Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

lamia
21. jan 2009

Eno já měla předtím taky Quinny,ale Vibe má to brždění úplně jinak,tam nožní brzda není a brzdí se jen tou na rukojeti,člověk zvyklý na jiný kočár si na to chvíli zvyká,manželovi to zezačátku dost vadilo,že si to snadno zabrzdil nechtěně,ale už jsme si zvykli. Akorát se musí to odbržďování trochu vychodit,teď už to jde snadno,ale ze začátku docela ztuha 🙂

ena
21. jan 2009

lamia: a to sa da potom ta rucna brzda zaaretovat? Akoze nie, ze stojis v buse a drzis cely cas brzdu 🙂

ena
21. jan 2009

kacici: myslela si popruhy? Tie su dost dlhe.. cvakla som filipa, a to je este aj fusak v sedacke.. a este nejaka rezerva ostala.. tam by si sa mozno aj ty zmestila ;)
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... posledne 2 fotky

kacici
21. jan 2009

Ena - moc dekuju 😵 ,jsi zlaticko,uz jsem se rozhodla - budu mit stejny jako ty 😀

sophie1981
21. jan 2009

kacici, aj frcim s cervenym sp...len este dietko si don musim porodit.... 😀 😀 ...no s tym vytahom je to akurat blbe...hlavne ked su uz dve decka....my budeme byvat na cas u rodicov v bytovke kym dokoncime domcek, takze mna tiez caka malyvytah...ale kedze bude dietko este len jedno, skor sa vtrepen do vytahu...kym bude v taske, tak ho vylozim a kociar zlozim...ale potom uz neviem...oni maju totiz aj vnutorne dvere na vytahu.... 😕

qetinka
21. jan 2009

a baby nezmesti sa PT do vytahu?klasickeho panelakoveho???podla mna hej,ja mam chicco S3 a to je dlhy kocik a zmestim sa do vytahu,..z boku ho pekne dam...a v pohode...sice neviem ci PT zmestim aj s pridavnym sedadlom 😕 ale dufam ze hej..

lamia
21. jan 2009

Ena to není klasická brzda jako na Quinny,je to červený "čudlík",po zmáčknutí zabrzdí celý kočár (resp.zadní kola,jako nožní brzda u jiných kočárků) a shora rukojeti se musí zmáčknout taková černá páčka,aby se to zase odbrzdilo (odaretovalo)zkusím mrknout na naše fota,jestli to tam někde je 😉

lamia
21. jan 2009

http://www.rygl.net/pt/slides/dsc_3362.html tady je vidět brzda na rukojeti

mimochodem manžel si po zakoupení kočárku hrál a fotil,tak pro zájemce 😀
http://www.rygl.net/pt/

keiko
21. jan 2009

lamia...super fotky 😵 , našla som ako mam dávať pláštenku, takže vďaka 🙂

sophie1981
21. jan 2009

getinka, do normalneho bez vnutornych v pohode, ale ked mas tie stare komunosticke, kde mas este dve dvierka ktore sa otvaraju smerom dnu, tak tam sa nevtrepes..... 😠

qetinka
21. jan 2009

tak teda taky nemame..chvala Bohu 😉 sophie ved mi mame na rovnako termin porodu vsimla si si?

qetinka
21. jan 2009

teda bez jedneho dna
🙂 toto je tvoje prve mimi?
A necitala som vsetko..zijes v UK A ides sem na sk rodit ze?
a potom?idete naspat?

zuuzuu
21. jan 2009

Holky mozete mi povedat prosim, kolko ste dali za SP, resp. Vibe aj s pridavnym sedadlom a fusakom pre novorodenca, eventualne aj s dazd. navlekom. A kde ste ho kupili? Jen ikede na Slovensku dostupny veskery sortiment pre PT, napr. aj ta konstrukcia na autosedacku, prip. autosedacka? dakujem

sophie1981
22. jan 2009

jeeej, getinka nevsimla som si. 🙂 🙂 ..ale super.....zijem v londyne us 4 rok, o dva tyzdne ideme domov, rodit chcem jednoznacne doma......a potom uvidime cobude...urcite ostanem s malym doma na svk, aspo do pol roka a potom sa zariadime podla manzala, ci sa na slov. prac. trhu uchyti alebo nie....kedze aj tu pre drobnopodnikatelov je to uz mizerne....aj tu roboty ubuda, ludia setria, nechcu prerabat nic..

co sa tyka vytahu, nasim vraj maju menit za ten novy koly eu norme....tak dufam ze to bude ok...s tymi zasuvnymi dverami...

zuuzuu, ja ti neporadim, ja to vsetko kupujem v uk, kociar som kupila v akcii v jednom obchode,ktory rusil prevadzku v nasom okoli...Liliput sa volal, maju aj web stranku....ale len v anglictine, ked nevadi...ale ena a lamia urcite poradia...ony mam najvasci prehlad o tom kociariku...

ena
22. jan 2009

zuuzuu; aj som PT videla v BA v Auparku v mothercarte, ale to tak pred necelym rokom, ali tamlen classic a teraz uz tam maju minimum kocikov a pribudlo im tam viacej hraciek. a v predeti na kosickej mali classic, SP, vibe a dash.. ale napr nemali v predajni priamo pridavne sedatko , ked sme tam boli.. bolo tam par doplnkov, tasky, tusim tam tedy mali aj tu cast konstrukcie na lehatko.. to by si si asi musle azavolat apopytat sa, nech tam nechodis zbytocne..
a potom som aj na mimibazare.sk videla ze jedna baba predava/la .. tak si skus aj tam pohladat..
inak sa asi viac oplati zo zahranicia, anglicko, amerika a pod, takze ked mas taku moznost, tak skus aj to..

ena
22. jan 2009

sophie a vy idete ako domov, letecky, a veci vlacite so sebou, ci si to posielate postou na SK?

sashie
22. jan 2009

Ahojte babenky,

som potesena, ze je diskusia o PT. Tiez mame kupeny PT uz dva roky a baby cakame toto leto. Zili sme v UK a tam ten kocik mala kazda druha zena. Tiez som mala moznost vyskusat si vela druhov kocikov a jednoznacne vyhral PT. Je prakticky, dobry dizajn a cenovo porovnatelny ked sa prihliadne na funkcie a dobu po ktoru sa da pouzivat.
Mam jednu otazku, neviete niektora, ci sa da dokupit na tento kocik autosedacka? Dakujem.

sophie1981
22. jan 2009

ena, ideme domov autom, ale uz sme poslali dost veci aj postou...ietadlom letiet nemozem, koly prietokom.....nedali mi u lekara potvrdenie....ale ani auto nieje zle...tu som sla v 12tt a dalo sa to zvladnut...celu vybavu som si tu nakupila, kedze to vyjde aj viac ako o polovicu lacnejsie....vsetko....okrem kociarika som kupila aj monitor dycho angelcare ten 2v1...za 2100 sk....na svk pod 4500 som nenasla...taktie lehatko ja mam za 350 sk....klasika bez ziadnych vybracii a sprostosti, a o plienkach a obleceni ani nepisem...aj ked som zaplatila za prevoz, stale je to lacnejsie a o dost....

sashie mas original pt autosedacku.....

zuuzuu
22. jan 2009

sashie: ja som si zistovala, autosedacka je aj original od PT- ale da sa tam naklikat aj maxi cosi, myslim ze aj nejaka od perega. pozri si vyssie link na fotky od eny ona tam ma oznacene foto pre zuuzuu fotky pridavnej konstrukcie, ktoru upevnis na kocik a na tu das autosedacku.

zuuzuu
22. jan 2009

ena: tysi ho kde kupila? ked mi hovoris o anglicku, vies aj o nejakom serioznom net shope, ktory by mi ho dorucil za rozumnu cenu na Slovensko? mam kamaratku, ktora pride teraz z anglicka, ale zase brat cely kocik letecky- neviem ci by sa neplatilo moc za batozinu.

sophie1981
22. jan 2009

zuuzuu, a kde byva kamoska?...ja som posielala vela veci cez firmu, robia donasku od dveri k dveram...ak je z Londyna, tak je to 99 penci za kilo....ak je mimo tak 1,2....a na rozdiel od inych spolocnosti tam bolo jedno kolko veci...nemaju zadane minimum co musi byt....vyjde ta to lacnejsie ako keby to brala letecky.....skoda ze sme sa nespojili skor, ja by som ti to poslala s mojimi vecami, ale tie sli minulu sobotu.... 😒 ..dalo by sa to aj poslat autobusom s niekym ale je to dost risk.... 😕

sashie
22. jan 2009

zuuzuu: dakujem, idem to pozriet. niekde na nete som sa docitala ze na PT pasuje Maxi cosi cabriofix ale zabudla som stranku. treba tam vsak asi kupit nejaku konstrukciu aby sa dala sedacka upevnit. tiez som niekde na nete videla velmi jednoduchu konstrukciu priamo na PT ktora sa uchytava do dier, kde je madlo. len tam nebolo napisane aky druh sedacky. idem sa pozriet na tie linky. dakujem.

sashie
22. jan 2009

sophie, nemam este ziadnu sedacku. zacinam zhanat aj ked pt je od narodenia, ale ked bude male a budeme cestovat k svokrovcom budeme nuteni kupit do auta sedacku a chcela som vediet, ci existuje priamo na pt alebo iny model, ktory pasuje.

sophie1981
22. jan 2009

jsashie, ja tiez kupujem autosedacku, ale nie pt.....nejaku klasiku....kedze ja moc autosedacku na kociar nevyuzijem...na dlhe cesty nepojdeme, a male radsej prelozim do kociarika, ked zaspi a budem nutena pokracovat v ceste len s kociarom..ale ten prvy rok budem pravdepodobne zvasca bez auta...kedze manzel bude mat auto do prace....

sashie
22. jan 2009

sophie, tiez ju neplanujem velmi vyuzivat ale kazdy druhy tyzden 100 km k svokrovcom a uz ked nieco kupim, tak chcem, aby sa to dalo vyuzit aj na kocik. nemusi byt pt. mozno v zime sa este vyuzije ale preferujem klasiku polohu v lezmo. tiez sa budem presuvat pesibusom.

sophie1981
22. jan 2009

no ved zdravy vzduch nadovsetko.... 😀 ...mate pekny datum terminu... 😉 ...ja ani neviem ci budem vyuzivat autosedacku s kociarom...kedze male sa narodi na jar, a v lete mu bude urcite lepsie v kociariku, kde sa to bude lepsie "vetrat"...ty mas babo na zimu.....tak mozno vyuzijes viac.....

zuuzuu
23. jan 2009

sophie: diki moc za ponuku, nuz neskoro. ale ja volaco vyhutam. inak teraz ma napadlo, ze ak je to z londona za 99P za kilo, tak asi poprosim kamosku co zije tam nech mi to posle- ved to je ozaj smiesna suma. a ty mas dobru skusenost s posielanim takych monstroznych veci postou? neposkodi sa to? a mas v londone nejaky typ na obchod kde by ho mohla zohnat za dobru cenu? diki

sophie1981
23. jan 2009

zuuzuu, to neposielam postou ale prepravnou firmou...oni stahuju ludi z londyna...je to slovenska firm....poznam ju od kamosiek, zatial nebol problem, tak dufa ze ani teraz nebude...a dovezu to az k dveram...este ti to chlapici aj dnu odnesu.... 😉 ..ja som pozerala ten liliput obchod, ale uz je zrusena aj web stranka...posnorim nieco na nete a poslem ti link,....idem sa najest, bo umieram hladom ....zatial caves...

sophie1981
24. jan 2009

zuuzuu, celkom dobra CENA MRKNI, len sa da objednaat cez net, uz neposielaju von z uk, ale akby kamoska objednala, moze poslat......nizsie je aj cocoon a aj orig. autpsedacka pt...

http://www.practicalpushchairs.co.uk/pushchairs...

krista
24. jan 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli se nějak liší tenhle kočárek od ostatních? Ta cena mi přišla dost nízká od ostatních obchodů (7790,- + kit 1790,-):
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4975-phil-amp;ted...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5578-phil-teds-pr...