Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

wodana
26. júl 2010

http://www.detskydum.cz/detail/phil-teds-sp-gra... tu som aj ja nasla super ceny na PT. nechapem, preco moze byt v cechah sa 10.690,-

minitrouble
26. júl 2010

@wodana ale podla mna ked si to preratas na Euro tak tam budes mat minimalny rozdiel medzi cenou v predeti.sk a tu na tejto stranke ...ci nie? ...pokial viem tak v predeti stoji 400euro cca sportak + lehatko nejakych 90 alebo tak ...isto maju aj sety nejake ...cize tam nie je potom moc velky rozdiel 😝

wodana
26. júl 2010

asi nie ☹

minitrouble
26. júl 2010

@wodana teraz som pozerala a na predeti.sk je SP grafiti set za 480 euro a to ked som hodila na ceske koruny tak to je 12.000 ceskych (aspon mi to tak vypocitalo ak som dobre pocitala) ..cize to je podla mna ta ista cena ako si ty davala 😉

rainee
27. júl 2010

dievcata nebudete niektora v dohladnej dobe predavat classic alebo dash cerveny? ak ano dajte vediet,diky

krista
27. júl 2010

@rainee já ho nejspíš prodám ale až na zimu, ještě to nemůžu říct s určitostí, musím počkat jak mi budou děti chodit nebo nechodit, ráda bych si ho nechala jako pojistku, ale teď mi tady už asi dva měsíce stojí a nejezdíme s ním 😉

jaroe
27. júl 2010

ahojte, prosim Vas aky slnecnik sa hodi na Phila E3? A ako ste riesili ked svietilo slnko na babatko?

petruska86
27. júl 2010

@jaroe ahoj, podla mna slnecnik tam bude pasovat hocaky univerzalny, ale s istotou neviem, ja pouzivam bud original slnecnu clonu P&T alebo tu clonu sunshine kids (bud namiesto striesky na kit alebo nou predlzim normal. strechu na kociku)

sophie1981
28. júl 2010

caute,...... 😉 ......
@jaroe ja nepouzivam slnecnik...minuly rok sme frcali na slnecnej clone P&T, tento rok na predlzenej strieske.....mne nejako toe slnecniky nepasuju na kociky a uz uplne nie na sporove verzie.....ale to uz je vec vkusu.... 😅

pridavam foto.....ako jednoduchsie prazdninujeme s malym bratrancom aj vdaka tomuto kociku... 😉...len skoda, ze pri dvoch detoch je tak neuveritelne spinavy....rozdiel je 6 mesiacov......zafulat ho dokazu aj obycajnkou kukuricnou chrumkou.....a kopach piesku na sedadlach ani nehovorim.... 😝....deti... 😀

lejlocka
29. júl 2010

ahojte, dlhsie som citala vasu diskusiu a uz asi 2 tyzdne mam doma novy Dash... musim ale povedat, ze sa mi s nim nejazdi velmi dobre... zatial tam mam len synceka, o mesiac cakame druhe, ale naozaj ho jednou rukou vobec neodsoferujem. som z toho dost sklamana. pisali ste tu ze treba dofukat kolesa, to som urobila, ale ziadna zmena. nejake ine tipy? skusala som to porovnat s kamoskou co ma jane tiez trojkolku, ale je to naozaj velky rozdiel. tak neviem... este k tym cenam v cechach, mam ho z ceskej webovky za cca 500 eur aj so sedatkom, takze si myslim, ze sa to naozaj na slovensku moc kupovat neoplati. ale je pravda ze to bola akcia.

romule
29. júl 2010

Ahoj, mám holčičku 2 roky a 4 měsíce a v září čekáme druhou holčičku. Chtěla bych si koupit sourozenecký kočár a přemýšlím o Phil and Teds nebo Jane Powertwin. Nemusím řešit místo na skladování kočárku, ani převážení autem, ani MHD. Jde mi o to, aby ten kočárek dobře jezdil v terénu, jezdíme na dlouhé procházky po polních a lesních cestách, nebo po louce, chodníky tady máme nerovné a úzké, vysoké obrubníky. Který kočárek byste mi doporučily? Pokud PT, tak jaký typ? Ještě bych se chtěla zeptat, zda by se do PT vešla vložná taška z kočárku Hoco. Jakou vložnou tašku tam používáte vy? Vejde se mi do kočárku miminko přes zimu, když bude ve fusaku? Díky moc za vaše rady.

petruska86
29. júl 2010

@lejlocka no neviem v com bude problem, mozno slaba zataz 🙂 ...pretoze ja moj PT sport v pohode riadim jednou rukou s dvoma detmi(dcera 16kg, syn 9,5kg), a to tu mame chodnik sama diera a prasklina, dokonca aj teraz sme chodili von v dazdi a mala som v druhej ruke cely cas dazdnik...trochu tazsie mi ide dvihanie jednou rukou kocika na obrubnik, ale inak pohoda...
a ako som pisala, zo zaciatku som si akurat musela zvyknut, ze nie je odpruzeny, co podla mna robi vela....

petapi
29. júl 2010

@lejlocka to je hodně divný, že to nejde, já taky lehce točím kočárem jednou rukou i s oběma dětma 😒 mám sice vibe, ale to je fuk, to musí šlapat, máš ho novej nebo starší? každopádně bych ještě zkusila namazat přední kolečko olejem, čas od času to je potřeba, prtž se to pak zadrhává a pak je s tím dřina, ale stačí namazat. zrovna včera jsem to dělala.

slunečník u nás taky není potřeba, prtž když né v jiných věcech, tak prostě minimálně tu stříšku má vibe naprosto geniální, je skvěle polohovatelná.

petapi
29. júl 2010

@romule sice nevím, jak velká je ta taška, ale já tam dávala univerzální emitex a v pohodě, miminko se vleze i s fusakem možná víc než do kterékoliv korbičky.
ale který doporučit, to asi nejde, každá máme a jsme spokojená s něčím jiným, je potřeba zajít do nějaké prodejny a vyzkoušet naživo 😉

sophie1981
29. júl 2010

@lejocka.....ako pise petapi, skus namazat, musi to ist lahko....ja som s jednou rukou tocila dve deti v kociku a ked som porovnavala ine kociky, je ovela jednoduchsie manevrovat s PT 😉 ......
@romule tazko ti poradit, ktory druh...prva vec je kolko chces investovat do kocika a druha, ktory sadne tebe viac.....Vibe je najnovsi model, aj najdrahsi, ale mne nesadol aj napriek super dizajnu.....jednoducho sa mi zdal mohutny a tvrdsi, vyssi a mne sa s nim tazsie manevrovalo......mne zapasoval sport.......ale zasa ako som uz pisala, menila by som urcite veci z dash...ono, rozdiel medzi classic, dash a sport je len v "malickostiach".... 😉 ......najlepsie by bolo, keby si skusila "nazivo", ktory tebe sadne najlepsie do ruk.... 😉

lejlocka
29. júl 2010

no ja neviem,mam ho cisto novy.... ci sa musi to kolecko vychodit, alebo robim ja nieco divne. nie som zvyknuta na trojkolky. koleso nezadrhava, len mam proste pocit ze dostavam krc do ruky kym to jednou rukou vytocim, alebo vobec udrzim aby siel rovno.... pride mi tazky ci co. a vkuse mi niekde akoby uteka, nejdem ho udrzat napr aby siel rovno. skusim este nieco s tym prednym koleckom, znova nasadit a namazat...

maartinkaa
29. júl 2010

@lejlocka dievcata maju pravdu namazat a dofukat kolesa a ver,ze pojde sam... 😀

baby ja mam taky problem, ze ten , ktory sedi v zadu si dava rucky pod blatnik, alebo kope do chrbta svojho braceka, 😖

este by som chcela vediet, ci mate vsetky origos plastenku, alebo moze byt aj nejaka ina, a aka?
stale tento kocik povazujem za najlepsi, aky som doteraz kocikala.... 😉 😉 😉 😉

petapi
29. júl 2010

@lejlocka to všechno co píšeš, fakt vypadá, že se musí namazat, přesně tak se chová, když není mázlej, normálně opravdu bys neměla vyvíjet námahu a používat sílu, ruka nebolí. ale všechny tady s tím mají takovou zkušenost, že je potřeba čas od času promazat.
@maartinkaa já mám origoš, tak ti nevím, jestli pasuje i nějaká univerzální, jen vím, že nepasovala od x-landera.

minitrouble
29. júl 2010

@lejlocka namazat vsetky kolesa WD40 (tym co chlapi striekaju auta) ...uz sme to tu pisali velakrat ...asi sme ten problem malu vsetky co mame Vibe novy 😉 🙂 ...po prestriekani sa to uplne napravi 🙂
@maartinkaa tak to ja zial nemozem povedat - pre mna existuju minimalne 4 dalsie kociky ktore sa kocikuju asi milionkrat lepsie (nie surodeneckue ale klasika pre 1 babo) 😎 😝 ...ale tak na to ze je to surodenecky tak to je fajn 😉 🙂

sophie1981
29. júl 2010

baby, ako pecko je vymakane, ale ked som kukla toto video, tak tot je vazne mudry kocik..... 😅 ......ty kokso, tolko kombinacii.....sa tu niekto raz pytal, ci je kocik aj pre novorodencov dvojcata...tak tento je.....

https://www.youtube.com/watch?v=_qeNTjNoEwE
sophie1981
29. júl 2010

predstavujem si ludi na ulici, kebyze tlacim take nieco.... 😀

https://www.youtube.com/watch?v=zBxAZc_mEhA
petapi
30. júl 2010

@sophie1981 tak ten je hustej 😀

lejlocka
2. aug 2010

ahojte, no namazala, dofukala vsetko... ale nic moc zmena teda. ak ho budem musiet tlacit jednou rukou, co sa bezne stava, tak budem mat na nej zily ako angelina jolie... no celkove sa mi zda, ze nebudeme az taki kamosi... ja nie som zvyknuta vkuse kocik brzdit, no a dnes som utekala za malym a na pre mna rovnom chodniku sa mi kocar rozbehoooooool do cesty, no radost. celkove je ta brzda na dash riadne blba, kedze na to treba dve ruky.

spetra
2. aug 2010

@lejlocka jj, to souhlasím brzda na ručce mi vadí taky.... když utíká starší syn.... nevím co dřív jestli brzdit nebo chytat.... ☹

petruska86
5. aug 2010

baby, kupovali ste ku kociku niektora nanoznik?...ja mam jeden uni od ivemababy z predosleho kocika (na sportak) a suprovo mi sedi na pridavne sedadlo. Tak som rozmysla, ze by bodlo kupit aj na "hlavnu" sedaciu cast, pravdepodobne od emitexu vyrabaju univerzalny na trojkolky, tak ci nahodou niektora nemate skusenost ako to tam "sadne".

petapi
5. aug 2010

@petruska86 když jsem ten tvůj příspěvek začínala číst, tak jsem si říkala, hm to neporadím, to nemám, ale jak jsi zmínila ten emitex, tak mi došlo, že ho vlastně mám, ale úplně jsem to zazdila 😅 , tak na okraj dík, žes mi to připomněla a jo na náš vibe sedí 😉

minitrouble
5. aug 2010

@petruska86 ja by som si radsej dala usit asi od tej pani z ciech 😉

sophie1981
5. aug 2010

ja som mala nanoznik ok ani neviem akeho sportaka, trojkolky, taky starsi typ, pozicala som od kamosky.....musim najst foto....sedel fajnovo...len skoda, ze som uz vratila, budem musiet poriesit nejakym inym...kuknem ten emitex.....alebo nieco v Uk.....len neviem ci uz teraz budu mat nanozniky, kedze je leto.... 😅

krista
6. aug 2010

@petruska86 já ti taky moc nepomůžu, pasoval mi dobře z golfek (Babypoint Mark) ale taky bych si ho dala ušít, ta pani je moc šikovná, mě šila vložku do golfek 😉

arrett
16. aug 2010

AHojte baby. Rozmyslam kupit si tento kociarik, no neviem sa rozhodnut aky. Ci vibe, clasik, dash, aky je v nich rozdiel???? Este som sa chcela opytat, ci sa da vrchna sportova cast polohovat - chrbatik a tak. vdaka