Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

dana3262
27. okt 2012

@veronikaka jo aha, tak to je blbost.. ta sklopna striska je dobra, ale nic prevratnyho, mas pravdu..ale hodne to puzivam..

lidkax
27. okt 2012

No nejstaršímu je 5 prostřední jsou 2 a miminku je 7 týdnů...jenže máme jané powertwin a fakt mi nevyhovuje a 2leták je do něj velkej.Takže ted honem honem scháním PT a jak to tak vypadá skončím u vibuz i když jsem ho původně nechtěla,ale na fungl novej ted fakt nemám a v bazárcích je bud vibe nebo sport a sport je fakt úzkej:(
Jsem přesně z Chotěboře🙂Navigátor u nás ještě není to je pravda ale viděla jsem ho na stránkách z UK a fakt mi učaroval🙂

veronikaka
27. okt 2012

@lidkax Ty barvičky, viď?

lidkax
27. okt 2012

Jojo ta zelená je fakt krásná🙂

cervena_vila
27. okt 2012

@lidkax já mám sport a nepřijde mi nijak nepohodlný. Dceři je dva a půl a v klídku jezdí v hlavním, v přídavném, nebo na lehárko ve sklopeném hlavním sedátku, jak má být miminko - a mimčo nahoře v v přídavném.

lidkax
27. okt 2012

jenže sport mi přijde hodně úzký a polstrování takový chudý....jde na něj autosedačka?

veronikaka
27. okt 2012

Konečně jsem našla hodnocení P/T DOT a nic moc. DK je prý strašně malinkej, takže je rozhodnuto. Budeme kupovat EXPLORER - je to ověřená jistota. Procházela jsem několik videí a ten DOT má i tu hlavní sedačku hodně mělkou.

lidkax
27. okt 2012

mně u exploreru vadí že nemá polohovací DK....jsem vlastně pořá tam kde jsem byla...kočárek potřebuju nejlíp v pondělí a stále nejsem rozhodnutá jaký typ 😠
Holky nevíte náhodou kolik stojí poštovné kočárku z UK ?Kamarádka tam bydlí a třeba model dash tam s DK mají za 280 což je krásná cena ale nevím jaké by bylo poštovné

veronikaka
28. okt 2012

@lidkax Já jsem zjisitla za cca. 35 liber, jeden obchodníik má uvedeno 17 liber, ale tuhle cenu podle mě neseženeš - to má podle mě nasmlouvaný. Záleží na velikosti balíčku - ani tak ne na hmotnosti - čím menší krabice, tím levnější. Když jsme se stěhovali z UK, tak jsme posílali krabice přes tuhle společnost: parcel2go.com. Já jsem přemýšlela taky o stařím, ale skoro nikdo to nechce poslat a chtějí, aby sis to u nich vyzvedla doma. Hodně kočárů je v okolí Londýna. Záleží, kde ta tvoje kámoška je a jak moc pro tebe udělá.

veronikaka
28. okt 2012

@lidkax Ještě jak jsem pročítala ty hodnocení - byly to všechno maminky z UK, tak srovnávaly DOT a NAVIGATOR a všechny nakonec koupily ten NAVIGATOR.

dana3262
28. okt 2012

@veronikaka navigator ma taky polohovaci dk, to je supr.. je blbý, ze clovek nezjistí veci jako: aby nebyl dk dole moc naplacnutej na tom sedadle pred ním, nebo jestli kdyz je dk nahore, aby ležící dítě mělo dost místa na nohy.

lidkax
28. okt 2012

no ona by mi ho koupila a poslala jenže vzhledem k tomu kolik je u nás sněhu ho potřebuju hned takže nejlíp zítra chjo...ted hodně uvažuju o původně nechtěném vibu pořád přeměřuju a přemýšlím...sport mi přijde úzkej vzhledem k tomu že Kris je cvalík navíc vibe se dá sehnat i bazarový i když ted nikde nic.. 🙄
jj navigátor polohovací DK má a je krásnej jen nevím rozměry dk

veronikaka
28. okt 2012

@lidkax Tak jedině sáňky 😀 . Skoro jsme se včera s manželem pohádali, že pořád ten kočár řeším a, že už toho má dost a v pondělí ten kočár objedná a nechce o něm slyšet 😎. Já mám z toho panickou hrůzu co když se v něm naší kočičce nebude líbit ....

lidkax
28. okt 2012

veronikaka já taky ted řeším jen kočák a už se mi o něm i zdá jak nějakej pošuk už jsem🙂jenže ono se to fakt nedá...Oli mi chodit takhle nechce abych jezdila jednokočárkem a v janéčku je namačkaný a když tam usne tak vypadává,navíc když mi naopak z jasnéčka uteče tak se mi málem převrhne prostě na houby a chlap to jaksi nechápe 😠 😠 😠

lidkax
28. okt 2012

holky tady v čr je DOt také dosptuný a uvádějí že DK polohovací je a vjendo obchodě co jsem anšla ho mají za 10 tisíc plus DK 😀 jenže chlap mi dal limit 10 tisíc i s DK 😠

lidkax
29. okt 2012

tak mám DOT na cestě...holky co máte za tašky na kočárku?

dana3262
31. okt 2012

@lidkax tasky žádný. Nápis pak prosim kolik ma místa pred sebou sedící dítě v dk vzadu a kolik ma místa ležící dítě na nohy kdyz je dk nahoře. Jestli to bude jak u verve, tak potes.. dik a at se vam dobře jezdí!

veronikaka
31. okt 2012

@lidkax Na babiez.cz mají výprodeje na PT - docela se mi tam líbí ten kapsář - za pouhých 250 Kč ..., což je super.

veronikaka
31. okt 2012

@dana3262 Já jsem si včera dovezla EXPLORER ... Miminko se může narodit 😉

lidkax
31. okt 2012

dana3262 místo by mělo být jak u exploreru ale písnu až kočárek dojde🙂
já koukala na tu termotašku ale kojíme tka flašky nepotřebuju a jsem právě zvyklá s tašce mít plínky ubrousky mobil peněženku apod...

veronikaka
1. nov 2012

@dana3262 a ostatní maminky, chtěla bych si pořídit single pláštěnku na EXPLORER, neoriginál, nejlépe od Emitexu, jaká mi bude pasovat? A potom ještě nánožník, nejlépe aby mi pasoval i na DK vepředu, když mi mimi leží. Děkuju za doporučení.

dana3262
1. nov 2012

@veronikaka pláštěnku máš k tomu double? Ta stačí. Akorat teda jsem nepochopila jakou pláštěnky máš použít právě kdyz je dk nahoře. To tam totiz ta double myslím vubec nepasuje . No a nanoznik je problém tam chytit ☹ na dk to nejde. Jen na konstrukci kocarku nebo az na začátek rukojeti.

veronikaka
1. nov 2012

@dana3262 Double pláštěnku u toho mám. Já jsem si právě myslela, že bych koupila nějakou obyč od Emitexu, když bych jela jen s malou. Ten nánožník je škoda, protože ten se na zimu hodí a já jsem si říkala, že by i mimi bylo chráněný z druhý strany (od konce tašky). Ještě to rozmyslím a možná ten nánožník potom vrátím, když by neseděl.

petruska86
1. nov 2012

@veronikaka
@dana3262
ahojte baby....citam, ze riesite ako pripevnit nanoznik - ja pouzivam univerzalny od emitexu tento

http://www.emitex.cz/cz/menu/35/produkty/vyrobk...

a pripevnujem ho dole medzi sedadlom a podnozkou a potom hore o konstrukciu - tycku zo striesky (mam ale pt sport, takze tu to bude trochu ine ako u explorera, ale mohlo by to ist tak isto- okolo toho, co sa nacvakne na konstrukciu kocika)...ked som davala hore dk, tak bud som pripevnika tak isto, alebo potom okolo opierky dk a vzadu za opierkou zapla (myslim, ze som tu dakedy davnejsie davala aj fotky)...

a co sa tyka prsiplasta, tak podla mna tiez uplne staci ten double - pretoze ked ti dietatko zaspi a das opierku do lahu, tak mono ti tu zadnu cast nezakryje....
a co sa tyka toho, ze ked je dk hore, tak mne ta plastenka pasovala aj vtedy, ale problem nastal, ked dcera podrastla natolko, ze sa jej hlava uz nezmestila pod striesku (ale ako som pisala ja mam sport, takze som si to nevedela nijak vyskovo regulovat). vtedy sa musela na sedadle trochu zosuchnut, aby sa tam vedela schovat 😀 😅

petruska86
1. nov 2012

@dana3262
@veronikaka
strana 38.....tam su foto ako vyzera nanoznik na sporte, aj ako som upevnovala...akurat tam nie je odfotene pripevnenie ake pouzivam teraz - okolo tej tycky od striesky....

dana3262
1. nov 2012

@veronikaka me ta dvojta plastenka přijde jen o trochu větší. Používám ji i kdyz jedu single. Kdyz leží 1 dítě nebo 2 sedí tak je v pohode, ale jsem zvědavá, jestli napíše některá maminka, ze používá pkastenku na 1 ležící a 1 sedící. To mi nejak nesedělo vubec.
@petruska86 na nanoznik mrknu. Diky!

veronikaka
1. nov 2012

@dana3262 @petruska86 Děkuju moc za rady, ten nánožník jsem měla vybranej stejnej. Až ho koupím, tak dám vědět. Na tý fotce mi přijde strašně velkej ...

jankalac
4. nov 2012

ahojte.. mam kocik Vibe1, a mam taky problem s priputavanim - dala som mensiu do sportoveho hlavneho sedadla, ma skoro 6mesiacov, a v overali su tie pasy nejake kratke, pozerala som aj zospodu, idu z tych bocnych tyciek konstrukcie, ma ich uz na maximum... skusala som aj tie polohy zmenit, ale aj tak... rozmyslam ze nejako nadpojim z niecoho, nech su dlhsie... 😖

andreaerdna
5. nov 2012

@jankalac tam bude len nejaka zrada, skuste lepsie popozerat, my v pohode zapneme aj 2r naobliekaneho prcka 🙂

ahojte, ja potrebujem poradit....sme si s mm vsimli, ze mame takmer predrate zadné plášte na kolesách. Mame vibe1, neviete mi poradit, kde to kupit? Som volala do Pre deti, ze vyhradny distributor, no tam mi povedala zenska, ze cakacka dlho, ze tak 2 mesiace!!!! A to este neviem cenu, ze mi v tyzdni daju vediet....

lidkax
6. nov 2012

DOT je doma a jsem fakt nadšená 😀 😀