Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

majaelka
20. jan 2012

@tinika pridavala jsem 2 fotky s holkama v Exploreru, budou asi na predchozi strance.

tinika
20. jan 2012

@majaelka ano tvoje som videla, preto som chcela este porovnavat ine "velkosti" deti :D ja mam vibe ale fakt tak ako som myslela ze ho budem vyuzivat teraz nosim obyč .kočik a maly chodi peso bo chodime len tu po okolo, mlladsi dlho nevydrzi ale ked bude starsi a bude teplejsie tak chcem chodit hocikam tak som zvedava ako to bude, asi mladsi bude v dk zo začiatku ked uz bude sediet a stars ihore

majaelka
20. jan 2012

@tinika presne tak, taky jsem si chtela nejdriv vyzkouset ten kocarek v obchode a proste ho nemeli. videla jsem zive Dash a Vibe a ty ostatni nebyly skladem. Mladsi dvouleta dcerka se ma fajn v DK a i ta starsi tam jeste jezdi.

tinika
20. jan 2012

@majaelka a obe sa v DK v pohode opru? a maju miesto? myslim do vysky?

zuzu205
20. jan 2012

@aurra a posles mi ho???aspon sa aj ja pozriem

zuzu205
20. jan 2012

@majaelka velmi pekne dakujem za odpoved a este mam poslednu otazku ci sa da dat dieta v exploreri do lahu a vo Vibe do lahu...teraz mam na mysli to hlavne velke sedadlo dakujem moc Zuzana

zuzu205
20. jan 2012

@tinika a toto mas kocik Vibe???? Tak potom Explorer je podla mna vacsi?? uz som z toho popletena a kolko ma tvoj syn...potom moj sa tam uz ani nezmesti 🙂)))

zuzu205
20. jan 2012

@majaelka a pri tom exploreri da sa to tak ze dieta sedi dole vacie a male babo je v autosedacke???? a to hlavne sedatko ide do lehu ked tam nie ne double kit???

majaelka
20. jan 2012

@zuzu205 Podivej se na toto video, jsou tam vsechny moznosti jake ma Explorer. Jde to i s autosedackou. Kdyz je dole DK tak das hlavni sedadlo maximalne do pololehu a uplne do lehu jen bez DK dole.

https://www.youtube.com/watch?v=C-6Noo3fCT0
majaelka
20. jan 2012

@tinika dvouleta opre v pohode celou hlavicku a ctyrleta pulku hlavicky a obe dve tam spinkaji.

gucci
20. jan 2012

ahoj holky, přidávám fotky našeho Vajbu 😉

sophie1981
20. jan 2012

az teray pozeram, aky maly dk je na vibe.... 😕 ......

sophie1981
20. jan 2012

nase sp a dcera mala vtedy 2roky a 8 mesiacov....v dk je v pohode, konstrukciu ma na pol hlavy...

gucci
20. jan 2012

@sophie1981 mě DK na Vibe nepříjde malé, navíc je dost široké oproti jiným DK, dcera je v DK ve fusaku Lodger Bunker a ještě tam máma nánožník z Maclarenu a úplně v pohodě tam vleze 😉 ...co mě na Vibe neskutečně sere je, že když vezu jen mladšího syna, tak jak je ten kočár lehký, tak se mi pořád "třepe" přední kolo 😠

gucci
20. jan 2012

@sophie1981 já mám velké děti 😀 😉

sophie1981
20. jan 2012

@gucci no na foto vyzera kratky.... 😕 ......

gucci
20. jan 2012

@sophie1981 já nevím jak jsou na tom rozměrově ostatní DK, ale dcera v něm v pohodě spí

aurra
20. jan 2012

@zuzu205 je to na strane 83🙂

aurra
20. jan 2012

@gucci to predne koleso robi aj mne a tiez ma to poriadne s...., to mi asi jedine vadi na tomto kociku, som zvedava ako to bude ked maly bude v dk pod dcerou,

gucci
20. jan 2012

@aurra já jsem si obtelefonovávala různé servisní střediska P&T a všude mi řekli, že je to normoš, že je to schválně, aby s tím kočárem lidi nejezdili na bruslích 🙄 , ale v tom případě je to jako jednokočár na hovno

tinika
20. jan 2012

@zuzu205 ano mam vibe 2 a s tarsi ma 2r explorer je vačši? joj ja som videla bud dash alebo classik v obchode a vedla bol vibe a ten vibe bol sirsi a vačši vyzeral tak som myslela ze aj explorer je taky

tinika
20. jan 2012

tak tu su fotky ale nevidno DK uplne a vyzera na foto dobre ale prakticky pri prechadzke som mala divny pocit ze vajičko je vysoko a myslela som ze bude viac do kočika zasturene :D a troska sa kyve. a čo z toho ze som vajco kupila ked starsi nechce dole do DK ist zvyknuty hore

garzonka
20. jan 2012

@gucci ja mam tiez VIBE a jazdim len s jednym ditkem ale predne koleso sa mi vobec netrepe 😕

tinika
20. jan 2012

baby a ako riesite ked mate v DK dole dieta, kde mate veci? ja mam zavesene teraz na madle ale kde budu potom netusim :(

gucci
21. jan 2012

@garzonka a jak máš staré dítě? Já když jsem byla těhotná a vozila jsem ve VIBE starší dceru (tehdy měla 1,5r) tak se mi taky neklepalo, páč dcera byla už dost těžká, ale ted když jedu jen s mladším synem a on ve VIBE leží a dceru nevezu, tak se mi to kolo prostě každou chvíli začne "třepat"
a taky jsem zvědavá jak to bude jezdit, až budu mít DK dole...

dana3262
21. jan 2012

Dneska vyrobim dalsi foto-doufam!
@majaelka diky! A nekopes pak do DK kdyz je dole?

@zuzu205 je to maxi cosi. Daji se dokoupit adaptery. Tusim, ze vibe a verve je uplne totez, takze striska na DK je. Mame ji.

@tininka sport cast tam je. Ta sedacka je tam zaroven s ni. Myslim, ze vibe a verve je uplne stejny.

Chtela bych explorer protoze ve verve v tom DK je fakt malo mista, ale potrebuju 4 kola kvuli eskalatorum ☹

kisasonka83
21. jan 2012

ahojte maminy chcem kupit pre syna kociar Phil a Teds Dash a v maji jak sa mi narodi mimco tak dokupit sedak a urobit z neho surodenecky kociar.Syn bude mat cca 11mesiacov .Dieta budem mat v podstate letne a tak sa chcem opytat ci je potreba pre novorodenca kupovat tu novorodenecku tasku,alebo ci sa to da riesit aj bez nej.Dalej ma zaujima ako je to s plastenkou?Mate aj pre jedno dieta aj pre dva deti?alebo mi staci kupit plastenku pre dva deti a pouzivat ju aj len pre jedno?nebude za mnou viat☹(( a este posledny dotaz,aky fusak kupit do kociaru Dash?znacku myslim?za akukolvek odpoved dakujem 🙂 🙂

maartinkaa
21. jan 2012

@tinika parada, a neskusila si tie adaptery dat do tych vyssich dierok, tak bude to vajicko akoby viacej zasunute do kocika 😉 , ale super to vyzera 😵 😵

maartinkaa
21. jan 2012

@gucci ten double kit mas zle!!!!! uz pri tak velkom dietatku musis tu opierku prestrcit cez tu zeleznu konstrukciu, dufam, ze ma chapes, co ti pisem,,,,proste, ram double kitu musi byt za opierkou,,,,zasa ked je dieta male a davas ho do polohy lezmo a chces odopnut tie zipsy, tak mas mat vpredu ram a za nim konstrukciu 😉

gucci
21. jan 2012

@maartinkaa tak podle píopisu to nechápu 😅 , nemáš foto?