Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

ada22
31. máj 2010

@hviezda22 Téda jsi super šikovná 🙂 🙂

sophie1981
31. máj 2010

hviezda......sikulka si.....skoda, ze PT Sport nema na strieske zips......cize sa taka clona a la ty neda pripnut...inac by som hned sila.....musim porozmyslat, ako to upevnit na sport..... 😖

mata25
31. máj 2010

my sme kupili tiez Phil and teds sport a je uplne uzasny, aj s dvoma detmi ho v pohode ovladam jednou rukov. povodne som chcela kupit pouzivany za 350 eur, ale nakoniec som kupila novy za 390 aj s pridavnym sedadlom, ktory som nasla uplne nahodou v jednom obchode. ta cena je nejaka nizka,alebo co ked ludia bezne kupuju pouzivane za 300 - 350 eur a nie radsej nove?

krista
1. jún 2010

Jůůů to je vymakaný, něco takovýho bych taky potřebovala, ale sama se nedokopu, to by vypadalo neprezentovatelně 😀

minitrouble
1. jún 2010

mata - no to si kupila teda fakt velmi vyhodne ...kde si to tak kupila ak sa mozem opytat?
ja som stale nastvana ako velmi draho som kupila ten Vibe 😠 😠 😠 a je logicke ze ked ho budem predavat tak ho tiez nebudem predavat lacno kedze som ho kupila za necelych 800euro 😖 😒 😠

wodana
1. jún 2010

zdravim vas vsetky, ja som si kupila e3. cakam kym mi ho dorucia, potom tiez napisem nejaky postreh

mata25
1. jún 2010

@minitrouble
no samotnu trojkolku som kupila v Skalici v obchode Predeti, mali ju za 318 eur, na nete maju vsak vyssiu cenu tak neviem preco v obchode bola lacnejsia, no a pridavne sedadlo som dokupovala z online obchodu za nejakych 75, alebo tak nejak. ten vibe sa mi velmi pacil, ale zdal sa mi dost drahy, nam uplne staci tato sport verzia.

deni1304
2. jún 2010

Zdravim vsechny, maminky, tatinky a hlavne vsechny male priznivce Phill and Teds kocarku a krosnicek. My mame sport verzi a jsme s ni navysost spokojeni, mame dve male deti jeden 23 mesicu, druha 7 mesicu. Vyzkouseli jsme nekolik kocarku a tento nas naprosto nadchnul. Mame k nemu i cocoon, ktery jsme pouzivali az do 6ti mesicu, hodne cestujeme letadlem, nejdrive jsem si rikala, ze jej nebudeme kupovat, ale myslim, si ze je to neodmyslytelna soucast kocarku, hlavne kdy mimi usne v kocarku, muzete jeje snadno prenaset, aniz by jste vzbudili. Manzel jej dokonce pouzival k uspavani male 😀 .Cestovni vak k nemu super, Je jednoduse ovladatelny, lehoucky na double kocarek. Jen jedna jedina vec, ale to bude mnou a ne tim kocarkem je ze, meli jsme asi 5 krat pichnuta kola, le jak rikam je to tim, ze hodne jezdime do terenu. a vymena nebyla problem 😉
Maly v nem uz moc nechce byt, ale kdyz jdeme na delsi prochazku, stejne v nem nakonec usne 😀
Nedavno jsme koupili i krosnicku od Philla a Teds a take 100% spokojenost. Vsem prejeme spokojene kocarkovani a jeste spokojenejsi deti. 😉

petapi
8. jún 2010

jdu na radu, jak dlouho jste používaly vložnou tašku? mám pocit, že třeba @krista vůbec že? takže ti tam malej ležel prostě volně na tom vložným polstrování? terinka se sice do tašky v pohodě vejde, ale teď jak začalo to teplo, tak je hrozně spařená, tak si právě říkám, že ji tam dám už na volno, malinký miminko to už není, tak...

spetra
8. jún 2010

to by mě taky zajímjalo, vložnou tašku kupovat do těchto veder nebudu... ale příjde mi že by to opěrátko mohlo být tvrdší.... tak jestli jen nějakou podložku aspon pro toho novorozence?

deni1304
8. jún 2010

petapi, spetra: holky mate pravdu na leto, jaro ten coccon moooc teply, mame rijnovou hociccku a i v tu nejvetsi zimu jsem ji davala do cocconu jen deku a v pohode to stacilo, 🙂 pro novorozence je tam az mooooc mista bez coccunu ☹

minitrouble
9. jún 2010

petapi, spetra - neviem aky typ mate ...ale pri Vibe som davala simi uplne v pohode bez toho coccon - lebo on ma uplne super pevnu tu chrbtovu cast - ale pri sport a classic by som sa ja osobne toho dost bala - prave preto som ich ani nekupila lebo sa mi nepacilo ze ta chrbtova cast je tam podla mna len taka "handa" natiahnuta na konstrukciu - podla mna pre novorodenca uplne nevhodne - nechapem ako im to mohlo prejst testami 😎 😒 - ale asi jedine s tou coccon taskou ...ale ak mate Vibe tak tam uplne s kludom lebo to je uplne ine podla mna 😉

petapi
9. jún 2010

jj mám vibe, teď je opravdu velký vedro no.

spetra
9. jún 2010

já mám červený dash...

spetra
9. jún 2010

černé barvy jsem se na léto hodně bála...

sophie1981
9. jún 2010

no, ja mam sp a chrbat je spevneny.....malu som v teple nemala v cocoon, ale len lezala v kociku.....zadna cast sa ani neohla, bola pekne rovna.....takze ja nemam pocit, aby sp nebol vhodny pre novorodenca..... 😕

hviezda22
9. jún 2010

ja mam tiez čierny dash a nezda sa mi chrbatik malo pevny

minitrouble
9. jún 2010

sophie - neviem to asi musi kazda ako citi posudit ...ja ked som to porovnavala v predeti.sk tak proste jediny pevny mi prisiel ten Vibe preto som ho aj napriek podla mna prehnane vysokej cene kupila 😖 😝

petapi
9. jún 2010

@minitrouble a máš ji na tom vložným polstrování i připoutanou nebo jen volně?

minitrouble
9. jún 2010

@petapi - priputanu ...lebo ona sa mi inak nozickami odraza a posuva a cela sa toci - prevracia na bok, na brusko a smyka sa a tak....takze my uz musime byt priputani 😉 🙂

petapi
9. jún 2010

jj to terinka dělá taky, v tašce se odráží o to sedátko nahoře 😀

minitrouble
9. jún 2010

petapi - presne to robila aj simi ...teraz uz som dala to pridavne sedatko dolu a striedam ich ...nakolko nepouzivam ten P&T stale ale len ked idem s nimi sama tak uz simi byva aj v takom polosede v tom pridavnom sedatku
inak som prisla na to ze ono je vlastne jemne polohovatelne - neni to sice nic moc ale ked sa tam odopne ten zips tak sa to da dat trosku viac do sikma 😉 🙂

petruska86
10. jún 2010

ahojte! chcem sa vas opytat, ci nepoznate link na niektore stranky, kde maju pri tychto kocikoch napisane aj rozmery sedacej casti....a tiez sa vas chcem opytat, vozite v nom niektora aj 3-4 rocne dietko?

maartinkaa
10. jún 2010

Jeeeej, konecne tato tema trochu ozila, som rada, lebo kociarik je na nezaplatenie 😵

petruska86
10. jún 2010

tak co baby, neviete mi poradit ohladne tych rozmerov? sport-dash-vibe....alebo ak by ste boli take ochotne a mali trosku casu, tak mi ich premerat....please...byvam sice v kosiaciach, ale vsade kde som bola a sa pytala, tak su na objednavku ☹ teda na predajni ich vystavene nemali...

spetra
10. jún 2010

http://www.dvojcatka.cz/katalog.php?kategorie=5756 tady je mají poměrně dobře popsané... koukni jestli tam najdeš všechno co potřebuješ

sophie1981
10. jún 2010

😅 .....ja tu budem asi za inu, ale ja som dala prednost sp-cku pred vibe....na cene nezalezalo, kedze som si mala vybrat kocik ako dar v cene, do ktorej sa vibe kupovany v UK v pohode vtesnal.....len mne sa jednoducho viac pozdaval sp...vibe mi prisiel vysoky a mohutny(aj ked je pravda, ze cenovo je dost prehnany)..... 😅 .....aj ked dizajnovo je velmi pekny, to sa musi nechat..... 😉

rainee
10. jún 2010

velmi ma zaujal tento kocik /typ classic/ kedze je super skladny a ma vysoku nosnost, mame totiz velke babatko a skoro vsetky kociariky su nam male 😒 len sa chcem spytat ci nie je dieta moc nizko ked lezi /uplny lah/, ci je ta latka kvalitna a tiez by ma zaujimala sirka a dlzka sedacej casti + ci sa daju vyklopit aj nozicky, nikde som sa to nedocitala. predpokladam ze do terenu a zimy je tiez skvely.

minitrouble
10. jún 2010

@rainee rainee - a to chces kupit ako surodenecky kocik? alebo ako kocik len pre 1 dieta? a ak mas zaujem o ten kocik tak si ho chod pozriet rovno do tej predajne predeti na kosickej - tusim si z BA ..takze tam hocikedy skoc - maju otvorene kazdy den do 19.00 vecer 😉 ....ale teda ako kocik pre 1 dieta by som si ziaden Phil&Teds kocik nikdy nekupila uprimne 😎 😝 🤐 .....to pre jedno dieta je milion lepsich kocikov ako tento - teda vsetky bezne znackove kociky su od neho lepsie podla mna 😎 ...ver mi mam s cim porovnavat 😉 🙂 (pozri moj album ak chces)

@sophie1981 sophie - ved preto pisem ze to musi kazda z nas sama podla seba posudit ....ja som bola vtedy v predeti a proste ked som ich tam mala vedla seba tak jednoducho Vibe sa najviac blizil k tomu co som od kocika ocakavala - napriklad teraz v lete je na nom uplne nenahraditelna polohovacia strecha - cize ta mladsia je perfektne zakryta cela a starsiu uz nejak poriesim - tu strechu mal SP a classic uplne strasnu podla mna 😒
ale napriklad ten SP alebo Dash je v ciernej farbe uplne nadherny 😉 🙂

minitrouble
10. jún 2010

@petruska86 my pouzivame kocik pre 2r4m a 5m deti ...podla mna tam vojde aj 3-4 rocne dieta - teda do Vibe isto ...neviem ako tie ostatne 😉 ...zase ale zavisi ake tvoje dieta je - utle, normalne, buclate?