Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

oranzada
24. aug 2012

predajte mi niektora madlo na vibe, prosiim

anitram18
27. aug 2012

Holky, nemáte někdo na prodej Phil&Teds Vibe??? cena dohodou ,-) díky za nabídky 🙂

hemetre
31. aug 2012

Ahojte, chcem sa spytat , aka autosedacka Maxi Cosi pasuje na PT Explorer, kocik mam objednany novy aj s tym adapterom na Maxi Cosi autosedacku, tu by som chcela kupit tu na bazari, musi to byt Cabrio fix alebo aj iny typ??dakujem

gucci
31. aug 2012

@ciernavila to Janéčko nevypadá špatně, ale příjde mi to pro malý děti. Já vozím v Exploreru v pohodě skoro tříletou dceru, a to jezdí v DK

anitram18
31. aug 2012

Ještě jednou se ptám...nemáte někdo na prodej P&T ? díky 😉

jankalac
31. aug 2012

ahojte, mam moznost mat po svagrinej p&t vibe, ale ze ma ojazdene kolieska... daju sa niekde kupit? v obchodoch s kocikmi? alebo odniekial objednat? dakujem za rady

gucci
1. sep 2012

@anitram18 já až příští rok 😉
@jankalac bud v obchodech s kočáry nebo bych zkusila i nějaký cyklosport

jankalac
1. sep 2012

@gucci dakujem

petruska86
1. sep 2012

@jankalac skus sa opytat @zdeniii ...ona minule riesila defekt na vibe a zhanala tusim aj novy plast... je sice z CR, ale za opytanie nic nedas 🙂

zdeniii
1. sep 2012

@jankalac ahojky sehnala jsem nové pláště tady, duše stačí koupit obyč 12.
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&i...

jankalac
1. sep 2012

@zdeniii jeej dakujem velmi pekne za ochotu, zajtra mi kocik svagrova donesie, tak to zhodnotim 😉 a ked budu fakt dost znicene,tak kupime nove koliecka, nech sa mozme vyvazat 😉 este raz dakujeeem

zdeniii
1. sep 2012

@jankalac nemáš vůbc zač, já je objednala. Je to docela pálka, ale jiná alternativa není... Měla jsem opravdu sjetá kolečka úplně 🙂

littlebubu
2. sep 2012

ahojte maminky, ktoré máte kočík PHIL AND TEDS,
v marci sa nám narodí ďalšie mimi a dcérka vtedy bude mať 1,5r.
Uvažujem na PT kočíkom...len mám niekoľko otázok 🙂
Malá nie je moc kočíkový tip, je dosť akčná, ale zase 1,5 ročné dieťa ešte nemôžem nechať bez kočíka, keď potrebujem zbehnúť do mesta, je to kus cesty pre také malé nohy na pešo.
Pozerala som PT vibe, ten sa mi páči, ale zadné sedadlo nemá striešku na staršom modeli, ak b som sa rozhodla nekupovať nový. Existuje originál na to, dá sa to niekde zohnať?
Pri Vibe sa dá polohovať zadné prídavné sedadlo, alebo nie?
Ak sa mimi narodí v marci, čo odporúčate, vaničku alebo stačí tá taška? to už nebudú také zimy, a do ďalšej zimy už bude sedieť.
ďakujem 🙂

cervena_vila
2. sep 2012

@littlebubu mám vložnou tašku na prodej - černo růžovou, kdybys ji časem potřebovala, ozvi se 😉

jankalac
3. sep 2012

tak uz mame noveho tatosa doma, defekt je opraveny, prva prechadzka s obidvomi stuplami je za nami, samkovi sa tam naramne paci, ani zliezt z kocik nechcel 😀 .... do vytahu sa vpraceme len tak-tak, ale vpraceme... toho som sa obavala najviac... kocik je DOKONALY, UZASNY, KRASNY...

ciernavila
5. sep 2012

a aky je rozdiel medzi vibe a explorer?

zuzu205
8. sep 2012

ktory je najlepsi a najvacsi phil teds...maly bude mat 3 roky a este ho vozim v kociku...a mala 2 mesiace...myslim ze som niekde citala ze Vibe nie je moc dobry ze je uzky......dakujem za odpovede

aurra
8. sep 2012

@zuzu205 ja mam vibe, dcera sa vozi v double kite, a uplne v pohode sa jej tam sedi, nepatri medzi nizke deti

zuzu205
8. sep 2012

@aurra a da sa vo vibe vozit aj novorodenec aj 3 rocne dieta zaroven???

aurra
8. sep 2012

@zuzu205 ano

zuzu205
8. sep 2012

pozerala som aj kocik hauck duett 2012 je tiez super sportak ide do lehu uplneho a v pridavnom sedadle sedi vacsie dieta dolu.....a nemusi sa tam davat vlozna taska

zuzu205
11. sep 2012

@madamecrazy dobry den poradite mi ktory kocik je najlepsi pre skoro 3 rocne dieta a mimino??? bola som pzret phil dash,explorer a sport ale zdali sa mi uzke pre starsieho syna..a vibe a verve som nevidela..dakujem za odpoved

sophie1981
11. sep 2012

@zuzu205 ja vozim 3,5 rocnu dceru a rocneho syna.....mam sport a nepride mi uzky.....minuly rok sme jazdili aj s fusakmi v DK na vrchu a v pohode....

littlebubu
12. sep 2012

maminky, aký je rozdiel medzi vibe 1 a vide 2? ď.

zuzu205
12. sep 2012

@sophie1981 dakujem za odpoved, dokonca som objavila britax b ready.....strasne sa mi paci ze spodny sedak ide do lehu a hore sa zmesti aj 4 rocne dieta.....co hovorite nan???

cervena_vila
12. sep 2012

@zuzu205 kámoška říkala, že britax je líp ovladatelný než p&t

sophie1981
12. sep 2012

@zuzu205 k tomu sa neviem vyjadrit...nakolko ja som mala jedine pt ako surodenecke....a to od tych prvych E3 po moj sp.....vyssie som uz neoskusala...ani ine druhy surodeneckych kocikov.....takze neviem porovnat.....to skor poradia na fore o tomto kociku

sophie1981
12. sep 2012

@zuzu205 ale co sa tyka sirky pre starsie dieta.....mi ten britax pride o trosku sirsi podla obrazku...ale zato kratsi....a nohy z neho len ta vysia....podla tyhto obrazkov s velkou slecnou v kociku

http://www.thesuburbanmom.com/2011/08/08/virtua...

zuzu205
12. sep 2012

@sophie1981 skoda len ze to nedomysleli tak ze na konci kocika dolu si moze aj velke dieta pohodlne polozit nohy...nejake stupatko a tak...mozno sa niekekdy dockame....sama neviem britax alebo vibe??? mozno nakoniec kuim oba a po vyskusani predam..uvidim 🙂))

amabilis
12. sep 2012

@zuzu205 Já mám Sport a jsem schopná na do něj narvat i 3.5 leté dítě normálně do DK. Není to tak úzké, jak se zdá. To by dítě muselo být vyloženě buřtík a takových moc asi není. Každopádně malá, které je rok a tři čtvrtě se do hlavního sedátka vejde dobře a ještě zvládá různě přehazovat nožičky (sedává v tureckém sedu 😅 ).