Športový kočík Coletto Aveo aluminium. Máte skúsenosti?

sisinka5
17. jan 2009

Prosim Vás ktorá mate skusenosti s tymto kocikom? Celkom sa mi paci, len chcem vediet jeho plusy aj minusy.Dakujem

sisinka5
autor
6. jún 2009

malka??? 😀 😀 😀 😀 bohovsky si to pomotala prepac ze mi je to smiesne ale malka tak prezyvali jednu tetku co asi naozaj 70 sukien nosila tak som si na nu spomenula teda si mi ju pripomenula

alexa21
6. jún 2009

no, som zatraposila 😅 ...dufam, ze mi amalka odpusti

zuzanat
7. jún 2009

ja som presne videla tu 4-kolku zelenu a tiez mam teraz dilemu ci ten alebo 3-kolku, lebo su oba krasne!
Ake mate auta? lebo ja mam fabiu a neviem ci sa mi tam zmesti, aby mi zase nezabral cely kufor.

zuzanat
2. aug 2009

ahojte, konecne som sa dockala a kupila tento kocar, mam zelenu trojkolku. Vsetko je super, az na to, ze mi osmickuje jedno zadne koleso, kupovala som ho cez internet, tak enviem ci ho mam reklamovat a mesiac byt bez kocara, aleco co mam robit ☹
Inak sa mi paci, je lahucky, dobre sa sklada, aj ked je to ine ako kocikovat stvorkolku a musim si zvyknut aj na ten rupsak, ale inak je dobry, velky..

sisinka5
autor
2. aug 2009

zuzanat- ja som akurat minuly tyzden reklamovala prave zadne koliesko tiez mi osmickovalo neviem sice ako cez net ale ja som ho kupovala v predajni prisiel dealer co ich tam dovaza dal koliesko dolu poobzeral osku, zalozil koliesko a do 3.tyzdnov mi poslu koliesko nove takze mi nechal aj kocik ze zatial mozem behat aj ked 8-ckuje.

zuzanat
3. aug 2009

sisinka vcera sa mi na to koliesko pozeral ujo a povedal, ze to by mi po case robilo aj dobre koleso, lebo ze ma otvor vacsi ako je ta tycka na ktoru sa dava, tak to asi necham tak 😔

sisinka5
autor
3. aug 2009

No tak parada...clovek kupi novy kocik v nadeji ze je novy a teda vsetko bude ok a potom takto no dufam ze teda u mna nebude ten isty problem.
A aj ta chapem balit kocik posielat ho natahovat sa s nimi no ved uvidime ako dopadnu tie nase kolieska 🙂

zuzzana27
3. aug 2009

ahojky kdo my porady naakej stranke kupim colette aveo?zhanala som ho na nete ale nasla som ho len v čr.vie niekdo kde ho kupim v sr?zuzana

sisinka5
autor
3. aug 2009
sisinka5
autor
3. aug 2009

www.aladdin.sk pisem po jednom hladam ti to 😉

jaanulkaa
20. okt 2009

Ahojte dievčatá.Máte niektorá aj štvorkolku Aveo Colleto?Aký maté názor na tento kočík?Chcem si ho kúpiť.Páčila sa mi aj trojkolka,ale chcem ho na každodenné používanie.Nemáme auto.Chodím často k mame a tam je veľa schodov a po tej doske si to neviem s trojkolkou predstaviť.Malá má 17 mes. a 83 cm,tak snáď to bude ok.A este jedna otázka:Máte ho niektorá vyskúšaný aj v zime po snehu?

jajka82
22. nov 2009

jaanulkaa, ahoj, ja mám 4 kolesové aveo, mne sa páči, neviem ako v zime, my sa zatial vozíme po byte dostali sme ho na Vianoce, ale ja som si ho vybrala, nemám doňho fusak, lebo mám taký kožušinkový starý a ten je veľký, a malý bude mať len 5 mesiacov, čiže až na jar ho zabehneme.
Dočítala som sa aj na iných stránkach že sa nedá polohovať na nožičky a že je krátky, ale je tam taká kovová konštrucia ktorá sa vysúva, napr. ako šuflík, keď dieťa chce spať, a keď sedí zasuniete a dieťatko môže sedieť a nožičky má položené na stupienku.
No bojím sa toho osmičkovania kolesa, dúfam že sa nám to nestane, čo som čítala u sisinky a zuzanat

sasrnka
3. dec 2009

Ahojte
Baby, pridajte nove skusenosti... Ja chcem tento kocik ako kompromis medzi golfacmi a velkym sportovym kocikom. Dnes som si ho bola pozriet v predajni a celkom sa mi pozdava, lebo ma pevny chrbatik, aj sedaciu cast a nie len latku, aj potah sa mi zdal celkom dobra latka, farba pekna(sme zatazene na zelenu 😀 ), dobre sa polohoval, lahko skladal, tiez vaha super, vynesiem ho po schodoch aj s malou, priestranne pohoda, nozky sa daju polohovat len na to vysuvanie, ale to by stacilo, no aj cenovo celkom fajn. Jedine, co ma zarazilo bolo, ze sa neda polohovat rucka a zdala sa mi dost vysoko.

zumka
4. feb 2010

Ahojte,dnes mi prišiel kočík Coletto Aveo 4 Quattro 2010🙂 a som milo prekvapená 🙂 🙂 🙂objednávala som ho cez internet a nevidela som ho predtým naživo ,kočík je priestranný,má polohovanie až do ľahu,má aj polohovanie nožičiek,ľahko sa ovláda jednou rukou a aj sa ľahko skladá 🙂 🙂

adrikadt
17. feb 2010

Ahojte mamičky. Aj ja uvažujem nad týmto kočiarikom, mám záujem o coletto aveo trojkolku, prosím napíšte mi vaše skúsenosti, Coletto Aveo 4 s tými malými kolieskami už nechcem, teraz mám také malé predné kolesá a pri tejto snehovej nádielke to bola katastrofa...

zuzanat
17. feb 2010

ahojte, ja som tento kocik kupila v lete, mam zelenu trojkolku, nemam k nemu ziadne vyhrady, som s nim max spokojna, aj do auta sa mi v pohode zmesti. Aj ked neviem ako sa s nim chodi po tomto snehu, syn uz je vacsi, tak teraz chodime len pesi. Rucka sa sice neda polohovat, ale to nie je problem, ja mam len 161cm a nie je pre mna vysoko. Vlozka v kocari sa da v pohode oprat,rupsak sa mi zdal na zaciatku divny, ale teraz som s nim viac spokojna ako s taskou. Jediny problem je ked, idem dole z chodnika a je vysoky obrubnik, ale to byva problem aj ked su styri kolesa...

jina74
22. feb 2010

ja mám tento kočík, velmi som s nim spokojná, je lahký spratný, 🙂 🙂 🙂 🙂
idem ho predať, lebo som si kupila golfáče, horšie sa s nimi kočikuje, nerada sa s nim lučim...je perfektný
DOPORUCUJEM

adrikadt
22. feb 2010

Dakujem vam za prispevky, este jedna otazocka. Je vhodny aj pre vacsie babo? Myslim, maly uz ide mat v maji rok, a uz by som chcela aby vydrzal aj do dalsieho rocka... Je tento kociarik vhodny aj na dedinu, myslim tym...chodniky v zlom stave, vysoke obrubniky, nerovne cesty...

zumka
24. feb 2010

ja som nakoniec kočík vrátila,lebo som sa rozhodla kúpiť ľahší golfáč.s kočíka som bola najskôr nadčená,ale prekvapilo ma že výrobca udával hmotnosť 7,8 a vážil 13 kg a mala som pocit,že sed nie dostatočne hlboký.Keby bol lahší,tak si ho nechám(ako šporťák je fajn),ale ja som chcela kočík čo sama dám do mhd.

zumka
25. feb 2010

oprava,hmotnosť na nete bola uvedená 8,5 kg( to asi mysleli hmotnosť len konštrukcie bez kolies)

adrikadt
26. feb 2010

Zumka a aky kociarik si nakoniec kupila?

zumka
3. mar 2010

adrikadt,kúpila som Easy Go loop

rainee
6. apr 2010

ahojte rada by som kupila tento kocik ale nikde som ho nevidela nazivo, viete mi poradit nejaky obchod v BA kde by ho mali a dal by sa vyskusat? potrebujem spratny kocik do maleho auta ale zase priestranny pre vacsie babatko /nasa "mala" ma 4+ mes. skoro 8 kg a je aj dost dlha/. 😒 ak by ste mi mohli niektora odmerat sirku a dlzku lahu /od hlavy po nozicky/ tak by som vam bola vdacna, diky.

rainee
12. apr 2010

nikto nic?

rainee
26. apr 2010

tak uz som kupila ten kocik, zatial velka spokojnost 😀 je strasne lahucky, velmi skladny ale priestranny, verim ze nieco aj vydrzi kym z neho vyrastieme.

annickka
26. mar 2011

@zuzanat ahoj no daju sa tam nozicky aj na rovno ja ho mam doma a som nadmieru spokojna pod tym lozkom je taky zelezny ram ktory treba potiahnut dopredu a nozicky su rovno nech sa paci a je to kocar n jednotku ja mozem len odporucit

ewulka8
14. jún 2011

@adrikadt ahoj, tak nakoniec si kúpila tento kočík? zaujímalo by ma ako je to s ním s nerovnými cestami, ak ho náhodou máš, prípadne niektorá iná mamina...zaujímalo by ma či mi vydrží aj prípadné cesty na výletík do nerovného terénu a v snehu 🙂

adrikadt
15. jún 2011

@ewulka8 Ahoj Ewulka8, nie nekupila som ho. Nakoniec sme kupili Baby design Sprint. A bola som spokojna 🙂

katka226
8. júl 2011

@ewulka8 ahoj, my ho máme a je super. Na nerovný terén je výborný, môžem odporučiť. Akurát kolieska sú penové, takže sú napohľad opotrebované, no slúžia (asi ako pri všetkých penových, kamienky, dierky atď.) Máme ho zatiaľ iba od jari, takže v zime neviem ako... Kolieska čo sa týka veľkosti budú OK, ale možno sa bude šmýkať.