Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

sisika
30. sep 2014

@tepka ahoj,az teraz som si vsimla tvoju otazku... Ja som kupila taky univerzal na trojkolku-v Alltoys,a pasuje dobre. Zapina sa putkami na suchy zips...

sisika
30. sep 2014

@tepka foto 🙂

sophie1981
1. okt 2014

@sisika tisko zavidim ten spanok ze 3-4 hodinky...ten moj uz nechce spat vobec... 😅 ..tie rozmery na navigator su uplne rovnake ale usit tu clonu uzsiu??...cez vikend by som to mohla dat dokopy, kedze babka mi berie deti... 😉 ..tak ak treba uzsiu len daj vediet....

sisika
1. okt 2014

@sophie1981 rovnake rozmery,aj gombiky sedia presne 😄😘
Spanok by bol fajn-len musim kruzit po vonku,hladat tiche miesta(v meste ☹),a hlavne potom nestiham nic doma porobit... A vecer je dlho hore 😜😜😜

dasamo
1. okt 2014

@janka2232 chcela som sa opytat na ten smart, ci ste zistili nejake info. Mne sa velmi pacia tie farebne 🙂

tepka
1. okt 2014

@sisika supeeer!co stal???😉

sisika
1. okt 2014

@tepka joj,nepamatam presne-myslim tak 13-15€ asi...

tepka
1. okt 2014

@sisika diiki

mart1na26
12. okt 2014

Ahojte , prosim Vas, kupila som tu na konovi phil teds dvojickovy ale zadne kolieska su uz K.O. Neviete mi prosim poradit ci sa daju zohnat alebo nejaka ina rada 😢 velmi pekne dakujem . PS> na nete som lustrovala a nahradne kolesa som nenasla........

sisika
29. okt 2014

@sophie1981 Ahoooj,tak uz ma nasa cervena formula novych majitelov 🙂. Normalne mi bolo smutno,ale kocik isiel k dobrym ludom so zlatym srdieckom-a pre dvojicky-tak som rada ze pomoze 🙂.
Ako sa mavas,sophie? Uz sa to blizi,vsak? 💖😘

sisika
29. okt 2014

@mart1na26 ahoj,ja som kupila nove vnutorne plaste v obchode s bicyklami,ponukali mi aj vonkajsie plaste-ale nase neboli este tak zodrate... Tak skus sa popytat,je to vraj dost bezny rozmer.
No s loziskami neporadim....

mart1na26
29. okt 2014

@sisika dakujem ti, loziska dorazili predvcerom 🙂 ale dakujem ti aj tak za pomoc

maximm
30. okt 2014

Ahoj , chcem sa opýtať nema niekto na predaj vanicku na kocik vive 2 ?

jankalac
31. okt 2014

@maximm myslis vibe2? ja mam akurát hlboku vanicku zbytocnu, vcera som ju dala dole z kocika a budem malu vozit v sportovej casti lebo sa mi nababusena vo fusaku nezmesti do hlbokej . mam vibe1, mala by pasovat...

maximm
1. nov 2014

Ano mam vibe 2 , mate foto tej vanicky? a aka by bola cena, dakujem 😉

jankalac
1. nov 2014

@maximm mam tu fotku môjho kocika na str.125, zajtra by som ju pofotila, teraz sme mimo domu... cena by bola 40e.

jankalac
3. nov 2014

@maximm tu su fotky . fotene su mobilom, manzel niekam zapatrosil fotak ked sme sa stahovali 😠

kkl82
10. nov 2014

ahojte mamicky, zvazujem kupu navigatora a potrebujem radu 😉. ake najvacsie dietatko ste pohodlne odviezli v double kite upevnenom vpredu? myslim pri kombinacii, ze novorodeniatko spi v nalezmo spustenej hlavnej sedacke a druhe dieta vpredu v pridavnom sedatku? aka je tam cca maximalna vyska opierky sedadla? mozete mi to niektora odmerat, prosim? dakujem

hemetre
10. nov 2014

@kkl82 ja som mala Explorera, a vpredu sedel 3ročny na dovolenke, babo spalo nalezmo - striesku na kociku som posunula hore, moj bol vysoky, tak ta strieska na DK mu bola mala. tak sme to riesili takto, ono to tam pekne aj zapadlo.

jankalac
21. nov 2014

@maximm tu su fotky . tu striesku - som sa s tym pohrala a vytiahla tu jednu "palicu", otocila a navliekla naspat, a drzi to....

evitaa777
21. dec 2014

Ahojte,prosim o radu. Myslite,ze by mi strieska z Navigatora pasovala na Explorer? Dakujem moc

kkl82
11. jan 2015

@evitaa777 neviem, ci je tvoja otazka este aktualna. ale strieska by pasovat mala. videla som aj na ebayi niekolko inzeratov, kde predavali striesku z navigatora s tym, ze ju pouzivali na exploreri. a aj vyrobca na stranke pise, ze pasuje http://philandteds.com/eu/Buy/adapt/navigator-a...

evitaa777
11. jan 2015

@kkl82 dobry vecer,velmi pekne dakujem,pomohli ste mi,konecne mozem objednat.

ladadush
22. jan 2015

dobry vecer, mam otazku na mamicky, ktore maju skusenost s Phil&TEds Verve. Ked dam novorodenca v taske do hlavnej sedacky /spustenej na lezato/ a hore pripevnim doublekit a dam tam 1.5 az 2 rocne dieta, zda sa mi, ze ten doublekit *sedi* trosku na nohach novorodenca - taska ma 60 cm, mam ju pri hlave na doraz ako sa najviac da a predsa doublekit akoby zasahoval dovnutra tej tasky, dost nizko. obavam sa, ze sa tam po 3 mesiacoch novorodenec uz nezmesti. Rovnako by ma zaujimalo, ci ste riesili cca 6mesacne babo v spodnom double-kite vo fusaku? lebo mi to vychadza, ze dam mladu dole rovno na jesen-zimu, strasi syn, veliky lenivko, bude mat dva roky a pochybujem, ze sa uz nebude chciet vozit /a dole ho asi nenapcham, bo je to veliky chlapec/.dakujem krasne za Vase postrehy vopred.Dada

jankalac
23. jan 2015

@ladadush ahoj, ja mam vibe. nemas na ten double-kit dve urovne nakliknutia? ja som to davala aby bol vyssie......... ako 3mesacne sa mi uz do prenosnej tasky nezmestili, teraz som pri najmladsej kupila aj hlboku vanicku, ze mi dlhsie vydrzi, no nechce sa vôbec kocikovat a nosim ju v satke a nosicoch..... a starsia 2r8m sa uz nechce kocikovat vôbec......
ja by som dala mladsie do hlavnej sedacky - po tych 6mesiacoch, a starsieho prilezitostne do zadu.... alebo na dlhsie trasy naopak...........

katka_1
5. feb 2015

Ahojte rozmyslam nad kupou PT Dot alebo navigator. Comu by ste dali prednost? Deti maju 19mesiacov a mesiac. Pripadne mozem kupit z tretej ruky Vibe za 350, ale to sa mi za pouzivany zda vela.

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stef311
9. feb 2015

Baby, mam na predaj P&T Sport.. viac info v bazariku 🙂

rafi789
2. mar 2015

@kkl82 Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu, ci neviete, ci by ta strieska pasovala aj na zadne sedadlo pre surodenca (PT vibe). Dakujem velmi pekne 🙂

kkl82
2. mar 2015

@rafi789 podla mna nie. tie striesky na surodenecke sedadlo sa pripevnuju inym sposobom ako hlavna strieska, pricom sa to este moze lisit aj z modelu na model. k surodeneckehemu sedadku na vibe potrebujete takuto striesku https://philandteds.com/eu/Buy/adapt/vibe-acces..., na navigator je hlavna strieska takato https://philandteds.com/eu/Buy/adapt/navigator-.... vsimnite si tie rozne uchyty.