Športový kočík Coletto Aveo aluminium. Máte skúsenosti?

sisinka5
17. jan 2009

Prosim Vás ktorá mate skusenosti s tymto kocikom? Celkom sa mi paci, len chcem vediet jeho plusy aj minusy.Dakujem

buburka
1. okt 2011

Ahojte baby..Neviete ci sa daju dat na tento kocik nafukovacie kolesa??? Som s nim spokojna, ale nafukovacky by sa nam asi do terenu hodili viac 😅

rainee
2. okt 2011

@buburka myslim ze sa nedaju. dokonca sme tusim este ani kolesa nedavali dole. lepsie kolesa a odpruzenie mi tam tiez chyba a nanoznik je pre nas maly, inak by bol kocik dokonaly 🙂 som s nim stale spokojna akurat podla mna do terenu moc nie je, nie ze by to mozno neprezil ale ja ho nechcem znicit 😉

sashie
7. okt 2011

buburka: my sme chodili na plávanie, začali sme neskôr, keď mala dcéra rok - v septembri do polovice novembra. Inštruktorka nám odporúčila, aby sme na zimu prerušili, že deti bývajú často choré. My sme teda nechodili v zime (lebo bývame dosť často chorí - s prieduškami) a začali sme opäť až na jar v apríli.

tamichloe
16. nov 2011

@rainee ahojky ,ešte mate tento kočik?je vhodny aj na zlu cestu a do zimy??dakujem

rainee
16. nov 2011

@tamichloe ano este ho mame. my sme ho pouzivali viac-menej ako cestovny kocik a v lete, na zimu a do zleho terenu (les, strk) som mala casualplay s6. ale inak som s nim bola moc spokojna, do mesta je uplne v pohodicke. do vyslovene zleho terenu a do zavejov asi nebude, aj ked vidim maminky s ovela horsimi kocikmi a idu v pohode....

tamichloe
17. nov 2011

@rainee myslela so na horšiu cestu,nie do lesa...mam 3komb, to chcem predat a golfač, do auta,no ten hrkoce tu u nas po dedine...myslim na taku jemne kamienkovu cestu...mate 3kolesovy?kde ste ho kupili?aby sa tam mestil fusak v zime...

rainee
17. nov 2011

@tamichloe to asi potom nie ak ho nechces hned znicit. odporucala by som ti potom skor casualplay, jane, babyjogger a podobne kociky vhodne do terenu. myslim ze aveo coletto 3kolesovy uz ani nezozenies, vyrabaju sa teraz len 4kolesove..... fusak sa tam zmesti je dost preistranny.

tamichloe
17. nov 2011

@rainee baby jogger city mini,ten ma male kolieska......a tie su už dost drahe..

rainee
17. nov 2011

@tamichloe som myslela baby jogger city elite 😉 hej ten stoji cca 400e. ak chces do terenu kocik popozeraj zo znaciek jane slalom, x-lander, casualplay s4 alebo s6, maxi cosi mura, quinny speedy, patron, peg perego gt3 - mozno kupis zanovne za polovicnu cenu aj cez bazarik. 🙂 proste hladaj kocik s velkymi kolesami (najlepsie celogumene aby si nedosala defekt) a dobre odpruzeny 😉 ja som mala hrozny problem vybrat kocik podla mojich predstav preto som mala 2 - toto aveo ako cestovny a do mesta a casualplay do terenu..... 😲

tamichloe
20. nov 2011

@rainee maš prehľad 😵 😵 peg perego gt3 je suprovy,ostatne som nestihla 😀 ....nechavam si 3komb...... a nebudem vymyšlat a uvidim ....na jar...da sa ovladat lahko aj jednou rukou colleto aveo??

rainee
20. nov 2011

@tamichloe 😉 ved som sa nieco napozerala kym som si vybrala kocik, ja som mala ale navyse ten problem ze mame male auto/kufor takze sa mi tam 90% kocikov nezmestilo, aj preto som si kupila aveo 😀 ano sa sa na dobrom rovnom terene, koleso je otocne takze je to ok.

tamichloe
20. nov 2011

@rainee a mala sa Vam tam v pohode mesti aj vo vetrovke??kolko cm je od zeme po ručku?tlači sa lahko,ked je tam aj dieta?ešte som dumala nad nunou...no je taka mrnavaaa ☹ ☹

rainee
20. nov 2011

@tamichloe ano zmesti sa v pohode ale s fusakom som tento rok zatial neskusala kocik mam uz odlozeny takze ani tie rozmery ti nepoviem....tlaci sa v pohode.

buburka
4. feb 2012

Caute baby co mate aveo. Neskripu vam kolesa?? Mne strasne zacali a neviem co s tym, mm sa ich snazil namazat, ale skripu aj tak. Mam 4kolku. neviete ako ten zvuk odstranit? nevieme prist na to, co to vlastne a kde skripe ☹

mamulka28
19. jún 2013

tento kčiar ma muchy ako každý a NOŽIČKY SA DAJÚ POLOHOVAŤ POD NOŽIČKAMI JE TAK7 KOVOV OBLÚK KTOR7 SA ZASÚVA A VYSÚVA AKO ŠUFLÍK !!!!!