Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

garzonka
25. máj 2011

@tiguik vdaka, skusim aj ja nieco pozistovat...ja som v CR, tak snad nieco najdem aj tu 🙂

ywette
26. máj 2011

@arrett Ahoj, čítam si to vo fore, tak ti píšem, lebo mám záujem o kočík PaT explorer. Píšeš, že si s ním spokojná. Môžeš mi prosím napísať ako presne sa k nemu dostanem? Lebo sa mi to akosi nedarí a tiež sa mi najviac páči exp. Neviem čo je to ebay. Ak môžeš odpovedz mi prosím na mail ywetta.m@azet.sk, lebo neviem čo všetko môžeš napísať tu (značky, konkretne firmy), Dakujem ti.

andreaerdna
27. máj 2011

@qetinka a aky ste nakoniec kupili pre dve deticky kocik???

andreaerdna
27. máj 2011

Ahojte,
vyzera to tak, ze budeme riesit PaT aj my, ktory model by ste hodnotili za naj? 🙂 Ak sa to teda da. A kde su najlepsie ceny na tieto kociky, resp. kde ste kupovali vy? Dakujem. Este robim len taky prvy prieskum, ale vyzera, ze drobci budu mat rozdiel rok a tri mesiace a bude zima. Vlastne, pri novorodencovi sa pouziva vanicka? Prepacte, ze sa tak blbo pytam, ale celkom si to neviem predstavit. 😅

andreaerdna
27. máj 2011

@maartinkaa perfektne, tak podla tvojej fotky si to uz viem predstavit aj s vanickou... som myslela, ze ten dole tam bude mimo, ale vyzera to super. Toto je model vibe??? Vdaka

andreaerdna
27. máj 2011

@minitrouble prosim ta, ty mas na fotke ktory model, dakujem. 🙂

minitrouble
27. máj 2011

@andreaerdna ja som mala Vibe

qetinka
27. máj 2011

@andreaerdna PT SPORT...zeleny... 🙂

aurra
29. máj 2011

ahojte, chcem sa spytat, naco su tieto haciky? nejak neviem nato prist, dakujem

tinika
29. máj 2011

@andreaerdna ja som kupovala tu http://www.petto.cz/kategorie/kocarky&start=24&... a vaničku som necchela, krpec bude dole pod DK, ktory dam namiesto madla a ked pojde aj tato, zoberem vaničkovy kočik čo mam po starsom synovi 🙂

madalah
30. máj 2011

@minitrouble Tak som si Tebou nedala poradiť 🙂 som zvažovala, čo kúpim namiesto Gessa a nakoniec som sa rozhodla pre Vibe 🙂 Ja ho prosto musím vyskúšať, stašne sa mi ľúbi, 😵 😵 😵 , ale aj preto, lebo náš starší jednoducho musí byť ešte v kočíku, keď ideme k lekárovi alebo na nákup, ináč mi je schopný rozobrať čakárne, obchody a skočiť pokojne pod prvé idúce auto. A kupujem síce Vibe 1, ale z ČR za dobrú cenu, tiež Graphiti, ale aj s cestovnou postieškou ( zíde sa ), tak som zvedavá. Pani mi písala, že jej sa predné koliesko nezaseklo ani raz, tak som zvedavá. Jáj, drž mi palce, nech ho neoľutujem 🙂 a ináč Solu som zrušila a s Urbom si mala pravdu. Ty zatiaľ ostávaš pri PP Pliko Mini? Zvažovala som aj Brio Go, podľa Tvojem rady, ale vyšiel by ma podobne ako Vibe a ako som písala, Vibe je prosto teraz moja srdcovka, tak som zvedavá 😵 😵 😵

Mimochodom, kočky, ktoré zvažujete Vibe 2, tak som našla, podľa mňa super cenu - http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-525483-p... v prepočte na naše vychádza asi na 550 € aj s poštou. Len chcú peniažky dopredu na účet a majú iba čiernu farbu, červená je vraj dlhodobo nedostupná. A samozrejme, ide o základnú výbavu, bez DK a pláštenky, to sa všetko dokopuje...čo už ale isto viete 🙂 Takú cenu som nikde inde nenašla...

holis84
30. máj 2011

@madalah Prosimte jak to resis s taskou, kdyz nemuze byt na kocarku? ja mam novy Vibe ale nevim kam ty veci dat? pod kocarek? 😲

madalah
30. máj 2011

@holis84 Ale akú tašku myslíš? tu vložnú pre bábo, alebo myslíš tašku na rúčku na plienky? Lebo ak tú vložnú, tak mi ju využívať nebudeme, mladší syn má 16 mesiacov, tak netreba a staršieho tam budem dávať skôr príležitostne, keď budem potrebovať nakúpiť alebo k lekárovi. No a ak myslíš tu na prebaľovacie potreby, tak to zatiaľ neviem, alebo kočík ešte doma nemám, tak som zvedavá, ako je to rešené. Ala na fotkách vidím, že ak je sedadlo v ľahu, tak asi nebude veľmi kde zavesiť tašku na prebaľovanie, resp. bude zaberať veľa miesta alebo bude zavadzať pri chôdzi - a ak myslíš tú na prebaľovanie, tak mám jednu vec v zálohe - kúpila som si z www.pinkie.cz tašku s opicou a je dosť, ozaj dosť veľká, ale zase nie je široká a rúčky sú dosť dlhé, tak by am mala sadnúť najlepšie. Veď keď bude kočík doma, určite pofotím...

holis84
30. máj 2011

@madalah jo ahaaa, no ja ted cetla ze bohate staci ta mini diddie primo od Phil and Teds 🙂 ona je takova pres rameno, preci jenom ted jezdim bez tasky a je to naprd, protoze musim tahat sebou piticko pro tu starsi, vlhceny ubrousky, klice, penezenku mobil...atd. 😒

paulie
30. máj 2011

@holis84 Nedávnojsem se tu ptala ohledně tašek na kočárek a nakonec jsem si koupila tu Tote (http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-300840-p...) ... jsem s ní vážně spokojená, pže ač je malá, tak toho pojme docela dost a navíc mi nikde nepřekáží, když mám DK nasazený pod nohama nebo mám hlavní sedadlo sklopené (což mi třeba ta velká Diddie - favoritka - vadila). Batůžek Mini Diddie se mi mooooc líbil, ale osobně by se mi nechtělo ho pořád sundávat, všelijak "montovat", apod.. Takhle mám vše před sebou a okamžitě dostupné a je to bezva 😉

holis84
31. máj 2011

@paulie a ty mas vibe? ja prave myslela ze tahle taska na vibe nejde, prosimte a kam se pripevnuje? na madlo? ja totiz kdyz mam lezici miminko tak se tezko dostavam do kosiku. a videla jsi mini diddie nazivo? da se nosit pres rameno jak ten vetsi diddie? to je otazek ze? 😀

paulie
31. máj 2011

@holis84 jej, omlouvám se, zapomněla jsem napsat, že mám Sporta 😅 Tašku mám normálně přes madlo (malinko zasunutou pod stříšku, abych měla co nejvíc prostoru pro ruce). Na Vibe by asi šla ...
Ten batůžek (Mini Diddie) je moc pěkný, zapíná se šikmo přes rameno-hrudník na velkou přezku, i když by možná šel přes rameno jako kabelka (nicméně to šikmé zapínání mi přišlo logičtější - on je ten popruh taky šikmo). Ta velká Diddie je klasicky přes rameno nebo taky šikmo (jako kabela).

Zkusím udělat nějaké fotky a hodím to sem 😉

aurra
31. máj 2011

ahojte, viete mi poradit, zacalo mi predne koleso, teda v tom klbiku vrzgat, neviete co s tym? mam vibe

maartinkaa
31. máj 2011

@aurra namastit a nafukat 😉 !!!!!!!!

aurra
31. máj 2011

@maartinkaa skusim, len ono to vrzga v tej umelej konstrukcii, ci ako to nazvat,
a tie vesiaciky co som dala foto vyssie, nevies naco je? dakujem

maartinkaa
31. máj 2011

@aurra tie haciky neviem naco su, ale myslim, ze by sa tam mohol dat zavesit nakup, ako obycajna igelitka a tak,,,,a naozaj skus namazat ten klbik predneho kolieska a potom uvidis ci ti to bude vrzgat, my to mazeme dost casto, je to velky rozdiel

aurra
31. máj 2011

@maartinkaa mam ho len druhy tyzden, kolesa sme uz mazali a tusim aj ten klbik mm namazal, no porazi ma, tak drahy kocik a vrzga ako nejaka lacna haraburda

tinika
31. máj 2011

čafte, tak kočik furt nemam, vraj červeny stale nie je skladom a to uz presiel mesiac a vraj este jeden budem čakat, takze ak chcete červeny z www.petto.cz objednajte radsej inde .(

maartinkaa
31. máj 2011

@aurra moja, tak neviem co to moze byt 😨 nieco taketo nikto nespominal, ze by sa mu stalo, a kazdemu pomohlo to namazanie, ale ty mas potom nejaky iny problem,,,,,,

maartinkaa
31. máj 2011

@tinika esteze mas tooooolko casu 😀 😀 😀 😀

tinika
31. máj 2011

@maartinkaa no ani tak nie bo ja som prave preto teraz uz objednala ze na dovcu ho vezmem bo je skladny do kufra, by ma drblo ked ja povodne chcela az po porode objednavat 🙂)) ale vraj aj inde su červene nedostpune ja nechapem ako reaguju vyrobcovia na dopyt:((

maartinkaa
31. máj 2011

@tinika no tak to je potom blbe 😖 ,,,,,,,ja som myslela, ze ho budes pouzivat az po porode, ale mozno do dovci pride neboj 😉

tinika
31. máj 2011

@maartinkaa ja im idem pisat či daju zlavu a zoberiem aj čierny ak, bo osm nasla na nete jednu kočku čo robi tie podlozky a stoja dost menej ako original PaT tak uvidim 🙂 bo sa bojim ze pojdem bez kočika hihi abo ze sa nevtrepeme do auta

holis84
31. máj 2011

@paulie Moc moc diky, budu cekat na fotku, a kdyz ji mas na madle, vidis pak na miminko co lezi?

tiguik
31. máj 2011

Na 42. strane v tejto diskusii je fotka tej termotasky na madle kocika. Tasky som nasla aj tu: http://www.prenasedeti.sk/obchod/cid/15/categor...