Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

zdeniii
16. júl 2012

@petruska86 moc děkuju ale nějak to nemůžu najít stejně ty rozměry 🙂 každopádně jsem rozhodnutá že Vibe půjde z domu a pořídím sport 🙂)) Každý si ho chválí nejvíce... tak asi bude opravdu lepší než VIBE 🙂) a hlavně náš synáček nějak moc moc roste a do DK u VIBE se mi za chvilku ani nevejde 😎

amabilis
16. júl 2012

@zdeniii Ale abys pak nelitovala, sport není tak krásný a pak nemá to ani vypolstrovaná sedátka 😀 Je to takový měkkčí kočár.

zdeniii
16. júl 2012

@amabilis hmm tak explorer? 🙂)) 😀

magimary
16. júl 2012

@zdeniii ja keby som si mala vybrať zo "série" P&T, tak jedine a len Explorer 😉
"zdedil" praktično po Sport-e a vychytávky po Vibe 😉

sophie1981
16. júl 2012

@lubika39 ja sa zmestim do maleho panelakoveho vytahu s kocikom, dvoma detmia zlatym retrievrom....na to tretie poschodie to zvladame v pohode...len stale trpnem, aby sa ten vytah nezasekol...to by som asi skolabovala... 😀 😀 .....

sophie1981
16. júl 2012

@zdeniii ja by som aj napriek vychytavkam na exploreri ostala aj nadalej verna svojmu sportu.... 🙂 ......

amabilis
16. júl 2012

@sophie1981 @zdeniii
Taky bych zůstala věrná Sportu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Jinak asi se mi budete smát, ale já rok a půl měla obráceně drát v boudičce, takže počínaje zítřem asi začnu boudičku používat i jinak, než jako přídatnou kapsu 😀 Chtěla jsem boudičku vyprat, tak jsem z toho vyndala dráty, přičemž jsem si pak samozřejmě nepamatovala, jak tam přijde ten spodní a dala ho obráceně. A ejhle, ono to bylo správně. Teď tam ta boudička sedí mnohem líp a já si furt myslela, že to tak má být, jsem ale tele 😅

amabilis
16. júl 2012

@zdeniii Prosím tě a o koli je to přední kolečko menší? To je fakt takový rozdíl? Nejd to nějak ošidit?

zdeniii
17. júl 2012

@amabilis ha tak menší to kolečko neni. Já fakt nechapu proč mi to nevymenili :-\

zdeniii
17. júl 2012

Hmm musim to jeste promyslet co vybrat ale jelikož je nas prcek obrik tak se mi v zimě urcite do DK u Vibe s dtpajdm nevejde a pochybuju ze az chtela byt dcerka dole v DK, musíme to vyzkoušet 😉

amabilis
17. júl 2012

@zdeniii Mně skoro přijde, že ho nechceš a hledáš důvody, abys ho mohla dát pryč 😅 Hele, ale on to není špatný kočár, jen prostě není dořešený ohledně délky apod. Ale kamarádka má děti obříky a neměla jediný problém. Zase je ten kočárek polstrovaný, takže když dítě DK přeroste, netlačí ho tyč, což je zas problém u Sportu. Ale i to se dá samozřejmě obejít, já tam mám normálněpolstrovaný návlek 😉 Každý kočárek má svá pro a proti, pořád to nejsou plnohodnotné kočárky, je to prostě kompromis, jak to udělat, abys mohla ukočírovat dvě děti, zvlášť když to mladší je ještě nezbeda, co neposedí a nezbývá, než ho přikurtovat, což bys s normálním kočárem a stupátkem řešila dost těžko. Takže otázkou je, jestli budeš spokojená s dalším kočárkem, až na něm najdeš taky vadu (a že jich má).
Ale kolečka chápu, to je blbý, nicméně nějak nemůžu uvěřit tomu, že by to fakt nešlo. Jestli to fakt není výmluva, zkus to pořádně přeměřit. Opravdu se mi to nezdá. Já jsem teda takovej pokusník, že bych schválně zkusila přendat plášť ze zadního kolečka na přední, jestli to jde a kdyby to šlo, šla bych jim to do cykloservisu omlátit o hlavu 😝

zdeniii
17. júl 2012

@amabilis ne to ne, moc se mi líbí a jsem s ním spokojená opravdu, nemůžu si vynachválit jak je skladný a krásně se vejde do auta a o tom jak si v něm hoví dcerka i synáček netřeba hovořit. Spíš jsem teď neštastná z těch kol, ale to se snad brzy opraví. Zatím vše zvládáme bez kočáru nebo beru jiný a do něho dcerku a kluka mám v nosítku, ale ten kočár je děsne těžkej a do auta neskladnej ☹(
A trochu se bojím toho jak se tam vejdou v zime, ale zase si říkám že do zimy daleko a kdoví jestli ho jako dvojkočár využijeme,... ale plánuju si ho necha i jako jednokočár. Fakt ho mám ráda 😵
Kola jsem nechala už na manželovi tak doufám že někde uspěje, je mi vážně divný že jedna holčina říkala že jí tam dali 12tky a mně řekli že to nejde ve třech servisech... 😖
Ale je pravda že měnit VIBE za sporta je hodně rozdíl 🙂) počkám do zimy a uvidíme jak to dopadne 🙂))

zdeniii
17. júl 2012

Tak jsem našla kde sehnat náhradní pláště na VIBE http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&i... hurááá akorát se to trochu prodraží no... 😖

sophie1981
17. júl 2012

dnes nam zaspala v kociku Katka...v sept. bude mat 3,5 roka a cuduj sa svete v pohode sa zmestila do polohy novorodenec a Vratko si spokojne hovel v dk hore..... 😅 .....len sa ludia pozastavovali nad tym, ze moje dieta ma 4 nohy.... 😀 😀

amabilis
17. júl 2012

@sophie1981 Nejvíc mě pobavily čtyři nohy 😀 😀 😀 😀 😀 To musela být sranda!

amabilis
17. júl 2012

@zdeniii Tý jo, ale koukala jsem, co k tomu prodávají za plášť a je úplně stejný jako do klasických koleček na kočárky, takže pořád se mi nechce věřit, že by tam normální plášť nešel. Ale co už, hlavně, že to má řešení a budeš mít konečně pokoj 🙂

zdeniii
18. júl 2012

@amabilis Jjo plaste normální 12 ale ty plaste tam fakt nejdou... Je mi to taky divny ale je to tak., přece kdyby to šlo tak mi je tam dali a neřekli by mi v tolika servisech ze to nejde

amabilis
18. júl 2012

@zdeniii A oni to zkoušeli nebo jenom řekli? Pokud to nezkoušeli, tak to nemůžou vědět 😀 Hele ale to už máš asi fakt fuk, když jsi schopná sehnat originální.

Jinak ona je plášťů fůra. Já jen nakoukla a první odkaz mi to hodilo takový:

http://www.detska-kola.net/kategorie/plaste-12-144

berryd
18. júl 2012

ahojte, prosim vas zmesti sa fusak lodger bunker do novorodeneckej tasky P&T? dakujem

pokahontas2
18. júl 2012

ahoj, prosim vas, kde sa daju vidiet kociky phil&teds v okoli bratislavy? boli sme v mocenku (vyse hodina cesty od nas), vraj najvasci vyber kocikov pre surodencov, a ukazali nam len dva- britax b-dual a baby jogger, ine nemali☹( tieto nam moc nevyhovuju, kedze nas starsi syn bude mat sice len 2 roky, ale je macko- skoro 18kg, a aj dlhy je a britax je kratucky, na baby jogger sa mi nepaci polohovanie, dieta tam lezi "poskladane", nie narovno..chceli sme 4-kolesovy, zaujal ma p&t verve, ale podla toho, co tu pisete, aj trojkolky su dost stabilne..dakujem, zuzana

magimary
18. júl 2012

@pokahontas2 tento by sa mal dať pozrieť aj u nás (v pezinku)-teda, ak je ešte aktuálny... to netuším
a nie je to od vás až tak ďaleko
ale za opýtanie to stojí:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/kpz1/phi...

dejnas
18. júl 2012

@pokahontas2 skús pozrieť v tejto predajni:
http://www.predeti.sk/documentview.aspx?file=pr...
my sme tak pred cca 2 rokmi kúpili v ich predajni v NR... predviedli nám ho, odskúšali sme a kúpili 😉
vždy keď tam aj teraz zájdem ( v NR) majú ich vystavené...

stelam
18. júl 2012

@minewka chcem sa opýtať ako ste spokojná s kočíkom smart buggy.........mám ho objednaný a dúfam, že nebudem sklamaná? a neviete aká autosedačka sa k nemu dá dokúpiť? dakujem

minewka
18. júl 2012

@stelam aká autosedačka - neviem a spokojná viac menej som.
Používam ho ako buggy, nemám k tomu vaničku.

Je to kočík vhodný pre výškovo a váhovo menšie deti - ale tak vtrepala som tam aj moju herečku - meria 86cm, váži 12kg a má 15,5 mesiaca a zdá sa byť spokoná v ňom.
Mám k tomuto kočíku 2 vložky - jednu hrubšiu, zimnú a jednu letnú tenšiu - ale malá bez problémov posedí aj bez vložky - to korýtko je také trošku akoby mäkké. A čo je super - celoumývateľné.
AK však chcem malú posadiť aj s fusakom (mám Lodger) - tak tá vložka musí ísť preč.

Odporúčam dokúpiť verso adaptéry, vĎaka ktorým viete to korýtko otočiť tvárou k sebe a dať do ľahu.

Kočiarik je super ľahučký, konštrukcia je ozaj pevná, kvalitná, kolieska na zámkovej dlažbe dosť hrkotajú - je to rozdiel oproti nafukovacím kolieskam, je to také tvrdé.
Ťažšie sa manévruje jednou rukou.

Skladá sa super a v kufri zaberá minimum miesta.

zdeniii
18. júl 2012

@amabilis nu právě že to zkoušeli je to fakt jiný... takže nevýhoda u VIBE že tam nejdou klasický 12tky... 😠
nu což, zítra přijdou originály tak budeme zase pojizdní 🙂

zdeniii
18. júl 2012

@amabilis chtěla jsem teda napsat předtím že duše 12 ano ale pláště 12 tam nejdou 😖

stelam
19. júl 2012

@minewka tak dakujem za info

antchea
21. júl 2012

ahoj holky nenašla by se nějaká dobrá duše co by vyměnila DK od sporta za explorer DK🙂

lubika39
23. júl 2012

@sophie1981 a mas vibe alebo dash? vedela by si mi napisat rozmery vytahu? ja sa bojim ze sa nevojdem do toho nasho minivytahu 😒

lubika39
23. júl 2012

@pokahontas2 prosim ta ako sa vola ten obchod v mocenku?