Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

martinex
6. júl 2011

ahojte,opat sa sem vraciam.... chcem sa len spytat ci tu nie je nejaka mamicka co ma Obaby Xi tandem a chce predat...vdaka 😉
@januska555 fukat tam urcite nebude,stretla som kocku co mala malicku na lezato a hore bol druhy drobec a poviem ti,nepoznat ten kocik,ani neviem ze tam druhe dieta je 😀 je tam dokonale kryta pred nepriaznou pocasia

kacena4
9. júl 2011

ahojte babenky, chcela by som sa spytat na novy potah na kocik P&T, vsade sa pise, ze je pratelny, da sa dat dole... ale ja by som chcela kupit novy, neviete mi poradit, kde sa da kupit? a co cca stoji? vdaka za info

kacena4
9. júl 2011

@martinex obrat sa na @magimary ohladom Obaby

martinex
9. júl 2011

@kacena4 uz som zohnala,ale dik 😉

tinika
9. júl 2011

@kacena4 novy stoji okolo 30-35eur podla toho či na dk alebo na sportak a kde sa da kupit neviem ja som videla na nete, jedna kočka vie sit za 10eur ale akosi na posledny mail neodpisala tak neviem :(

kacena4
9. júl 2011

@tinika dik, tak daj kontakt na nu, skusim ja stastie, inak tych 30€ je cely potah (nie len futro do kocika) na phila????

tinika
9. júl 2011

@kacena4 na nete pise ze podlozka tak asi cele a kontakt na tu babu je tu:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=6&albu...

kacena4
9. júl 2011

@tinika no podlozka je podlozka, ja chcem cely potah na kocik, t.j. hola konstrukcia a na nu novy potah 😉 a dik ya ten kontakt

tinika
9. júl 2011

@kacena4 aha, som nepochopila 🙂

tinika
9. júl 2011

@kacena4 inac pozeram ze mas 11m babo a čakas o chvilu dalsie, mas obdiv, mne kazdy ze ako zvladnem 23m rozdiel a ja stale hovorim ze v pohode, sak su aj mensie .)

kacena4
9. júl 2011

@tinika dvojrocny rozdiel je super, ja som mala 13mesacny, prvy rok bol tazky ale potom super - deti sa ti odhraju ked mensie bude mat rok, takze je to super a vsetko maj naraz vybavene,ked je vacsi rozdiel uz len hracky maju deti rozne 😀
inak som profesionalny rodic a to posledne bude (ak PanBozko da) z domova, kym sa mu nenajde rodina
pozerala som tie podlozky na mimibazare super, skusim zatial aspon toto, mozno mi bude vediet aj vyrobit striesku na kocik co vlastne zhanam asi najviac + vlozky z rovnakej latky a bude to super dik

tinika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minitrouble
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacena4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zajo79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magimary
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacena4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sophie1981
10. júl 2011

@kacena4 skus pozrit anglicky ebay, tam som par krat narazila na nahradny potah na kocik........

sophie1981
10. júl 2011
kacena4
10. júl 2011

@sophie1981 jej super, dik moc toto posledme som presne hladala a nevedela najst (len skoda ze neviem po anglicky ani "ˇň", ale nevadi zistim si co a ako dik moc

sophie1981
10. júl 2011

@kacena4 z tejto stranky posielaju aj na svk....do 4 dni a postovne je 28 libier.....len im treba napisat email....

kacena4
10. júl 2011