Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

dejnas
13. jún 2010

@minitrouble presne to mám v pláne urobiť 😉

rainee
14. jún 2010

dievcata to polohovanie na pracky sa vam neuvolnuje resp. vydrzi to taku zataz? sa mi nejak nezda...

sophie1981
14. jún 2010

&rainee....ja nemam s tym problem...na sp drzi pevne...... 😉

dejnas
14. jún 2010

tak my sme dnes vyrazili navečer do NR, mala som tam rezervovaný SP a napokon sme domov došli s VIBE 😀 ... mne aj mm sa pozdával viacej... už sme ho aj odskúšali, tak dúfam, že nám bude dobre slúžiť 😉
strašne sa už teším, ako pôjdem zajtra na dlhú prechádzku prvý krát s oboma drobcami sama 😵

minitrouble
15. jún 2010

@dejnas - takze ste dopadli rovnako ako my 😎 😀 😀 ...tiez sme isli kupit SP a kupili sme Vibe lebo sa nam pozdaval ovela viac - to ked clovek vidi vedla seba a porovnava tak to sa potom uz ten SP neda kupit 😎 😀 to uz musi clovek kupit ten Vibe 😅

maartinkaa
15. jún 2010

dejnas, prides nadsena......... 😉 😉 😉 😉

dejnas
15. jún 2010

@maartinkaa pravdu máš 😉

@minitrouble presne tak, keď sme vyskúšali vibe, už sme ho nechceli pustiť z rúk 😀

kočík je superský, veľmi sa z neho teším, malá z neho ani nechcela zliezť 😀 aj si dnes už stihla pospať v sedadle, a spala tak trištvrte hoďky 😕
v meste sme narobili "rozruch", ľudia sa po nás otáčali a mnohí sa vypytovali, aký je to kočík... dokonca aj chlapi ho komentovali, vraj super fáro 😉 ale asi aj vy máte podobné zážitky 🙂

minitrouble
15. jún 2010

@dejnas - presne tak 😉 🙂 ...kokos inak kukam do pasu ty mas kolko rozdiel medzi detmi? 😕 😝

minitrouble
15. jún 2010

@dejnas jaaaj sorry som to zle kukla 😀 😀 ..bo mi to nesedelo - som kukala ze 2r2m a 1r7m ...a kukam ze ty vole to coooo ...a potom mi doslo ze som zle kukla 😎 😅 😅

dejnas
15. jún 2010

ešte sa chcem spýtať, ako riešite, keď na bábätko dolu svieti slnko? cloníte mu len tak nejak "provizórne" (napr. pripnutou plienočkou) alebo ? 😕
a či máte niekto tú Hang bag tašku na rukoväť a kde ste ju zohnali?

dejnas
15. jún 2010

@minitrouble 17,5 mesiaca 😉

minitrouble
15. jún 2010

@dejnas zatial provizorne plienkou ...a planujem si tam usit nejake "tienidlo" na gumku co by som tam pripla 😉 🙂 ..plienky mam pripnutu takymi tymi akoby drziakmi na hracky - take ako retaz co je ze sa to da spajat - tak tym mam tu plienku pripnutu na viacerych miestach 😉 🙂

dejnas
15. jún 2010

@minitrouble keby bol samik dievča, bol by simonka 😵

dejnas
15. jún 2010

@minitrouble to je dobrý nápad s tými držiakmi 😉

minitrouble
15. jún 2010

@dejnas no tusim ste zamerani na mena na S 😀 😵 ...my sme zase davali rovnako "znejuce" mena 🙂

minitrouble
15. jún 2010

@dejnas no to som este pri tej starsej na to prisla a aj slnecnik som tak prichytavala a bolo to super ...a teraz tak pripinam vsetko - a super to drzi 😵 😵

dejnas
15. jún 2010

@minitrouble hej hej 😀 aj priezvisko máme na S, a sofii sme meno vymysleli na poslednú chvíľu, S - bola náhoda, ale pre druhé bolo to S už naplánované 🙂

minitrouble
15. jún 2010

my zase mame priezvisko na M takze v oboch menach sa nachadza aj pismeno M ...celkom to potom dobre zneje 😀

ena
16. jún 2010

@dejnas- my mame na P&T tu originalnu sietku ciernu, su tusim dve verzie, na jednokocik a na dvojkocik- teda ked je tam aj pridavne sedatko.. mame tu vacsiu.. sice ono to vyzera troska crazy, lebo zdaleka to vyzera ako prehodena cierna plachta, ale zas, funkciu slnecnej clony to plni a deti zvnutra cez nu dobre vidia.
A vraj cierna je lepsia ako biela, lepsie sa cez nu pozera, to plati aj pri protihmyzovych sietkach.

Ale myslim, ze super napad su aj tie strieskove clony, uz som videl aj par napadov doma vyrobenych a pripevnenych na povodnu striesku.

Na zaciatku u nas tiez fungovali plienky pripnute stipcami na pradlo alebo stipcami do vlasov 🙂

maartinkaa
16. jún 2010

ja si tam davam taku tenku deku a len ju pridrzam 😉

sophie1981
16. jún 2010

my mame usitu clonu podla toho igelitoveho zadneho dielca, co sa odopina....presne okopirovane, len je to usite z tenuckej latky......potom to uz len regulujem vypnutim na gombiky, v akej vyske to chcem mat.... 😉 .....na prednu cast mame tiez tu ciernu clonu...len mala uz pod tym nechce sediet...ale minule leto sme to vyuzili cele leto....

wodana
16. jún 2010
sophie1981
16. jún 2010

http://www.mothercare.com/Britax-B-Dual-Tandem-...

ja som aj toto nasla...inac na UK strankach uz je vela surodeneckych kocikov a la P&T, v ovela, ovela lepsich cenovych relaciach...len tam uz je otazne aka je to kvalita....ale myslim, ze tiez nie zla...musim pohladat jeden kocik, ktory sa mi dokonca zdal lepsi ako Pecko........

petapi
16. jún 2010

já mám plínku a zavírací špendlík, ale i tak musím regulovat rukou, škoda, že nejsem tak zručná jako třeba sophie 😉
@minitrouble, jaký držáky na hračky?, si to takhle asi neumím představit 😒

sophie1981
16. jún 2010

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

tak tento kocik som myslela...myslim, ze ma o par veci lepsich ako P&T.....prva vec je nanoznik, druha tie male bocnice proti vetru, ked dieta sedi vzadu, strieska, ktora sa da regulovat o par cm a so slnecnou clonou, to vystlanie mi pride lepsie ako na spcku, tiez mudre bocnice na nakupnom kosiku, vahovo sice znesie menej ako P&T, ale to mi nepride ako velka vada, kedze do 15 kil jedno dieta nieje zle......a samozrejme na neposlednom mieste je cena za komplet.....takze ak ma niekto zaujem o P&T a je cenovo nedostupny, myslim ze je to celkom super cena za tandemovy kocik, a aj dobre vyzera..... 😉 ...kto nesuhlasi, ruku hore.... 😀 😀

sophie1981
16. jún 2010

no a ked sa najdu tri a viac kto by chcel, maju este zlavu na cene, cize usetrene za donaskovu sluzbu.....

podotykam, niesom dealer tohto kocika, len raz som nahodne natrafila nan a hned som si pomyslela, ze nebyt toho ze som robila v uk a nasetrila si peniaze, tak P&T by som si urcite nemohla dovolit.(v plnej zostave pre dve deti).....ale na toto by som sa urcite zmohla.... 😉 ...takze dufam, ze nejakej mamicke som pomohla.... 😉

minitrouble
16. jún 2010

@petapi - je to nieco taketo http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
kazdy ten kruzok sa da odpojit a lahko "navliect" na cokolvek - aj na kocik, striesku a tak - kazdy ten kruzok ma taky otvor v sebe 😉

dejnas
16. jún 2010

kočky, vďaka za tipy na slnečnú clonu 😉
a tú malú tašku - ľadvinku - na rúčku nemáte nikto? mne totiž veľmi chýba taška na rukoväti 😝 potrebujem mať po ruke vždy aspoň mobil, peňaženku, slnečné škulky ... ostatné vpracem do košíka, ale toto neviem, ako riešiť 😕

ena
17. jún 2010

@minitrouble, ja mam podobne kruzky zavesene na rucke kocika a ked som na nakupe, tak tam vesam igelitky 🙂))

@dejnas, my mame tu origos tastiscku (tuto http://www.babywhiz.com/4604.html , ale v cervenej farbe) , co sa da dat okolo pasu, aj zavesit na kocik, ale vyuzivam ju minimalne. tu tam dve kapsicky na flasu s vofdou a medzi nimi jedna kapsa na zips.. Mojou kabelkou je batoh, takze tam nahadzem vsetko 🙂)

petapi
17. jún 2010

aha, díky, tak jsem si to představovala stejně 🙂
ledvinku máme, ale jenom takovou homemade od jedné paní na MMB, mám v ní pohotovostní vlhčený ubrousky, kapesníky, plínku, antibakteriální gel, pití a občasný blbiny, abych to měla rychle po ruce, ale mám ji zavěšenou z boku, vadí mi, že cokoliv bych měla na rukojeti, tak nevidím na mimčo, takže bohužel i tašku nosím na rameni.