Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

myounghee
19. aug 2011

@magdusska ja by som tiez brala skor Explorer. Je to ako Sport, lenze miesto na nozicky ma z plastu co je lepsie asi a najviac sa mi na nom paci ze si mozes striesku nastavovat. Podla mna je lepsi ako Sport. Ajked snim nemam skusenosti. Ale Sport je tiez supeeeeeeeeer!

myounghee
19. aug 2011

Baby ja by som kupila Emitex fusakotasku - nebude ju niekto predavat?

julcek
19. aug 2011

a nemate niektora Verve ??? a ako ste s nim spokojne ??

magdusska
20. aug 2011

@myounghee no uvidim, co bude v ponuke a v akych cenach, ked ho budem kupovat....este chvilu to potvrva, kedze som sa nan namotala az teraz a pre babo som uz dokupila veci concord, kedze sportak mam concord fusion. Dovtedy si urcite vyberiem ten najlepsiiiii :D

ollski
20. aug 2011

Ahojte...len taky typ na fusakotasku 😉 svagrinka mala vo Vibe fusakotasku concord snug, boli s nou velmi spokojni, je vacsia ako org PT...pouzivali od jesene do jari, mali vacsie babo a v poho sa vosiel aj s fusacikom...
uz su len v dopredaji alebo na bazarikoch: http://www.e-kio.sk/vyhladavanie/?produkt=Makka...

jmyska
20. aug 2011

ahoj...nevíte prosím zda jde doobjednat odnímatelné madlo ke kočárku?! Mám P&T Dash (červený) Díky moc za každou radu a tip. Mail je hoskova.30@seznam.cz

sophie1981
22. aug 2011

@magdusska ja mam sport.....pred mesiacom nam rekonstruovali vytah u rodicov, teraz mame v tom min i komunistickom vytahu aj vnutorne dvierka, take sklapacie, este aj vytah je mensi......keby nebolo tych dvierok, stale sa v pohode zmestime......aj teraz ale len ked je pridavne sedatko odopnute.... 🙄 ....inac sa dvere nezavru, senzor nepusti....a taktiez ked je verzia novorodene...tak zadna cast mi presahuje cez senzor a nepusti......akoze nobelovu cenu tomu, co navrhol vytah....susedy sa s kocikom do vytahu nevojdu vobec..... 🙄 .....ja aspon ako single verzia.....

magdusska
22. aug 2011

@sophie1981 to ma inak tiez napadlo, ze aspon vo vytahu to vyriesit tak,ze male pojde dopredu, pridavne odopnem a ja so starsim sa potlacime na vedla kocika...a von to uz potom namontujem, popresuvam decka a hajde na prechadzku...

kloranebb
30. aug 2011

Neviete kocky ci vyuzijem slnecnu clonu pre vibe aj na dni ked bude fukat vietor? Ci to bude proste dostatocne chranit si tym malinkeho ked bude lezat? Mam na mysli tu zadnu otvorenuncast kocika. Uz dlhsie zhanam tu clonu z tohtomdovodu a nie a nie zohnat. Nechcem tam nosit ten igelit iba ked bude prsat. Na ostatne dni by som tam chcela pripnut tu clonu. Bude to ok?

reva
30. aug 2011

Ahojte nepotrebujete niekto tu priesvitnu krytku pre batola ?? Mam jednu navyse.

aurra
31. aug 2011

@kloranebb mne mama usila, namiesto toho igelitu, take iste z latky, maly je super chraneny a nevidno ho dnu, ale vidim na neho v pohode z hora a ked ho nosim samotneho tak ho mam ulozeneho ako v normalnom kociku, teda hlavickou odo mna a striesku ma sklopenu za sebou

gucci
31. aug 2011

@reva škoda, žes nenapsala dřív, zrovna včera mi přišla z obchodu 😉

gucci
31. aug 2011

@myounghee na MMB jich je mraky, taky jsem jí tam koupila 😉

kloranebb
31. aug 2011

@aurra ty to je skvely napad dat ho naopak. Hlavku mamtrosku vyssie ako na vankusiku a vidis ho no to si sa fakt dobre vynasla. Ja som bola happy ked mi dvojrocny zaspal pred odchodom ze ma napadlo ho dat dole kde bol trojmesacny syn a ten mladsi sedel hore aj ked sediet nevie a nema tam byt a bolo to ok ako vo vajicku podla mna. Uz som tu clonu inak zohnala len ci teda ta original splni ucel na aky ju chcem to mi tu este nikto nepovedal..

kloranebb
31. aug 2011

@reva aku krytku nerozumiem???

reva
31. aug 2011

@kloranebb pridavam fotku , je to ta priehladna krytka pre batola aby nan bolo vidno a nefukalo nan

kloranebb
31. aug 2011

@reva a jasne toto mam 🙂 pocuj co to mas za fusakotasku?

reva
31. aug 2011

@kloranebb taska je concord snug, veelka spokojnost, priestranna aj pre moje velke babo 🙂

lucy.l
31. aug 2011

Ahojte, chtěla bych Vás poprosit , využili jste tu někdo tento kočárek pro děti s větším věkovým rozdílem? Když se nám narodí miminko, bude mít malá 2,5 roku..sama ujde hodně, ale jak sama říká, ráda "hačinká v kočárku"a hodně se spolu přesouváme a přesouvat budeme mhd,autobusy, tramvaj...

magimary
31. aug 2011

@lucy.l ja tak využívam kočík teraz 😉 (a rozdiel máme ešte väčší 😉)
a zrejme ešte aj dlho budem (keďže náš väčší Drobec má určité problémy) 😉
druhá vec, ale je, čo sa to oplatí aj vám, keď píšeš, že malá ti dosť prejde aj sama...
len na "pohačkanie" mi to príde dosť drahá investícia 😉

lucy.l
1. sep 2011

@magimary přemýšlela jsem nad koupí staršího jetého kočárku...nový určitě ne...

magimary
1. sep 2011

@lucy.l no jasne, rozhodnutie je už na tebe, ja som ti teda len napísala svoju skúsenosť, že v pohode aj na tento vekový rozdiel 😉 a ako sa už zariadiš, to je na tebe 🙂 😉

dagmarkaaa
2. sep 2011

holky nevíte jestli se do toho prostoru na mimino vejde maloch ve fusaku typu Lodger bunker? v tašce už v zimě asi nebude tak přemýšlím jaký fusak ...

dzudka
6. sep 2011

@orchidie kde objednavate na akej stranke alebo cez co.

Lebo za par mesiacov budeme aj my riesit takyto kocik

Baby prosim dajte nejake linky na stranky kde dobre su tieto kociky ,,,,,mozu byt aj ceske stranky aj slovenske....
My budeme mat rozdiel 17mes. ked sa tretie narodi, teda medzi druhym a tretim.

orchidie
6. sep 2011

@dzudka kocarek jsme objednali tady http://www.kocarky-matous.cz/ protoze nam ho kupujou tchanovci, co bydli v Liberci, po porodu ho dovezou... Vloznou tasku jsem sehnala pouzitou na MMB za polovicni cenu 😉

fida04
9. sep 2011

@dagmarkaaa ja mam fusak lodger a v pohodicke sa mi zmesti do vloznej tasky. Je krasne teplucky, vyuzila som ho uz pri synovi, teraz ho bude mat dcerka 😎

eriana22m
14. sep 2011

@fida04 ahoj, chcem sa ta spytat ten fusak lodger si pouzivala do original vloznej tasky PT? mam ten isty fusak, prave obzeram vlozne tasky a zistila som, ze ta original ma zvnutra 60 cm, co sa mi zda dost malo. mne sa ma babatko narodit zaciatkom decembra, takze by sme ju mali vyuzivat ako celkom maly, ale aj tak sa mi to zda dost male. baby mate niektora skusenost s original vloznou taskou PT?

fida04
14. sep 2011

@eriana22m Ahoj, nie nemam original tasku. Mam ju len pozicanu od kamosky z takeho obycajneho polskeho kocika. Taska ma rozmery 70cm x 36cm. Prave kôli tej malosti orig. tasky som sa rozhodla si ju len pozicat. Tiez ju budeme pouzivat hlavne v zime, mala sa mi narodila teraz v septembri. Ale ja si myslim ze ked bude vacsia uz aj tak tu tasku pouzivat nebudeme. Obleciem ju do overalu a sup s nou do lodgeru 😉

aurra
14. sep 2011

@eriana22m ja mam original tasku PT

eriana22m
14. sep 2011

@aurra a ake s nou mas skusenosti? nie je prilis mala?