Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

sophie1981
26. aug 2010

@hviezda22 a vies, ze som na tvoj kocik natrafila na nete ze predavas...teray neviem presne na ktorej stranke, ale podla tych slnecnych clon som ho spoznala.....co si sa tak rozhodla??

hviezda22
27. aug 2010

baby predavam ho, lebo ja stale vymyšlam.........naozaj som v živote oskušala velké množstvo kočíkov, asi tak 30. Viem že je to šikovny kočík, že sa človek všade dostane. Mne sa však na nom nepači, že je taky velky, dlhy, tym že je to trojkolka, proste sa mi nepači moc dizajnovo. No a velmi mi vadi, že ho uz ledva udvihnem ked idem na obrubník. Tiez mi este vadí, že dvojičky na seba nevidia a este aj to, že to dole mi furt vyhadzuje veci z košíka. Chcem si kupim golfače pre dvojičky, nech to maju spravodlivo rozdelené. Ja by som ho ako mono kočík pre jedno dieta veru nechcela, preto lebo viem porovnat napr. so Jané, alebo Concordom

hviezda22
27. aug 2010

ano, a mam ho na bazos a mimibazari, toto sa snad može napisat 😕

lejlocka
27. aug 2010

hviezda, mozes mi uprimne povedat ako sa ti tlacil? ked mas skusenosti aj s inymi kocikmi, velmi by ma to zaujimalo. ja som tu pisala o tom, ze teda mne ide velmi divne, mam pocit ze sa dost namakam. namazala som ho, dofukala, novy je kupovany, tak som z toho rozcarovana. dokonca aj moj muz sa mi stazoval, ze co som to kupila ,a to neni ziadne tintitko a ma skoro 100 kg. mam pocit ze ked ma ist rovno, lieta do stran, kym zase zabocim tak musim vynalozit celkom silu kym to dokazem a potom vyrovnam. normalne krize a klby v kybli....

krista
27. aug 2010

@lejlocka mě přijde jako kdyby si psala úplně o jiným kočárku 😲 já už jela i s měkkýma kolama a jelo se mi dobře 😲 uřídím ho jednou rukou taky bez nějakých problémů, mě jediný co že se mi blbě zvedá jednou rukou, jelikož je to tříkolka, tak je lepší zvedat ho oběma, ale to máme u baráku hooodně velký obrubník, na ty menší v pohodě 😉

lejlocka
27. aug 2010

taaaaaaaak ja neviem... mam to reklamovat? ale co? ked inak na nom nic neni vidiet... ja mam tiez dash, preto som sa pytala hviezdy, mozno je to nieco u dash...

krista
27. aug 2010

@lejlocka vůbec nevím, je to asi dost subjektivní, těžko takhle soudit na dálku, v jakým jezdíš terénu? Rovné chodníky nebo po lesích někde?

lejlocka
27. aug 2010

ale sak normalne do mesta na pesiu zonu... do parku a tak. nic extra....

hviezda22
27. aug 2010

@lejlocka, ja som ti odpisala, a ako sa to odosielalo, tak vypadol konik 😠
mne sa velmi zle ide na obrubník, ale ked je v predu len jedno, teda s monokočíkom sa ide v pohode.........do stran mi nezatača. Aj mne je tažky, mam 48 kg aj s botami 🙂 jak sa hovorí. Na rovine sa mi tiez vie sam pohnut, a ta brzda nič moc vyriešena.

sophie1981
27. aug 2010

@lejlocka a kupovala si ho cez net?....alebo v v obchode klasika...ak ano, ja by som na tvojom mieste skusila ist niekde, kde mozes vyskusat iny kocik, myslim phil....a porovnat, ci aj s inym ti to pojde tak tazko, lebo to co opisujes mi pride take zvalstne, kedze ja v jednej ruke kavicka v druhej kocik a ideme si uplne pohodicka..... 😕 .....

beranek
29. aug 2010

Já s Philem taky jezdím jednou rukou, za druhou jsem držela dceru, v zimě jsem jezdila v závějích do kopce s oběma a maximální spokojenost, žádný problém, právě se mi zdá velmi dobrý na manipulaci 😕 S kočárkem otočím jednou rukou na místě o 360 stupňů 😉

@sophie1981 ten Phil smart, bohužel u nás se v obchodě nedá koupit, nebo aspoň o tom nevím, jen u jedné paní přes MMB nebo v Polsku, tam vychází nejlevněji. Jinak samozřejmě v zahraničí, dá se poslat i z Nového Zélandu, ale cena je už vyšší...

wodana
29. aug 2010

@lejlocka presne takto sa s tym kocikom citim na prechadzke ja. ze stale ide kam chce a mam az ruky stuhnute, co sa ho snazim udrzat v smere. Ja som si myslela, ze je to tym, ze ho mam z druhej ruky a teda ze je uz je prelis opotrebovany.

wodana
29. aug 2010
lejlocka
29. aug 2010

no ja s nim tiez otocim 360 stupnov na mieste, on sa toci, toci, ale napr potom ho zastavit a zmenit smer, tak mam krc v ruke hned... proste je mi asi len tazky. a presne ako wodana, udrzat smer je teda dost narocne. ja teda neviem cim ste jazdili predtym, preto som sa pytala aj hviezdy22, kedze ma skusenosti s inymi kocikmi, ze ako to vidi v porovnani. ale ja by som si teda PT ako monokocik rozhodne nekupila. jedine to ma drzi, ze ked sa druhy maly narodi tak ho vyuzijeme. dufam...

sophie1981
29. aug 2010

tak som nafotila ten univerzalny nanoznik co som kupila...celkom to tam aj pasuje....len ta biela latka je trosku nedomyslena....uy vidim ako dlho bue taka biela pri mojej katke... 😝

paulie
29. aug 2010

@wodana díky 🙂 prostudovala jsem všechny typy a nejvíc se mi líbí Sport nebo Dash ... uvidíme, jak se to do listopadu s těmito kočárky vyvrbí 🙂

wodana
30. aug 2010

na fotke su vymenene vymenene duse a plaste na kolieskach a spevnene osky na kolieskach (boli dute, teraz su s vyplnou - to samozrejme nie je vidiet)

krista
30. aug 2010

@wodana ty nový kola se mi strašně líbíííí!!! 🙂
Mě pořád uchází levý kolečko, asi bude píchlý, ale nenapadá mě jak to vyměnit? Koupit duši do kola nebo jak? 😅
@sophie1981 nánožník krásný 😵

wodana
30. aug 2010

http://philandteds.com/products/push/explorer tento EXPLORER ste uz zaregistrovali? paci sa mi, ze ma striesku aj pre pridavne sedadlo a polohovatelnu rucku a aj brzdu uz sikovnejsie vymysleli. aj vymenne polstrovsanie sedadiel.

maartinkaa
30. aug 2010

@wodana , nooo, tak to uz hej....

wodana
31. aug 2010

@maartinkaa ktovie kolko bude stat a ci ho vobec budu distribuovat na SR.

petruska86
31. aug 2010

@wodana wuuuaaaaw 🙂 ale stale ho neodpruzili...a nejak vela plastu?! ale velmi sa mi paci, konecne hybrid zo vsetkych doterajsich 🙂 a ten blatnicek na prednom kolese 😀 ... no uz sa to blizi k "dokonalosti" 😀

maartinkaa
31. aug 2010

juj baby, mne by stacila nateraz ta strieska n DK, strasne ju chceeem... ☹ ☹ ☹ ☹

sophie1981
31. aug 2010

kukla som ten novy explorer...pekne, pekne.......stale to bude uz len lepsie a lepsie.... 😀 ...mam taky pocit, ze ta strieska na double kit pri troske snahy by sa dal namontovat aj na obycko DK......kedze po bokoch to vyzera na zaklipnutie...vrch ba sa dal doladit na strelenim tych "cvokov"....ale to je nieco pre sikulky... 😀 ....ten blatnicek na prednom kolecku mi pride dost smiesne..... 😅 ....nevidim zmysel tejto imodzovky.... 😀

sophie1981
31. aug 2010

@wodana teraz mi tvoj kocik pripomina mountain buggy.......s tymi kolieskami.....normalne, kebyze neviem ze mas pt, tak poviem ze je to MB.... 😀 ....vyzera to veeelmi terenne...

sophie1981
31. aug 2010

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

tento som myslela...inac asi najlahsi kocik tohto druhu na trhu.....velmi dobry do terenu..... 😉

wodana
31. aug 2010

@sophie1981 fakt sa trochu podobaju. 😉 pri dcerke som riesila aj vhodnodt kocika do terenu, teraz pri synovi som s kocikom v terene ani nebola - ked nepocitam uzaasne chodniky a obrubniky 😠 . Som rada, ze obeham mesto a doktorov a na nejake trekingy nie je cas ani chut (no dobre tak som bola asi 4 x na luke za domom 😉 )

baby2
2. sep 2010

dievcata keby ste uz nepotrebovali pridavne sedadlo tak ho kupim, Double kit na phil@teds Classic cervenej alebo ciernej farby... nahodou...dakujem

zuzi26
2. sep 2010

Nasla som tento kocik a velmi sa paci, hlavne ze je variabilny a pouzitelny ako PT aj len ako monokocik - ale drahy je riadne 😀 http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
My budeme mat rozdiel 20 mesiacov a stale riesim, ci sa mi zide surodenecky kocik - babo cakame koncom novembra...

wodana
2. sep 2010

a tu je nas P&T (mountain buggy) v praxi tatial ako mono-kocik 😉