Slnečník na kočík Casualplay - odporúčate?

sivocka
26. jún 2008

Ahojte maminky, zvazujem kupu slnecnika na casual play, ale jedna mamicka mi povedala, ze je to skoda penazi, vraj je na figu, da sa upevnit len nan nejtensom mieste na rucke a je na zavit a vlastne vela nezatieni.....ake mate skusenosti? dakujem
PS: inak casto vidim mamicky bojovat so slnecnikom.....velku doveru vo mne nevzbudili

mywiel
26. jún 2008

Ja mam sice iny kocik mozes mrknut do albumu, ale tiez ten slnecnik asi velmi pouzivat nebudem, skor prehodim plienku cez striesku, lebo vkuse trepat so sebou ten slnecnik sa mi asi nebude chciet a nechat ho na kociku je tiez nemotorne. 😕 😅

sivocka
autor
26. jún 2008

mywiel, ja to teraz tiez riesim plienkou, mame ju vzdy so sebou, nezavadzia a pomoze aj pri vstupe do klimatizovanych hypermarketov.
dik za odpoved 😵

amia
26. jún 2008

ahoj, no ja mam ten slnecnik 😠 dokonca dva a podla mna je dost nekvalitny lebo sa mi zlomili obidva v kostre kde sa ohyba a to som ho ani vela neohybala 😠 😠 😠 takze ak slnecnik tak radsej inu znacku alebo tu plienocku 😉

ikaika
27. jún 2008

mna by zaujimalo ci nieje pod nim teplo detickam, ak je cierny

mywiel
27. jún 2008

ikaika ja mam tmavo modry takze skoro akoby cierny, urcite im nie je teplo a zatieni lepsie ako nejaky farebny. 😉

sivocka
autor
27. jún 2008

amia dakujem za tvoje skusenosti a aj za to, ze som usetrila.... 😉, mimochodom, Terezka uz je na svete???

amia
27. jún 2008

😉 ale mozno niekomu sluzi dobre len ja som mala nestastie 😀 skus mozno inu znacku 😉
a Terezka je na svete ma uz pomaly 5tyzdnov ale mam ,,pokazene,, nastavenie v pase a nejde mi to zmenit 😠 uz som par krat pisala adminovi ale stale sa nic nedeje 😖 snad tam nebudem mat, ze som v 477tt ako jedna kocka tu 😀 😀 😀

pietra
27. jún 2008

mam kocik inej znacky, ale kupila som slnecnik casualplay a som s nim velmi spokojna 😵 ja slnecnik len odporucam, ked sa skonci s hlbokym kocikom. Minuly rok som ju pouzivala tiez, ale v sportaku sa to nedalo. Celkom rychlo sa da tento slnecnik premontovat na ine miesto a hlavne je dost ohybny, takze vzdy sa da napolohovat tak, aby tienil kocik

adkag
1. júl 2008

ja mam tiez ten slnecnik a zatial odporucam, je priestranny, dobre zatieni, jediny problem je ze nema pruzinku aj hore, takze tam sa neda polohovat. a cierna podla mna nevadi, nema ho babetko priamo na sebe. u nas by som s plienkou nepochodila, maly v kociku malokedy spinka a ked nespi musi vsetko vidiet,takze by mu zavadzala a strhaval by si ju. on aj ten slnecnik natahuje,ale nastastie zatial je cely.urcite by som v tychto horucavach nieco poriesila, ked uz nie slnecnik tak aspon striesku proti slnku zn. Teutonia, aj ked ta podla mna az tolko nezakryje pred slnkom,ale aspon cosi, je spratna a dieta ju neznici.

valika_val
16. jún 2013

@pietra
@adkag
@sivocka
baby, ak ste pouzivali slnecnik casualplay, tak akej farby? rozhodujem sa medzi ciernou a cervenou... asi by som radsej cierny, ale bojim sa, ze pod nim bude teplo. a cerveny ze bude moc kricat. dik.

norcima
16. jún 2013

@valika_val ja ti odporucam skor ako dazdnik, slnecnu clonu . My sme na casualplay pouzivali clonu shade maker a je suprova 😉

valika_val
16. jún 2013

@norcima ja mam clonu sunshine kids a nejak ju tam neviem namontovat tak, aby splnala svoj ucel...
shade maker je iny strih? nevies?
a nebola by si taka dobra a neodfotila mi kocik s clonou?
ja som to tam viazala po bokoch, ale:
ak som clonu namontovala, tak vpredu trcala mimo striesky max. 10 cm, co je zbytocne. ak som ju povolila vzadu (inak nechapem tie dlhe suche zispy), tak sa mi smykala... no, celkovo - clona je super, ale asi na klasicke striesky, nie tieto "hranate" CP.

norcima
16. jún 2013

@valika_val dnes sa k tomu uz nedostanem, ale zajtra by som ti to zfotila ked pojdeme von 🙂

norcima
16. jún 2013

@valika_val Pozeram, ze to o tej istej clone piseme 😀 no ja som si tie suche zipy zadne co sa o rucku maju pripnut nedavala, len som ju priviazala na boku nad kolesami a posuvala podla potreby viac ci menej po streche, ked mala spala tak som ju mala uplne celu zatemnenu. Ze sa ta clona dala dat az k noham.

pietra
16. jún 2013

@valika_val mali sme slnecnik ciernej farby a vobec som nemala pocit, zeby pod nim bolo teplo