Športový kočík Jané nomad. Ako ste s ním spokojné?

yidaky
8. aug 2007

Ahojte. Rada by som s spytala majiteliek tohto kocika zopar info...Velmi sa mi totiz kocik - sportak paci, bola som sa mrknut nam aj v obchode. Takze: material je taky nejaky sustak, nesmykaju sa Vam na tom deticky? A od kolkych mesiacov pouzivate sportak? Zda sa mi, ze sa neda dat uplne do vodorovnej polohy na spinkanie. Dakujem a prajem pekny vecer. Denisa

mates22
19. nov 2010

@lamarika díky moc, tak do něj asi půjdu, mám ještě po starší dceři klasickej kočár s nafukovacíma kolama, takže v závějích vytáhnu ten, tak to problém nebude. Mám teď možnost koupit ho z druhý ruky za slušnej peníz, ale nevím, jak moc se ojíždí kolečka? yl používanej asi rok a půl a kolečka nevypadaj na pohled nijak moc sjetý, ale aby mi to vydrželo ještě aspoň rok, rok a půl. Nevíte jestli se dají případně ještě sehnat náhradní??

lucinka13
19. nov 2010

@mates22
ja som kupovala nafukovacie kolieska minulý týžden. ale len zadné. predné neviem či majú

mates22
19. nov 2010

@lucinka13 jé díky, tak to je dobře, že to jde. Akupovalas v kamenném obchodě nebo přes internet, na netu nějak nemůžu, aspoň teda v ČR najít nikoho, kdo by je prodával

lucinka13
19. nov 2010

@mates22
na nete som tiež nenašla nič. rovno som zavolala dovozcovi Jane / babyland/ a cez telefon sme objednali.

mates22
19. nov 2010

@lucinka13 super, díky za radu, uvidím teda jak ty kolečka budou jezdit a kdyžtak zavolám taky přímo dovozci

mates22
20. nov 2010

holky, můžete mi ještě poradit - nevím, jestli se mi to jen zdá, ale je to tak, že od kolekce 2008 mají kočárky průhled ne nahoře v boudičce, ale jen po stranách?

lucinka13
20. nov 2010

@mates22
myslím že len kolekcia 2009 nemá okienko na strieške, len po bokoch

mates22
20. nov 2010

@lucinka13 tak to je dobře, díky, já mám právě v merku tu 2008, ale okýnko bych chtěla nahoře, po stranách máme u starýho golfáče a na dítě moc vidět není, vždycky musím tak jakoby vedle kočárku popobíhat 🙂, pak když už je dítě starší to neva, ale malýmu je osm měsíců, tak ještě občas potřebuju mrkat, jestli spí, jestli se nedusí rohlíkem........

lucinka13
20. nov 2010

@mates22
no ja mam prave 2009 a okienko mi moc moc chýba 😖

mates22
20. nov 2010

@lucinka13 tak jsem se byla podívat a 2008 má taky okýnka z boku, to nechci, takže koupě zatím padá, ach jo (nebo je to kolekce 2009 a majitelka tvrdí, že 2008, ale to je jedno)

lucinka13
20. nov 2010

@mates22 hm to som nevedela 😕 mne to dost vadí ako som pisala , ale da sa bez toho byt. Ked som volala do Babylandu pýtala som sa na nahradnu striešku s okienkom, ale povedali že to prestali vyrabat lebo bolo veeela reklamacii. to okienko v mrazoch pukalo, no proste sa to trhalo. takže tak, teraz je ten matroš nepremokavý a neprefukavý

mates22
20. nov 2010

@lucinka13 já našla náhradní stříšky, někdo to tady u nás šije, má to tedy menší okýnko, ale na boudičce - tak posílám odkaz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38619775&ta... to je asi taky řešení, ale nevím, je to docela dost peněz

mates22
20. nov 2010

a nebo ještě http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33230855&tab=2, tam je to líp vidět

lucinka13
20. nov 2010

@mates22
to su šité striešky. moja mama je krajčírka ,kupim vhodný matroš a ušije mi to aj ona. a zadara 😉

monulicka
20. nov 2010

ahojte
@lucinka13 ja mam doma Jane Nomad Utopia 2009 a teda na sportaku je v strieske okienko nielen po bokoch ale aj vzadu..ty ho tam nemas?... 😕 takze ked sa trosku sklonim, tak vidim co maly robi....
Kocik som si kupila s nafukovacimi kolieskami, uvidime aky bude v zime, zatial som s nim velmi spokojna 😵

lucinka13
20. nov 2010

@monulicka
vzadu okienko mam ale to vidno len ked dieta leží. ja som myslela okienko na strieške hore, aby som videla na dieta ked sedí . my chodíme von len sediaci. malokedy spi. a nafukovacie som si dokupila zvlášt. ale v predu maš plastové, či?

monulicka
20. nov 2010

@lucinka13 ano, ja som si to potom uvedomila, my este lezime, kedze este moc sediet nevieme 🙂
Hej, vpredu mam plastove, ja som ho kupovala cez cesku stranku, nafukovacie boli za priplatok 500,-Kc ale ked som tam volala, tak kocik bol origos s nafukovacimi (takze vlastne AIR ale cenu "normalneho") a za tych 500 by som mala druhy par..Som si tam dokupila aj nanoznik Utopia, kedze cely kocik (mam 2 komb.) aj s nim ma vysiel o cca 330 EUR lacnejsie ako u nas...
Vpredu mi tie plastove nejak nevadia, ale hovorim, uvidim jak zime

lucinka13
20. nov 2010

@monulicka
a prečo nemáš dietatko ešte vo vaničke, ked ti v kočíku len ležká? Aby si na neho stále videla...

monulicka
20. nov 2010

@lucinka13 pretoze je dlhy jak stangla a uz v nej poriadne nemohol vystriet nozicky..a kedze chce stale pozerat na svet a z vanicky videl "len" na mna, tak sa v nej jedoval a dvihal sa do sedu....takto ho dam do polosedu a je klud 😉

lucinka13
20. nov 2010

@monulicka
chapem, ved aj ja som mala malého v 6 mesiacoch v športovom. ale inom otočeného ku mne.

monulicka
20. nov 2010

@lucinka13 toto mi asi najviac chyba na Nomadovi, ze sa neda otocit sportak aj do protismeru ako napriklad Chicco Trio for Me..ale mne sa tento kocik velmi pacil tak som ho brala aj tak.. 😉

luciferdik
23. nov 2010

Holky prosím, koupili jsme Nomada, staršího a je v barvě Negro (taková šedočerná) a chtěla bych vědět, která kolekce to je, jako z kterého roku, neporadíte? Na boudičce má okénko nahoře (pruh) a boudička je vepředu připnutá zipem na té kovové trubce (ta trubka není vidět jako u některých jiných, kde je to jen poutky). Díky.

lamarika
23. nov 2010

@luciferdik měl by být z kolekce 2008 😉

luciferdik
23. nov 2010

Ještě bych měla jeden dotaz - jak je to s madlem, zatím jsem pochopila, že se celé vyklikává ven, dá se dát pryč, ale asi se nedá vyklopit na jedné straně, jako pro snazší vyndavání a nandavání mimča, je to tak?

lamarika
24. nov 2010

@luciferdik bohužel nedá. Jedině ho musíš celé vyndat

luciferdik
24. nov 2010

@lamarika Děkuju. Už jsme byli dneska s kočárem venku a je parádně prostorný.

mates22
30. nov 2010

tak si zítra pojedu pro nomáda 2007, mám ho zamluvenýho, jsem zvědavá a natěšená. Bohužel napadl ten sníh, my to tu nemáme ani odhrabaný, takže jsem vyndala náš starej těžkej kočár s velkejma pevnejma kolama, protože ani můj dannysport to nějak nezvládal - přední zaaretovaný kolečka se tak divně mrskaj, že se bojím, abych je neurvala ☹ Tak nevím, jak na tom bude nomad, ale pokud nebude ještě sněžit, tak se to uchodí a myslím, že to půjde.

gilmorka
14. jan 2011

Ahojte. Nasla som na nete Jane nomad Silla, je v niecom iny ako njane nomad pro ? poradte pls 😉

mates22
14. jan 2011

Konečně slezl sníh a tak sem vyrazila, no bohužel ty kolečka jsou nic moc, hlavně teď na tom štěrku co všude leží, je to velkej rozdíl od nafukovacích, takže o nich vážně uvažuju. A taky mi padá brzda, nevíte některá, jestli se to nedá nějak utáhnout? Ale jinak super prostornej, malej si v něm lebedí a taky ho v poho uřídím jednou rukou, dneska jsem šla s deštníkem a nenadřu se ani trochu.

mates22
31. jan 2011

tak se rozhoduju, jestli koupit ty nafukovací kolečka, ale není to zrovna láce- nemáte někdo zkušenost s obojím? jak moc velkej je to rozdíl? Já byla zvyklá na nafukovací, tak se mi teď zdá, že to hrozně "hrká" a taky se na to lepí ty kamínky, co nám s nima sypou silnice ☹