Športová časť kočíkov Cam a Neonato. Pomôžete?

iveta32
27. okt 2007

Maminky, prosím vás som tu nová a chcela by som sa spýtať či má niektorá maminka skúsenosti s týmito kočíkmi Cam MB X6, Neonato reverso sport, a Cam Cortina Evolution X3 ale mňa najviac zaujíma len športová čast,Ak by ste mi vedeli pomoct rada uvitam hoc aku odpoved dakujem 🙂

osusko
27. okt 2007

Ahoj ivet
mi máme neonato energy sport so systémom Qiuck. Je super ja som spokojná pretože mi sme museli riešiť iba golfače lebo máme Clio a tam sa ledva sprace. Keby sme mali iné auto tak mi je jedno. Len by to musel byť Neonato.

zuzanda
27. okt 2007

ahoj ivetka, my jazdíme už asi 2 týždne na šporťáku Cam MB X6, a zatiaľ sme 100% spokojní.

iveta32
autor
28. okt 2007

Maminky, dakujem vam za prispevok a aj ja som sa tiez rozhodla pre cam MB X6 zuzka mozem sa spytat kde ste ho kupovali?

iveta32
autor
28. okt 2007

Zuzka mozem sa ta spytat kolko mate mesiacov? My mame 18 a bojim sa ze by sme uz boli tazky a velky na ten kocik, je dostatocne priestranny a nanoznik je dost velky a siroky vpohode sa tam dietatku vojdu nozicky aj s dekou alebo bez dakujem Ivi

iveta32
autor
28. okt 2007

osusko tiez ti dakujem ale neviem teraz ktory to je kocik, ja som to aj hladala na internete a nenasla som tak mozno som zadala zly nazov ako sa to presne vola? dakujem

luminkasp
28. okt 2007

ja mam znacku cam a nie som velmi spokojna, ideme kupovat novy 😎

zuzanda
28. okt 2007

Kupovala som ho v Košiciach v bábetkove. Tam som sa vlastne pren aj roozhodla, ja som pôvodne išla len popozerať, ale ked som ho videla naživo, tak som ho hned chcela mať. My máme 5 mesiacov, ale myslím si, že je to dosť priestranný kočík aj pre väčšie deti. Píšu, že je od 4-48 mesiacov, tak to 1,5 ročné dieťa sa tam zmestí úplne v pohode, podľa mňa. My tam zatiaľ nosíme deku, ale objednala som aj fusak a budem to tam dávať oboje, keď bude veľká zima.

nelika666
28. okt 2007

MBX6 sme mali - super kocik - vyuzivali sme od 2.mesiacov - kedze sa da dat uplne nalezato a po i proti smeru jazdy nebol problem.. a to mam dcerku narodenu v novembri.. dala som jej overal, fusak, nanoznik a bolo 😉

sloboda4
28. okt 2007

ahojte aj my mame golface neonato.......super kupili sme ho pred rokom ked mal malý cca 9 mesiacov a použivame ho doteraz /ale už iba na dlhe trate, maly chce behat sam 🙂 /...je pevny, kolieska sa vobec nerozchadzaju a je stabilny....sme s nim na 100% spokojny 😉 ...kupu nelutujeme 😉

iveta32
autor
29. okt 2007

Ahojko luminkasp mozes mi napisat aky cam mate ked nie si s nim spokojna? Mozes napisat preco? Dakujem

iveta32
autor
12. nov 2007

Ahoj maminky no tak uz sme kupili Neonato Reverso sport a je to super bomba kocik. Aspon zatial som velmi spokojna. Coho som sa bala ze sa kocik prevazi nakolko je to ako trojkolka ale som sa mylila. Velmi sa mi paci ze je lahky a maly ale napriek tomu je korbicka priestranna. Aj nanoznik je velky. Je proste super. A co sa mi paci ze sa korbicka otaca z obydvoch stran a nie rucka sa prehadzuje takze je kocik z obydvoch stran rovnako dobre manipulovatelny a lahky. Tak asi to je vsetko. Co lutujem je to ze sme ho nekupili skor a ze som musela az po kupe inych kocikov kupovat tento. Tak asi tolko...

kotenko
12. nov 2007

Luminka, preco si nebola s Cam spokojna???
ja mam kupeny CAM MB X6 tris 2007, ale babo zatial nemame doma, tak neviem posudit aky je kocik... 😒

tribitka
12. nov 2007

ahoj kotentko, ak sa môžem opýtať, ako sa darí vašej maličkej? podla fotiek pekne priberá, velmi jej držím palce, nech si ju čoskoro vezmete domkov... 😉

kotenko
12. nov 2007

tribitka, precitaj si pls temu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... sa mi to teraz cele rozpisovat, ale v skratke.. Nie, nedari sa nam, prave naopak. 😢 Alep ribera pekne, to musim uznat 😉

tribitka
12. nov 2007

kotenko, budem túto tému čo si mi poslala pozorne sledovať, velmi ti držím palce, bud silná.... uvidíš, všetko dobre dopadne, malinká to dobehne.... verím tomu.....

lyongirl
12. feb 2011

ahojte, vidím, že téma zapadla prachom, tak ju oživujem 😉
Chcela by som poradiť, či mi neviete niekto povedať, či sa na kočík Neonato sport reverso dá nakliknúť vanička z Cam cortiny evolution, či je to kompaktibilné...
Ďakujem