Športový kočík Gb Hardy

zamira
27. júl 2013

Zaujal ma tento kočík. Videli ste ho už niekto naživo, prípadne nejaké skúsenosti, názory....

babatenko82
16. aug 2013

aj mňa zaujal, ale neviem nájsť nijaké referencie 🙄
@zamira

sakura
16. aug 2013

ja som ho videla...ručka sa mi zdala trošku labilná..ale možno bola zle pritiahnuta...

babatenko82
16. aug 2013

@sakura ja sa ešte len tak rozhliadam po nete, mám ešte čas pozerať naživo....ale zdá sa mi celkom fajn cena , aj skladnosť kočíka, aj kolesá....no, uvidíme :o)

sakura
16. aug 2013

@babatenko82
ako nevyzeral zle..aj vanička bola velká 🙂 Tak asi ozaj to bolo len zle zložené 🙂 Pozerala som ho presne v tejto farebnej verzii 🙂

babatenko82
16. aug 2013

@sakura a v pohode bol ten sivý materiál?

sakura
16. aug 2013

@babatenko82
hej 🙂

lusiela1
16. aug 2013

ahojte,dufam ze sa nenahneva ale maminka s nickom,,sheronka,,ho ma,sila som jej donho podlozku a potah na madlo,mozno Vam napise aky je

kiakocikovsvet
16. aug 2013

@babatenko82 je to novinka na trhu, tak preto o ňom máte malo referencií ale keď Vám pomôže so súhlasom našich zákazníkov Vám vieme poskytnúť kontakty na nich, oni ho už používajú

sufo
19. aug 2013

ahoj, my sme ho vcera pozerali a skusali. dovolim si tvrdit, ze za malo penazi dost muziky 🙂 . od prvej chvile sme ako rodina mali v jasno so znackou Stokke X, ale nakolko viacere kamaratky maju stokke a su max. spokojne, predsa sa nasiel aj nazor, ze v zime do prednych dvoch mensich koliesok sa "navozi" sneh a potom tazsie ovladatelny. GB mi pride ako kopia Stokke crusi + -. U GB jedine, co vnimam ako negativum, resp.skor nasa 13rocna dcera, ze rucka kocika nie je vyskovo nastavitelna, ale nam ako rodicom tato uni-velkost vyhovuje. milo som bola prekvapena z hlbokej vanicky - dostatocne velka - naozaj! vobec nie je labilny, co sa tyka sportovej casti je tam super polohovanie, ulozenie vanicky aj v smere aj proti jazdy, super strieska - musim chvalit ! jednoduche zlozenie kocika. co ma prekvapilo, ze v cene bol aj nanoznik, pumpa na kolesa, plastenka, sietka. dizajnovo na foto vyzera super, ale v skutocnosti este lepsie! takze sme prehodnotili a urcite zvolime GB hardy. vynikajuca cena +super dizajn!

babatenko82
21. aug 2013

@sufo super recenzia 🙂 čítala som taký názor, že sa tam dvojročné dieťa už nevmestí, že kočík je maličký.....myslíš že je to pravda? ☹

sufo
23. aug 2013

@babatenko82 totalna kravina, ked to uz musim tak napisat. kocik je priestranny, ale nevyzera robusne ako traktor, i ked ma vacsie kolesa (pozor zas nie mega kolesa 😉 - klasika, vhodne hlavne aj na zimu ). Tak premyslam, co by povedali zeny-matky, ktore maju naozaj tie mini kociky, a s mini vanickami. ludia toho narozpravaju, napisu a pritom kocik nevideli, neskusali atd. ved to pozname. Pokial nema kocik TOP znacku za TOP peniaze, tak su vsetky ostatna na hovno a pritom v TEST D neobstal ani Stokke, a to bola nasa jednoznacna volba a jednotka. Ja osobne mam este cas 3mesiace do porodu, chodime, pozerame aj CR a toho casu sa momentalne nedam odratit, super dizajn, super cena a moznosti kocika ! so 100%stou to budem moct, ale napisat az tak po mesiaci vozenia 🙂 @babatenko82 a este som nenapisala, ze strieska kocika ta uplne uchvati, ake vsetky moznoti ma 🙂

babatenko82
23. aug 2013

@sufo ja mám ešte dosť času, končím tretí mesiac, ale začala som sa obzerať už teraz, pretože o kočíkoch som nemala ani páru 😀 a ani mne sa nechce za "značkový" porovnatelný kočík dať raz tolko.... zatiaľ u mňa vedie 🙂

egma
2. sep 2013

ahojte, mam tiež veľky záujem o tento kočiar už som ho aj videla no stále váham. Páči sa mi veľmi, ale prehováraju ma na trojkolku tak neviem. Tiež by som chcela vedieť niečo viac ... ak by neaká majitelka bola taka láskava a dala info 😉

pegas174
17. sep 2013

ja som ho dnes videla v predajni v Trnave, a velmi velmi o nom rozmyslam, super kolesa do teranu a nazimu, a naozaj velka vanicka, zo sportovej sedacku sa da spravit vanicka, takze vlastne vanicku netreba dokupovat zvlast, farieb je sice menej ale da sa vybrat. a je velmi lahucky a super je tak strieska ktora prekryje cele dietatko a nefuka mu tam

monka262
18. sep 2013

ahojte, ja nad tym kocikom premyslam uz od augusta, dvakrat som ho videla na zivo, a suhlasim s tym, ze za tu cenu je ozaj dobry. Dobre sa ovlada, dizajn je uplne podla mojich predstav, jedinou nevyhodou je sportova cast, ktora v lahu vyzera ako korbicka, ma 86 cm a tym padom tam uz dvojrocne dieta nevojde. To jedine ma od kupy odradza, ale v dvoch rokoch uz zrejme budeme vyuzivat buggy. Este taky maly detail, ked som ho bola pozriet druhykrat na predajni, strieska v zahybe na jednom mieste bola pretrhnuta, takze zrejme az taky kvalitny potah nema, alebo ho vela mamiciek skusalo 🙂
Tiez by ma potesilo viac nazorov od mamiciek, ktore ho uz realne pouzivaju.

lokilonda
29. sep 2013

My sa ho chystame zajtra v PD u Tomasa obzriet. Zatial jednoznacne vyhrava tento model od GB a ta cena za komplet je ozaj super 🙂

jan88
3. okt 2013

Dobry den uvazujeme tiez o kupe tohto kocika ale nevieme sa rozhodut. Porovnavame tento kocik este s camarello malaga. Nevieme sa pre ktory rozhodnut. Mozte poradit ak ma niekto skusenosti s tymiyo kocikmi. Za odpoved dakujem.

haanca
5. okt 2013

Jedna moja znama ho ma a ja po nom straaaasne tuuuuzim :D Vraj je velmi spokojna, ale este som ho nemala moznost poskusat...

jan88
7. okt 2013

Tento kocik ma ale 2 nevyhody vajce sa neda upevnit na ISOFIX a nedavaju tasku k nemu co predrazi cenu. My nad nim tiez uvazujeme

aristokratka
9. okt 2013

@lokilonda
@haanca
@pegas174 kde v trnave sa dá vidiet?
@monka262 neviete ci kocík ma odpruzene zadne kolesa?

ivanapetrasova
10. okt 2013

ahojte baby!ja mam tento kocik.teda nie trojkombinaciu ale len sportak.ale sportak tomto pripade znamena moznost rozlozenia na vanicku takze ako keby som mala dvojkombinaciu..je to skvely kocik!napisem vam vsetky dojmy,pre aj proti ale az vecer ked budem na compe lebo teraz idem cez mobil a to je na prd 🙂 takze vecer sa pokusim dako v skratke popisat co ma napadne🙂.zatial sa majte.

ivanapetrasova
10. okt 2013

@haanca nabuduce ked sa stretneme tak si vymenime kociky aj oliverov 🙂 🙂 na chvilu.

pegas174
10. okt 2013

@aristokratka V BAMBINI

ivanapetrasova
10. okt 2013

No takže takto ku kočíku 🙂 My sme kupovali len športový (keďže sme mali iný – trojkombináciu a keď sme chceli prejsť na športovú verziu tak sme zistili že je úplne na nič a tak sme predali celú trojku a rozhodli sa kúpiť nový šporťák a autosedačku). Pôvodne sme chceli x-lander ale keď sme prišli do obchodu tak sme zbadali tento GB Hardy a keď sme zistili cenu tak sme neváhali. Máme presne ten na obrázku – konštrukcia je pevná, farba je krásna a kvalita látky super, ešte lepšie to vyzerá naživo ako na obrázku. Najlepšie na ňom je že sa dá polohovať 2 spôsobmi - „páčkou“ na korbe sa dajú nastaviť 3 polohy (ľah + dve výšky sedu) a tiež sa dá tak jemne polohovať popustením popruhov. Pomocou popruhov sa dá aj „pustiť“ celý kočík dole a spraviť zo šporťáka vanička. Úplne jednoducho. Vanička je taká veľká že sa do nej zmestí náš Oliver ešte teraz a to už má skoro osem mesiacov a skoro 10 kg (takže to neni žiadny drobec) a teraz som mu tam dala aj fusak a zmestí sa pekne. Spí sa mu tam výborne. Potom ho budeme len sklápať v športovej verzii na spanie (budem mať trochu zdvihnuté nohy ale to spanie v šporťákoch je asi globálne nie úplne pohodlné. Ďalšia perfektná vec je strecha. Dá sa úplne stiahnuť ale aj úplne rozložiť až je z nej taká ulita, zakrytý celý kočík. Jeden diel strechy je sieťka a na jednom diely je zas igelitový priezor. Ale nemá vzdu na streche takú tú dieru na pozeranie, je tam len to igelitové okienko. Ale úplne to stačí. Kolesá sú všetky nafukovacie ale nie sú nejako extra odpružené ani sprevodované (takže šoférovanie je trošku ťažšie ako keď má kočík malé plastové kolesá, napr. v obchode pomedzi regále sa jednou rukou nedá vykerovať... Ale nie je to nič hrozné.). Celkovo by som tomu kočíku vytkla len 4 veci – rúčka je dosť vysoko a nedá sa polohovať (ale ja mám 173 cm a je mi akurát takže priemerne vysoký človek tento nedostatok ani nepostrehne), popruhy v kočíku sú napevno, nedajú sa odstrániť, teda sú tam aj vtedy keď je kočík ako vanička a treba dať na dno vaničky nejakú deku aby netlačili, tretím mínusom pre mňa je pláštenka do dažďa. Nemá žiadny otvor (len také dierky) a tak keď ju dám na kočík tak dieťa je tam ako vo fóliovníku 🙂 Nedá sa s ním rozprávať ani nič mu podať lebo tam nie je otvor. A štvrtý mínus je ten že taška sa na rúčku nedá poriadne zavesiť lebo rúčka je hladká a taška sa šmýka dole... Ale tie mínusy sú nič oproti plusom. Dieťa v ňom sedí veľmi pohodlne, nepadá, madlo je super, dá sa oň pekne oprieť, strieška aj kolesá sú bez chyby, sieťka na nákup je veľká. A aby som nezabudla skladá sa fakt ľahúčko. A stál nás 320 eur (vrátane pláštenky, sieťky, pumy na kolesá). Nemenila by som ani za svet. Ak som na niečo zabudla tak sa len pýtajte a poviem čo viem 🙂

ivanapetrasova
10. okt 2013

A ešte som zabudla povedať že k vajíčku a zvlášť vaničku neviem povedať lebo to nemáme. Sedačku sme rovno kupovali tú od 9 kg a inú značku....

aristokratka
10. okt 2013

@ivanapetrasova nevies hodit realne foto?

ivanapetrasova
10. okt 2013

@aristokratka Jasné, zajtra odfotím a hodím sem.

haanca
10. okt 2013

@aristokratka Nazivo je naozaj este krajsi, neviem sa nan vynadivat, ked ho stretnem 😉
Ale ta rucka by mohla byt polohovatelna, hadam o rok spravia vylepseny model 😀

ivanapetrasova
11. okt 2013

@aristokratka dala som pár fotiek do mojho fotoblogu tak pozri tam. Ale keďže nie sme doma momentálne tak mám véééľmi obmedzené možnosti fotenia a tak aj tie fotky vyzerajú 🙂 Vonku leje a v izbe mi spí malý takže je to fotené v malej chodbičke kde je málo miesta a ešte menej svetla... Nevšímaj si teda prosím ťa to pozadie a kvalitu fotiek 🙂 A pridala som aj 2 fotky z prechádzky nech vidno aj ako tam dieťatko sedí. Keby som chcela nafotiť všetky možnosti polohovania a otáčania a sklápania strechy a neviem čoho ešte tak má album sto fotiek 🙂 Najlepšie pozrieť si to naživo a poskúšať.