Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

arrett
26. okt 2010

Baby, aký fusak budete dávať na zimu? Čo hovoríte na emitex combi - zimný fusak?

krista
26. okt 2010

@arrett ten mám 🙂 Nesedí úplně přesně do těch otvorů jak by měl, ale je postačující 😉 kdyby tě něco zajímalo tak se ptej, já mám ale tuším kolekci 2007 nebo 2008 takže netuším jestli se ty nové nějak liší 🤐

siloe
27. okt 2010

arrett: já mám emitexový klasický fusak.je hodně dlouhý,mám ho vzadu v DK,takže je pak celý poskládaný v košíku,ale to mi nevadí.slouží dobře 😎

krista: díky moc,prostuduji si to 🙂

amabilis
27. okt 2010

Já to plánuju po vzoru Kristy minulou zimu - novorozeně jen do fusaku z Beránka (ještě po mně) bez vložné tašky a starší bude ve fusaku od aestheticu 🙂

arrett
27. okt 2010

mate niektora hammerhead????

arrett
27. okt 2010

Neviem ktory si mam vybrat: Ci hammer, explorer, alebo vibe☹ Som z toho uz nervozna. 😠

krista
27. okt 2010

@arrett u nás v ČR není ten hammerhead ani k sehnání 😖 mě se třeba až tak nelíbí ty dvě velká kola, spíš mi to přijde jako kočárek na přání pro lidi co jsou odpůrci trojkolek 😀 mě přijde ta trojkolka dobře vyvážená stabilní, super se ovládá, neměnila bych ji 🙂
Vibe se mi strašně moc líbí, to byl první kočárek na který jsem koukala, byli jsme z něj unešení jak je elegantní, vysoký... ale ta cena 🙄 a taky je trošku širší než ty ostatní typy, takže jak na to koukám v současné době kdybych neřešila peníze bych si vybrala ten Explorer 😉

krista
27. okt 2010

@amabilis to budete určitě mít dostačující, dětem bude teplíčko až až 🙂

arrett
27. okt 2010

@krista no, prave sme to presne tak isto poriesili s mm🙂 Vylucovanim, Konecne sa na to pozrel, ach jaj..
Presne tak, vibe je velmi drahy a tie 4 kolieska...asi to vyhra explorer.. este sa dohadujeme, ci cierno zelena, alebo cierno cervena, ale asi cervena🙂 No u nas zatial ani explorer nemaju na predajni. chodievam zvacsa do predeti.sk. V CR sa da niekde pozriet??? nejaka stranka, pripadne obchod??

krista
27. okt 2010

@arrett netuším, u nás je velké bejbycentrum, ale tam jsem nebyla ani nepamatuju 😅 naposledy tam měli SP a Vibe, tam mají hodně kočárků, tak třeba přidali. A když jsem hledala ten Explorer na netu tak mi to taky nic pořádného nenašlo 😲 😖

amabilis
27. okt 2010

No nevím, jestli se u nás vůbec dá ten Explorer sehnat... Nám tenhle týden dorazí Sport, takže už radši nic neřeším. Kdo vybírá, přebere 😀

amabilis
27. okt 2010

Tak jsem zkusila pohleat a nikde jsem tenhle kočárek neobjevila (teda když pominu jejich vlastni UK stranky)

romule
27. okt 2010

@siloe Vkládám fotku nánožníku Emitex trojkolka na kočárku Vibe. Já jsem s ním spokojená. Koukala jsem ale na kočárek Sport a tam teda nevím, kam bych nánožník upnula, aby fungoval a vypadal tak, jak má.

pazhitka
27. okt 2010

Ahojky 🙂 tak ted nevim, je tu nejaky spokojeny majitelk/ka Sportu A nanozniku Emitex Trojkolka? uz jsem do nej chtela jit,ale zas jste me zviklaly...

rainee
28. okt 2010

dievcata viete mi odporucit nejaky univerzalny nanoznik /nie fusak/ na tento druh kocikov?

arrett
28. okt 2010

@rainee Fotka vyššie - Emitex trojkolka

rainee
28. okt 2010

@arrett diky a ten emitex je aspon trosku zatepleny? takze by sa dal pouzit aj na ine trojkolky, to je fajn.

sophie1981
28. okt 2010

baby, aj nanoznik z X-landera pasuje pekne...... 😉 ....je mensi, podla mna vyzera krajsie na PT.... 😉

katunka82
28. okt 2010

Ahojte, rada bych se poptala na tento kocarek... myslite, ze se mi do nej pohodlne vleze syn pres celou zimu i ve fusaku? Ted ma 13mesicu a 87cm a 12kg, je trosicku vetsi :o)

Jake mate zkusenosti?

Doporucite mi tento kocarek?

arrett
28. okt 2010

@katunka82 Bezne sa v tom kociku vozia aj 3-4 ročne deti.

petruska86
29. okt 2010

@pazhitka ahoj, ja mam sport a mne ten nanoznik vyhovuje....sice je trochu neforemny ako tu niekto pisal, ale ucel splna. prikladam aj foto pre predstavivost ako vyzera v reale

@katunka82 ja v nom vozim dceru, ma 3roky a 3mes 🙂 zhodou okolnosti som minuly tyzden skusala, ci mi do kocika vojde aj s fusakom a bez problemov....ma 99cm a 16kg....a vojde aj na predne aj na pridavne sedadlo....

@romcatko neviem, ci si uz zistila ako ten nanoznik pripnut, ale tu pridavam aj foto ako to robim ja.....

petruska86
29. okt 2010
petruska86
29. okt 2010

samozrejme, ze fotky poprehadzalo 😠 🙂 tak tu je popis co je co (vs sport):
1. pohlad na doublekit zo zadu, upevneny je teraz hore......nanoznik zapinam okolo doublekitu vzadu - je jedno ci je dk hore alebo dole vzadu, vzdy upinam okolo opierky
2. doublekit hore, takto vysoko siaha nanoznik - takze zakryva takmer cele dieta 🙂
3. tu som odkryla striesku, aby bolo lepsie vidno (inak je tam dost priestoru, aby si dieta vybralo ruky samo von, ak chce)
4. nanoznik na prednom/hlavnom sedadle
5. to je este pohlad na nonoznik spredu, ked je dk hore
6. nanoznik spredu na hlavnom sedadle
7. no a detail upinania - dolne dve (no neviem ako sa tie cuda volaju) upinam cez medzeru medzi hl.sedadlom a opierkou noh
8. a ked nanoznik pouzivam na hl.sedadlo, tak tie "cvoky" upinam az poza ten pruh latky, co ide od sedadla ku konstrukcii

maartinkaa
29. okt 2010

ahojte, su tu fotky od vymyslu sveta 😉 😉 😉

pazhitka
29. okt 2010

@petruska86 Moc a moc diky za zevrubnou dokumentaci a radu! Jsi zlata 🙂

romcatko
29. okt 2010

@petruska86 díky moc.... to mě nenapadlo upnout to úplně pod zádovou opěrku. nánožník je právě v pračce, ale až uschne, tak to hned vyzkouším. děkuji za detailní popis i fotky. 🙂

@maartinkaa fajn odkaz - tam by mě to nenapadlo hledat 😨 ale já tam nejsem moc zběhlá.sběhlá? - to asi ne)

katunka82
29. okt 2010

@pazhitka moc rada si kocarek vyzkousim, jeste si dame vedet. Dekuji mooooc zatim!

@petruska86 tak to me moc mile potesilo. Uvazuji o rade SPORT, snad nebudu litovat 😉

paulie
30. okt 2010

Ahojky 🙂 Nevím, prosím, kde by se daly v Praze vidět všechny kočárky PaT naživo? Myslím tím, abych si je mohla hned všechny porovnat a okouknout ... 😅
Díky moc 🙂