Môže byť polročné bábo v športovom kočíku?

tanja111
25. okt 2011

Ahojte...Mám problém...Môj anjelik ma momentalne 4 mesiace a už teraz ma dost stiesnene podmienky v kociku ked jej dam tensi overal a fusak...a ako tak rozmyslam uz len väcsia bude a v tej velkej zime co ju budem musiet hrubsie naobliekat tak sa mi ani nezmesti do kocika...Čo si myslite nieje skoro dat take pol rocne babo do sportoveho kocika?

libertine
25. okt 2011

ak sa da sklopit do vodorovnej polohy, tak je to ok podla mna.

katka888
25. okt 2011

ak este nesedi, dieta by osm do sportiaka nedavala, ako pise @libertine ak ho vies dat vodorovne, tak je to ako vo vanicke.
inac mimo temu, mate tolko co my a tiez sme od KE 🙂

liwka
25. okt 2011

moja mala bola od 4. mesiaca v sportaku. samozrejme bola chrbtova cast v polohe lezmo. viac sa jej tam pacilo, aspon videla na svet. kamaratkin maly bol v sportaku uz ako tojmesacny, lebo sa do hlbokej casti nezmestil🙂 akurat by som na tvojom mieste isto siahla po hrubsom fusaku. uvidis, malej sa tam bude pacit🙂

kubinca
25. okt 2011

nasa je tiez v sportiaku od 4 mesiacov, da sa dat vodorovne, a ked je aj naobliekana tak tam ma este miesta a miesta 😉

lucka33
25. okt 2011

Ja čakám druhé bábo a hlboký kočík ani nemám, pôjde rovno do športiaka, dá sa sklopiť do úplného ľahu + prvé mesiace bude vo fusakotaške, aby mu nebola zimka. Takže podľa mňa úplne v pohode môžete prejsť na športiak 😉

genialna
25. okt 2011

Aj nasa mala bola v sportiaku od 4 mesiacov, no tiez bola chrbtova opierka v polohe lezmo, prip. ak chcela vidiet, mierne som ju vyvysila.. 😉

diridonda
25. okt 2011

moj maly bude mat 5 mesiacov a uz ho tiez davam do sportoveho, pretoze s fusacikom by sa tam uz nezmestil.
samozrejme tiez je v polohe lezmo...nezda sa vam, ze su tie kociky kratke?

veronikam
25. okt 2011

Ahojte, my sme asi 5 dni v sportiaku (v piatok bude mat maly pol roka), a je to super. Vo vanicke uz bol natlaceny, jedoval sa, lebo nic nevidel a nemohol sa hybat. Teraz je spokojny. 😉

anjelicek26
25. okt 2011

@tanja111 - nateraz staci BUD fusak ALEBO overal, nie oboje, tak hadam by sa tam este mesiac zmestila ved este preboha nemrzne. Ono su tie sportaky na polohu lezmo prisposobene ehm - no malo - je to tak na sem-tam vyspinkanie sa, inak na polohu v sede. Moje deti sli do sportaku v 8 a v 6 mesiacoch.

andreah25
25. okt 2011

Náš bol v športiaku už ako trojmesačný, bol novembrový a najtuhšia zima prišla práve v januári a tak naobliekaný a vo fusaku sa do vaničky jednoducho nezmestil. Takže vôbec nemusíš rozmýšľať, bude jej v športovom lepšie. Jedine staršia generácia Ťa možno bude rozoberať, že nie si normálna, že dieťa má byť v hlbokom, no bohužiaľ zabudli, že už nemáme obrovské Liberty, kde by sme odviezli aj dve deti, nie len jedno 🙂 . Zober si našim istých spoluobčanov, vozia sa v kadečom do narodenia, alebo aj v ničom, a nič im nieje (mimo toho, že pomaly každý je invalid, ale to isto nie je od kočíka 😀 )

anieli_1
25. okt 2011

no teraz ti este urcite staci vanicka a ked bude ozaj zima mozno ti uz bude aj sedet mne maly sedel sam v 5 mesiacoch a ked este nebude tak ho das na lezato a bude dobre aj sestra tak nosi maleho uz asi od 4 mesiacov bo je dlhy jak tyzden pred vyplatou 😀 😀

svetlankat
25. okt 2011

Miska od troch mesiacov je v sportovom