Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

zuzkakuli
17. okt 2015

Ahoj holky, nemate prosim nekdo na prodej kocarek Phil and Teds? Aktualne shanim...dekuku pekne

uzovicka
17. okt 2015
priadka
17. okt 2015

Ahojte,
predavam nas 3 rocny P&T Dash, cerveny, plne funkcny.

luthiel
27. okt 2015

Mame na predaj PT Vibe

luthiel
27. okt 2015

@zuzkakuli mame vibe

zuzkakuli
27. okt 2015

Uz jsem koupila minuly tyden. Dekuji za nabidky

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luthiel
11. nov 2015

@mirka_st je mi luto ale uz je predany ...

priadka
11. nov 2015

@mirka_st 100€. Hladas surodenecky? Lebo ja nemam pridavne sedadielko.

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
priadka
11. nov 2015

@mirka_st netusim, pozerala som diskusie o P&T na emimino.cz, kde je vela info, ale toto som tam nenasla. Som z Dubravky - mozeme sa stretnut a vyskusat, ci to sadne.

priadka
11. nov 2015

@mirka_st v tomto inzerate pisu, ze sa da pridavne sedadlo pouzit na kazdy typ kocika P&T: https://www.modrykonik.sk/market/kociky/m3cd45/...

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
priadka
12. nov 2015

@mirka_st samozrejme, ozvite sa potom prosim

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fanny2101
26. nov 2015

@priadka ahoj mozem poprosit foto a cenu?

botkovka
28. nov 2015

Dobry nema tu niekto kocik p&t Promenade? Ake s nim mate skusenosti

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stef311
28. nov 2015

@mirka_st mne sa to tiez trosku hybalo, ako keby bol rozhegany - no nic strasne.

sashie
29. nov 2015

@mirka_st skús stlačiť tie dva plastové tlačítka (alebo akoby som to nazvala) na boku kočíka, keď sa kočík skladá. Stlač ich ako by si chcela zložiť kočík - konštrukcia sa začne skladať, ale nemusíš zložiť a hneď ho rozlož a potiahni kočík pri tom za rúčku hore. Pri rozložení kočíka (do stavu používania) by to malo zacvaknúť ten zvuk musí byť počuť. Mne sa toto stalo, že som ho raz zle mala zložený.

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sophie1981
12. dec 2015

@mirka_st aj mne sa pohojdava ale ten moj uz ma odjazdene, uz ma pravo na to...:D

inac dlho som tu nebola..ale nasla som vela krat s atu riesili nanozniky a dnes som nahodou natrafila na to ze uz su...

http://www.ebay.com/itm/PHIL-AND-TEDS-SNUGGLE-B...

amabilis
14. dec 2015

Ahoj! Jak koníky rozdělili, tak se mi upozornění na slovenského neukazují ☹ Takže jdu pozdě, ale zas si říkám, že to určitě někdo bude ještě hledat. Mně se taky jemně hýbe. Jestli to tak má být, si vůbec nepamatuju, ale nijak mi to vlastně nevadí. Cítím to jen při jízdě po schodech, jak hopsám po zaadních kolech ať už nahoru nebo dolů 😀

zuuzka
3. jan 2016

Kocky prosim kocik Mountain Buggy urban jungle mate niektora? Ste spokojne? Vyspi sa v nom pohodlne aj 1,5 az dvojrocne babatko? A v zime sa tam zmesti aj s fusakom? A este posledna otazka, zmestim sa s nim do vytahu, skor mensieho? Dakujem 🙂

anez9
27. jan 2016

ponúkam na predaj vanicku peanut

heronka22
11. feb 2016

baby ak by niektora potrebovala mam na predaj phil&teds navigator vo velmi dobrom stave. tuto znacku mozem len odporucit 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinushka13
11. feb 2016

Ahojte kocky . ja som kupila novy navigator2 a ked som prisla domov a chcela dat maleho spinkat skoro ma porazilo.. ten kocik nema zadnu stenu.. uaaa islo ma roztrhnut od jedu 🙄 🙄 v predajni na nom bola sietka. cize som to nejako nerisila resp. som myslela ze ta stena je zrolovana niekde v strieske. ako ste to riesili vy? Ja som si teda dala usit provizorne taku cast ale okrem plastenky existuje nieco original od P&T co sa tam dáva? a po dalsie.. predávate niektorá zadnú casť pláštenky na Navigátor?

Ja by som mala napredaj sieťku novú.. prednú aj zadnú. omylom kúpenu no mne nesedí. ☹