Šporťák chicco for me

zoeno.1
22. feb 2009

baby,ktore mate tento kocik,chcela by som sa vas opytat,ze ci sa vam do neho zmesti aj vacsie babo a ako ste s nim spokojne,lebo mne sa zda,ze ked dam do neho nasu 5mes.kocku,tak chrbtova cast jej bude mala,ked podrastie.....prosim vyvedte ma z omylu 😀 😝

didydidy
1. nov 2011

@zoeno.1 ahojky, chcem sa ta opytat, ci si mala tento kocik a ako si s nim bola spokojna, ak hej...dakujeeeem🙂

zoeno.1
autor
5. nov 2011

ahoj,ja som ho po nejakom case predala,lebo som sa bala,ze malej bude na zimu uzky,no a potom som to lutovala,ked som videla pani s vyse 2 rocnou dcerkou,ako sa vozili.vystriedala som par kocikov a tento bol velmi sikovny 😉

lubik78
5. nov 2011

@zoeno.1 ahoj.my ho mame.nasa dcera sa v nom nosila od 4-5 mes a mame ho az doteraz.aj ked ho uz nepouzivame.iba vynimocne.a v zime v pohode.fusak,dcera a este aj nanoznik. 😉 😉
aj ked kvalitou by som mozno volila iny sportak.po 2 rokoch je rozhegany 😉

diorka
14. jún 2012

Baby, hrozny kocik, tak akurat do nakupnych centier alebo na prechadzky po novo vyasfaltovanych chodnikoch, inak nepouzitelny, vobec nieje odpruzeny a dost labilny, do vanicky dost fuka, nekryje babatko, vyhoda je, ze je lahko skladatelny, ako golfac - cize nezaberie vela miesta v kufri a sportova cast sa da otocit do obidvoch smerov, to je vsetko ☹

denisakollarova
17. aug 2013

ahoj mi ho mame lepsi kociar som nemala, a mala som ich viac je sise uzsi ako klasicke sportove kociare,ale to neprekaza da sa super otacat tak aby ste vydeli dietatko a ked je vetsie tak ho zas otocite aby pozeralo okolo co u vela sportovych neny niet nat to ako mate male babo a vydite nan,je lahky stylovy a kvalitny.pr mna je super a mozem len odporucit