Slnečná clona Teutonia. Máte s ňou skúsenosť?

vavik0204
8. apr 2009

ahojte, nemate niekto skusenost so slnecnou clonou teutonia alebo inou ci pasuje na sportovy kocik Mutsy? dakujeme krasne

bianca
8. apr 2009

dobra tema.Dufam ze bude vela odpovedi lebo aj my ideme kupovat ale iba taku za 300 .-

krista
8. apr 2009

Kuk i sem:

Sluneční stříška nebo moskytiera:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Sluneční clona, vyplatí se:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kate77
8. apr 2009

hm jela jsem do obchodu pro slunečník,zkoušeli jsme to tam,až také praktické to není,tak jsme zkusili tu stříšku teutonie,ale lepší byla od Emitexu..teutonie to je jen taková látka plandavá...to už radši plínku..ale i tak ta střížka neuchrání vždy,podle toho jak svítí sluníčko a když jedítě v lehu tak moc ne..

denisab32
8. apr 2009

kate77
nesúhlasím s tebou, Teutonia je lepšia, má UV....ostatné sú len jej napodobeniny....

danulik
8. apr 2009

deniska - a da sa pouzit aj na ine kociky? napr. na muru? 🙂

kikimaruska
8. apr 2009

My jezdíme s malým ve sportáku v lehu a když pere slunce směrem k němu, clona krásně stíní a nesvítí na nej vůbec nic...takže nevím, ale nám clona slouží 100% jak má a navíc má ten 50 UV filtr. Podle mě jde použít i na jiné kočárky...

topzuzana
8. apr 2009

kikimaruska...nemohla by si to nafotit a pridat do albumu, rada by som to videla, ako to vyzera na skutocnom kociari...diky

kikimaruska
8. apr 2009

momentík - koukni za chvilku do albíčka 😉

kikimaruska
8. apr 2009

je tam, je i vidět, že svítí přímo sluníčko, ale na obličejík a pulku těla ležícího mimi to nesvítí. Mohu ti to pak bnafotit líp, tohle jen že jsem měla zrovna doma 😉

topzuzana
8. apr 2009

to je teda rychlost...dakujem...ak sa ti bude chciet, mozes este pofotit aj z inych uhlov 😉 ...ale aj tak ju asi kupim, slnecnik je taky neprakticky, pri hlbokom kociari (nebola to teutonia) som ho musela stale natacat a upravovat...strasna otrava 😝
a kukni prosim ta otazku o upevnovani nanozniku na teutonke v teme teutonia. dik

kikimaruska
8. apr 2009

jo, nafotím ti to, ale dodám asi až pozítří, máme složitější dávat to z fotáku do PC. Já mám slunečník jen na kočárek u babi...když kočárek stojí, je to hezké...ale na jízdu se mi to zdá nepraktické...pořád se to kinklá a nastavovat při každé změně směru jízdy...to je clona praktičtější a skladnější - dáš ji v pohodě do kapsy...jinak ta tentonie je i v obalu.

norik1
9. apr 2009

Vsetky tieto clony su ale vhodna na kociky, ktore nemaju hrubu tyc v strieske, cize NIE na Jane napriklad 😅

norik1
9. apr 2009

Ja mam Jane a tak som si objednala toto:
http://cgi.ebay.co.uk/Shade-a-Babe-Whole-New-Wo...

stalo to 10 libier, UV faktor 50 a da sa to sklopit az na nohy... super vec, ide to aj na golfac aj na autosedacku a je to dost velke aj na dvojkocik 😉

janka_pn
9. apr 2009

ja mam na mojej teutonke clonu teutonku 😀 a som spokojna. ale aj tak este asi dokupim aj daky ten slnecnik, pre istotu... mam prve babo, prvy kocik.... takze kupujem vsetko, aj ked neviem ci to vyuzijem 😝 😀

kikimaruska
9. apr 2009

Tak fotka je tam - clona Teutonia na Teutonii Cosmo. 😉

topzuzana
12. apr 2009

norik1, a ako sa ta clona upevnuje? ked ti to dorazi, napis skusenosti a pofot....pokial do BM nedorazia clony od Teutonie, este mam cas uvazovat aj nad inymi...

denisab32
13. apr 2009

topzuzana
- čierne clony má BM momentálne skladom, farebné zatiaľ "navoľno" nie

kikimaruska
- tie podložky sú super a určite praktické 😉

janka_pn
14. apr 2009

ja mam ciernu a pride mi taka univerzalna...

bolk
14. apr 2009

Mohu se zeptat těch, co jsou spokojeni, jestli přes clonu vidí na dítě. My máme teutonii, ale je trochu průhledná a malé to vadí, takže to stejně musím řešit plínkou☹.

vladkaz1
14. apr 2009

Ahojte mozete mi hodit link kto predava tie slnecne clony za dobre ceny ?dakujem moc, vcera som to videla a je to super ja mam iba parazol na Xlander bol dost drahy a nepokrije cele dieta proti slnku a tato clona ano je to praktickejsie mozem to dat aj do kabelky.. Vladka

janzi
14. apr 2009

Holky prosim vas a nemate niektora odskusane ci tato clona pasuje aj na chico multiway?? Alebo ak nie tato tak ktora??

vavik0204
autor
16. apr 2009

Nemate nahodou niektora slnecnu clonu na mutsy? Mutsy ma totiz taku hranatu striesku a nie klasicky obluk ako vacsina kocikov, nevies kikimaruska ci sa ta clona bude dat prisposobit aj na hranatejsiu striesku? dakujem krasne

momonka
16. apr 2009

vavik: já používám na Mutsy sluneční clonu Teutonia

kikimaruska
17. apr 2009

janzi: máme Teutoniu, clonu i Multiway, jdu vyzkoušet 😉

jinak přes clonu moc viudět není a nám to nevadí... 😅

kikimaruska
17. apr 2009

janzi: tak žádné obavy, na Multiway jde krásně...já tedy o tom nepochybovala, beru ji sebou a dávám na všechny kočárky... 😉

misa84
17. apr 2009

ahojky, sim vas, kdyz fouka vitr, co to dela s clonou? mela jsem pujcenou obyc. clonu a kdyz foukalo, nedrzela, litala 😒

kikimaruska
17. apr 2009

Mě zatím vždy držela i ve větru...měla by, je na těch sponách docela pevně...Deštníčky jsou na tom hůř řekla bych...záleží na upevnění.

janzi
17. apr 2009

kikimaruska velmi pekne dakujem za "testnutie" 😀 uz mam aj ja na nedelu dohodnuty skusku clony aby som videla ako to pasuje, ale ked hovoris ze to tam ide tak urcite objednam 😉