Spoľahlivé golfky do 5kg. Existujú také?

martina46
25. aug 2009

Existujú také? Mala som vyhliadnuté neonato mateo, ale už sa nedajú zohnať ☹

beruska2x
25. aug 2009

http://www.golfky-kocarky.cz/golfky-chipolino-p... mam tyhle a spokojen ajsem , nevim jak moc je to kilo a pul pro tebe dulezite 😀 ale me prijdou lehke, snadno se slozi/rozlozi, pro prcka jsou pohodlne...

martina46
autor
25. aug 2009

Beruska, ide o to, či ten kočík vyložím do mhd aj s malou.

beruska2x
25. aug 2009

to urco jo, ja jsem ho nesla taky po schodech sama a to ma prcek 11kg 😉 a zadnej svalovec teda nejsem 😀 my mame nastesti MHD vetsinou bezbarierove 😎

martina46
autor
25. aug 2009

no ja som nasla este taketo:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5840546
ale nie je tam vaha....

zitaje
25. aug 2009

Mata, ja mam teraz PP Ariu este po starsej, sice to nie su golfky, ale akoze sportak, su superlahke, odlahcene vsetko co sa da (napr. na lezato sa dava tak, ze sa rozzipsuje opierka, ziadne hlinikove tyce ani nic podobne, vela plastu - ale trvacne to je) a pritom posobi tak serioznejsie nez tie minigolfaciky. Neviem kolko vazia novsie Arie, ale tato nasa je taka lahka, ze ju odfukne vietor. 😵 Ale to je vacsia investicia, i ked si myslim ze vyuzijes urcite aj pri druhom babu, v tomto nasom kociku sa vozi uz tretie deculo a je v pohode, kvalitka je kvalitka...

martina46
autor
25. aug 2009

Zitaje, tie som kedysi obdivovala, myslím, že vážia nejakých 6,5? No ja už neviem, som taká posadnutá tou váhou, že aby som nakoniec nejaký šmejd nekúpila, čo sa mi zlomi na 1.obrubníku ☹
V auparku má PP predajňu, tak žeby sme skočili omakať?
A tiež v ňom dvihneš malú do mhd?

zitaje
25. aug 2009

My byvame tak, ze mame pred vchodom asi 10 schodov a tie kolajnicky na kocik su prilis siroke, takze ju denne vynasam tych niekolko schodov, casto aj spolu s nakupom. Ale zas ja som trenovana celkom. 😉 Do MHD s kocikom nechodim uz vyse roka, len so satkou...

kili
25. aug 2009

martina, ja som mala golfky ťažké 8kg (asi) a v pohode som ich zdvihla do MHD aj s druhým dieťaťom na chrbte, aj naloženým ruksakom zaveseným na kočíku a nákupným košíkom. Takže v pohode môžeš hľadať niečo ťachšie

beruska2x
26. aug 2009

marti.. to jsou opravdu lae superlehke ale taky super ocesane 😅 to e podle me jen na popojeti, neni to nijak pohodlne 😉 nepolohovaci... 😔

power700
26. aug 2009

martina- já mám též PP Aria jako Zitaje, jsem naprosto spokojená, jsou krásně lehoučké, před barákem máme čtyři schody a unesu to v pohodě i s malou a nákupem. Hlavně mají polohovatelná zádíčka (nožky sice ne, ale nám to nevadí). Možná by mohly mít větší o kousek kolečka, ale žádný kočárek není ideální. 😝
Ty co ukazuješ se mně zdají takový "prdítka" 😀 Jak píše Beruška, nejsou polohovatelné, co když ti mimčo usne? Je lepší. když leží.. 😉

kacka.va
26. aug 2009

já jsem našla nejlehčí golfky 6,5 kg, pochybuju, že jsou nějaké, které váží 5 kg.

power700
26. aug 2009

PP Aria sice nejsou přímo golfky, ale výrobce udává váhu pouze 5,8 kg! 😵

kacka.va
26. aug 2009

power, to je možné, ale bacha na to, často jsem se setkala s tím, že mají na stránkách cenu samotného kočárku bez stříšky a madla, pokud je to odnímatelné.

kacka.va
26. aug 2009

a bude to asi případ i Arie, protože koukni třeba sem http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=492 to už je podle mě komplet váha kočárku

artuse
26. aug 2009

já když jsem hledala lehké golfky, tak jsem také nenašela lehží než něco kolem 6kg, do 5kg podle mě neexistují 😅 😕 jedny z těch nejlehčích (okolo 6kg) jsou Inglesina Trip a Jané Energy, mám Inglesinu Trip..

beruska2x
26. aug 2009

ja bych pri vyberu koukala spise na pohodli prcka, jestli se daji polohovat - a to i oddeleni nohy y zada a myslim ze +- 0,5kg uz tak roli nehraje, to je pulka chleba a to se prece unese vzdycky 😀

myslim ze kolem tech6 az 6,5 kg je nabidka velika a je to super vaha a ditko s tim urco do MHD zvednes, to je par schudku a ne maraton 😉

power700
26. aug 2009

kacka.va - máš pravdu, oni jsou to vyčůránci, váhu udávají bez příslušenství.. 😝

martina46
autor
28. aug 2009

ja som sa tiez stretla s tym, ze dvaja rozni predajcovia uvadzali odlisnu vahu.
no nasla som nakoniec jedny, co pisu 5kg, ja totiz potrebujem kocar len na to, ze mala sa nechce vozit, beha a keby nahodou ju treba prviezt kusok, tak na toto to postai. aby zaspala v kociku, to nehrozi 😀 , takze polohovanie nemusim riesit.
jane energy jeden predajca uvadza vahu 7,2, ostatni 5,6 😝

martina46
autor
2. sep 2009

Tak som zohnala to neonato mateo z 2.ruky. Teším sa veľmi. Dám potom vedieť prvé aj druhé dojmy 🙂

power700
2. sep 2009

martina , hod fotku do alba, at víme , jak vypadají. 🙂
Jsem zvědavá, jak se ti bude jezdit, dej potom vědět. 😉

martina46
autor
2. sep 2009

takze toto je ono:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ale farbu budeme mat taku nejaku sivu. rukovat ma udajne 106cm, PP aria iba 99cm, to je zas zle pre manzela. mozno aj mateo bude pre neho zle, no proste horim zvedavostou. snad nebudem nadavat, ze sa s tym neda jazdit 😀

petrastudent
2. sep 2009

Ahojta my máme Patron MAArs a váží 4,5 kg a prdítka to tedy nejsou, ale také je jasné, že to není vhodné na spaní, ale zdřímnout si tam malý může- my je máme jen na výlety a krátké pojížďky. Měli jsme sporťák polohovací, byl fajn ale měl 8,5 kg a to je znát s 11 kilovým dítětem. A jsou super pevné mají pěkně velký košíček- no stoprocentní spokojenost. 🙂

kacka.va
2. sep 2009

no, já bych asi nebrala za bernou minci jen váhu, ale i celkovou ovladatelnost, protože v tom jsou dost veliké rozdíly, až jsem byla překvapená. :(

power700
3. sep 2009

martina, pěkný, tak at se vám dobře jezdí. Mně ta rukojet u Arie úplně stačí. 🙂

Kacka.va, úplně s tebou souhlasím. 😉

martina46
autor
4. sep 2009

Tak neonato mateo máme doma a som veľmi milo prekvapená. Zatiaľ terén nebol, ale hlavne som bola zvedavá na kostrukciu, váhu a kolesá. Takže paráda! Kolesá sú dosť veľké, kočík vôbec nevyzerá chatrno a je fakt ľahučký, manžel odvážil a 4,4! Výrobca uvádza 4,28. No som zvedavá, ako sa bude ovládať vonku. Večer napíšem. Zatiaľ spokojnosť 🙂

martina46
autor
4. sep 2009

tak po navrate z terenu mozem byt uplne spokojna, parada! jediny problem bol trochu pri vychadzani na obrubnik, mame este peg perego centro a tam som stupila na taku tyc, co mi dvihla predok kocika a tu musim rukami na rukovat zatlacit, no to je len o zvyku a spravnom grife, inac parada, lahucko sa ovlada, to sa o pp centre povedat nda, tam som sa vracala z prchadzky so svalovicou a celu cestu som nadavala 🙄
takze spokojnost uplna!!!!