Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

zdeniii
14. máj 2012

@kacena4 ty a mně to přišlo zrovna fajn 🙂 jakou klasicou clonu chceš teda koupit? vydět přes to bude dobře toho bych se nebála 😉

kisasonka83
16. máj 2012

ahojte ,potrebujem kupit plastenku pre 2deti na P/T Dash a chcem sa opytat ci na kociar pasuje len plastenka ktora je original na tento kociar alebo ci tam pasuje aj ina plastenka na sportove kociarky.dakujem

kacena4
17. máj 2012

@zdeniii idem kupit tuto len nejak si nviem najst cas http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13914221&tab=5
@kisasonka83 ja by som kupila original, predsa len bude lepsie pasovat 😉

zdeniii
20. máj 2012

Ahojky holky můžete napsat důvody proč jste si vybrali ten či onen typ kočáru? děkuju 🙂)

dana3262
20. máj 2012

@zdeniii tahle sunshine lidé clona bude možná i lepší. Eda se pod tu originální nevejde. Respektive vejde, ale vadí mu tam.

dana3262
20. máj 2012

@zdeniii vybrala jsem explorer protože je tam dost místa na nohy ležícího kdyz je dk nahoře. Pak je i dost prostoru před obličejem v dk dole. Má operatko na nohy nad předním kolem. Ale štve me, ze má 3 kola. To nechápu k čemu je dobrý, ze má kočárek 3 kola...?

sophie1981
21. máj 2012

@zdeniii ja mam sp.....v tu dobu to bol najnovsi model sp...myslim ta klasicka verzia.....bol aj vibe, ale ten ma nikdy nejako neoslovil....a jasne ze sp uz bolo vymakanejsie ako tie ostatne...dash som nebrala kvoli brzde...teraz v tejto ponuke co je na trhu by som sa rozhodovala medzi sp a explorer... 😅

oranzada
25. máj 2012

Holky nepredavate niektora madlo na vibe? myslim to co ma mimi pred sebou. Da sa pouzit aj ked mam tu druhu sedacku nacvaknutu vpredu? Nemam ho teraz doma, tak sa nemozem ist na to pozriet. dakujem

nikasik
25. máj 2012

@madamecrazy a co povies na vibe len pre jedno 2,5 rocne dieta??... rad sa vozi aj pospi si rad v kociku... je dost priestranny aj pre starsie dieta? 😝

nikasik
25. máj 2012

@garzonka Ahoj ja chcem vibe pre 2,5 rocne dieta a po precitani tvojich skusenosti som sa vlastne aj rozhodla... 🙂 nezasekava sa ti predne koleso??

garzonka
26. máj 2012

@nikasik
Ahoj, predne koleso sa mi vobec nezasekava, nikdy som s nim nemala problemy 🙂
Moj syn ma teraz 2,5 roka a este ho planujem pouzivat az do buducej jari (teda pokial tam bude chciet sediet), mame este 2 dalsie kociky, golfoveho typu, ale vdaka tym velkym nafukovacim kolesam sa mi s nim jazdi najlepsie, takze hoci by som ho uz aj mohla predat, ale este si ho nechame 😉

zdeniii
26. máj 2012

@oranzada pokud je sedačka vepředu nejde tam to madlo dát...

majca424
30. máj 2012

@zdeniii ahoj, ja som ho tiež vozila v prenosnej taške a starší hore v DK. Keď sa mi tam nevošiel, dala som ich už za seba normálne mladšieho do DK dozadu, dúfam, že píšem zrozumitelne 😅 je tam už asi mesiac a krásne tam aj zaspinka 😉

zdeniii
30. máj 2012

@majca424 týjo tos dala takovýho prcka už do DK? přijde mi to moc brzy... přeci jen by měl ležet... doufám, že se tam ješt vejdou dřív jak v půl oce bych ho do DK dávat nechtěla....

zdeniii
30. máj 2012

Víe někdo kde se dají koupit nové pláště na kočár? Mám VIBE

majca424
30. máj 2012

@zdeniii hej, dala, je síce pravda, že ja ich v tom kočíku moc nevozím, ale ked ideme tak ho tam mám. A myslím, že je mu tam dobre, je tam tak podobne ako v autosedačke ked je vo vajičku, možno ešte pohodlnejšie 😕

garzonka
30. máj 2012

@zdeniii Ked som vozila syna nalezato,bez cocoon, tak tie popruhy som nechala, aj tak sa mi zda ze sa nedaju vybrat. A nechala som aj cervenu vlozku. Cize normalne lezal, a bol pripnuty. Vlozku som dala prec akurat ked sa vozil este vo vloznej taske cocoon.
Pred rokom som kupovala nove plaste na Vibe cez agssport.cz, ale nedavno som im tam pisala a neozvali sa, tak neviem.

garzonka
30. máj 2012

Neviete mi poradit, ako dam dole potah zo striesky Vibe? Chcem ju vyprat a nechcem to robit aj s tou konstrukciou... Ide to vobec? Diky

dejnas
30. máj 2012

@garzonka ja si myslím, že to nepôjde... netuším teda ako by sa to dalo dať dolu... ja som striešku čistila vlhkou handričkou a vždy to stačilo... je pravda, ale že sa nám ju nikdy nepodarilo nejak veľmi znečistiť

amabilis
5. jún 2012

U Sportu stačí vyndat dráty a narvat do pračky, ale u Vibe mám taky obavy, že to jinak nepůjde. Ale třeba u golfek jsem do pračky strkala boudičku i s konstrukcí, prala na třicet a nikdy se tomu nic nestalo, tak co to zkusit vyprat celé (pokud se to tam vejde, samozřejmě)?

tinkalinka
7. jún 2012

Ahoj majitelky phil teds🙂Moc prosím majitelky sportu, nebyla by některá maminečka tak moc hodná a vyfotila ty adaptéry, nebo jak to nazvat které se musejí nastrčit místo madla aby šel dát Dk nahoru??
Koupila jsem sport z druhé ruky, ale pán mi bohužel tyto trubky nedodal, psala jsem mu a chtěl by fotku jak to prý vypadá🙂

amabilis
7. jún 2012

@tinkalinka Dalo mi to dost práce, ale našla jsem fotku přímo na netu

Je to tady:
http://shop.philandteds.com/parts/red-classic/d...

amabilis
7. jún 2012

Jinak on je problém v tom, že je to potřeba po dobu, kdy je dítě v troubě (stejně jako slída, tu ti dodal?), takže se pak může stát, že to člověk někam založí. Já je dala do tý síťky v košíku a prostě je tam pořád vozím. Protože kdybych je někam uklidila, tak už je nikdy nenajdu 🙂

wilsonka
7. jún 2012

mamky ktore mate vibe alebo verve prosim vas ako sa sprava pri korculovani? da sa pouzit na rychlejsiu jazdu? nevybruju moc kolieska? ak sa to uz rozoberalo prepacte, nestiham citat. potesi aj link ak si spominate kedy sa to tu pisalo. vdaka moc🙂 je to jedno z kriterii ktore mam na kocik a dost mi to ponahla 🙂

kacena4
7. jún 2012

@amabilis ja mam tie nadstavce stale nahodene s tym, ze tam vesia tasky ked idem z nakupu 😀 sluzi to ako hacik

tinkalinka
7. jún 2012

@amabilis Tééda móóóc děkuji🙂To bych nenašla ani náhodou🙂)

tinkalinka
7. jún 2012

@amabilis ne slídu také nemám☹ Já právě ani ty nástavce nepotřebuji, protože mám odrostlejší dítka, ale mám v plánu tak za půl roku kočárek poslat o dům dál...

amabilis
7. jún 2012

@tinkalinka Bez toho se ti to bude posílat blbě. pro novorozeně je to docela důležité a já jsem moc ráda, že jsem to nikam nezaštrachala (jsem strašná!!! nejhorší je, když uklidím, protože pak už nenajdu vůbec nic, inteligent holt zvládá chaos 😅 ), v lednu se to bude opět hodit.

amabilis
7. jún 2012

@kacena4 Já to mám pod košíkem, abych tam mohla mít madlo a na něm připevněné hračky 🙂 Haha a dneska jsem sundala boudičku, že ji vyperu (ale lenost mě přepadla, tak leží nedotčená na mrazáku) a kočárek teď vypadá strašně srandovně 😅

amabilis
7. jún 2012

@wilsonka Sice nemám ani jeden z uvedených, ale ze zkušenosti můžu říct, že pokud pravidelně promazáváš, tak nevibrují. Jinak pozor, Vibe je sice na pohled hezká disajnovka, ale má docela krátké přídatné sedátko. Co se týče Verve, tak mi přijde, že je to totéž jen čtyřkolka. Navíc jedna holčina na diskuzi na jiném serveru říkala (má teda explorer, ale jde o tu stříšku), že musela z přídatného sedátka sundat stříšku, protože se jí pod ní dítě stejně nevešlo. To jen na okraj. Pokud máš větší děti, tak bych to asi docela řešila. Pokud ne, nech to plavat.