Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

ivkamt
21. júl 2009

Ahoj maminky.Chcem sa spýtať či tu nieje niektorá čo by chcela presdať kočík phil a teds. Dosť sa mi páči, len do tej ceny sa teraz nejak nevieme zmestiť 😝 ..

qetinka
21. júl 2009

ivkamt..mi az tak o rok.. 😅 inac budes spokojna... 😉 ja som inac kupila za dost dobru cenu..pozri drobcekovia.sk 😉 🙂

ivkamt
21. júl 2009

qetinka - ďakujem 😉 .. o rok by už bolo asi neskoro 😀 ..pozrem tých drobčekov 🙂

sonije
22. júl 2009

Ahojky,
zvažovali jsme, zvažovali, až jsme došli k tomu, že koupíme tento kočárek. Původně jsem chtěla dokoupit jen skate za kočár, ale v zimě by to dost dobře nejelo a když občas vidím naschvály, které náš dvouletý roubíř dělá, asi bych nevěděla, jak řešit situaci vztekající se batole, které odmítá jít a mimi v kočáru. Manžel se sice netvářil, ale asi nakonec kočár PT koupíme.
Jen se chci zeptat uživatelek, vejde se i s druhou sedačkou do běžného výtahu?
A vejde se dozadu běžná taška Emitex (zůstala mi po prvním dítku)?
A kolečka u SP jsou nafukovací?
A co skládání, koukala jsem na tu tašku, do které se vejde, ale když jsou sedadla 2, jak se skládá a není moc velký? Musí se sundavat kola a jsou lehce nandavatelná?
A nevejde se na dvojkočár obyč pláštěnka?
Díky moc za odpovědi..

qetinka
22. júl 2009

sonije...do vytahu bezneho sa zmestis... pri skladani kociku ..ja koliecka nedavam dole...ale zase ani ho neskladame..asi len 2 x sme..mame dost velke auto..netreba ho skladat 😉 plastenku mam kupenu pre dve deti....emitex taska neviem ci sa ti zmesti..netusim..ja som si maleho davala par dni ked bolo treba s fusakom do kocika...kolieska su nafukovacie..uz som stihla mat 3 x defekt 😖 kolko budes mat rozdiel medzi detmi??? ja si to neviem predstavit ze by som ten kocik nemala...mne starsi stale uteka..a vzdy zasadne opacnym smerom ako treba ist..takze dam do kocika a vec vybavena...maly je zlaty..pekne sedka nevymysla..dokaze aj dve hodiny sediet... vybavim co treba za ten cas.. 😅

sonije
23. júl 2009

Ahoj qetinka, díky za odpovědi. Auto máme také větší, ale protože s ním manžel i podniká, není výjimkou, že kočár potřebuju nacpat k sudu piva 😖 . Tak snad to půjde. Chci ho určitě vidět naživo, takže se vypravím někde u nás do krámu.. Mezi dětmi budeme mít rozdíl 2,5 roku, takže jsme to dost zvažovali, jestli to není zbytečné, ale když jsme byli teď na výletě v Zoo a viděli, jak se chvíli chce nosit, pak vozit, pak jet na motorce.. Omlouvá ho, že mu jdou zuby, takže je mrzout, ale jinak je hrozně hyperaktivní, takže za ním pořád běhám no a pak se unaví a chce zas vozit, takže zkrátka s kočárem pro jedno neřešitelná situace. Adík je drobný, má 12 kg, takže nám to i chvíli vydrží. Možná je to i moje pohodlnost. No a taky představa. že ještě táhnu třeba sáňky či motorku. Phil mi nepřišel nějak drahý, v akci i s druhou sedačkou 12 tisíc plus teda pláštěnka a batoh, to vyjde na 14, což je míň, než bych dala za některé kombinace pro jedno dítko. Jsem skoro rozhodnutá, jen ještě čekáme a tak 2 měsíce před porodem uvidíme, jestli se výrazněji nezmní Adíkovo chování, ale to pochybuju..No jo, je to kumšt všechno vymyslet, když člověk neví..

katkaza
26. júl 2009

ahoj
baby potrebovala by som poradiť...kúpili sme si tento kočík-DASH a som s ním veľmi spokojná,len ma trápi,že strašne "seká"rúčka...no keď si ju dám do tej najvyššej polohy,tak keď na ňu zatlačím,dá sa hneď dole.neviem teraz,či je to chyba kočíka a treba reklamovať,alebo sa to dá nejako zaistiť.Mne sa lepšie vozí,keď ju mám hore,lebo som dosť vysoká,tak prosím poraďte,lebo ja som technický antitalent 🙂

caira
26. júl 2009

ahoj holky, uvazujeme tez o porizeni P&T ale mam par dotazu, tak doufam, ze mi poradite...

jaky je nejvetsli rozdil mezi sports & vibe? zajima me, ktery je lepsi, dale jsem slysela, ze kdyz starsi ditko sedi "nahore" ze tam ma desne malo mista a hlavu ma temer v boudicce, je to pravda? a jak dlouho vam mimi vydrzelo lezet v te sklopene poloze? my jsme malou do sportaku nedali do cca 5.5.mesicu ale bojim se, ze v P&T mi miminko nevydrzi tak dlouho lezet kdyz nema zadny vyhled...#

doufam, ze mi nekdo dokaze poradit, predem diky 🙂

sophie1981
27. júl 2009

caute...Katka, myslim zeto bude chyba kocika, skus ist a reklamovat....mne to nerobi.....zatlacim tie sive knoflicky na stranach, presuniem rukavat a drzi to...ja som nizkokmenna, tak ja dole, ale mm je ako zirafa, on si tu rukovat stale dava nahor....

caira...moja mala ma 4,5mesiaca a este stale lezime v kociariku.....sem0tam ju dam uz aj do doublekitu, ale nahor....so spustenym zipsom na stranach, takze je ako v autosedacke....ale zvacsa este stale je natiahnuta...ja som ten vyhlad riesila hrackami a inymi zabavkami.....ja mam sport, ale su to baby co maju vibe a chvalime si vsetke...to ze ma ditko hlavu az niekde pod strieskou je pravda...ale ked striesku sklopis, je to v pohode....ale vibe je troska vacsi, ked pomoze...o nejake 2 cm.... 😀

petapi
27. júl 2009

ahoj holky, tak jsem poctivě přečetla celou diskuzi a jenom se utvrdila v tom, že jsem vybrala správně, půjdem do vibe 😵

reva
31. júl 2009

Ahojte ... na s s manzelom ocaril VIbe...je podla mna spickovy ale ta cena 😒 ....mame doma uz dva kociare ...a tak tiez netusim kolko bude ochotna nasa slecna sediet v kociku , zvazujeme kupu DASh alebo SP verziu ...viete mi povedat aky je rozdiel mezdi tymito dvoma typmi???
Dash som na zivo este nevidela tak to neviem porovnat ....budem velmi rada ak mi poradite ...dakujem

sophie1981
1. aug 2009

reva, skus inapisat ip Katkaza, ona ma dash...ja som ho pozerala len na stranke phil and teds, myslim, ze ten nanoznik je nejaky iny, tusim plast....ja mam sp.....sestra teraz kupovala v BA, maju akciu platila nejakych 11 tisic.....co si myslim je super cena.... 😉

rikino
1. aug 2009

🙂

bija682
4. aug 2009

ahojte kocky, takze aj my budeme o nejake dva tyzdne majitelmi PT Vibe Graffiti, velmi sa tesim, prinesu mi ho kamarati z UK, pretoze tam vyjde o dost lacnejsie ako u nas. Ak mate taku moznost, nechajte si ho doviest z vonku, ja som dost dlho spekulovala, ci ano alebo nie, ci vibe alebo dash. Pozerala som aj polske webove stranky, aj tam je to o nejake 3 tisicky lacnejsie ako u nas v akcii.

Napisem, ci predcil moje ocakavania alebo naopak sklamal
😉

rikino
5. aug 2009

ahojte predá niekto kočík Phil@teds, za dobrú cenu aj so sedačkou ? 🙂 🙂 🙂

ivkamt
6. aug 2009

bija682 - ak sa môžem spýtať kde v UK si si dala kúpiť kočík a kolko ťa tam stál?

bija682
6. aug 2009

http://www.practicalpushchairs.co.uk/pushchairs...

stal cca 17 tisic aj s prislusenstvom, co je ta pridavna sedacka a prsiplast pre obe deti. Ak mas cas surfovat po nete, urcite najdes este lacnejsie, ja som bola obmedzena casovo, pretoze kamoska co je v UK, pride uz o necele 2 tyzdne na SVK, takze nebol cas nejako spekulovat, brala som to najvyhodnejsie co som nasla, pretoze este treba objednat a cakat za dodavkou. Len dufam, ze som jej vela starosti nenarobila, pretoze sa s tym musi vlacit na letisko, ale bola velmi ochotna. 😉

sophie1981
11. aug 2009

bija, ak sa mozem k tomu prislusenstvu mas aj cocoon a fusak??...

kate123
12. aug 2009

Ahojte, ja predavam Phil&Teds, sportovy, verzia 2, krasna oranzova farba, kocik nebol vobec pouzivany , je to ex displey z obchodu. V cene je zaratana aj 2. sedacka + kryt proti dazduje, pokryje cely kocik - obe babatka 😉)) . Ozvite sa na adkinkatulka@yahoo.com, Cena je EUR 499

bija682
12. aug 2009

ahoj sophie, nie, prislusenstvom myslia len ten prsiplast a sedacku, inak vsetko ostatne si treba zvlast dokupit

sophie1981
12. aug 2009

bija, aj tak super cena...len ako ti to prenesie v lietadle...kamoska ma babo???...

reva
13. aug 2009

Ahojte chcem sa opytat nepredava tu niekto prenosnu tasku na dieta na DAsh alebo Vibe??

Oplati sa to vobec pre zimne dieta kupovat ...ked treba babusit a rozmer je 60x30x20????

zuuzuu
15. aug 2009

reva: ja som si kupila prenosnu tasku, ale nie tu povodnu od vibe- je velmi malicka- tu co mam je cela cierna a dost velka, myslim ze je od firmy Dema- no neviem to presne v obchode som sa na to nepytala, ale ak by si mala zaujem zistim to a pripadne Ti poslem foto.

sophie1981
17. aug 2009

jeeeeeeej zuzu, B 😵 L 😵 A 😵 H 😵 O 😵 Z 😵 E 😵 L 😵 A 😵 M k Filipkovi......vela zdravicka...ako? 😉

reva
21. aug 2009

zuuzuu, dakujem si ylata budem ti velmi vdacna 😉

Nepredavate nahodou niekto tu prenosnu tasku ??????
Dakujem 😉

zuuzuu
22. aug 2009

ahoj sophie, dakujem za gratulaciu- vsetko super - porod, zotavovanie, filipko- tiez je take drobatko ale dobrunke. Doma to teraz sranda nie je- nonstopo na nohach - uz mam vahu ako pred porodom a stale ide dolu- co nemam cas na nic a to mam okolo seba hodne pomocnikov. To vsak prezijeme, ale ten pocit ked sa pozriem do spalne v ktorej ti moji spuntikovia spinkaju sa neda nicim nahradit.ved hodim foto, ked bude nato cas. takze Ti dalsie mimco verele odporucam 😉

keiko
7. sep 2009

Prosím Vás tie ktoré používate kočík už pre dve deti, ako riešite ked menšie ležká, staršie nad nim a to mladšie stále kuká do zadu ako na mna a vyvracia očká 😒 furt mám problém s týmto kočíkom... 😝

qetinka
7. sep 2009

keiko ja som davala malemu čiapku so šiltom, 🙂

keiko
7. sep 2009

Dakujem ale ja mám malú bambulku tak by to nešlo, asi ho odložím na potom.... 😖 a druhé dietko budem vláčiť na rukách.... ☹ ☹ ☹

qetinka
8. sep 2009

keiko a preco nie: ved su ciapky so šiltom..pre male mimi..ved ja som malemu tak davala od zaciatku..a v pohode..mas taky isty rozdiel medzi detmi ako ja 🙂 😉 alebo skus zaujat nejakou hrackou co bude mat nad sebou..a nebude hlavku vytacat...ja som malemu zavesila na double kit...a pekne sa pozeral uz sa aj hra snimi,.