Šporotvý kočík od narodenia. Môžte mi poradiť?

galmar
30. dec 2008

zdravim, prav rozmyslam nad kupou kocika pouzitelneho pre dieta od narodenia. Chcela by som hned kupit sportovy kocik, ktory sa da dat do lahu (s pouzitim prenosnej tasky), ktory by bol lahky a mal vhodne kolesa aj do terenu (vacsie). vyhodou by bolo ak sa da nakliknut autosedacka.

Mozte mi poradit? resp. napisat vase skusenosti ak ste tiez pouzivali sportovy kocik od narodenia?

dakujem, dost nas to suri 🙂

petrahy
30. dec 2008

myslim ze to nie je moc dobry napad cim je viac kombinovany tym je to horsie. Co sa tyka nakliknutia autosedacky ja som kupila taky sportovy kocik, ale mala som aj okrem toho kombinovany kocik, vanicka a sportova nadstavba. Kupovala som si ten sportak kvoli tomu ze sa dal lahko zlozit do auta. Mnoho kocikov sportovych je pisanych az od 4 mesiaca. Predsa je pre dieta lepsia pevna vanicka. To je moj nazor. Myslim ze by si si mohla pozriet aj temu co vsetko by mal mat kocik ci tak nejak sa to vola je to tu na MK

galmar
autor
30. dec 2008

mala som na mysli viac kombinacie ako napr. baby design Smart, ktore sa predavaju na internete casto prave v ramci sportovych kocikov

eldzina
30. dec 2008

tak napr. peg perego Uno, Graco Quatro tour de luxe, ten je asi z tej kategorie co myslis naj.

sassi
30. dec 2008

ja mam Graco Tour De luxe a som spokojna
používame od narodenia
ale sedačku som nemala od nich , ale staršiu CHICCO

eldzina
30. dec 2008

Ale ja by som radsej jazdeny hlboky, kedze babo cakas asi teraz v zime a v lete kludne sportiak. A ta autosedacka, susueda tak ma, ze hlboky a autosedacka, vsetko uz pouzivane a v autosedacku nosi v rukach, ked ide k lekarovi, to sa na par metrov da aj bez kocika, no neviem, kde vsade planujes sedacku vyuzivat...

mukky
12. jan 2009

Ahojte prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim neviete mi poradit nejaky dobry sportovy kociar,syncek ma 6 mesiacov a uz sa nezmesti do vanicky s fusakom ☹ dost mi to suri,dnes idem do obchodov...najlepsie by bolo keby mal preklapatelnu rucku alebo aspon okienko na streche,kedye je este maly....no rucka neni podmienka 😒 cena do 5.5OO max6.ooo 😲,alebo nemate kupeny nejaky z netu kde je 100percentna yaruka ye ma neoklamuuu ☹ ja mm pekny 3kombinaciu,no sme to nepremysleli pri kupe a ma len letnu striesku,tak ho musim predat ☹ dakijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm ps...aby bol skladatelny dobre do auta 🙂

mukky
12. jan 2009

nikto mi neviete poradit.....?? ☹ ☹

eldzina
12. jan 2009

Ahoj. Ja mam Baby design RIDER. je fakt velky, maly sa mi tam zmestil aj ako 1,5 rocny aj s fusakom. Len su to golfove palice, staly ma cca 4 400 SK pred skoro 2 rokmi, no zda sa mi, ze cena je podobna aj teraz. Alebo nejake ine kociky od Baby design. Je to sice polska znacka, ale boli sme s nim fakt v kazdom terene a fakt je dobry aj velky. Ak chces info na dodavatela, posli IP, je to priamy dovozca tychto kocikov na SR a my sme s nim boli max spokojny. 😉

mukky
12. jan 2009

Este niekto mi poradi....dakujem 🙂

petrahy
12. jan 2009

mukky ja som kupovala kocik, kvoli tomu aby sa dal zlozit do auta uz som pouzivala sportovy, ale zlomila som si kolecko a tak som kupovala na rychlo druhy. Samostatny sportak som nezohnala a tak som kupovala kombinovany a vobec nelutujem je velmi priestrany a teply. Maly ma uz skoro rok a je v nom v pohode aj s fusakom a dekou. Na kociku je napisane TREND line na konstrukcii ALU Rider. Asi musis dost hladat v inzeratoch a nahodou na nieco natrafit. ja sa tento budem chystat predat az na jar a ty si aj tak z daleka 😉

zuzkagu
12. jan 2009

pegperego pliko, ja somho teraz kúpila pre 7 mes. synčeka a dostala som ktomu aj fusak Kaiser zadarmo, objednavala som ho z českého obchodu a vyšiel ma na 7260 Sk a s kurierom, len je bez nánožníka a pláštenky,a le pláštenka ti postačí aj za 120 SK univerzálna a nánožník nepotrebuješ lebo je k tomu dosť hruby fusak. Odporúčam

mukky
13. jan 2009

Dievcata dakujem za typy,nieco som uz nasla,tak som dala novu temuci s nim ma niekto skusenost..

mukky
13. jan 2009

jaja 😲 j ta hrubka moja 😲 😝 😀

maja5
13. jan 2009

ahojte mám tiež ten problém dieťatko sa má narodiť koncom marca a chceli by sme len športový kočík ktorý je vhodný od narodenia ale nevieme si vybrať ten správny veľmi sa nám páči GRACO quatro tour a PP UNO môžete napísať svoje za a proti ku týmto kočíkom a je vlastné dobré dať dieťatko už od narodenia do športového? 🙂 🙂 🙂

ivetah
13. jan 2009

ahojte, my mame peg perego centro, je to sice sportiak, ale ta opierka chrbta sa da dat uplne na rovno a dali sme do neho fusakotasku. ale to bolo tak, ze som na malu videla. a ked mala pol roka, tak sme fusakotasku zrusili, striesku otocili a mala sa divala v smere cesty. je to skvely kocik a urcite by som nemenila 😅 mame ho doteraz, sedi v nom vo fusaku a je spokojna. a ja tiez, lebo ma otocne koliecka, co je podla mna na nezaplatenie a nie je ani velmi tazky, ma len 8,5kg 😵

janapovazanova
14. jan 2009

ahojte,mate niekto skúsenosti s kočiarom Chipolino Rapido 2008? 🙂

marika6
31. jan 2009

veľmi lahký športový kočík od narodenia je bumbleride flyer, ja som si ho objednala a je fakt fajn, pre bábetko aj velké dieťa + preklápacia rukoväť + velká sklápcacia strieška proti slnku a daždu

janapovazanova
1. feb 2009

ahoj marika6.mne sa paci ten kočík,ale ta trojkolka.Nevieš aká je tam cena?a kde by som ho zohnala? 🙂

geegee
1. feb 2009

ja som mala cesky kocik Patron - je lahky, s hlbokym lozkom, velkymi kolesami a komplet vazi tuzim nejakych 16kg, oproti inym, co som skusala bol o dost lahsi http://www.baby.patron.eu/sk/katalog/kociky-kom... Pouzity sa predava okolo 6-7000.

katka1981
2. feb 2009

geegee: bola si s nim spokojna? Vyzera velmi pekne. Jazdila si s nim aj do terenu? Existuje k nemu aj bugina a autosedacka?

katulikzlatulik
9. okt 2009

ahojte,
vidim, ze tu uz daaavno nikto nepisal... a ja momentalne riesim presne tuto dilemu.. ze aky kociar kupit, ktory by bol vhodny od narodenia s tou prenosnou taskou, prehadzovaciou rukovatou, rozmer koliesok max. 61 cm, aby sa nam zmestil do vytahu,... a mozno gumove kolesa, resp. vacsie na zimu.
Vie mi niekto poradit?

zajo79
9. okt 2009

bumbleride indie alebo flyer

standa82
9. okt 2009

Ešte je super aj Bebetto Joker. 🙂

dosa
9. okt 2009

katulikzlatulik - keby som si mala kupit sportak od narodenia, tak si vyberam medzi gessleinami alebo abc design turbo - tie sa mi pacili ked sme zacinali vyberat kocik. ale ake maju rozmery kolies, to veru neviem 😉
bumbleride nie je otocne do protismeru.

mmacko
10. okt 2009

Katulik, ja mam abc design turbo, je to sportiak od narodenia. Je tam prenosna vanicka vo sportiaku a je super. Nie je to taka fusakotaska makka, ale normalna vanicka, priestranna. Som si nim velmi spokojna, je krasne odpruzeny, ma velku striesku. Len ten rochod kolies neviem, ci vyjde do 61cm. Skusim to dnes zmerat. Da sa objednat z nemeckeho netu za 250 eur + navyse autosedacka (ktora sa da nakliknut na podvozok,ja to velmi vyuzivam, mala ma 6 kg a v autosedacke je uz tazka - pritom to abc vajicko je samo o sebe velmi lahke). U nas stoji kocik 399 eur + vajicko.
Pozri na babymarkt.de - je to ABC design turbo 6s (muslim, ze uz je aj 4s - 4 kolieska, ale to maju malokde)

seba1
23. aug 2010

Reagujem po presune témy, mimochodom aj som ju pred zakladaním novej hľadala, ale drobný preklep v názve mi v nájdení bránil 🙂. Takže warholette a miskinaadamko: Obávam sa častého vozenia bábätka v autosedačke, ináč máme staršiu sedačku vajičko od Chicco, novú radšej nechcem, predsa len je dobrá a peniaze pri troch deťoch treba mínať, len keď ozaj treba. Peg pérego sa mi zdá, že má moc malé a ak sa nemílim všetky štyri zdvojené kolieska. Teraz rozmýšľam o Babydesign sprint a eventuálne dokúpiť prenosnú tašku na novorodenca, len aby sa dala dať chrbtová opierka dať do úplného ľahu. Ak by ten Sprint vyhovoval, sme zabezpečený až do 3 rokov(ak sa skôr nerozpadne), len si ho musím obzrieť aj naživo.

kingstonka
23. aug 2010

@mmacko objednavala si z tej stranky, ktoru spominas? posielaju na Slovensko? ake bolo postovne...

mmacko
23. aug 2010

@kingstonka nie, ja som sa sekla a objednala z amazonu, ti posielaju do AT za 9 eur a asi za tyzden to tu bolo, len tam vysiel kocik viac.
Ta stranka, co som spominala neposiela na slovenko ☹

mima22
13. sep 2010

@seba1 ano da sa dat ten kocik aj do uplneho lahu

seba1
13. sep 2010

@mima22 díky za info, vy ste ho používali od a do akého veku? Myslíš, že tá prenosná taška na bábätko sa tam vojde?
Ináč som pozerala aj to, čo si písala v tej téme priamo o kočíku Babydesign Sprint, ale ti to vymazali, takže neviem presne , čo to bolo.