Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

kkl82
2. mar 2015

@katka_1 neviem, nakolko je tato otazka stale aktualna. ale pri vybere sa riadte velkostou. dot je najmensi, navigator vacsi (s vacsou variabilitou, vacsou strieskou na hlavnom sedatku a sirsim surodeneckym sedatkom), vibe/verve su uz velke hebeda. ak napriklad byvate v panelaku, tak s vibe/verve moze byt problem zmestit sa do vytahu. pre mna osobne je navigator zlatou strednou cestou.
a za vibe z tretej ruky je 350 naozaj vela. je to v podstate polovicna cena a na to, ze bol tak dlho pouzivany, tak je to moc. ak by bolo nutne vymenit napr. latky ci dalsie drobnosti, predrazilo by sa vam to.

rafi789
2. mar 2015

Aha, ano...super, aspon v tom mam jasno. Dakujem velmi pekne za radu! 🙂

katka_1
3. mar 2015

@kkl82 vdaka za info alebo potvrdenie, ze sme urobili dobre. Kupili sme novy navigator a sme velmi spokojni. S panelakom mate veru pravdu, tento kocik vobec nezavadzia na chodbe a vieme sa vojst aj do maleho vytahu. A to nehovorim o kufri, kolko nam este ostane miesta.

dianalucka
28. apr 2015

@keja666 ahoj ja by som mala zaujem o tu vlozku do kocika

anez9
13. jún 2015

Zdravím, chcela by som sa opýtať, či ste niektorá skúšala farbiť zašednutú striešku, ak áno tak čím? ďakujem 🙂

domuska01
6. júl 2015

@katkabac prosim ta bola si spokojna s kocikom?babo si mala dokedy vo vanicke.je dost velka? A kupila si si aj fusak?dikyy

fliacik
6. júl 2015

Ahojte, baby. Čakám druhé bábätko a zvažujem kúpu lacnejšieho súrodeneckého kočíka z druhej ruky. Zaujal ma Phill and Teds, akurát by som sa potrebovala opýtať, či tento kočík zvláda aj zimné podmienky, najmä sneh. U nás v meste sa chodníky veľmi nečistia a už s kočíkom pre jedno bábo mávam problém, nie ešte dvomi deťmi a trojkolkou. Prípadne, nebudete niektorá koncom leta/na jeseň takýto kočík predávať? Vopred ďakujem!

katkabac
6. júl 2015

@domuska01 Ahoj bola som spokojna ale moje dieta nechcelo byt v kociku.Vyuzila som ho tak 2mesace.Fusak som dokupila nie original ale vystuzeny.A nevyuzila som lebo mala bola marcova a uz april maj boli hruce.Davala som ju iba v perinke.Vanicku som nemala.Ale keby som sa mala rozhodnut este raztak by som kupila britax b dual alebo nieco tomuto kociku podobne.Susice otrocha vacsie ale praktickejsie.Ak chces pytaj sakamoska mala britax b dual ja phil&teds explorer takze sme zhodnotila plusy a munusy

domuska01
6. júl 2015

@katkabac v obchode som pozerala ten promenade, co sa prerobi zo sportaka vanicka .zatial nepotrebujem dat sedacku druhu nan.ja len, ze aka je vanicka, ked sa babo narodi v lete ci bude este do zimy tam alebo v sportaku.
Tiez sa mi lubil britax bsmart ale ten nemal ani jednyn nafuk.kolesa

uzovicka
19. júl 2015

@fliacik Ahoj pisem ti IP

uzovicka
19. júl 2015

Maminky, zaujemkyne, mam na predaj Phil and Teds Vibe, zaujemkyne piste, foto poslem na vyziadanie (nestihla som este odfotit 🙂 )
Je pouzivany, no stale uplne funkcny s beznymi znamkami pouzivania, bez poruch. Som druha majitelka. Moja predstava o cene je 190eur minimum.

lenkaks
6. aug 2015

Ahojte kočky, nepredavate niektorá Phil&teds Sport, či Navigator ? Mala by som zaujem

uzovicka
6. aug 2015

@lenkaks Ahoj, ja predavam Vibe, ak taky moze byt.

uzovicka
31. aug 2015

https://www.modrykonik.sk/market/kociky/hr7qj0/...
Maminky, ktore ho zhanate, je volny, na predaj 🙂

celasapremenim
8. sep 2015

prosim vas, mate niektora paperovy fusak tejto znacky? ci su fajn

mirka_st
2. okt 2015

Maminy chcem sa opytat na VIBE tie jeho kolesa..nemam skusenost s nefukovacimi,doteraz som mala concord fusion..s nim spokojnost maximalna..ale tieto nafukovacky 😕 ma odradzaju..vydrzia nieco tie kolesa? Lebo si neviem defekty predstavit pri dvoch detoch..nedaju sa vymenit kolesa za gumene resp.penove? Na concord napr.pasuju vraj nafukovacky z kocika zn.Jané

uzovicka
2. okt 2015

@mirka_st mam pouzivany kocik PT a kolesa nemaju nijaku vadu, uplne bezproblemove fungovanie, defekt nikdy. Asi je ta guma pevna, kvalitna.

fliacik
2. okt 2015

@mirka_st Ja by som nafukovacie kolesá nemenila. Sú perfektné do terénu, do snehu, penové sa rýchlo ničia a dieťa cíti každú, aj malinkú nerovnosť, s gumenými podobne. Máme doma aj 3-kombináciu s nafukovacími kolesami a defekt sme za dva a pol roka mali jediný raz - vymenili sme dušu a fičíme ďalej. Máme doma aj Britax b-agile (ten má také penové kolieska), ale po skúsenostiach s našimi rozbitnými cestami už s ním chodím len do obchodov, po uliciach zásadne s nafukovacími. Teraz sme si kúpili Phila a Teda, zatiaľ som ho skúšala iba doma, ale kolieska má super, nemyslím, že s nimi bude nejaký problém.

mirka_st
2. okt 2015

@uzovicka
@fliacik super,tesim sa a dakujem za rychle odpovede 😊 moje dieta ked spi tak ho mozem aj za nohy zavesit toho nezobudi nic..presne tie hrbolce na chodnikoch,obrubniky,s concordom ich beriem ako drak,maly len poskakuje ale spi pohodka..len to ze teraz pribudol bratcek a musim riesit co najmensi surodenecky kocik lebo mame pidi vytah a pred branou este kopu schodov..a s mojim Gracom musim chodit ako cvok. Zlozit kocik,jedno dieta v satke druhe za ruku,vytrepat sa s kocikom pred branu a tam nas donho poskladat..

zuuzka
9. okt 2015

Ahojte kocky, poradite mi prosim? Na jar by som chcela zmenit kocik, momentalne mame stokke a chceli by sme nieco viac vhodne do terenu, kedze sa potrebujeme viac prisposobit potrebam starsieho syna. Ide mi o to, aby sa ten mladsi v nom pohodlne vyspal a odviezol kdekolvek pojdeme. Starsi uz kocik nepotrebuje. Pozdava sa nam Bumbleride alebo PT Vibe... Poradite mi, ktory z PT by bol najvhodnejsi pre nase potreby? Dakujem 🙂

uzovicka
9. okt 2015

@zuuzka Vibe je super, priestranny, pre dieta kludne do 5-6 rokov, ked treba 😉

zuuzka
9. okt 2015

@uzovicka Jej, dakujem za odpoved. A myslis, ze sa tam pohodlne vyspi? Na bumbleride sa mi totiz pozdavalo, ze sa da zdvihnut aj ta cast, kde su nohy a teda lezi rovno. Na vibe sa to asi neda vsak? Ale zase sa mi zda kvalitnejsia konstrukcia a mensia kazovost...

uzovicka
9. okt 2015

@zuuzka Vyspat sa da uzasne pohodlne a teda vobec dietatu nevisia nozky dole, pretoze ono ma ritku tak trosku hlbsie a nozky su potom trochu vyvysene, cize nijake visenie, pekne lezi, mne sa zmesti 3 rocny velky bucko krasne, keby chcem, len my uz kocik davno nepouzivame

zuuzka
9. okt 2015

@uzovicka Aj my ho budeme aktivne vyuzivat hlavne okolo toho roka. Velmi ti dakujem za odovzdanie skusenosti, pomohli 🙂

anez9
11. okt 2015

@jankalac dobry den, kde ste kupovali prsiplast na vanicku? a tiez mam problem s tou streiskou, hromziiim starne na nu, idem ju skusit pokopravovat 🙂

jankalac
11. okt 2015

@anez9 to som zohnala v bazari vanicku aj s prsiplastom........ nemaju nikde v predajniach? v predeti som jeden cas videla aj prsiplaste, len neviem ci aj take na hlboku vanicku, na sportiaky urcite......

jankalac
11. okt 2015

@anez9 a strieska mi padala dozadu stale, nedrzala, tak som tu tyc vytiahla a otocila naopak a uz drzala.....

anez9
11. okt 2015

@jankalac aj ja som s tym teraz bojovala, nesedi mi to dobre, ten predok mam zalomeny ako mate vy na tych prvych foto, tie tycky sa mi z hlbokej vanicky vyberaju,a hlavne ta zadna. to ohnutie na tej prvej ste mali v akom smere? oblukom dovnutra, ci dovonka? dakujem

jankalac
12. okt 2015

@anez9 ja som mala tu striesku stale taku sklopenu dozadu, moc mi to nevadilo, lebo som mala malú v lete narodenu.... az neskor, ked uz som vanicku predavala, som skusila tu prednu ihlicu zo striesky vytiahnut a otocit naopak, a uz strecha drzala......

mirka_st
12. okt 2015

Baby ja sa este opytam aky mate nanoznik? Alebo fusak? Teraz ked je taka kosa uz musim daco take zaobstarat..jeden mi lezi dole a starsi ma nacvaknuty hore KIT,tak neviem aky nanoznik poriesit