Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

kucierka1
23. júl 2013

@yaska135 myslim ako daleko su od seba uchytky , ktorymi sa dk nasadza, alebo ako daleko su od seba trubky nå kociku, kam sa dk nasadza, ci uz miesto Madla alebo vzadu, ide mi o to, ci to dk zo sporty budem moct nasadit nå moj kocik, ci mi to rozmerove sadne 🙂 tiez sa neviem vyjadrit... 😒

yaska135
23. júl 2013

Ahaaa ak si dobre pametam tak pridavne sedadlo pre druheho drobca z modoelov Sport, dash by mali navzajom medzi sebou pasovat, lebo tie su sirkovo a aj priemerovo rovnake. Jedine z Vibe ti to nebude sediet, lebo ma iny typ uchytov. A mozes si to aj overit na strane www.predeti.sk 🙂

kucierka1
23. júl 2013

@yaska135 dakujem moc 🙂 tak ho teda objednam

katkabac
23. júl 2013

a aj ma presne taky tvar zo sirsia do uzka(tusim lychobznik?ci ako sa to vola)dobre sedi....a hlavne nefuka cez cely kocik

sophie1981
24. júl 2013

@kucierka1 mne dk nesedel...mam sp a skusala som nasadit na staru e3..v sirke nebol problem, le v tom ze na sp su tie nasadky na dk sirsie a na e3 opacne..ako je to s novou e3 netusim, radsej si to poriadne prever, najlepsie u predajcu sa informovat...ten by to mal dat spravne informacie

kucierka1
24. júl 2013

@sophie1981 dakujem, skusim zistit. Aj tak asi nezozeniem, lebo mi odpisali, ze sa nedaju ani objednat... Praveze ja ani neviem, ci mam kocik E3, sice som ho kupila Novy cez eshop, ale nå kociku je napisane sport, len na double kite E3, takneviem, hlavne, ze som spokojna 🙂 len sa bojim toho, ze sa neda ten dk polohovat, budem mat medzi detmi rok rozdiel, tak som to Chcela vyriesit takto...

sophie1981
24. júl 2013

@kucierka1 tak ak mas na kociku sp, tak je to sp..... 😉 ...no a ked ti to pasuje, tak pravdepodobne zmenili staru 3 trojku aj v tomto dk....ja mam cerveny sp, aj dk polohovatelny, ale ja yb som sa ten moj uz aj hanbila predat co je taky zodraty.... 😀 😀 .....ja si moj kocik uz len pekne na povalu vynesiem a tam ho budem susit ak by nahodou doslo aj cislo 3...by som ho s radostou vytahovala.....ale predjny uz moc nieje....aspon ja by som ho nedokazala predat......a dat ho niekomu za 50 eur by mi srdce utrhlo...moja srdcovka... 😀 😀

kucierka1
24. júl 2013

@sophie1981 😀 super a pri tretom akokeby si nasla 😀 dakujem moc, pokusim sa niekde ten dk zo sportu zohnat, uvidime, ci sa podari 🙂

kim_rossi_stuard
25. júl 2013

mamicky,co zhanate Philla mam na predaj Sport, este v zaruke, je to naozaj najlepsi kocik na svete 🙂

pavluska6
4. aug 2013

Prosím všechny maminky, které vlastní kočárek Phil and Teds Classic, jestli by mi mohly napsat, jak jsou s tímto kočárkem spokojené emoticon chtěla bych tento kočárek koupit použitý pro mého syna (4měsíce) 🙂 🙂 moc děkuji za každou radu 🙂 🙂 🙂 🙂

littlebubu
7. aug 2013

@katkabac super 🙂, a ako je to hore uchytené, je to na gumu, alebo na šnúrku?

littlebubu
7. aug 2013

@lenkaks kupovala ste orig. PT clonu? ak hej, kde sa dá kúpiť, nikde to na nete neviem nájsť, ďakujem 🙂

katkabac
7. aug 2013

littlebubu na streche je to uchytene gumkou(da sa dat aj s predu) a dole sa da priviazat snurkami.Po ktorych sa da posuvat(skratit predlzit)clona.Ja som ju kupovala tu na MK.Pasuje na hociaky kocik.

katkabac
7. aug 2013

littlebubu na streche je to uchytene gumkou(da sa dat aj s predu) a dole sa da priviazat snurkami.Po ktorych sa da posuvat(skratit predlzit)clona.Ja som ju kupovala tu na MK.Pasuje na hociaky kocik.Dokonca aj tie PT-cka co nemaju na Dk striesku sa s nou da urobit clona na (cez)zadne sedadlo🙂

mary939
15. aug 2013

dievcata, mam PaT dash a chcem sa spytat, ci sa neda uplne vyrovnat hlavne sedadlo, ked je dieta v lahu. Tam kde ma zadocek to ide dole kopcom a mne by sa to pacilo uplne rovne. Chyba mi tam nieco, ci to je takto pri vsetkych kocikoch. Dakujem.

katkabac
17. aug 2013

@mary939. asi je to pri vsetkych ja mam explorer a je to tak ako pises.Aj na obrazkoch ostatnych je to tak.

matken
22. aug 2013

Ahojte dievčatá! Prosím máte niektorá po bokoch kocika originál tasky od P&T? Pripadne tip na nie originál tasky? Mám vibe2. Ďakujem!

mary939
22. aug 2013

@katkabac mam este otazku: pod zadockom z vonkajsej strany na hlavnom sedadle mi vysia dake snurky a netusim na co su. nevies nahodou?

katkabac
22. aug 2013

@mary939 a su ukoncene ci pokracuju niekde do vnutra pod sedadlo ci opierku?mne tam vysia popruhy co sa dieta nimi pripina.Treba ich dobre pretiahnut cez otvori dnu do kocika.Inak nic ine my tam nevysi.Aj mne sa velmi pacil dash len som sa bala tej brzdy.Si s nim spokojna?

katkabac
22. aug 2013

babenky za kolko sa da kupit ten igel.kryt dozadu na kocik aby na babo nefukalo?dokupovala ste to niektora?

hemetre
22. aug 2013

@katkabac neviem ci zozenies, zatial co som pozerala na zahr. strankach vobec nie je nic taketo.. 😒 origos co by sa dalo kupit

sophie1981
24. aug 2013
mary939
25. aug 2013

@katkabac tieto popruhy sa nedaju prepchat dovnutra. su len zvonku, su katke a netusim naco tam su. ☹
dash testujem pomerne kratko, nam sa pacil viac ako sport, ta brzda je blba len v tom, ze clovek musi mat volne obe ruky, aby zabrzdil kocik. ale dokonaly kocik asi nie je 🙂

garzonka
25. aug 2013

@mary939 odfot tie trciace "snurky", fotku daj sem, zaujima ma to ze co to moze byt. mne tiez trcali zvonku popruhy ktore boli prestrcene cez hlavnu sedacku...ale netusim co mas ty...
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/garzonka/alb...

katkabac
25. aug 2013

@garzonka presne aj mne takto vidiet popruhy.....mary939 asi je lepsie dat fotku aby sme to videli....

sophie1981
28. aug 2013

@mary939 a mas na konci tych popruhov nieco, alebo len taku dierku??....ak len dierku, pozri sa na konstrukciu, co vedie od sediska dolu ku kolieskam, mala by si aj tam mat dierku a tie popruhy by sa mali tam pripevnit sroubikom....podla mna je to vlastne ako istenie, ked mas dieta v lahu aby pri nerovnom terene nebuchala korma o strany konstrukcie...inac si neviem vysvetlit tie popruhy...

praverita
5. sep 2013

@katkabac
@garzonka
@ambilis
@zuzi26 aj ostatne majitelky PT:
Chcela by som vediet,co vas presvedcilo najviac,ze ste si vybrali PT model,ktory mate/ste mali (vibe,sport,expl,dash,dot,navig...)?
A tiez ako ste jazdili v zime (nemyslim ako zvladal teren,ale ci sa zababusene deticky v pohode zmestili-napr.dot aj navigator sa mi zdaju dost plytke).
Nezvazovala niektora z vas aj mountain buggy +one?
Vdaka za vsetky reakcie!

aurra
5. sep 2013

@praverita ahoj, ak mozem aj ja dat info, tak mna hlavne, ze je maly, skladny a hlavne sa da pouzit aj ako mono kocik, ja mam vibe

praverita
5. sep 2013

@aurra vdaka,som rada,ze si sa zapojila 😵
Nie je vibe zo vsetkych PT najvacsi-sedadla,hmotnost,rozmery v zlozenom stave..?priznam sa,mne sa vidi vibe do zimy asi najprijatelnejsi,zaroven sa mi zda robustny oproti ostatnym. A tiez je spolu so sport-om asi najkupovanejsi u mamiciek.