stastie, moja byvala rodina u ktorej som dllllho pracovala mi stale posiela nejake pekne handry po detoch...comu sa ja straaasne tesim...... 😅 ...ved kto by sa netesil nie?.... 😀

krista
4. nov 2010

@sophie1981 jsou maminy, který maji rádi originální věci, i já bych si tu stříšku asi koupila (kdybych teda počítala s tím že ji budu potřebovat, teď už ji máme) i ostatní věci na Phila, mě tak strašně rozčiluje že tu neni nic pořádně k dostání, tady seženeš snad jen pláštěnku, clonu a vložnou tašku 🙄 a když koukám na jejich stránky tak maji spoustu náhr. dílů.

krista
4. nov 2010

@sophie1981 nepruď s tím Nextem 😀 😀 😀 😀

sophie1981
4. nov 2010

@krista na tie originalne veci kukam aj ja stale.....tolko doplnkov, paci sa mi aj ta jedalenska stolicka, aj na lazy ted som pokukovala ked som bola tehula a robila vybavu...ale dostala som do daru kresielko.... 😅 ...mat peniaze a dobre vybaveny obchod, vedela by som sa vyblaznit a potesit..... 😀 😀 😀 ......ked ideme do Londyna, moj prvy obchod je stale ten peppermint.....poobchytkavam vsetko povzdycham, pokukam, posnivam, potesim sa a idem dalej......mm sa smeje, ze stale ked vyjdem z toho obchodu, vyzeram ako po orgazme..... 😀 😀

krista
4. nov 2010

@sophie1981 jj Phil má fakt nádherné ty věcičky, mě se líbí ty golfáče - Smart 😵 ale to už by mě manžel přetrhl 😅 už to s dětma doklepu s těma co máme, mám tyhle, maji hodně podobný vlastnosti, jsou lehoučký a jsou OK ale kdyby to šlo pořád bych si kupovala nový kočárky 😀
http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/5ee/5ee62f6...

A s tím obchodem ti věřím, i s tím výrazem v obličeji 😀

lucosko
11. nov 2010

@luciakubista skusim nahodit fotky nasho milovaneho VIBU 🙂 s taskou
pouzivala som ruxak, s tym ruksakom som kocik aj skladala, vobec som to nedavala dole.
Ked som sla len s babom, tak som sedacku sklopila pod vajicko. Na rucke mam este kapsicku.
Teraz ked mam uz len sportovu verziu, mam dlhsiu tasku, ani jednemu to nevadi.

maartinkaa
12. nov 2010

@lucosko krasne fotky,a ten ruksacik je original? a kde si ho kupila? 😉

wodana
15. nov 2010

@sophie1981 .... ano, ja si tu striesku prosim!!!!

joohana
15. nov 2010

Holky, tak P+T odsouhlasen mužem 😀 , jen váhám mezi Sport a Dash- co vy na to, majitelky jednoho nebo druhého? Teď mají akci za Dash+ Double Kit 13000, takže jen o 1000 víc než Sport. Má jeden nebo druhý nějaké velké nevýhody? Vím o brzdě u Dash- zvykly jste si na to? A o polohování u Sportu-to si myslím nebude zase takový problém, nebude se asi polohovat, myslím že až bude mimi sedět, starší už bude jen chodit. Díky!

petruska86
16. nov 2010

@joohana ahoj, tak my jazdime so Sportom ... no a nevyhody, tak to co si pisala, to polohovanie - ale aj na to sa da zvyknut, no a dalsim minusom je opierka noh - je z latky, takze pokial tam nemas nejaky umyvatelny potah, tak je to neustale spinave...inak asi nic...ked chces vediet nieco konkretne, kludne sa pytaj...

spetra
16. nov 2010

@joohana na brzdzü u dashe jsem si zvykla, ale nepraktické to je, když lovíš starší dítě někde v silici a potřebuješ honem zabrdit... ☹
a bacha červený dash pouští... 😠

krista
16. nov 2010

Holky jakou brzdu má Dash? Nemá takovou tu tyčku tenkou? Bavíte se o nožní? Můj classic má brzdu právě jen takovou tyčku, tak dlouho mi trvalo než se ochodila 😅 protože já nemohla zabrzdit bez toho aniž by si neukopla prsty u nohou vždycky 😝

spetra
16. nov 2010

@krista dash se brzdí polohováním ručky, jde to snadno ale potřebuješ 2 ruce... ☹

krista
16. nov 2010

@spetra polohováním ručky? 😲 jej tak to vůbec nevím jak se to dělá 😀 a dole brzdu nemá teda? 😅

spetra
16. nov 2010

@krista ne brzdí se tak jako by jsi u jiného kočárku chtěla dát ručku úplně nejníž...

krista
16. nov 2010

@spetra tak to jsem ještě neslyšela, a blbý že jsou k tomu potřeba obě ruce, ale to k mýmu Philovi dá se říct taky, člověk musí zastavit, kočárek pevně chytit, natáhnout nohu a doufat, že se mu to povede zabrzdit dobře, třeba v létě když jsem měla žabky to hrozně bolelo, ono se musí zatlačit a pak jak to sjede tak se člověk akorát kopne 😅

petapi
16. nov 2010

koukám, že brždění u všech PT je celkem sranda, Vibe má zase červený čudlík na rukojeti, takže si často člověk zabrzdí nechtěně uprostřed chůze, já jsem si už zvykla, ale nováčci mají problém, každopádně to jde 1 rukou a nic nebolí 🙂