Športový kočík Coletto Aveo aluminium. Máte skúsenosti?

sisinka5
17. jan 2009

Prosim Vás ktorá mate skusenosti s tymto kocikom? Celkom sa mi paci, len chcem vediet jeho plusy aj minusy.Dakujem

sisinka5
autor
17. jan 2009

Dakujem za prispevky...veeelmi ste mi pomohli 😵

avanka
27. feb 2009

Sisi, aj my si ho ideme kupit ako druhy kocik na cesty, je super.....snad 1 nevyhoda a to, ze nema polohovanie noziciek, ale to nam nevadi, kedze mame este x-lander x1

sisinka5
autor
27. feb 2009

avanka-dakujem ved aj ja to chcem ako druhy kocik mame V3 a Matko sa mi tam uz nezmesti a tento sa mi zda priestrannejsi a za dobru cenu aj dobre vypada nuz a kvalita?kazdy kocik ma svoje muchy aj tie co su od 10.tisic hore...

avanka
27. feb 2009

My sme ho teda este osobne neskusali, lebo sme boli v Cechach bez maleho a oni povedali, ze mame prist s nim, ci mu sadne a aj nam do ruky...mne sa paci aj cena, lebo ho ozaj chceme do auta, ked sa budeme presuvat, na dovolenku a hlavne, ked zacne maly chodit, aby som ho zvladla jednou rukou 🙂
X1 je super, ale tazko by som ho zvladla 1 rukou a druhou nase male sidlo 😀
A ked ho dame do auta, pol kufra je v cudu a to mame Fabiu combi

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14287813

sisinka5
autor
27. feb 2009

avanka-tak to mas pravdu ked ti zacne maly chodit naozaj potrebujes lahsi kocik nasa V3 je na kocikovanie jednou rukou tiez dost neovladatelny a ked zacal Matko chodit tak sme sa tarali Matka som drzala za ruku a kocik sa zataral kde chcel 😀 pozerala som link naozaj je pekny ja som ho videla nazivo v zelenej farbe ale V3 mame zelenu ale aj tak sa mi pacil.Tak mam o dilemu naviac 😎

avanka
27. feb 2009

ja som ho videla zase len v modrej, ale paci sa nam aj ta malinova na obrazkoch, ale x1 mame bordovu, tak nech je zmena 🙂

midka
5. mar 2009

pridam aj ja svoj nazor. Bola som pevne rozhodnuta, ho ist kupit, ale ked sme do neho posadili maleho mal asi 12 mesiacov, tak som zistila, ze
1/ visia mu takmer cele nozicky, - no budis, ale stupienok na opretie je viacej do vzadu, takze ked si chcel polozit nozicky, mal ich zalomene do zadu
2/ nanoznik, ktory tam davaju je absolutne neprakticky je strasne malilinky a to nehovorim, ze by som dala maleho do fusaka , pripadne pouzila deka a nanozinik, to je uplne nemyslitelne. Takze sme ho jednoznacne zamietli. Vyzera fajn, ale je velmi neprakticky.

avanka
6. mar 2009

Midka a aky kocik ste nakoniec kupili?

midka
6. mar 2009

este ziadny, rozmyslame moon3, alebo mark3 od babypointu.

veronika028
6. mar 2009

ahojte aj ja som bola rozhodnuta ze ho kupujem ale teraz neviem podla toho prispevku koli tym nozickam,ale este sa rozhodujem medzi tymto colleto alebo piuma od neo nato.teraz vobec neviem 😎 😒 🙂

veronika028
7. mar 2009

Takze nakoniec sme dnes 😉 🙂 kupili ten colleto aveo zelenej farby.Posadila som do nho aj malu a bolo to ok. uvidime ked bude vacsia ci bude mat problemy s ulozenym noziciek tak ho potom predame 🙂 ale mne sa nezda ze to bude zle.aj vela inych kocikov ma taky spodok a deti sa tragluju.Papa 😝 😵

avanka
7. mar 2009

Veronika a kolko ma mala?

veronika028
7. mar 2009

mala ma 9 mesiacov ale je vacsia a baculka,ma ale 10,5kg 😎

sisinka5
autor
9. mar 2009

Ja som ho uz tiez skoro kupila ale este pockam nechce sa mi nejako chodit po obchodoch uz sa musim premoct mna to tiez dost brzdi ze nozicky sa nedaju polohovat hlavne ked zaspi ...som sa tesila ze sa da dat do lahu ale zas mu budu visiet nozicky.

veronika028
13. mar 2009

ale je tam take zeliezko ktore sa da povytiahnut na tie nozicky,je pravda ze nie az tak velmi a neviem to posudit lebo mala ma este len 9 mes.a nohy jej vobec este netrcia uvidime neskor 🙂 ale zatial je ok len akurat plastenku do dazda som si kupila lebo ta co tam je zakryje iba predok a podla mna aj ked naprsi na strechu aby tam flaky neostali a ci je aj tak nepremokava ta latka neviem 😉

avanka
13. mar 2009

No, tak my sme boli dnes v Cechach pozriet na tento kocik a jednoznacne sme ho vylucili...na dizajn sice pekny, ale je tam malo miesta a pride mi aj maly, Lukasko ma necelych 9 kilo a 8 a pol mesiaca a neviem si ho tam predstavit o rok..a este mi vadili aj tie nozicky, ze sa nedaju polohovat
Tak sme nakoniec vybrali tento
http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_...
na presuny, cestovanie a tak....

lusiamama
14. máj 2009

Chcela by som povedať,že tento kočík má polohovanie nožičiek má ho suseda a veľmi sa mi páči.Normálne nad ním uvažujem pretože mám Hauck Shopper a nie som s ním spokojná a to Aveo sa mi zdá o mnoho priestranejšie ako ten môj Hauck.Ja som sa na tie nožičky informovala a povedali mi,že to len stará kolekcia kočíkov nemala polohovanie nožičiek,ale tieto nové ho už majú.

sisinka5
autor
15. máj 2009

jej tak to som potesena videla som novu kolekciu ale bola to stvorkolka musim sa informovat ci je nova kolekcia aj ako trojkolka lebo stvorkolka mala predne kolieska velmi malinke a uzucke neviem si to predstavit cez zimu ale kazdopadne ma tesi to polohovanie noziciek lebo paci sa mi velmi.

lucka0122
16. máj 2009

ahojte aj ja somho dnes objednavala modry je nadherny anozicky sa daju polohovat len sa bojim ze bude kratky moj maly ma 1 rok a 80cm a 10kg..ale hadam hej...adufam ze v zime sasnimbude normalne chodit lebo ma porazi

zuzanat
21. máj 2009

Ahojte, ja som dnes skusala tento kocar, tyrkysovej farby, na prvy pohlad je krasny. Ale sa mi zdal akysi maly a tiez mi predavacka povedala, ze by sa mali dat polohovat aj nozicky, je to v navode, ale nevie ako, ze jej to nejde.
Moj syn ma 13mes, tak neviem kolko by tam vydrzal, keby mu len tak visisa nohy.
Chcem sa spytat, tie co ho mate, aky je na skladanie? lebo mi mame kratku fabiu, teraz mam atlantic a ten mi zaberie cely kufor, tak by som chcela nieco mensie.A este sa mi zdalo divne, ze sa neda polohovat rukovat.Ale cena je naozaj super, na to, ze je k nemu aj nanoznik, taska a plastenka...
rozhodujem sa medzi nim a este moon alebo mark, tie su rovnake, ale tam je zase makka opierka chrbta a ma velmi male kolieska, co na zimu nie je moc prakticke, tak mam dilemu...

katty22
28. máj 2009

zuzi, no mám ho už skoro mesiac , som v podstate spokojná, nohy mu nevisia, dajú sa podložiť, vytiahne sa tam taká podpera, neviem ti to opísať, sa čudujem ,že predavačka to nevedela.
mne nevadí, že sa rúčka nedá polohovať, mne vyhovuje, že je dosť vysoko a dokonca aj môjmu mužovi, že predtým sa musel hrbiť 😅
a na skladanie je super, teda neviem si to predstaviť vo fabii , lebo my máme Berlingo a tam ho strepem aj nezložený, ale zloží sa vlastne na polovicu, takže nie je potom dlhý, len trošku do šírky. No a najlepší je ten ruksačik , čo je k nemu, tam toho dám ozaj veľa. Ako sa bude s ním jazdiť po snehu neviem, ale toho sa až tak veľmi nebojím, lebo veď v zime už ani nesneží, aspoň teda tu dolu u nás, možno v Trenčíne viac, to je fakt. No a keby náhodou, ešte to zachránia sane, ak by sa jazdiť nedalo, ale veď v zime už nejaké dlhé prechádzky nehrozia a myslílm, že už budú detičky aj dobre chodiť, ale hádam to ten kočiar zvládne. A ozaj , malý nie je , ja som sa rozhodovala ešte medzi takým iným a tento sa mi zdal práveže väčší, tak to vyhral, lebo my máme malého macka. 😉

sisinka5
autor
6. jún 2009

Tak my sme ho vcera kupili aj ked som veeelmi romyslala nad x landerom a zopa fusion ale cim viac som vymyslala tym viac som sa zamotavala tak potom som sa nas..a kupila coletto a myslim ze za taku cenu aj dobre vypada a nebude mi ho luto neskor predat ked aj za par korun co si neviem predstavit napr.pri x-landeri a som celkom spokojna maly sa tam vyspi konecne sa da polohovat do lahu tak dufam ze mi ta spokojnost vydrzi 😀

alexa21
6. jún 2009

sisinka, ja mam aveo, ale z novsej kolekcie-mam ho aj v albume a nemam jenen zapor..ja mam 7 mes. synceka ten ma uz teraz 11kg a ma tam miesta a miesta-fakt...je lahucky, lahko sa sklada a manipulacia je uzastna..bol k nemu nanoznik, rupsak a plast

amalka84
6. jún 2009

Ahojte ja ho mám pomali už rok a je to super kočík, nožičky nám síce vysia ale pre nás to nebol problém.Nedávno vyšla nová kolekcia a tam je polohovanie nožičiek.

sisinka5
autor
6. jún 2009

alexa 21 presne tento som kupila len cerveny lebo zeleny mam coneco tak som uz bola presytena zelenou ale je krasny normalne zacinam rozmyslat ci som nemala predsa len zeleny kupit.

amalka rok je dost dlha doba na utvorenie nazoru si ma potesila ze si spokojna.

alexa21
6. jún 2009

no ja mam ten novsi, ale o hodne sa mi to vytiahnut neda-asi mu vysiet budu

alexa21
6. jún 2009

sisinka, aj v cervenej je nadherny-nejutuj..a na tej cervenej ti bude menej spinu vidiet..a pokial sa da tebe vitiahnut to cudo na nozicky?mne nejakych par centi, myslim, ze mu budu nozicky vysiet

sisinka5
autor
6. jún 2009

alexa21 ked to tak vezmes kazdy kocik ma nejaku chybu aj tie super moderne a hriesne drahe nie su bez chyby co by ma pri takych cenach mrzelo...

alexa21
6. jún 2009

jasne, len som sa zlakla, ze mam chybny, lebo malka pisala ze ma polohovanie noziciek..ja som s nim maximalne spokojna..fakt

alexa21
6. jún 2009

joj, amalka, nie malka 😅